Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582139 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2490 -: Ноември 29, 2018, 08:09:49 pm »
Бъди по-внимателна в партньорствата- лични или делови, че ще има фалш в тази сфера, може да се занимаваш с алкохолици, наркомани, хора с психични проблеми.
И аз имам Нептун в 7 сол/1 нат дом в солара - и при мен ли може да има фалш в тази сфера?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2491 -: Ноември 29, 2018, 09:52:08 pm »
И аз имам Нептун в 7 сол/1 нат дом в солара - и при мен ли може да има фалш в тази сфера?
при нея сол. 7д и Нептун са в 12-ти

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2492 -: Ноември 29, 2018, 10:06:39 pm »
при нея сол. 7д и Нептун са в 12-ти
А при мен какво може да показва? Объркващото е, че хем Нептун е там, хем и ЛФ в 7 дом.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2493 -: Ноември 29, 2018, 11:09:48 pm »
Благодаря Ви, Сафо и akruks  :38:

От около месец ми е много натоварено- хванах се допълнително с едни проекти, които работя от вкъщи. Ама то като се прибера - вечеря, деца, къща и и докато ги захвана ... се случва да легна в 2 часа и да стана за работа в 5:30 ... Проектите са свързани с чужбина и във връзка с тях започнах обучение - да си вдигна нивото.

От миналата година забелязах, че соларът започва да действа около месец по-рано ....
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2494 -: Ноември 30, 2018, 11:06:14 am »
Наближава новия ми солар, ще съм благодарна на всеки, който има време и желание да коментира.
Ако е точен часът ти на раждане,има някои аспекти,по-скоро съвпади,които подчертават определени теми в натала.Асц.скорпион си,сол.Венера съвпад Плутон,Марс съвпад Нептун на к5 нат.,там е стационарната фаза на Нептун,квадрат към Слънцето ти.Сатурн е бил стационарен в/у Луна/Меркурий.Задействани са планети,които управлявят главните оси,ъглите,така че при всички случаи мисля,че годината,ще е много важна за теб.Родителски дом,статус,домът ти,взаимоотношения,партньорства,и като включим производни домове.........баби/дядовци,племенници,братовчеди и т.н.
В солара:родитеска ос е активирана,край,начало,промяна в статус при теб,при партньор,при родител.Сол.ац.в близнаци,в 8 дом,внимание от инциденти при пътуване,Меркурий ретр.в скорпион съвпад Луна,заради разсеяност,или разговори по телефона.Меркурий е в 6сол.,но 1 нат.дом.здравословни проблеми са възможни,в работата също,пътуване по работа,внимание при шофиране.Бременност е възможна,заради задействани 8,5,домове и асц.Мислите ти определено ще са с такава насоченост,по скорпион,секс,смърт,раждане,банки,чужди пари,или работата ти да е свързана по някакъв начин с тези теми,като застраховки,данъци,погр.агенции,болници,аптеки...При партньор е възможно повишение.И  все пак си мисля,че предстоят събития по 5 дом,любов,дете,спорт,бременност,творчество,заради съвпада Марс/Нептун на к5 нат.11сол дом.Събитие при родител.Близнаци,знакът в който ще бъде сол.ти асц.се свързва с говорене,комуникации,пътувания,крайници,ръце по-скоро,изпити,телефони,всичко това ще бъде важно през годината,обръщай внимание на ретро фазите на Меркурий.Успех!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2495 -: Декември 01, 2018, 10:09:40 am »
Ако е точен часът ти на раждане,има някои аспекти,по-скоро съвпади,които подчертават определени теми в натала.Асц.скорпион си,сол.Венера съвпад Плутон,Марс съвпад Нептун на к5 нат.,там е стационарната фаза на Нептун,квадрат към Слънцето ти.Сатурн е бил стационарен в/у Луна/Меркурий.Задействани са планети,които управлявят главните оси,ъглите,така че при всички случаи мисля,че годината,ще е много важна за теб.Родителски дом,статус,домът ти,взаимоотношения,партньорства,и като включим производни домове.........баби/дядовци,племенници,братовчеди и т.н.
В солара:родитеска ос е активирана,край,начало,промяна в статус при теб,при партньор,при родител.Сол.ац.в близнаци,в 8 дом,внимание от инциденти при пътуване,Меркурий ретр.в скорпион съвпад Луна,заради разсеяност,или разговори по телефона.Меркурий е в 6сол.,но 1 нат.дом.здравословни проблеми са възможни,в работата също,пътуване по работа,внимание при шофиране.Бременност е възможна,заради задействани 8,5,домове и асц.Мислите ти определено ще са с такава насоченост,по скорпион,секс,смърт,раждане,банки,чужди пари,или работата ти да е свързана по някакъв начин с тези теми,като застраховки,данъци,погр.агенции,болници,аптеки...При партньор е възможно повишение.И  все пак си мисля,че предстоят събития по 5 дом,любов,дете,спорт,бременност,творчество,заради съвпада Марс/Нептун на к5 нат.11сол дом.Събитие при родител.Близнаци,знакът в който ще бъде сол.ти асц.се свързва с говорене,комуникации,пътувания,крайници,ръце по-скоро,изпити,телефони,всичко това ще бъде важно през годината,обръщай внимание на ретро фазите на Меркурий.Успех!
Сафо Благодаря за подробния коментар и отделеното време.Относно часа на раждане не съм много сигурна, пролетта си правих хороскоп с ректификация и ми казаха, че съм ац везни ( 03:05ч.), но трябваше да имам събитие/я до момента, а нямам. Затова залагам повече, че съм ац скорпион т.е. часа от майка ми, ще наблюдавам и ще дам обратна връзка за предстоящата година. Благодаря още веднъж  :58:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2496 -: Декември 02, 2018, 08:10:36 pm »
Някой ще погледне ли картата на един мой приятел... Хич не му върви, нито в работата, нито в любовта, абе никъде, а не е мързелив, има амбиции, но... Скоро си загуби апартамента и сега е смачкан в нас, докато стъпи на краката си...
« Последна редакция: Декември 02, 2018, 10:53:18 pm от gerivas »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2497 -: Декември 02, 2018, 08:15:42 pm »
 Имам доста сериозен проблем с мъжът ми :-( :-( Късно рабрах, че той притрастен към алкохола... Има ли индикации да се откаже от него? Заложено ли му е в картата? Дадох му ултиматум да избира мен или алкохола... и избра алкохола... :-( явно не държи на мен :-( не му пука...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2498 -: Декември 02, 2018, 09:03:00 pm »
Марс диспозитор Слънце у12-ти дом е в 8-ми опозиция Уран. По-скоро е напрегнат, раздразнителен или вечно възбудим да прави нещо и ако нещата не му се получават, се ядосва. Марс от 8-ми винаги по някакъв начин ще вреди на делата по 2-ри, в това число финанси, или да се чувства неоценен, а Луна в Дева има нужда от добри оценки. Има ли вероятност да крие нещо, да му се налага да оцелява финансово или да е направил необмислен ход в тази сфера през последните 7 г и да се "лекува" с алкохол. Слънце в Скорпион куинконкс Марс, може да е пиел преди години и да е спрял и сега от 2 г отново да се е върнал към тази ситуация, но по-скоро като реакция на нещо, което му тежи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2499 -: Декември 02, 2018, 10:52:08 pm »
Рени, той досега винаги е въртял бизнес, но така му се получи, че накрая фалира. Пробвал е доста неща... И сега от няколко години не му върви въобще, че му се налага да работи за друг за почти никакви пари... Дано е само временно, че... той се налива :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2500 -: Декември 03, 2018, 04:20:22 pm »
Имам доста сериозен проблем с мъжът ми :-( :-( Късно рабрах, че той притрастен към алкохола... Има ли индикации да се откаже от него? Заложено ли му е в картата? Дадох му ултиматум да избира мен или алкохола... и избра алкохола... :-( явно не държи на мен :-( не му пука...
Ако е сигурен часът му на раждане, не ми се струва да страда от алкохолизъм, което е заболяване. По-скоро е временно и на емоционална основа това да прекалява с надигането на чашките. Скорпионите са така, имат навик да слизат до дъното, а после сами се издърпват за косите нагоре. Не му пречи. И не се опитвай да му показваш, че можеш да носиш на пиене колкото или повече от него, че имах гадже скорпион преди да се омъжа и ми се разнесе славата на пияница в него период.  :012:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2501 -: Декември 05, 2018, 07:27:33 am »
Много Ви благодаря, че ги погледнахте...  :-* А за момчето нищо не казахте... Да няма нещо притеснително? :(

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2502 -: Декември 06, 2018, 05:33:00 am »
Брак и бебе
Акрукс, нещо друго ще да е... Отпада брак и бебе... защото вече си нямам мъж.  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2503 -: Декември 06, 2018, 07:27:11 am »
Акрукс, нещо друго ще да е... Отпада брак и бебе... защото вече си нямам мъж.  :012:
Кога започва новият ти солар?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2504 -: Декември 06, 2018, 09:33:22 am »
Сафо, от 06.05  :-*