Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583221 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3150 -: Април 01, 2021, 12:46:30 am »
Здравейте това е новият солар на моят син ,като обратна връзка за стария мага да потвърдя ,че имаше пътувания в чужбина  които съвпаднаха със затвярянето на държавата ,лоши и измамни приятели,надявам се всичко да е приключило с тях .В новият много ме притеснява съвпада на Марс със Слънцето ,моля някой да се включи
Слънцето У1 в 8д съвпада с Венера в солара и с Марс в натален 9д., по 8ми дом, Марс и Венера е секса, ще е активен в тази насока, нова интимна връзка

pelenache

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3151 -: Април 23, 2021, 11:52:53 pm »
Добър вечер на всички! След няколко дни съм рожденичка. Ще се радвам да погледнете картата ми. През февруари загубих баща ми и като цяло изминалата година беше много интензивна на събития. Дано тази бъде здрава и успешна, имам усещането за нещо съвсем ново.
Благодаря ви предварително  :-*

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3152 -: Април 24, 2021, 09:29:32 am »
Здравейте! Соларът ми, започнал преди дни.Проф.Ац в 9 дом - УМарс в 4 соларен съвпад слв,  но квадрат н. Сатурн. в 8.!! Главен период по фирдар - Юпитер, подпериод Слънце, от 5.05.подпериод Венера,  прог. Венера сменя знак  към близнаци..,а Дир. Слънце съвпад Юпитер, Пр. к7 съвпад  н. Слънце и опозиция н. Луна.  - всички пр. ъглови  оси в точен квадрат. . Сол.  к2 в 8 нат - парични проблеми. Сол. Ац  - интрига или събитие неочаквано с мен или близка жена. Събития при родители.
Според вас какъв е акцентът в тази карта? Благодаря на който я погледне.
Акцент са ежедневие, работа и здраве. К2 в 8д не са проблеми с парите, а ще разчиташ на парите но съпруга, може да получаваш помощи покрай пандемията. Годината на моменти ще е трудна, но като цяло ще е добра. Интриги не знам къде видя, аз виждам заблуда от твоя страна, пази дома си от кражба, а себе си от заблуди. Набор си на мъжа ми :)
:)

Благодаря,  Акрукс!  Ден след публикацията започна много  труден период. Разболя се първо баща ми, след което последва синът ми (той мина и през болница). Слава богу,  нормализираха се нещата, но някои здравословни проблеми останаха. Всяка година - март-т. е. около рожден ден минавам през кризи,  предполагам от активирана
 опозиция 2-8 дом, където са ми повече планети. Уран съвпад Луна в 3 сол. д.  - имах критични отношения със сестра ми (до сега не съм имала с нея такива). Това засега,  дано годината има и хубави моменти . С паричните въпроси се оправям сама,  съпругът ми почина преди 6 г..
Благодаря за вниманието,  Акрукс!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3153 -: Април 26, 2021, 05:21:27 am »
Благодаря,  Акрукс!  Ден след публикацията започна много  труден период. Разболя се първо баща ми, след което последва синът ми (той мина и през болница). Слава богу,  нормализираха се нещата, но някои здравословни проблеми останаха. Всяка година - март-т. е. около рожден ден минавам през кризи,  предполагам от активирана
 опозиция 2-8 дом, където са ми повече планети. Уран съвпад Луна в 3 сол. д.  - имах критични отношения със сестра ми (до сега не съм имала с нея такива). Това засега,  дано годината има и хубави моменти . С паричните въпроси се оправям сама,  съпругът ми почина преди 6 г..
Благодаря за вниманието,  Акрукс!
52 дни преди рождения ден всеки се намира в сатурнов период, най-тежкия за годината
За мъжа ти съжалявам, няма как да зная семейното ти положение, ако беше лична консултация щеше да съм запозната, но тук дори натала ти не е споделен пълен, а е без таблицата отдолу.
По принцип 8д са парите на мъж/партньор в живота, второто дете, парите на другите, включително обезщетение или помощи от бюрото на труда; дългове и кредити- също са по 8д. Соларен 2д в 8д - получаване на наследство, пари от наследство,  връщане на дългове,  получаване на награди, хонорари, безвъзмездни средства по решение на различни комисии, съвети, журита.
Луната с Уран в 3д може да засяга и съседи, не само сестра ти, промени в дома, на дома... Уран е у-л на соларния АС, а Луната на 6д- ежедневие,, работа, здраве, Уран е индикатор на промени- промяна на социалната среда, научаване на нещо ново, обучение, курс, нов начин на мислене. А може просто да пишеш във форум за астрология ежедневно  :)

pelenache

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3154 -: Април 27, 2021, 09:01:37 pm »
Да си подбутна моята соларна карта 2/3 поста по назад.
Ще съм признателна на всеки отделил време за тълкуване  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3155 -: Април 28, 2021, 01:45:25 pm »
Да си подбутна моята соларна карта 2/3 поста по назад.
Ще съм признателна на всеки отделил време за тълкуване  :-*
със скрити данни, отидете на астрологична консултация при професионалист

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3156 -: Април 29, 2021, 06:02:44 am »
Добър вечер на всички! След няколко дни съм рожденичка. Ще се радвам да погледнете картата ми. През февруари загубих баща ми и като цяло изминалата година беше много интензивна на събития. Дано тази бъде здрава и успешна, имам усещането за нещо съвсем ново.
Благодаря ви предварително  :-*
Честит Рожден Ден! Бъди здрава и сбъдвай мечтите си!

pelenache

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3157 -: Април 29, 2021, 07:26:16 am »
Благодаря ти от сърце Акрукс  :-* Това е най-прекрасното пожелание което може да се получи и е достатъчно!! Бъди много здрава и ти, и прекрасен ден ☀❤

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3158 -: Май 03, 2021, 09:44:34 am »
Качвам и аз соларната карта.. Май най - накрая щ завърша висшето си образование  ;D Въобще не ми допада 12 дом в/у 7дом ... затвори ...  :o Предварително благодаря, който ми погледне картата  :-*
Имаш акцент на Марс и Венера в тази ти сол.година.Възврати и на двете планети около рд.Марс в 1ви ,водолей е нервак и бързак,така че внимание за травми и любовни скандали.У сол асц в 9 дом водолей,не го свързвам с пътувания в чужбина,по-скоро комуникации през интернет,астрология,висшето образование,напрегнати некръвни роднински връзки.Като цяло общуването ще е приоритет,телефонно,интернет,здравосл.неразположения от прибързаност и нервност,промени в работата ,ако има такава.

ОВ: От изброените неща без висшето и работата, ми се случиха... Едно към едно!  ;D Общо взето скучна година... А и си оправих взаимоотношенията със свекито... Та това е..

Сега ми предстои уж запомняща се година... Или пак ще съм отшелник 😁 с този активен 12 дом.. Но Уран лека полека ми освобождава задръжките ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3159 -: Май 03, 2021, 11:51:08 am »
Сатурн ще спре в квадрат с нат.Юпитер у7,у11 домове.Ами крайно време да вземеш тези изпити.Възврат на Меркурий около рожденият ти ден.У1,у5 в 12 дом-залягай над учебниците вече не е актуално,но е нормално да се случи тази ти година.Поликлиники ще посещаваш,болнични,ваксини,нали имаш деца,то си е в реда на нещата.
Възможно е да пътуваш също.И 10 е активен,родители,статус.
Марс в 1ви отново-енергия е възможно да имаш за определени неща в изобилие,а за други-да не си помръдваш ....и винаги едно на ум с Марс в 1ви.Но ако се ваксинираш ,това ще е . :)

Tsvete

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3160 -: Май 03, 2021, 01:37:21 pm »
Здравейте,
Абсолютно начинаеща съм в астрологията, но напоследък изпитвам неистова нужда да знам какво казват “отгоре”. С липсата на знания и хаотичната ми припряност доста често, като започна да изчислявам и търся отговори по сайтовете, буквално ми се завива свят и ентусиазмът ми се сгромолясва. На фона на това в момента съм със сериозни здравословни проблеми, за които не мога да разбера нито откъде идват, нито защо идват, а то за всяко нещо си има причина. Пред физически и духовен срив съм и се чувствам в безисходица и изоставена и от небето и от земята. По принцип съм горд човек и не бих споделила отчаянието си дори и с най-близките, но виждам, че сама трудно ще се измъкна. Това, което “знам” ( доколкото може да се “знае”, след като Нептун е минал през Асцендент и не знаеш, нито кой си, нито на кой свят се намираш  : :o) е че сега огледално ми се активира Тао квадрата с Марс/Меркурий квадрат Уран, квадрат Сатурн. Фокус е Уран, който в момента наближава опозиция със себе си и съответно Сатурн е в опозиция със себе си. И всичкото това нямам идея как да го тълкувам и приложа в живота. Много ще съм ви благодарна за всякакви насоки и помощ за ситуацията. Не съм сигурна дали съм задала правилната карта за солар и това местене на домовете ми е трудно да разбера какво означава. По принцип разбирането на домовете ми е трудно. Сигурно, защото почти ми липсва земя в картата.


Поздрави и слънчев ден! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3161 -: Май 03, 2021, 08:09:59 pm »
Около тази възраст всички преживяваме опозиция на уран ,опозиция на Сатурн,квадрат Нептун към натален и т.н и търсим отговори.И аз започнах така.При теб Уран е в 8ми дом ,а е управител на 12 дом и стелиума там.През 2ри с какво ще те изненада-притежания,здраве,кредити,заеми,загуби,или печалби.Зависи как си поставила нещата преди.Тао квадрата ти е 6-8-12 домове.Това са домове на здравето,операции,инциденти,болници и т.н.Асц е риби ,Юпитер е в телец-земен знак.Земя има.Фиксиран ,бавно се променя,бавно се случват нещата.Стелиумът в 12 дом как е?Новолунна си ,светилата са в критични градуси.Точен ли е часът ти?Имаш включен овен в 1ви-представям си те така:Два живота в един.И Марс на к12 водолей.

Tsvete

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3162 -: Май 03, 2021, 08:58:28 pm »
Много ти благодаря за отговора Сафо! :-*
Стелиумът в 12 дом е кошмар. По принцип съм МНОГО интровертна, нормално. Но аз толкова дълбоко и навътре задълбавам, че не живея. Последните години чувствам и виждам живота си като непосилно изгнание... Като външна проява - в чужбина съм от 5 години (Лондон -тъмно и мрачно ). От 2-3 години здравето ми прогресивно се влошава. От 5-6 месеца почти съм само вкъщи и на леглото било заради болки, или от безсилие, или и двете. Диагноза още нямам. Болки и самота в чужбина - така ми е 12 дом, ако трябва да обобщава. Доколкото ми е известно часът е точен. Майка ми казва 8:00 и в общината пише така. Случи се веднъж, че се срещнах за кратко с много добър астролог. Нямаше време тогава, но погледна за кратко картата. Попита какво ми се е случило на 32 годишна възраст и 4 месеца, тоест  Юни 2009г, за да провери верен ли е часът. Позна - тогава преживях най- страшната си загуба до онзи момент. Тогавашният ми свят се срина. Сега се чудя  кой ли аспект е видяла тогава, сигурно нещо по дирекциите. Гледах после, смятах, пробвах карти и не успях да видя. За 2та живота не мога да разбера какво имаш предвид. Марс на кусп. на 12 дом какво означава? По принцип последните години нищо не става по моята воля. Всички планове и инициативи ми се съботират.  :-[

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3163 -: Май 03, 2021, 09:27:12 pm »
Tsvete,
Имам почти същата домофикация като твоята + Луна в риби в 12 дом :) Знам какво е... Това, което разбрах до тук е, че човек е добре да приеме нещата такива, каквито са и да не се бори с тях. Луната ни е свръх чувствителна и възприемчива, ако не я контролираме буквално потъваме като гъби в океан от емоции... Помисли, ако ти е възможно да отделяш време за благотворителност, доброволна саможертва за човек, цел, идея. Забелязала съм, че се изисква да даваме, за да поддържаме баланса, все пак рибите са един от най-кормичните знаци. При теб с този стелиум и Марс в 12 дом имаш способност да обръщаш всичко към себе си. С тр. Непрун през 12 дом - аз свалих розовите очила и погледнах света по нов начин, трудно е, но се свиква и човек се адаптира. Тр. Сатурн през 12 дом и мен ме изцежда като лимон постоянно, а и липсата на енергия е факт.
Пожелавам ти да намериш сила и вяра в себе си, ще се справиш...  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3164 -: Май 04, 2021, 06:04:19 am »
Цвете,на 32г.по дирекция ,Сатурн идва на к7.Управлява 11 и 12 домове и е диспозитор на водолейския стелиум.За месеца се гледат транзитите,Слънце като диспозитор на Сатурн ще е в близнаци и задейства квадрат асц/дсц най-общо казано ,То указва месеца.
Транзитен Сатурн също е в дева на твоя к7.
Сега дирекция/прогресия Слънце е върху нат.Венера в 1ви дом.Слънцето е у6 дом при теб.
« Последна редакция: Май 04, 2021, 06:17:55 am от Сафо »