Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583387 пъти)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3255 -: Ноември 19, 2021, 01:51:39 pm »
Имам молба да погледнете този солар. Не мога да преценя дали в него има индикации за случилото се при мен преди дни или касае майката на мъжа. Отделно се чудя дали вече не съм съвсем бита карта с тоя Асцендент в 5-ти дом върху Плутон и Венера-Плутон съвпада на IC. Някакви нови страсти, пари, вложени в нов дом, задомяване или смърт на родител? С Юпитер на к5 много интимни контакти и любови или раждане на дете? А може би не с тоя Нептун в 5-ти, който може да даде напразни надежди. И Марс-Луна съвпадът във 2-ри никак не ми се нрави + че куспидата на дома е върху Уран. Дано става въпрос за работа и пари, а не за лош здравен статус! Вие какво виждате? При всички положения краят на тази житейска година май няма да е много cool със Сатурн там и Плутон, който е в съвпад с натална Луна.
Стартира почти със Слънчевото затъмнение на 04.12., което се явява в 7-ми натален дом в съвпад със Слънцето У4 и Меркурий У1, У5, тригон към Юпитер У7 и IC, точен квадрат към Сатурн У8, У, У10.
« Последна редакция: Ноември 19, 2021, 02:10:09 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3256 -: Ноември 19, 2021, 08:16:55 pm »
В една друга тема бях питала за Юпитер в 5ти сол.дом.Не е добре там.Възможно е събитие при родител/баба,дядо,ако има.Сол.асц в 5ти натален,съвпад Плутон имам аз в този си солар.Когато изтече годината ми,ще дам ОВ,но на моята приятелка почина бащата,на приятелката на сина ми също.По 5ти дом,не е само любов,спорт и забавление,това е и 8ми дом на родител,3ти на брат/сестра и т.н.Упр.на сол.асц е Венера все пак,тя упр.и 8ми сол.и е в 4ти сол.дом,така,че е възможно да има оставане в къщи поради някаква причина,притеснения около жена,чужди пари в дома,наследства.Марс /Луна е леко притеснителен,Марс у7,у2 сол.домове,Луна на 10.дом-интервенция при родител,наследства,придобивки,инвестиции.Тревоги около партньор/родител.
И затъмнение съвпад Слънце,а Слънцето е упр.на 4ти нат.дом.
« Последна редакция: Ноември 19, 2021, 08:19:00 pm от Сафо »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3257 -: Ноември 19, 2021, 08:43:42 pm »
Много благодаря, Сафо! И на мен не ми харесва тоя солар. Баби и дядовци няма живи, баща му е починал отдавна също, но има живи майка и брат. Като го погледнах, веднаха си помислих за нея, но дано не сме прави! :(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3258 -: Ноември 21, 2021, 06:54:38 am »
Много благодаря, Сафо! И на мен не ми харесва тоя солар. Баби и дядовци няма живи, баща му е починал отдавна също, но има живи майка и брат. Като го погледнах, веднаха си помислих за нея, но дано не сме прави! :(
guapa,разгледай прогресивни и дирекционни оси и планети.
При две мои познати ,слънчеви стрелци,също ще са затъмнени.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3259 -: Ноември 21, 2021, 11:03:31 am »
guapa,разгледай прогресивни и дирекционни оси и планети.
При две мои познати ,слънчеви стрелци,също ще са затъмнени.
Погледнах и не ми харесаха. Прогресивна Луна в лъв в 4-ти дом, прогресивни Марс и Слънце върху Луна, където транзитира и Плутон в момента, прогресивни MC-IC върху възлите, прогресивна Венера на градус от DC също. По дирекции обаче предстоят съвпад на Юпитер У7 със СЛВ в 5-ти дом и дирекционен СЛВ към натална Венера. Възможно ли е да влезе някой от женски пол в живота му? ::) Има и дирекция на Уран на градус + от куспидата на 8-ми натален. Затъмнението все пак по някакъв начин ангажира 7-ми, 4-ти и 5-ти домове - от една страна може да става въпрос за майка му, нов партньор или него, от друга дали това не е нов дом, брак или поява на дете? Обърках се много и не мога да преценя дали събитието ще е хубаво или лошо. Със сигурност ще има повратен момент, но задължително ли е солар, стартиращ със затъмнение, да дава лоша година?
Между другото настоящият му солар, който изтича, завършва с управител на 4-ти дом Венера на к4 в солара в съвпад с натален Уран.
« Последна редакция: Ноември 21, 2021, 11:17:56 am от guapa79 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3260 -: Ноември 21, 2021, 11:53:12 am »
Имам молба да погледнете този солар. Не мога да преценя дали в него има индикации за случилото се при мен преди дни или касае майката на мъжа. Отделно се чудя дали вече не съм съвсем бита карта с тоя Асцендент в 5-ти дом върху Плутон и Венера-Плутон съвпада на IC. Някакви нови страсти, пари, вложени в нов дом, задомяване или смърт на родител? С Юпитер на к5 много интимни контакти и любови или раждане на дете? А може би не с тоя Нептун в 5-ти, който може да даде напразни надежди. И Марс-Луна съвпадът във 2-ри никак не ми се нрави + че куспидата на дома е върху Уран. Дано става въпрос за работа и пари, а не за лош здравен статус! Вие какво виждате? При всички положения краят на тази житейска година май няма да е много cool със Сатурн там и Плутон, който е в съвпад с натална Луна.
Стартира почти със Слънчевото затъмнение на 04.12., което се явява в 7-ми натален дом в съвпад със Слънцето У4 и Меркурий У1, У5, тригон към Юпитер У7 и IC, точен квадрат към Сатурн У8, У, У10.
Това не е твоя натал, какво да гледаме за тебе в картата на Цецо, той какъв ти е на тебе?
« Последна редакция: Ноември 21, 2021, 01:11:41 pm от akruks »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3261 -: Ноември 21, 2021, 12:34:45 pm »
Това не е твоя наталкакво да гледаме за тебе в картата на Цецо, тай какъв ти е на тебе?
Приятелят ми е това. Чудех се дали в неговия солар се е виждала смъртта на майка ми просто или ще има събитие и при неговата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3262 -: Ноември 21, 2021, 06:55:36 pm »
Това не е твоя наталкакво да гледаме за тебе в картата на Цецо, тай какъв ти е на тебе?
Приятелят ми е това. Чудех се дали в неговия солар се е виждала смъртта на майка ми просто или ще има събитие и при неговата.
Вижда се,да,в неговия солар,събития при теб. При него ще има събитие също.К4 в лъв,Слънце и Сатурн като триплицитетен управител,а той е сменил посока по прогресия.(Сатурн)Венера ще спре ретроградна съвпад с Луната му.Брат му има ли жена,деца?Guapa,ти коментира соларът на сина ми.В неговата карта вижда ли се смърт на родител?Дирекционна Луна е на к7,близнаци,двоен знак.Дирекция Слънце е на градус преди точна опозиция с нат.Сатурн в 4ти.Няколко седмици след р.му ден ,почина бащата на неговата приятелка.До следващият му солар има още много,много време.Като видя ъглова Венера в солар,тръпки ме побиват вече.При мъжа ми е на к7,скорпион в този му солар.
« Последна редакция: Ноември 21, 2021, 08:01:36 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3263 -: Ноември 21, 2021, 08:07:08 pm »

Приятелят ми е това. Чудех се дали в неговия солар се е виждала смъртта на майка ми

 Ама то картата е за от 3 декември нататък, а майка ти да почива в мир!

п.п. беше ли ваксинирана?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3264 -: Ноември 28, 2021, 11:50:36 am »
Вижда се,да,в неговия солар,събития при теб. При него ще има събитие също.К4 в лъв,Слънце и Сатурн като триплицитетен управител,а той е сменил посока по прогресия.(Сатурн)Венера ще спре ретроградна съвпад с Луната му.Брат му има ли жена,деца?Guapa,ти коментира соларът на сина ми.В неговата карта вижда ли се смърт на родител?Дирекционна Луна е на к7,близнаци,двоен знак.Дирекция Слънце е на градус преди точна опозиция с нат.Сатурн в 4ти.Няколко седмици след р.му ден ,почина бащата на неговата приятелка.До следващият му солар има още много,много време.Като видя ъглова Венера в солар,тръпки ме побиват вече.При мъжа ми е на к7,скорпион в този му солар.

Благодаря много, Сафо!
Брат му е разведен от доста години, но има син и дъщеря. Мислех си по-скоро за събитие при майка му, нищо, че Луната му е У2, У3. Отделно с тия аспекти на Плутон към натална Луна и заради съвпада Марс-Луна в солара за раждане на дете със секцио. С прогресия на Венера към Десцендент е възможна появата на нова дама или на бебе момиченце в дома му. Вотей му беше говорила за задомяване или придобиване на имот. Явно е погледнала не само изтичащия, но и тоя му солар. Нямам спомен солар да ми е стартирал със затъмнение, но пък в началото на 2018-та имах затъмнение точно върху Луната ми У3, У4, което не е било фатално за родител или сестра ми. През същата година за сефте ми откриха голяма киста в гърдата, запознах се с този мъж и почина папагалчето ми. С друго сякаш не я свървам. Затъмнението при него обаче ще е в точен квадрат към Сатурн У8, У9, У10.
По солара на сина ти е притеснителен единствено съвпадът на Плутон с натален Нептун У4. Соларната Луна попада в 8-ми натален, което показва къде ще са притесненията му. Така или иначе покрай смъртта в семейството на приятелката му се е сблъскал с нея вече. Не е изключено и да се бори за кредит в даден момент или наследство, но по-скоро има раждане на дете в тоя солар според мен или поне бременност и то може би непланирана. А дирекционната на к7 пак ми навява мисли за дете, защото нали при мъжете и 7-ми се гледа за нещо такова, докато при жените дава индикации за второ отроче. От друга страна може просто в рамките на тая действаща дирекция да се бракува. А относно ъгловата Венера... аз имах СЛВ с Венера на к4 в предишния ми солар, която беше в съвпад с натален Марс и годината завърши с ново попълнение в рода - раждането на момченце от братовчедка ми. И друг път съм имала ъглова Венера, без да е случва нищо страшно с жени.

Ама то картата е за от 3 декември нататък, а майка ти да почива в мир!

п.п. беше ли ваксинирана?

Не беше ваксинирана, akruks. От години беше трудно подвижна заради сериозно изкривяване на едното стъпало. Не беше излизала от вкъщи цели 6 г. Едвам я свалиха от Бърза помощ, за да я закарат в болницата. Излезе най-сетне, както мечтаеше, но по лош повод и за да не се върне никога повече.  ???
Аз също не съм се размятала по улиците отдавна, та не знам как стана тоя фокус да се заразим. Обяснявам си го единствено с ходенето на татко да пазарува.
Очаквах да се случи, защото имаше много неща, които го показваха в моя солар, а и в този на сестра ми имаше съвпад на Сатурн с натална Луна. При пълен трети при нея обаче очаквам и на мен да не ми се размине до август само с боледуването от Ковид.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3265 -: Декември 04, 2021, 07:26:24 pm »
Здравейте,
Днес съм рожденичка и предвид затъмнението и новолунието се чудех дали има нещо по-специфично, което да очаквам като събитийност за следващия ми солар?
Благодаря предварително 🤗

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3266 -: Декември 05, 2021, 05:28:06 pm »
Здравейте,

Мъжът ми обмисля от няколко месеца насам да смени работата си.
След 1 месец има рожден ден и ми се иска да ми дадете насоки в тази област.
Според вас, дали ще смени работата си?
И тъй като моят солар е далече, можете ли да кажете има ли аспекти при него за бащинство?
Благодаря! :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3267 -: Декември 08, 2021, 01:08:59 pm »
Той е решил вече това и драпа в тази посока. Работата, парите и статуса покрай нея са му във фокус.
Все едно чувствам страх от твоя страна по въпроса, но не мисля, че има причина.
Работата му сега я някаква "сигурна", стабилна, която другите хора биха си натискали ли?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3268 -: Декември 08, 2021, 07:39:05 pm »
Той е решил вече това и драпа в тази посока. Работата, парите и статуса покрай нея са му във фокус.
Все едно чувствам страх от твоя страна по въпроса, но не мисля, че има причина.
Работата му сега я някаква "сигурна", стабилна, която другите хора биха си натискали ли?

Здравей Люба,

Да, рашил е, защото на настоящата "сигурна" и стабилна работа, е изключително натоверен.
Работи допълнително и пак не може да смогне. Компанията е наистина стабилна, но е голям стрес.
Не може да спи, не се прибира вкъщи и постоянно се депресира, защото има много натрупана работа.
Завещаха му позиция, която и 10 човека не могат на смогнат за 1 година.
Назначиха 2-ма за да му помагат, но пак не става. Обучението му вместо 1 година, беше 1 месец, защото едната му колежка излезе майчиство, а другата напусна..
Иначе в новата фирма, днес му изпратиха и-мейл, че е одобрен за второ интервю и го викат, като условията го удовлетворяват.
Новата фирма е непозната сфера за него, защото има забрана да работи в следващите 2 години в същата сфера, в която е сега..
Моите страхове са основани на факта, че много го тормозят на тази работа, а другата както вече казах е по-непозната сфера.
Все пак е с голяма препоръка и мисля, че поне в следващите 2 години ще може да се сработи с всики.
Новата фирма е голяма около 200 човека и може да сменя отдели, ако има някакви недоразумения или пък ако напредва бързо.
Също и ще правят нов проект за работа със страни в ЕС, в което той е много силен.
Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3269 -: Декември 08, 2021, 08:07:21 pm »
Здравейте, това е соларът ми за следващата година. Дали има индикация за нова работа?
През лятото напуснах дългогодишната си работа и започнах работа в съвсем нова сфера, но нещата не потръгнаха и напуснах. Сега ми предлагат да се върна на старото си работно място, но имам известни резерви и ми се иска да им откажа.
За мен по-добрия вариант е да остана зимата вкъщи и от март да си търся работа, но в главата ми има всякакви сценарии - основният е, че няма да мога да си намеря работа, че ще изгубя трудови навици и т.н.