Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582128 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2475 -: Ноември 24, 2018, 09:54:42 pm »
Всеки има право на избор. Не мисля, че съм казал нещо кой знае какво (нито пък е нещо ново за повечето хора от форума, защото това съм го казвал много пъти преди през годините и се знае), та чак толкова внимание да му се отделя. При мен Меркурий е У5, както и съУ7, а не Сатурн, така че какво очаквате?..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2476 -: Ноември 24, 2018, 10:05:11 pm »
Всеки има право на избор. Не мисля, че съм казал нещо кой знае какво (нито пък е нещо ново за повечето хора от форума, защото това съм го казвал много пъти преди през годините и се знае), та чак толкова внимание да му се отделя. При мен Меркурий е У5, както и съУ7, а не Сатурн, така че какво очаквате?..
Е, чакай сега, аз като съм със Сатурн У5 в 5д и съм с по-млад мъж, както и всичките ми гаджета  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2477 -: Ноември 24, 2018, 10:09:57 pm »
Е, чакай сега, аз като съм със Сатурн У5 в 5д и съм с по-млад мъж, както и всичките ми гаджета  :)
Може нещо друго в натала ти да указва това. Не можеш да кажеш, че Меркурий показва връзка с по-възрастни, а Сатурн - с по-млади. По-скоро, не само У5 и У7 са определящи, но и те са от значение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2478 -: Ноември 25, 2018, 07:21:56 am »
Ама много навътре ми взе коментара.Ти нали си асц.Водолей и Сатурн в 8 дом,скорпион?Сигурно затова реагираш така.На мен ми стана интересно че така се изрази за 40годишните,все едно си ги отписал напълно тия хора.Освен това с Луна в рак и Венера във везни едва ли си много наясно какво точно искаш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2479 -: Ноември 25, 2018, 07:29:10 am »
Ама много навътре ми взе коментара.
Не, по-скоро, останах с впечатлението, че моя коментар се взе навътре.  :012: Но по ретро Мерк тези неща са напълно нормални, нали?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2480 -: Ноември 25, 2018, 08:46:22 am »
Не е нужно да одъртяваш, пояснението е, въпреки че е дърта, още се озърта

то по 8 дом не е само секс,ами и смъртта  и за това да се озърта.... :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2481 -: Ноември 25, 2018, 02:39:36 pm »
то по 8 дом не е само секс,ами и смъртта  и за това да се озърта.... :012:
ами някои и това включват в озъртането- секс с някой, който ще умре и го наследи- все по 8д.
имам позната (украинка) на 73г с 5 брака зад гърба си, като с трима от тях е овдовяла, последният българин, продължава сега да си търси мъж за женене из социалните мрежи, този път се насочила към западна Европа и учи английски

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2482 -: Ноември 25, 2018, 08:05:56 pm »
Тренди,а ти учиш ли в момента?Луна у1 сол.дом във водолей в 4 нат.да не прекратиш неочаквано образование?Пътуване,комуникации,астрология,форуми,интернет,припряна,нервна,може уроци по астрология,или нещо с интернет свързано също.Слънцето у3 сол. и то в 9дом.Брат/сестра ако имаш ще са активни в партньорства,ще пътуват.По 9 дом са и неочаквани дела,глоби,спец.от определен тип,Ще даваш пари за нещо ,актове за шофиране например,така че умната.
« Последна редакция: Ноември 25, 2018, 08:12:37 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2483 -: Ноември 25, 2018, 08:21:01 pm »
Рано качвам солара ми за 2019/2020, но както винаги съм припряна. Погледнах го, ще уча май с толкова много планети в 9 дом. Мисля, че ще имам и раздвижване в партньорската сфера. Как ви се струва?
Може да пътуваш в чужбина с тази соларна ос 9/3 в натални 3/9 домове и Слънце, сол Луна У1 в сол. 9д
 сол МC  в натал. 4д - край на кариера, сол 12д в 7д- едва ли ще има раздвижване в партньорствата, а ако има такова може да приключи

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2484 -: Ноември 25, 2018, 08:39:08 pm »
Обмислям да работя сезонна работа в чужбина или поне да опитам. В момента имам връзка, но не залагам на нея. Все пак Сатурн като управител на стелиума ми ще е в съвпад с Венера/Уран, там си мисля, че ще има важни събития.
Сатурн над Венера дава стагнация в емоционален/финансов план, а поривите на Уран ще са овладяни, ако въобще има такива
при теб Уран е У4, може неочаквано да смениш населено място

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2485 -: Ноември 27, 2018, 10:40:25 pm »
Здравейте,
Наближава и моя нов солар,ставам на 40 :72:
В чужбина съм и ми е тегаво...
Ще съм благодарна ако някой коментира. Аз виждам или поне се надявам на промяна в работата соларно слънце във 2 соларен и Уран в 6,
надявам се да завърша образование, трудно на 40 пак да си студент ;) и то не на твоя роден език.
Нещо като венерин възврат се мотае и тая луна в 7 дом...промяна?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2486 -: Ноември 29, 2018, 12:24:41 am »
Тъй като предстои новия ми солар - качвам карта, ако някой има желание да коментира. Случва се малко преди последното пълнолуние за годината. При лунацията - Слънцето е на по-малко от градус от моето слънце. В солара ми - Луната е в секстил с наталната.

В солара  - Слънцето е У1 в 4 дом, ъглово. Асоциирам с това, че работя допълнително от вкъщи. Най-точен аспект прави с Уран - тригон. Така, че годината може да има такава окраска, още повече, че по дирекции Уран е в опозиция на нат.Марс.
« Последна редакция: Ноември 29, 2018, 12:58:05 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2487 -: Ноември 29, 2018, 06:12:07 am »
Тъй като предстои новия ми солар - качвам карта, ако някой има желание да коментира. Случва се малко преди последното пълнолуние за годината. При лунацията - Слънцето е на по-малко от градус от моето слънце. В солара ми - Луната е в секстил с наталната.

В солара  - Слънцето е У1 в 4 дом, ъглово. Асоциирам с това, че работя допълнително от вкъщи. Най-точен аспект прави с Уран - тригон. Така, че годината може да има такава окраска, още повече, че по дирекции Уран е в опозиция на нат.Марс.
Алена,Слънцето у12 сол.дом в 4сол.тригон Уран в 9сол.дом,възможно е да е свързано по някакъв начин с комуникации от вкъщи,сънища,прозрения,някакъв вид творчество,контакти през соц.мрежи по засилени,това е и род.ост.,гостувания,в смисъл да ти гостува някой изненадващо,неочаквано.Сол асц.в дева 6нат.ежедневието ти може да е планувано ден,по ден,натоварено с работа,битовизми,задължения,режими,здравословни теми,профилактични прегледи,хранене,диети.Меркурий у1,2сол. домове в 4сол.съвпад Юпитер у7,8 сол домове,възможно е да си партнираш от вкъщи с някой,общи финанси,покупка за дома,може да се наложи някакъв ремонт.Приключване на обучение,или квалификация,чужд език,нещо запланувано по 9 дом.Комуникации с чужденци,или хора свързани с чужбина,висшисти,водопроводчици,юристи,адвокати,всякакви лица по юпитер,църк.служители,ако предстои кръщене на някой,сватба,или освещаване на дома.Пътуване в чужбина.Луната в 10 сол.съвпад Марс,нужда от промяна ,пътуване с приятели,много енергия ще влагаш в партньорствата,разговори,комуникации.Събитие при племенници.Успех!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2488 -: Ноември 29, 2018, 10:35:22 am »
Тъй като предстои новия ми солар - качвам карта, ако някой има желание да коментира. Случва се малко преди последното пълнолуние за годината. При лунацията - Слънцето е на по-малко от градус от моето слънце. В солара ми - Луната е в секстил с наталната.

В солара  - Слънцето е У1 в 4 дом, ъглово. Асоциирам с това, че работя допълнително от вкъщи. Най-точен аспект прави с Уран - тригон. Така, че годината може да има такава окраска, още повече, че по дирекции Уран е в опозиция на нат.Марс.
Алена, да не смениш местоживеене по някое време, ти или родител, член на семейството, може да отпътува в чужбина.
Бъди по-внимателна в партньорствата- лични или делови, че ще има фалш в тази сфера, може да се занимаваш с алкохолици, наркомани, хора с психични проблеми. ЍПо-нататък ще гледам повече, че сега бързам.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2489 -: Ноември 29, 2018, 07:39:20 pm »
Наближава новия ми солар, ще съм благодарна на всеки, който има време и желание да коментира.