Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582676 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2880 -: Март 27, 2020, 05:36:21 pm »
Какво показва пълният във втори дом в солара ми?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2881 -: Март 27, 2020, 06:56:03 pm »
Какво показва пълният във втори дом в солара ми?
Ще разшириш ценостната си система  :D Или ще го търкаш-печелившият фиш  ;D Означава сигурна заплата по време на чума -добре ли е  ;)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2882 -: Март 27, 2020, 08:26:21 pm »
Какво показва пълният във втори дом в солара ми?
Ще разшириш ценостната си система  :D Или ще го търкаш-печелившият фиш  ;D Означава сигурна заплата по време на чума -добре ли е  ;)
Мерси, Ребека! Дано наистина да има нещо хубаво и през тази скапана 2020 година. Засега с лайно да я намажеш.

Simona2011

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2883 -: Март 28, 2020, 02:02:08 pm »
Здравейте, според Вас ще си намеря ли работа през следващата ми соларна година? Съвпада на сол. и нат. Венера може ли да показва бременност? Още съм начинаеща в астрологията и трудно разгадавам планетите  :)
« Последна редакция: Март 28, 2020, 02:05:36 pm от Simona2011 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2884 -: Март 28, 2020, 02:28:08 pm »
Съвпада на сол. и нат. Венера може ли да показва бременност?
Не, ако има бременност ще е по други показатели. Съвпадът на натална и соларна Венера показва, че соларът е стартирал почти едновременно с венериния възврат, както и с марсов възврат, тъй като сол. Марс също е близко до наталния. За венерин и марсов възврат се правят отделни карти, които се разглеждат според естеството на планетите- Венера и Марс, така както главното при слънчев възврат(солар) е Слънцето. Работа ще си намериш, ще имаш подкрепата на мъж за тази цел, но се пази от илюзии- прекалено големи очаквания, както и да не те излъжат.

Simona2011

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2885 -: Март 28, 2020, 02:55:32 pm »
Akruks много благодаря  :-*, а показатели за бременност дали имам? Възможно ли е съвпада на сол. Сатурн и Марс да показват операцията на баща ми на гръбначния стълб?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2886 -: Март 31, 2020, 09:00:51 am »
На този ден е обявено. Всички огнени и водни имат декади на марс и Юпитер. Марс тогава е в 17*на козирог, но с прецесия е все още в стрелец-23* и квадрат към слънце в риби. Всички са засегнати вероятно повече подвижния кръст, но и други планети в него. Кой роптае най-много тук?
И ако хелиакалният изгрев е бил в 17*на везни?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2887 -: Март 31, 2020, 09:05:07 am »
Сафо,
Луна на 2* от К12, а Уран и Венера в 12-ти, как ти се струва?
На мен, не много добре.
И виж колко големи са 6-12 дом...
Не мога да ги разгадая тея Солари и Лунари.
Благодаря ти предварително за отделеното време.  ;)
Венера в 12 е силна в телец,съвпад нат.Марс,квадрат нат.Венера/Луна.Мисля,че годината ще е важна за теб.Защо гледаш само 6/12 домове,обърни внимание и на 5/11.Луна на к12 сол.,управител на 3ти сол. е да,раждането на сестра ти и болнично лечение.Възлите са по оста2/8,соларна.К8 сол съвпад Сатурн/Уран в 7 дом.Бебе и аз не виждам тази година,което не пречи да забременееш в края на солара ти,например февруари догодина.Освен възврат на Слънце,имаш възврат на Меркурий,у1,у2,у5 домове в нат.и 2,5 сол.Тези сфери ще бъдат на фокус.
Ще посетиш болница/поликлиника,възможно е за някакво изследване,не задължително лошо.Венера в 12 е много чувствителна .К11 сол съвпад Венера.Темите любов,взаимоотношения,финанси,ще са водещи за теб през годината.През май ,август ,септември ще има повече напрежение.Тревоги около родител,не задължително твой,може и на мъжа ти.
Заченала съм в година ,започваща с пълнолуние,но аз има тригон Слънце/Луна по натал.Родила съм в следващия солар.Ти си родена с намаляваща Луна,което не пречи да заченеш при разстяща такава в солара.
Фортунадес не съм сигурна доколко са тревоги.........но има цяла година време.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2888 -: Март 31, 2020, 06:34:22 pm »
Сафо,
Луна на 2* от К12, а Уран и Венера в 12-ти, как ти се струва?
На мен, не много добре.
И виж колко големи са 6-12 дом...
Не мога да ги разгадая тея Солари и Лунари.
Благодаря ти предварително за отделеното време.  ;)
Венера в 12 е силна в телец,съвпад нат.Марс,квадрат нат.Венера/Луна.Мисля,че годината ще е важна за теб.Защо гледаш само 6/12 домове,обърни внимание и на 5/11.Луна на к12 сол.,управител на 3ти сол. е да,раждането на сестра ти и болнично лечение.Възлите са по оста2/8,соларна.К8 сол съвпад Сатурн/Уран в 7 дом.Бебе и аз не виждам тази година,което не пречи да забременееш в края на солара ти,например февруари догодина.Освен възврат на Слънце,имаш възврат на Меркурий,у1,у2,у5 домове в нат.и 2,5 сол.Тези сфери ще бъдат на фокус.
Ще посетиш болница/поликлиника,възможно е за някакво изследване,не задължително лошо.Венера в 12 е много чувствителна .К11 сол съвпад Венера.Темите любов,взаимоотношения,финанси,ще са водещи за теб през годината.През май ,август ,септември ще има повече напрежение.Тревоги около родител,не задължително твой,може и на мъжа ти.
Заченала съм в година ,започваща с пълнолуние,но аз има тригон Слънце/Луна по натал.Родила съм в следващия солар.Ти си родена с намаляваща Луна,което не пречи да заченеш при разстяща такава в солара.
Фортунадес не съм сигурна доколко са тревоги.........но има цяла година време.
Сафо,
Ето виж как позна и започнаха нещата да се подреждат...
О, дано да е само този родител, че с моят баща не искам да се случва нищо!
Много се измъчихме преди години с него.
За месеците какво гледаш?
Тук казваш май, август и септември.
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2889 -: Март 31, 2020, 06:56:41 pm »
 не се настройвай предварително негативно, гледай с оптимизъм напред

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2890 -: Март 31, 2020, 08:56:03 pm »
не се настройвай предварително негативно, гледай с оптимизъм напред
Старая се.
То тъкмо ще свърши извънредното положение и ще дойде периодана Луната в Соларния ми хороскоп и пак ще стане тъпо :D
Ще коментирам, когато има още конкретни събития по солара.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2891 -: Април 01, 2020, 09:11:38 pm »
Здравейте, това е солара на моят син. Ако някой може да каже нещо ободряващо, в тази ситуация ще дам и обратна връзка разбира се

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2892 -: Април 02, 2020, 10:06:00 am »
Валериана, кое те безпокои? Връзката 6-8 дом?
Има интересна карта с тази овча навалица в 9 дом. Моят синковец е с подобна огнена констелация. Как се прояват тези съвпади в овен?

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2893 -: Април 02, 2020, 12:12:01 pm »
Да точно така, а приятелката му е чужденка, а  и работи в чужбина в туризма(ако има още туризъм тази година)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2894 -: Април 02, 2020, 04:37:56 pm »
Да точно така, а приятелката му е чужденка, а  и работи в чужбина в туризма(ако има още туризъм тази година)

Възможно ли е, синът ви да се ожени и емигрира?
Преди ЧРД е имал Венерин възврат.