Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582284 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2820 -: Март 11, 2020, 09:27:18 am »
Малко е рано за новия ми солар, но вчера го погледнах и се попритесних. Най вече от соларната луна, която управлява соларно МЦ и е в нулев градус. Ако беше само това нямаше да си мисля разни неща, но в момента имам напрегнати дирекции на Сатурн и уран към двете светила, плюс августовското затъмнение беше в точна опозиция с луната на дъщеря ми в 7ми натален дом, а догодина има затъмнение в точна опозиция със слънцето на майка ми.
Та така, ще съм благодарна за някакъв коментар.
Луната в 8д показва притеснения около жена, като това не е задължително да е майка ти, може да е някоя друга важна фигура в твоя живот, твоя покровителка, началник в работата. В куинконкс с Уран У5 в солара, определено ще ги мислиш и двете- дъщеря ти и майка ти. Годината ще е емоционално наситена, що се отнася до ежедневието, полагане на грижи безвъзмездно, може да прибегнеш до алтернативни методи за укрепване на здравето, балнеолечение, спа, морски курорт, билки, а може да е работа в тези сфери

Само донякъде си права, Акрукс. Имаше жена в работата, с която ми бяха свързани притесненията, не беше началник. Натоварващо ежедневие основно заради нея.

Сега пускам новия солар, петодомния и венерин акцент не е любов, друго кажете :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2821 -: Март 11, 2020, 12:48:19 pm »
Тери, 5-ти дом е огнен дом, "аз" иска да бъде някой, като активно се ангажира с дейности, проекти, занимания, които  са добре планувани. Може и е желателно да се влюби в онова, което го кара да бъде щастлив.  В дома на Лъва искаш да бъдеш забелязан, как реагираш на външни ситуации, как другите ще те виждат какво правиш/каква роля играеш. Това е и следващ дом, значи някакъв ресурс, който е съхранен, сега ставам видим навън за света, за другите, излизаш на сцената с неща, които искаш да те забележат, че имат съдържание. Това е и дома на късмета, тък стават леко нещата, може да се рискува.Обличаш намеренията, които излизат от сърцето ти в дрехи, с които ще се вижда твоята уникалност, можеш да влияеш на външния свят с това. В 5-ти дом ще е насочена енергията през годината, но стелиума в Козирог е във 2-ри сол. дом/6 нат., там попада и Юпитер. Може да съчетаеш комбинацията 2-5, 2-6  домове.
В солара се повтарят наталните теми : Слънце- Нептун, Марс-Юпитер, Луна- Марс, Венера- Марс
Как е позициониран профекционния управител в солара ?

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2822 -: Март 11, 2020, 01:46:42 pm »
В осми дом ми е проф. асцедент - слънце и Меркурий ли са управители, забравила съм?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2823 -: Март 11, 2020, 09:49:14 pm »
В осми дом ми е проф. асцедент - слънце и Меркурий ли са управители, забравила съм?
Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2824 -: Март 11, 2020, 10:58:41 pm »
В осми дом ми е проф. асцедент - слънце и Меркурий ли са управители, забравила съм?

Профекцията ако е в 8 знак, това е Риби, Управител е Юпитер, плюс Слънце и Меркурий, които ще се включват
съгласно конфигурациите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2825 -: Март 12, 2020, 06:38:03 am »
Тери,възможно е покрай детето да си ангажирана.Може да реши да си промени нещо във вън.вид,което да не ти хареса.Да не слага брекети(мисля така се казваше това на зъбите).Ще си финансово ангажирана -даваш/получаваш.Пътуване ,общуване с чужденци.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2826 -: Март 12, 2020, 01:25:21 pm »
Тери,възможно е покрай детето да си ангажирана.Може да реши да си промени нещо във вън.вид,което да не ти хареса.Да не слага брекети(мисля така се казваше това на зъбите).Ще си финансово ангажирана -даваш/получаваш.Пътуване ,общуване с чужденци.

Сафо, понякога направо ме изумяваш. Онзи ден точно дъщеря ми вика - "Искам брекети". А тя няма проблеми със зъбите, които да налагат корекции от такъв тип. :D Чула и решила да не остане по-назад.

Пътуване - чужденци, откъде?!? Имам две пътувания в чужбина планувани (и частично платени) едното го прежалих, ама като гледам и другото ще се отложи за неопределено време.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2827 -: Март 12, 2020, 02:02:19 pm »

Само донякъде си права, Акрукс. Имаше жена в работата, с която ми бяха свързани притесненията, не беше началник. Натоварващо ежедневие основно заради нея.

Сега пускам новия солар, петодомния и венерин акцент не е любов, друго кажете :)
как помниш преди две години какво е било, аз не си помня миналогодишния солар, че нали съм все с поглед към бъдещето и пропускам настоящето  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2828 -: Март 12, 2020, 02:03:18 pm »
Коментирала си солара ми за 2019 г., просто го бях пуснала по-рано във форума.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2829 -: Март 12, 2020, 02:03:31 pm »
Тери, все пак соларът ти ще продължи до другата година март. Асц сол. в стрелец винаги го свързвам с чужденци, чужди езици, далечни пътувания, църкви, манастири, религиозни ритуали, музика, нотариуси, адвокати и всичко останало по 9дом и стрелец.
Това за брекетите го написах, заради съвпадът на венера/уран в 5 сол. Това е 1ви дом на детето ти. Телец упр. долната челюст и шията, по-добре брекети, отколкото пиърсинг на устата. Шегувам се. И аз си се изумявам понякога😁

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2830 -: Март 12, 2020, 02:48:00 pm »
Сега пускам новия солар, петодомния и венерин акцент не е любов, друго кажете :)
може да спечелиш от игри, хазарт

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2831 -: Март 13, 2020, 10:45:50 pm »
Сафо,
Луна на 2* от К12, а Уран и Венера в 12-ти, как ти се струва?
На мен, не много добре.
И виж колко големи са 6-12 дом...
Не мога да ги разгадая тея Солари и Лунари.
Благодаря ти предварително за отделеното време.  ;)
« Последна редакция: Март 13, 2020, 10:49:00 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2832 -: Март 14, 2020, 01:23:38 am »

Луна на 2* от К12,
Соларът ти започва малко след Новолунието, Луната вече е избягала напред и е преминала в другия дом, но пък си имаш пълен 9д, а там е Сатурн в нов знак и в хубав секстил с наталния ти съвпад Слънце/Юпитер; останалите 3 планети в Козирог спускат тригон към натален Марс в 12д и към Венера, управител на соларен АС- общо взето кариерата и връзките ти с чужбина ще са успешни, макар да не действаш явно, а малко скрито, по 9д също е интернет търговията, а по Венера козметика, дрехи, аксесоари. Общуването и комуникацията ще са с цел правене на пари. Погрижи се за здравето на мъжа си, бебе не виждам, забавленията и развлеченията ще са предимно вкъщи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2833 -: Март 14, 2020, 05:44:34 am »
Сафо,
Луна на 2* от К12, а Уран и Венера в 12-ти, как ти се струва?
На мен, не много добре.
И виж колко големи са 6-12 дом...
Не мога да ги разгадая тея Солари и Лунари.
Благодаря ти предварително за отделеното време.  ;)
Венера в 12 е силна в телец,съвпад нат.Марс,квадрат нат.Венера/Луна.Мисля,че годината ще е важна за теб.Защо гледаш само 6/12 домове,обърни внимание и на 5/11.Луна на к12 сол.,управител на 3ти сол. е да,раждането на сестра ти и болнично лечение.Възлите са по оста2/8,соларна.К8 сол съвпад Сатурн/Уран в 7 дом.Бебе и аз не виждам тази година,което не пречи да забременееш в края на солара ти,например февруари догодина.Освен възврат на Слънце,имаш възврат на Меркурий,у1,у2,у5 домове в нат.и 2,5 сол.Тези сфери ще бъдат на фокус.
Ще посетиш болница/поликлиника,възможно е за някакво изследване,не задължително лошо.Венера в 12 е много чувствителна .К11 сол съвпад Венера.Темите любов,взаимоотношения,финанси,ще са водещи за теб през годината.През май ,август ,септември ще има повече напрежение.Тревоги около родител,не задължително твой,може и на мъжа ти.
Заченала съм в година ,започваща с пълнолуние,но аз има тригон Слънце/Луна по натал.Родила съм в следващия солар.Ти си родена с намаляваща Луна,което не пречи да заченеш при разстяща такава в солара.
« Последна редакция: Март 14, 2020, 05:54:33 am от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2834 -: Март 14, 2020, 04:30:01 pm »

Луна на 2* от К12,
Соларът ти започва малко след Новолунието, Луната вече е избягала напред и е преминала в другия дом, но пък си имаш пълен 9д, а там е Сатурн в нов знак и в хубав секстил с наталния ти съвпад Слънце/Юпитер; останалите 3 планети в Козирог спускат тригон към натален Марс в 12д и към Венера, управител на соларен АС- общо взето кариерата и връзките ти с чужбина ще са успешни, макар да не действаш явно, а малко скрито, по 9д също е интернет търговията, а по Венера козметика, дрехи, аксесоари. Общуването и комуникацията ще са с цел правене на пари. Погрижи се за здравето на мъжа си, бебе не виждам, забавленията и развлеченията ще са предимно вкъщи.

akruks,

Много добре го каза : макар да не действаш явно, а малко скрито".
Да, почти никой не знае за това, което правя и мисля да развивам за бъдеще, защото не ми вярват и само говорят как ще се проваля. А всички знаем, че никой не иска такива хора покрай себе си.
Все още търся какви артикули да предлагам, правя проучване. А и в момента каквото и да гледам, със сигурност ще претърпи промяна.
Мъжът ми за сега няма никакви оплаквания. Можеш ли да ми кажеш в коя област да му обърна внимание?
Пие добавки, храни се както трябва с качествена храна, вече не живее с родителите си, което му действа добре на психиката.
Рядко се разболява, но от много работа се пренатоварва и то мозъка  и очите най-вече.

Сафо,
Гледам 6-12 домове, защото това е хем работата, което не ми е при сърце, хем е скритото, покритото и тоя Нептун, който ми мъти главата, и допълнително фармацевтичната индустрия.
Изследване мисля да си правя да, но заради тази обстановка в момента, няма как да отида.
Тревоги покрай родителите на мъжът ми винаги има и то те сами си ги създават.
Днес ни държа сметка баба му, защо не сме й се обадили, та да и купим хляб за утре. При условие, че вече първо не живеем там, второ живее със снаха си и със синът си, които трябва да и обръщат внимание и трето, не мисля че сме куриерска фирма. Ама нали така са свикнали и мъжът ми лошо ги е научил. Свекърва ми му каза да и вземем месо, ако имало в магазина! Ха! Те имат 2 коли...
Каквото и да стане-дали ще зачена или не, божа работа.
Но определено е възможно :)

Благодаря Ви!
Определено много ме зарадвахте и успокоихте.
И най-вече само хубави неща сте ми написали.
Щом няма да ме уволнят, това е добре. Че трябва да издържа докато не забременея :D

« Последна редакция: Март 14, 2020, 04:34:00 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.