Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582977 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3300 -: Януари 21, 2022, 06:23:55 am »
Привет, качвам солара си, който започва март месец. Според вас какви са акцентите в него? :-*
Планети по ъгли-запомняща се година.Оставане у дома,грижи около къща,родител.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3301 -: Януари 21, 2022, 05:34:46 pm »
Привет, качвам солара си, който започва март месец. Според вас какви са акцентите в него?
Работа, пари, пари  - тананикам си тази весела мантра  :) Възможно е работа от дома, онлайн.

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3302 -: Януари 22, 2022, 09:27:44 am »
Благодаря ви Сафо и Акрукс! Аз съм по майчинство и планирам цялата година да съм си вкъщи и да гледам бебето, но кой знае какво ще излезе на хоризонта.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3303 -: Януари 22, 2022, 04:11:00 pm »
//бях писала в тази тема, но явно не се е пратило

Съгласна със Сафо. Според мен основно ще е здравето (изскача от няколко места), оставането вкъщи. Може би промени в партньорствата, а може би и в професионалното поле. Ти си каза, всичко ще е от вкъщи;

Приятно бебегледане)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3304 -: Януари 23, 2022, 04:46:07 pm »
Здравейте и тук.
Качвам си солара за 2022г, както препоръча Сафо. Качвам и този за 2021. В един от двата трябва да има раздяла. Аз не я виждам и в двата. В този от 2022г виждам само неочаквани промени по отношение на връзките, но не и раздяла.
Днес атмосферата е още по-напрегната. Дори не се поглеждаме и не си говорим. Казах добро утро, но ми се отговори с половин уста. Остават ми 11 дни тук :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3305 -: Януари 23, 2022, 05:07:12 pm »
В настоящият Марс нат.у7,намиращ се на Мц е в съвпад на ЍЦ с Венера нат СУ7,намираща се на ДЦ .Та в солара двамата са в каре от дома на края към натална Венера в 7ми.Така че би могло.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3306 -: Януари 23, 2022, 05:38:03 pm »
И аз в моя миналогодишния нямах индикации, ама се случи в най- лошия вариант- като гръм от ясно небе.
Ти от месец споменаваш за проблеми, които ескалират с времето- нали не очакваш нещата да се оправят с магическа пръчка?
Ако става въпрос за дълга връзка, брак, бих се опитвала да търся нещо в солара, за 2-3-5 год връзки- едва ли.
Плутон ти квадрати Луната на ДЦ, това виждам от пръв поглед, май и АЦ ти е наквадратен, така че очаквай подобни негативни събития.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3307 -: Януари 23, 2022, 06:09:59 pm »
Здравейте и тук.
Качвам си солара за 2022г. Качвам и този за 2021. В един от двата трябва да има раздяла. Аз не я виждам и в двата. В този от 2022г виждам само неочаквани промени по отношение на връзките, но не и раздяла.
Сол. 8д. в 7д. в настоящия показва разрив на отношенията, екстремни ситуации в партньорствата. В предстоящия сол. ДС в 8д. показва същото...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3308 -: Януари 23, 2022, 06:26:57 pm »
Еми... значи една епоха приключи. Продължаваме напред. Очевидно следващата година връзка няма да има заради солара, но пък СЛВ ми е в 7д. Може би така трябва.
Благодаря на всички, които се включиха.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3309 -: Януари 23, 2022, 07:00:27 pm »
Ако трябва да скалъпваме нещо на всяка цена,което не е точно указано,има разни показатели за скандали,караници,спорове,и т.н.В сегашния солар,представена си от Венера упр.на сол асц и ако забелязваш,тя ще спре стац.директна на сол.ИЦ.
При теб,Меркурий като триплицитетен упр.на асц е много важен,сега транзитен е ретрограден и съвпад Слънце на твой ИЦ ,където започна и цикъл Сатурн/Юпитер.По дирекция Меркурий е в овен,около 19*,а новият сол.асц е в стрелец в тригон .Транзитен Юпитер е задействал нат.Меркурий също.Мисля в новия солар упр.1ви сол и на 7ми сол в контакт в 3ти дом е засилена комуникация,общуване,пътуване ,подписи,договори.За приключване на дълга връзка,не съм сигурна дали са достатъчни показатели.Профекция асц сега е в риби,тоест Юпитер отново е намесен.Юпитер/Меркурий.По натал са в опозиция,сега задействани също.Преди около 12 години някакви връзки започнали,приключили има ли?
Транзитен Марс ти квадрати Слънцето сега.
« Последна редакция: Януари 23, 2022, 07:11:37 pm от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3310 -: Януари 23, 2022, 09:02:33 pm »
Такаа, на стария солар му остава още малко , въз основа трите мнения за него отпреди повече от година давам обратна връзка:
Какво позна Сафо:
- През годината бол квалификации, много онлайн и присъствени обучения изкарах
- Почина калеко ми, нямам други живи лели и калековци
- Сериозно заболяване и много лечения на дом любимец- не е съвсем мой, но все пак
- Промяната в статус- станах шеф на училищната синдикална организация и всяка сериозна промяна в училищния живот се съгласува с мен.#
- Какво позна Рени:
- Репутацията ми пострада, писах за жалбите на настоящата на бившия по мой адрес. Изобщо не съжалявам за направеното, целта на моите действия беше онзи идиот, но понеже се намеси и цялата му бивша фамилия и настояща приятелка, тези хора също ме замесиха и съответно аз тях и доста загрубя историята. В крайна сметка, всеки пи по една студена вода.
- И накрая Акрукс:
- Тя също е писала за репутацията и възможна промяна в кариерата, за която наистина имах възможност, но пък имах млада и нахъсана колежка конкурент, на която отстъпих мястото. Не съжалявам за което, но тогава имах два месеца непрекъснати колебания, терзания, неспокойствие.
- Другото интересно е нерегламентираното печелене на пари- имах опит с онлайн търговия, не сериозен, но е факт. Не бих го нарекла нерегламентирано съвсем, но да речем , че има доза истина в това.
- За обучения също е споменала.

Новият още не ме е почнал, видях, че Сафо ми е “ предрекла” ставни, костни и зъбни проблеми по Сатурн- те вече са факт, но по- нататък повече.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3311 -: Януари 23, 2022, 11:21:50 pm »
Мерси, Сафо. Пак казвам - каквото, такова. Не съм се женила, слава Богу. Той няча да изтрае дълго. Знае, че е виновен за последния скандал и ще се опита да замаже нещата. Но в мен нещо се счупи. Дори не ми е притеснено, свито или тъжно.
Преди 12 г не е имало приключване на връзка. Имаше преди 14г развод.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3312 -: Януари 24, 2022, 01:37:39 pm »
- И накрая Акрукс:
- Тя също е писала за репутацията и възможна промяна в кариерата, за която наистина имах възможност, но пък имах млада и нахъсана колежка конкурент, на която отстъпих мястото. Не съжалявам за което, но тогава имах два месеца непрекъснати колебания, терзания, неспокойствие.
- Другото интересно е нерегламентираното печелене на пари- имах опит с онлайн търговия, не сериозен, но е факт. Не бих го нарекла нерегламентирано съвсем, но да речем , че има доза истина в това.
- За обучения също е споменала.

Новият още не ме е почнал, видях, че Сафо ми е “ предрекла” ставни, костни и зъбни проблеми по Сатурн- те вече са факт, но по- нататък повече.
Помислих, че си качила картата на новия солар, а то било на отминаващия вече...
В новия имаш съвпад на соларни Меркурий и Плутон с натален Меркурий ; съвпад на соларни Венера и Марс в натален 7д. , два цикъла в Козирог и всички планети са директни, за разлика от отминаващия, където У1 е ретро на МС

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3313 -: Януари 25, 2022, 06:25:02 am »
Соларът на мъжа ми.Фирдарий Юпитер-Юпитер.
Сол.асц в 6ти,съвпад Сатурн ,упр.сол.асц Венера на к7 .Юпитер на к11.фирдарий Юпитер =Юпитер,профекция асц в риби,4ти дом-Юпитер.
Луната в 3ти сол,силна,в дом на радост и в точен секстил с Уран .Венера е в тригон с Нептун,Сатурн тригон съвпадът Слънце/Луна/Уран.
Притеснява ме к7 сол. в 12 нат.дом и Венера там.
Някакви предположения да споделите.Освен здравословните проблеми,които ще се обострят,операция може би.От започване на сол.му година,имаше сделка,придоби/закупи имот,оперираха майка му,продадоха апартамента на починалата леля.Другата леля е в тежко състояние.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3314 -: Януари 25, 2022, 03:57:58 pm »
Соларът на мъжа ми.Фирдарий Юпитер-Юпитер.
Сол.асц в 6ти,съвпад Сатурн ,упр.сол.асц Венера на к7 .Юпитер на к11.фирдарий Юпитер =Юпитер,профекция асц в риби,4ти дом-Юпитер.
Луната в 3ти сол,силна,в дом на радост и в точен секстил с Уран .Венера е в тригон с Нептун,Сатурн тригон съвпадът Слънце/Луна/Уран.
Притеснява ме к7 сол. в 12 нат.дом и Венера там.
Някакви предположения да споделите.Освен здравословните проблеми,които ще се обострят,операция може би.От започване на сол.му година,имаше сделка,придоби/закупи имот,оперираха майка му,продадоха апартамента на починалата леля.Другата леля е в тежко състояние.
  ДС и Венера там, в 12д - може да показва тайна връзка или да завърже делови партньорства, при които да има нещо тайно, секретно; сол. К8 в 1д показва активността по отношение на имоти, наследства. Марс в 6д не е задължително да показва операция или обостряне на здравословен проблем, ако има, а може да е активен по отношение на работа, да търси нова, по-престижна или допълнителна работа, нелигитимна, за допълнителен доход.