Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582087 пъти)

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2895 -: Април 02, 2020, 05:33:07 pm »
Да възможно е, преди рождения си ден беше там на гости, после се прибра и ситуацията с корона вируса започна. Мислеха заедно да работят в Испания (не е нейната страна) но сега...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2896 -: Април 02, 2020, 07:56:23 pm »
Здравейте, това е солара на моят син. Ако някой може да каже нещо ободряващо, в тази ситуация ще дам и обратна връзка разбира се
Не виждам поводи за притеснения относно солара, Марс в 9д - активност по теми с чужбина.чужденци, но и спънки, задръжки в тази насока заради Сатурн в същия дом. Плутон в 8д- сексуална планета в сексуален дом, съвпад с Юпитер, освен секс ще има компенсация, помощи с пари. Соларен АС в 11д. натален, Слънцето в сол. 11д- главно през годината ще е ангажиран с приятелски кръгове, групи, организации. Но заради Нептун не трябва да разчита на приятели, може да се появят сред приятелското окръжение алкохолици, наркомани, измамници.
Северния възел в сол. 1д. - вглъбяване в собствените проблеми през годината, развитие на самосъзнанието и духовния ръст .


valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2897 -: Април 02, 2020, 09:48:12 pm »
Благодаря ви,задължително ще дам обратна връзка   :-* ;)

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2898 -: Май 06, 2020, 10:35:00 am »
Здравейте,
Моля, който има желание, да поразсъждава заедно с мен, или да ми даде насоки.
Качвам си солара от миналата година, активен до септември 2020та. Интересува ме този акцентиран 4-ти дом:
По солар: Асцендент в риби в 4-ти дом. Марс и венера в четвърти дом. Новолуние в 4 ти дом. Стелиум в 4 ти дом. Управител на асцендента в 4 ти дом.
По прогресия - прогресивна луна ще навлезне в 4 ти дом след месец и ще направи опозиция на натален нептун и квадратура към рожденото ми пълнолуние.

По темите за 4-ти дом: Знам, че важните действия по този солар ще се развият в края му. Нямам намерение да си купувам нов дом. Мислех, за да неутрализирам този солар да започна ремонт - пребоядисване на стени в хола, но още не съм започнала. Да, заради карантината седя основно вкъщи.
Имам соларен северен лунен възел на куспида на 5 ти дом: имам едно дете и нямам никакви намерения да имам второ. Така че и тази вероятност ми убягва. По принцип съм художник, но и музка нямам от доста време, така че този лунен възел там и така не се е проявил.
Изобщо имам чувство, че този солар не е моят :)))
Колебая се дали мога да очаквам нещо лошо като смърт на родител. Злосторник няма засегнат, но може би изпускам нещо?
Приемам всякакви коментари, и добри , и лоши - нямам намерение да се настройвам по никакъв начин - просто ще имам едно на ум, а дали евентуално ще стане нещо  - ще дам обратна връзка в края на септември :)

Благодаря на отзовалите се :-*
M+A=VE/NE=JU/AD

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2899 -: Май 06, 2020, 10:38:59 am »
Здравейте, в петък ми е рожденият ден и бих искала да пусна новия ми солар да го обсъдим.
Ясно е, че ще имам операция (гинекологична) и след нея евентуално опити за дете. Не знам имаме ли шанс тази година. Според вас?
Също според мен ми се очертава годеж.
Кой каквото види и иска да сподели , ще се радвам  :-*

Здравей :)
Все още съм начинаещ, но според мен - бременност е напълно възможна по този солар :) Годеж не знам дали може да се види - но промяна на статута, брак, не виждам.
M+A=VE/NE=JU/AD

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2900 -: Май 06, 2020, 10:40:59 am »
Здравейте,
Моля, който има желание, да поразсъждава заедно с мен, или да ми даде насоки.
Качвам си солара от миналата година, активен до септември 2020та. Интересува ме този акцентиран 4-ти дом:
По солар: Асцендент в риби в 4-ти дом. Марс и венера в четвърти дом. Новолуние в 4 ти дом. Стелиум в 4 ти дом. Управител на асцендента в 4 ти дом.
По прогресия - прогресивна луна ще навлезне в 4 ти дом след месец и ще направи опозиция на натален нептун и квадратура към рожденото ми пълнолуние.

По темите за 4-ти дом: Знам, че важните действия по този солар ще се развият в края му. Нямам намерение да си купувам нов дом. Мислех, за да неутрализирам този солар да започна ремонт - пребоядисване на стени в хола, но още не съм започнала. Да, заради карантината седя основно вкъщи.
Имам соларен северен лунен възел на куспида на 5 ти дом: имам едно дете и нямам никакви намерения да имам второ. Така че и тази вероятност ми убягва. По принцип съм художник, но и музка нямам от доста време, така че този лунен възел там и така не се е проявил.
Изобщо имам чувство, че този солар не е моят :)))
Колебая се дали мога да очаквам нещо лошо като смърт на родител. Злосторник няма засегнат, но може би изпускам нещо?
Приемам всякакви коментари, и добри , и лоши - нямам намерение да се настройвам по никакъв начин - просто ще имам едно на ум, а дали евентуално ще стане нещо  - ще дам обратна връзка в края на септември :)

Благодаря на отзовалите се :-*
Здравейте!
Много добре сте решили да отработите темите по 4 дом.
Ако пандемията продължи, то, застояването у дома също е едно от възможните тълкувания.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2901 -: Май 06, 2020, 11:59:51 am »
Здравейте,
Моля, който има желание, да поразсъждава заедно с мен, или да ми даде насоки.
Качвам си солара от миналата година, активен до септември 2020та. Интересува ме този акцентиран 4-ти дом:
По солар: Асцендент в риби в 4-ти дом. Марс и венера в четвърти дом. Новолуние в 4 ти дом. Стелиум в 4 ти дом. Управител на асцендента в 4 ти дом.
По прогресия - прогресивна луна ще навлезне в 4 ти дом след месец и ще направи опозиция на натален нептун и квадратура към рожденото ми пълнолуние.

По темите за 4-ти дом: Знам, че важните действия по този солар ще се развият в края му. Нямам намерение да си купувам нов дом. Мислех, за да неутрализирам този солар да започна ремонт - пребоядисване на стени в хола, но още не съм започнала. Да, заради карантината седя основно вкъщи.
Имам соларен северен лунен възел на куспида на 5 ти дом: имам едно дете и нямам никакви намерения да имам второ. Така че и тази вероятност ми убягва. По принцип съм художник, но и музка нямам от доста време, така че този лунен възел там и така не се е проявил.
Изобщо имам чувство, че този солар не е моят :)))
Колебая се дали мога да очаквам нещо лошо като смърт на родител. Злосторник няма засегнат, но може би изпускам нещо?
Приемам всякакви коментари, и добри , и лоши - нямам намерение да се настройвам по никакъв начин - просто ще имам едно на ум, а дали евентуално ще стане нещо  - ще дам обратна връзка в края на септември :)

Благодаря на отзовалите се :-*

Чака те една генерална промяна на начина на живот, Плутон ще я претрансформира, Уран, Луна, Юпитер също участват.

Събитие = PL/(AD/NO) = UR/(MO/AR) = ME/HA = JU

преведено означава нещо такова

Събитие = много дълбока, фундаментална промяна в малък кръг от хора = щастие, превъзбуденост, невроза, вълнения = негативни мисли, откриване на тайното = щастие, успех, пари

ако съберем всичко ще получим нещо като

Щастливо и много вълнуващо рязко събитие променящо изцяло начина на живот свързано с лично щастие или пари, в малък кръг от най-близки хора, което от своя страна може да доведе до притеснение и търсене на незнайното.


Това може да е рязка печалба от лотария, бързо решение за кредит, който ще изтеглиш и после ще се притесняваш как ще връщаш, може да е среща с близки хора с които не си се виждала от години... никаква идея, 10 Юли 2020 имаш шанс за рязка печалба на пари или чисто щастие, тогава е върховата точка на Юпитер и Уран. Аспекта работи от сега.

wow... Нептун и Вулканус Юпитер в комбинация на Уран и Юпитер .. .това отвсякъде изглежда като рязка печалба на пари, на 90 градуса няма други аспекти, към лятото г/д ... дано да е така

Любов от Януари тази година, преди това е имало едни тайни Луна/Нептун = Марс и Плутон с Нодовете. Трансформация посредством връзка, нови връзки.
« Последна редакция: Май 06, 2020, 12:11:59 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2902 -: Май 06, 2020, 03:21:36 pm »
Здравейте,

Благодаря много за съдействието! Качвам наново картата:
Здравей Кик.Да допълня това,което мисля и аз по солара ти.Сол.Ац в 12 дом риби,възможно е да си настроена романтично,да мечтаеш,да си прекалено разсеяна,заради Нептун в 1 ви дом,може би ще пътуваш до морска страна.Юпитер в 8 дом,скорпион,възможно е да си манипулативна на моменти,ревнива и обсебваща,може да решиш да вземеш кредит,заем,да се наложи интервенция някаква,или просто да си по-сексуално настроена.Марс е в 12 дом съвпад нат.Юпитер,все пак бъди внимателна.Слънцето у6 дом в 7дом,може да работиш с някой в партньорство,да се наложи да посетиш лекар ,да разбереш нещо за партньор/колега.Може би ще пътуваш по работа.Луната е във 2ри дом и е у5,Уран също във 2ри,възможно е да получиш приходи неочаквано,да си закупиш техника,като телефон например,да се занимаваш усилено с кулинария,или твое хоби да ти донесе приходи.Мисля,ще е емоционална година.Успех!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2903 -: Май 06, 2020, 03:22:44 pm »
Благодаря ти много, Сафо! Ще дам обратна връзка задължително. Сега усилено чета, така че и ще се включвам в темата с предположения :)
По новият солар.Сол.асц не е в риби,а в рак,4 нат.Дом,семейство,майка,баба.......Сол.МЦ на натален АСц -смяна на статус,но е възможно събитие при родител,баба/дядо,племенници и първи братовчеди.Сол.4 ти дом е на к7,възможно е да си партнираш с някой от вкъщи,срещи,раздели.......Много планети в 4 сол.дом,7 нат.възможно е да се сдобиеш с нещо ново ,уред за дома,посещения от различни хора,приятели,майстори,лекари,данъчни.При родител,твой,или на съпруг/приятел е възможна интервенция.Оставането в къщи е ясно.Раздяла с партньор е възможна.
« Последна редакция: Май 06, 2020, 03:38:22 pm от Сафо »

toxxxito

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2904 -: Май 06, 2020, 04:08:47 pm »
Здравейте, имам много голяма молба и ще съм благодарна, ако ми кажете нещо относно кариерата ми, ще я бъде или не. От август миналата година всичко в живота ми тръгна рязко назад и което можа се скапа, та ще бъда радостна, ако ми кажете нещо позитивно

toxxxito

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2905 -: Май 06, 2020, 04:14:47 pm »
 това е само солара.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2906 -: Май 06, 2020, 04:33:36 pm »
Здравейте, имам много голяма молба и ще съм благодарна, ако ми кажете нещо относно кариерата ми, ще я бъде или не. От август миналата година всичко в живота ми тръгна рязко назад и което можа се скапа, та ще бъда радостна, ако ми кажете нещо позитивно

Август 2019-та е имало една неяснота относно финасите, голямо харчене на пари, иначе периода ти е супер... а 2018та Август е било зле. Ще ти помагат хората тепърва, ще се събираш щастливо с приятели, основно готини моменти.

Сега ти е бурен период, много работа и усилия. Инт ми е работиш ли с някакви машини ;? "machine attendants employees" е тълкуванието, инт. дали е метафорично или се проявява доста директно като работа с машини
« Последна редакция: Май 06, 2020, 04:39:07 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

toxxxito

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2907 -: Май 06, 2020, 04:50:11 pm »
Здравейте, август 2019 баща ми почина много изненадващо, в рамките на една седмица от приема в болница. Оттогава датират и проблемите ми в работата. Махнаха ме края на януари. Иначе работя като юрист, но все в компании, свързани със строителство и енергетика. Имах две по -сериозни интервюта за работа, но при едното отпаднах на втори етап, а резултат от другото чакам. И понеже вече се побърках, се чудя дали ще излезе нещо, дали има изобщо индикации?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2908 -: Май 07, 2020, 04:27:27 pm »
Здравейте, в петък ми е рожденият ден и бих искала да пусна новия ми солар да го обсъдим.
Ясно е, че ще имам операция (гинекологична) и след нея евентуално опити за дете. Не знам имаме ли шанс тази година. Според вас?
Също според мен ми се очертава годеж.
Кой каквото види и иска да сподели , ще се радвам  :-*
Приятно посрещане на рождения ти ден!
Като истински овен ще се изявяваш през годината,стелиум в 1ви дом,промени по тялото,Уран в 1 ви-ренгенови ,видеозони и такива неща,Слънце е у5 ,скорпионска Луна и то в 8дом.
Марс у1 сол.и 8 сол домове във водолей ,ще си нервна ,агресивна,дейна.....ще общуваш с групи астрологични,сигурно с нас......Операция и годеж са си доста събития за една година.Възможно е и зачеване на по-късен етап.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2909 -: Май 07, 2020, 08:35:27 pm »
 Сафо, много благодаря за мнението! Звучи като вълнуваща година. А за работата някаква промяна ще има ли..
Скоро ще мога да дам ОВ за някои неща  :)