Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582450 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2595 -: Февруари 20, 2019, 10:05:11 pm »
Марс Луна в 5 ти не е ок. Марс е малефик, може просто да значат гинекологично проблеми , манипулации. Аз при такъв загубих голяма любов преди години...
Отделно Сатурн три пъти ще квадратира Овенското ти слънце ... Ще кали душата ти .
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 10:07:36 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2596 -: Февруари 21, 2019, 12:23:27 am »
Здравейте и от мен! Изключително интересна тема за мен. Следя ви, нищо, че не пиша. Обръщам се към вас за съвет, а аз ще ви държа в течение какво се случва. Погледнах солара за тази година. Това, което ме притесни в него, е 1с.дом в 6 нат. и сатурн и плутон в 12 дом. Притеснявам се да не е някакво заболяване или операция...
Януари месец направих спонтанен аборт в 6-7 седмица. Имах проблеми със забременяването, случи се след терапия, защото съм с поликистоза. Чела съм за сатурн, уран и нептун в 5 натален дом много...
Според вас раздяла ли показва тази луна с марс в 5 сол.дом?
Раздяла не, а активност - ще се действа по въпроса за дете, успешно. Целият ти солар говори в тази насока- лечение, изолация, може престой в болница да се наложи, всичко това при транзит на Сатурн през 5д.- минала съм по този път преди 29г, трудна бременност, трудно раждане след продължителен престой в болници, но си заслужаваше!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2597 -: Февруари 21, 2019, 06:42:06 pm »
Чудя се дали е възможно още отсега да работи тази (новата) соларна карта, нищо, че началото на април съм родена.
И друго да ме посъветвате - това първо забременяване по 5 дом ли се гледа и следващото забременяване по 7 дом ли се анализира или пак се следи 5 дом?
Благодаря ви още веднъж за отговорите
Възможно е да работи по-рано соларна карта, но чак толкова рано, едва ли. По 5д се гледа първото, родено дете, а ти не си стигнала до раждане.

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2598 -: Февруари 21, 2019, 07:13:02 pm »
Това е все още работещата ми карта. И сега мисля, че виждам някои индикации за аборта. Не ми беше лесна година общо взето

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2599 -: Февруари 22, 2019, 08:42:11 am »
Управител на 8 дом,ретрограден Меркурий в 5 дом.Управител на 5 дом,ретрограден Юпитер в 1 ви дом-соларни.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2600 -: Февруари 22, 2019, 02:18:17 pm »
Солара ми за тази година ми се вижда катастрофален. Може и да е така заради ситуацията в която съм в момента. Може и да ми изглежда по-трудно, отколкото е. Моля да кажете какво мислите. После ще споделя какво се случва и какво ме тревожи. Засега не искам да обременявам вашия прочит с излишна информация.
Качвам карта на солар плюс натал и само солар.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2601 -: Февруари 22, 2019, 02:50:31 pm »
Закон и ред  :012: Ред ,ред и пак ред. Отговорно, бавно ,тежко ,понякога на границата на поносимото, безрадостно, като натровено/може да го усещаш като отравяне в кръвта дори/ ,не трупай този гняв потиснат да не се разболееш. Няма нищо злощастно само по солар, но не е весело .Със Сатурн в първи от 6ти соларен  само организираното монотонно ежедневие ще те издрапа напред. Работа и отговорност за здраве под форма на ежедневно повтаряни до степен на превръщане в здравословни навици действия. Много работа на вънно и вътрешно ниво без удоволствие и признание, но може някой лев да им ав отплата от работа, от наследство -ама само солар все пак.. Любови-мубови забрави  :012:  аз съм специалиста по Сатурн- виден сатурнолог -Черен влак се композира Ленче лее  :012: Бачкай спазвай повторяеми рутини ежедневни ритуалчета търпи и чакай  :38: Моя прочит винаги е обременен щом видя Сатурн не на място ,казвам го ,като човек дето не знае да се радва ли, че сатурн му излезе от първи или да плаче ,че му влезе във втори  ;D  и квадратира стресираните ми от болка ум и сърце -първо Меркурий после Венера Марс .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2602 -: Февруари 22, 2019, 02:59:19 pm »
Най-успокояващото на соларите е ,че често изглеждат все едно никой няма да излезе жив от тук, а на- още много подобни катострофални издрапваме . :012: Със Сатурн в първи дори да пукнеш не е лесно  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2603 -: Февруари 22, 2019, 05:11:51 pm »
Солара ми за тази година ми се вижда катастрофален. Може и да е така заради ситуацията в която съм в момента. Може и да ми изглежда по-трудно, отколкото е. Моля да кажете какво мислите. После ще споделя какво се случва и какво ме тревожи. Засега не искам да обременявам вашия прочит с излишна информация.
Качвам карта на солар плюс натал и само солар.
В натала съвпад Уран/Марс,сега цикълът е започнал в твоя 4 дом.Сол.Ас в лъв 8 дом,Слънце почти на к8,откъм 7дом.Опозиция Луна-Меркурий по оста 2-8 сол,домове.Чувстваш се финансово несигурна,парите отиват в чужд джоб,ако си взела кредит/заем за нещо ,ще връщаш,у2,у3 сол в 8 сол дом.Добре,че Слънцето е в аспект с Марс в 10 дом.Да не си взела кредит,или ипотека на жилище.Много работа ще имаш стелиум в 6 дом.Силна зависимост от другите,от партньори.Марс/Уран на к10 сол.статуса може да пострада.Родител може да е намесен.Транзитен Сатурн напряга ситуацията с квадрат към Луната.Събития при първи братовчеди.За бременност също има вероятност.Пълнолунието е активирало картата ,опозиция Слънце.
« Последна редакция: Февруари 23, 2019, 07:36:51 am от Сафо »

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2604 -: Февруари 22, 2019, 05:18:35 pm »
Здравейте,

Пускам солара за новата ми година, ще се радвам ако някой се изкаже.
Имам съвпад на Венера в соларната и наталната карта, както и на Марс, но при Марс май нещата са по-напреганти, понеже попада в 12ти натален дом.
На вас как са ви се отразили такива аспекти? Въобще как ви се струва този солар?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2605 -: Февруари 23, 2019, 09:28:49 am »
Здравейте,

Пускам солара за новата ми година, ще се радвам ако някой се изкаже.
Имам съвпад на Венера в соларната и наталната карта, както и на Марс, но при Марс май нещата са по-напреганти, понеже попада в 12ти натален дом.
На вас как са ви се отразили такива аспекти? Въобще как ви се струва този солар?
Здравей.Ти по натал имаш квадрат Венера-Марс,аспектът оказва влияние на взаимоотношенията наи-вече.При единият родител -напрегнати отношения с братя/сестри.
Сега сол.ас. на к9,акцентира всичко свързано с обучения,курсове,,пътувания,застрахователи и други тесни специалисти,като заболекари например,Сатурн е в 1 ви сол.Промяна във външен вид,пътувания в чужбина и до родното място.Финансови постъпления,като заеми,кредити са възможни.Слънце у8 сол.във 2 ри дом.Пари от работа,ретрограден Меркурий в риби,няма да си доволна от това,което ще ти изплатят ,застраховка,или наем.Стелиум в 1ви сол.няма да е лека година,поемане на отговорност,договорни отношения с партньор/и,,пари за нещо по себе си ,за външен вид,може би за зъби.Може да има някаква сделка,закупуване на нещо,ще сключиш някакъв договор според мен.Може да купиш кола също.Смяна статус при родител,може да си остане в къщи .Това е според мен .Успех!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2606 -: Февруари 23, 2019, 02:38:12 pm »
Здравейте,

Пускам солара за новата ми година, ще се радвам ако някой се изкаже.
Имам съвпад на Венера в соларната и наталната карта, както и на Марс, но при Марс май нещата са по-напреганти, понеже попада в 12ти натален дом.
На вас как са ви се отразили такива аспекти? Въобще как ви се струва този солар?

Тежък, Сатурн и Плутон в Първи дават големи изпитания и разочарования :(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2607 -: Февруари 23, 2019, 02:40:43 pm »
Солара ми за тази година ми се вижда катастрофален. Може и да е така заради ситуацията в която съм в момента. Може и да ми изглежда по-трудно, отколкото е. Моля да кажете какво мислите. После ще споделя какво се случва и какво ме тревожи. Засега не искам да обременявам вашия прочит с излишна информация.
Качвам карта на солар плюс натал и само солар.

Може би насилствена промяна свързана с работата , но и нови възможности , според мен ще ти се наложи да вършиш нещо ново, която няма да ти хареса в началото , но е важно за израстването ти ...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2608 -: Февруари 25, 2019, 08:21:28 pm »
Закон и ред  :012: Ред ,ред и пак ред. Отговорно, бавно ,тежко ,понякога на границата на поносимото, безрадостно, като натровено/може да го усещаш като отравяне в кръвта дори/ ,не трупай този гняв потиснат да не се разболееш. Няма нищо злощастно само по солар, но не е весело .Със Сатурн в първи от 6ти соларен  само организираното монотонно ежедневие ще те издрапа напред. Работа и отговорност за здраве под форма на ежедневно повтаряни до степен на превръщане в здравословни навици действия. Много работа на вънно и вътрешно ниво без удоволствие и признание, но може някой лев да им ав отплата от работа, от наследство -ама само солар все пак.. Любови-мубови забрави  :012:  аз съм специалиста по Сатурн- виден сатурнолог -Черен влак се композира Ленче лее  :012: Бачкай спазвай повторяеми рутини ежедневни ритуалчета търпи и чакай  :38: Моя прочит винаги е обременен щом видя Сатурн не на място ,казвам го ,като човек дето не знае да се радва ли, че сатурн му излезе от първи или да плаче ,че му влезе във втори  ;D  и квадратира стресираните ми от болка ум и сърце -първо Меркурий после Венера Марс .

Ребека, благодаря че си отделила време да разгледаш солара :38:
Нали виждаш, че съм родена с този Сатурн...на мен от ред и мудност и скованост вече ми се повдига. Ай малко да вземе да ми се включи и УранЯ, а?  ;D
От една година насам само бачкане и проблеми. Финансови, работни, със статуса - всякакви. И най-тъпото е, че с тоя Сатурн дори не мога да се откажа, да се пусна по течението като нормалните хора и да си умра спокойна  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2609 -: Февруари 25, 2019, 08:26:51 pm »
В натала съвпад Уран/Марс,сега цикълът е започнал в твоя 4 дом.Сол.Ас в лъв 8 дом,Слънце почти на к8,откъм 7дом.Опозиция Луна-Меркурий по оста 2-8 сол,домове.Чувстваш се финансово несигурна,парите отиват в чужд джоб,ако си взела кредит/заем за нещо ,ще връщаш,у2,у3 сол в 8 сол дом.Добре,че Слънцето е в аспект с Марс в 10 дом.Да не си взела кредит,или ипотека на жилище.Много работа ще имаш стелиум в 6 дом.Силна зависимост от другите,от партньори.Марс/Уран на к10 сол.статуса може да пострада.Родител може да е намесен.Транзитен Сатурн напряга ситуацията с квадрат към Луната.Събития при първи братовчеди.За бременност също има вероятност.Пълнолунието е активирало картата ,опозиция Слънце.

Сафо, благодаря ти :38:
Точно си определила в кои сфери са ми проблемите. Надявах се тази година да успея да се подредя и  да преодолея таз ситуация. Засега не виждам как ще стане. 2-8 и 10 дом са засегнати.
Една бременност би била капакът на всички ужасии, дано поне това пропусна през годината. Чувствам се притисната от обстоятелствата  объркана. Нямам идея как и на къде да продължа. Вместо да имам просветление аз още повече се забатачвам с всяка следваща седмица.

Може би насилствена промяна свързана с работата , но и нови възможности , според мен ще ти се наложи да вършиш нещо ново, която няма да ти хареса в началото , но е важно за израстването ти ...

Благодаря, Грег  :38: Имам нужда от възможности за промяна на ситуацията, за действе и изход...не ги виждам в солара. Дано си прав и се появят.
« Последна редакция: Февруари 25, 2019, 08:29:01 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.