Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582435 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3585 -: Март 24, 2023, 06:08:07 pm »
Люба , може би с този преселен 1 дом , силно ще заявиш сферите свързани с разширение на красивия ти ум.Ще светиш с  Академична, интелектуална светлина, може би ще спечелиш популярност,успехи в нови разработки, като онези хакетони,каемертони. Абе май ти се очертава доста успешна , ян-ска, година , в която ще разшириш пределите си.Ще светиш да, като крушка от Тръмп Тауър.  :D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3586 -: Март 24, 2023, 06:25:35 pm »
Ребека, ще те храня и ще те поя оттук докрая на света!  :-*
Ако щеш се пукай!

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3587 -: Март 24, 2023, 06:30:39 pm »
Благодаря ви, сега разбрах и аз за профекции - мислех, че господарят по фирдарий е управител със съответн подуправител на солара :(.

У6 Слънце в ъглов 1 соларен, тълкувам го, че ще блестиш с цената на много труд.
И двете ти светила са в ъглов дом - добра година: У5 натал и солар Луна също е в ъглов 4д,  т.е. 12 от 5д, може би нещо скрито или някакъв край в емоционален план?

-
В този ред на мисли Луната като годишен управител (профекц.) на моя солар е У11 в 3д в съвпад на натална Венера в 11д - най-общо комуникационно-обществен акцент.
Мисля го този Марс управител на Луната У3 и У8 в 10д, точно на Дсц. нат., комуникационните успехи са за сметка на нещо вкъщи, но остана още толкова от солар 2022.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3588 -: Март 24, 2023, 07:55:53 pm »
По повод предстоящата ми Слънчева революция очаквам Вашите пророчески коментари. :-*
да не излизаш по майчинство – затъмнението на 20 април е върху Луната ти, която натално е У5 , сол АС в 12д. - ще водиш по-изолиран живот през годината, Луната У6 в 4д в солара - ежедневие свързано с дома, обгрижване на семейството; второто ще ти е момиче  :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3589 -: Март 25, 2023, 05:04:30 am »
Ах, акрукс, това да е... Това е най-хубавият сценарий на подобна конфигурация.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3590 -: Март 25, 2023, 09:45:02 pm »
Люба,упр.на сол асц е в 12 натален дом-водолей,риби също заема 1ви дом-нещо като два живота в една година,или паралелни животи,Сатурн си за едни,Юпитер за други.
Да пътуваш е много вероятно,със самолет,в чужбина.Тайни комуникации през социални мрежи,интернет,нервност,напрежение,посещение на клиника/поликлиника,незнам заради разкрасителни процедури,или нещо друго водолейско.Сатурн в 1ви дом и не добре поставен-проблеми с кости,зъби,пломби?Но пък Юпитер е във втори дом заедно с Меркурий и Венера-насоченост към материални придобивки,може би ще получиш нещо,нова кола,бонус,къща,с тази Луна в 4ти?Ново жилище,нотариуси,документи,завещания,мисля ще имаш някакви сделки през соларната ти година.И след като получаващ,ще даваш.Луната е много бързо тяло-в 4ти дом е силна ,но в този знак е прекалено бъбрива,непостоянна,мисля,че ще имаш посрещаш гости повече от обикновенно,майка,свекърва,нов уред за дома,пътуване към родни места,имот(повтарям се).
Марс в начален градус,на к5 -спомена за детска градина,може да има смяна ,да.Ще си разпиляна в къщи и стегната навън.
Слънцето е добре поставено,силно-ще сменяш имидж.Успех!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3591 -: Март 26, 2023, 07:40:56 am »
Сафо, много време и енергия си ми отделила, благодаря ти!  :-*

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3592 -: Март 26, 2023, 07:47:56 am »


У6 Слънце в ъглов 1 соларен, тълкувам го, че ще блестиш с цената на много труд.
И двете ти светила са в ъглов дом - добра година: У5 натал и солар Луна също е в ъглов 4д,  т.е. 12 от 5д, може би нещо скрито или някакъв край в емоционален план.

Благодаря, терароса, а съвпад Венера с луна винаги излиза от рамките на обществено-комуникационните сфери и се прибира навътре като мехлем за душата.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3593 -: Април 06, 2023, 04:14:34 am »
Моят солар започна ударно. Меко казано.
От вечерта на РД, досега здраво на пангара.
4-10, 9, 8, а сега 5 и 12.
Измами за пари, адвокати, нотариуси, всякакво институции, банки, карти, кадастри, наследства и дарения, в моя полза уж, но и без наслада от победа.
Озовахме се и в болница със синковеца, висока температура, която трудно се повлиява и се връща. Престой. Лежим си в стаята, огън и вода. Това отлага и забавя резултатите по горното, всички сделки и планове внезапно се отменят.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3594 -: Април 06, 2023, 06:24:19 am »
Люба,бързо оздравяване! :-*

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3595 -: Април 10, 2023, 04:33:31 pm »
Здравейте! Това е предстоящия солар на ММ. Моля, за помощ, тъй като все още се уча!
Какво виждам аз. Първо  солАц попада в скорпион нат7д. Марс  У1,У5  в 8сол. На Марса му е добре в 8д, но взимоотношенията съпруга, деца ще са напрегнати. Марс квадрат Луна в солара. Луна У3,У4 в
 нат и диспозитор на Марса в сол. Възможни проблеми при пътуване, с документи, комуникация, лошо събитие при близък.

Сол Венера/профекц. год. управител/ на К8 е У6,У7 и У11, диспозитор на Слънце,Меркурий,Уран и Луна. В момента е с предизвестие за освобождаване от работа, която упражнява повече от 20 години. Това се случва следствие на интриги от стана на нов колега. Нито шефът му е убеден, че трябва да се разделят, нито мъжа ми, че иска да напусне/остане. Здравето изисква смяна на работата, но когато не си правил нищо друго е сложно. Той се отъждествява основно с работата си/голям нат 6дом/. В предишния солар и двата малефика  бяха в 6д.
Венера не е добре поставена, единствено, че е в нат 2д/пари/ и е след завръщане. Има и квадрат към сол Нептун/единствен в ъглов дом/ в 4д-тук нямам идея.
Прави ми впечатление, че Луните са в тригон и в 11домове. Ще се чувства добре сред приятели,които го подкрепят.
Сатурн У3 в 3д е близо до сол ИЦ - няма да свърши добре годината. Ограничени пътувания, разправии с док-ти...

Затъмнението на 20.04 е  опозиция на нат Уран по нат 6/12д.
Затъмнението на 5.05 ще е по оста Ас/Дц, сол 6/12д и ще направи тригони с нат Марс,Сатурн.
Засегнато здраве ,медицински интервенции,изолация - дано издържи психически,
Никак не е розово.

Надявам се, много да не съм оплела конците! Който има желание, нека ме коригира.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3596 -: Април 11, 2023, 03:05:05 pm »
Коментар от лаик - съвпад сол. Асц. нат Десц. - трудна година, свързана със сътресения с личен, партньорски план, светилата са в следващ и падащ дом, Слънце в сол. 6д, Марс У1 в сол. 8 и нат. 3 в квадрат с дисп. си Луна, У 3 и 4 - работа, свързана с краткросрочни пътувания или роднини, здравословни проблеми. 
« Последна редакция: Април 11, 2023, 03:08:09 pm от terrarossa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3597 -: Април 12, 2023, 02:27:06 pm »
Първо  солАц попада в скорпион нат7д. Марс  У1,У5  в 8сол. На Марса му е добре в 8д, но взимоотношенията съпруга, деца ще са напрегнати. Марс квадрат Луна в солара.
Сол. АС в 7д показва, че акцент ще са партньорски взаимоотношения, като това означава всякакъв вид партньори, не само брачната половинка; Плутон е У1 в сол. 2д – промени в начина на изкарване на пари, както и пари от наследство, от наследствени земи, рента
Луна У3,У4 в нат и диспозитор на Марса в сол. Възможни проблеми при пътуване, с документи, комуникация, лошо събитие при близък.
  Луната управлява заключен знак в 8д., няма да е толкова изявена, че да се мисли, но в 11д може да показва заем от приятели или приятел да го завлече; в солара водещо е Слънцето, което в 6д показва, че ще обърне внимание на здравето; по-добра работа, в ежедневието ще блести, ще прилага творчески подход

Сол Венера/профекц. год. управител/ на К8 е У6,У7 и У11, диспозитор на Слънце,Меркурий,Уран и Луна. В момента е с предизвестие за освобождаване от работа, която упражнява повече от 20 години. Това се случва следствие на интриги от стана на нов колега. Нито шефът му е убеден, че трябва да се разделят, нито мъжа ми, че иска да напусне/остане.
/това събитие е по текущия солар, а не по предстоящия/
Здравето изисква смяна на работата, но когато не си правил нищо друго е сложно. Той се отъждествява основно с работата си/голям нат 6дом/. В предишния солар и двата малефика  бяха в 6д.

Затъмнението на 20.04 е  опозиция на нат Уран по нат 6/12д.
Да, затъмнението е в 12д. и опозиция на Уран в 6д. - може би ще отключи неочаквани промени в ежедневието и работата, новото ще е по 12д, като нерегламентирана дейност, изолация, извън колектива (Уран е У11)

На пръв поглед това видях (в червеното)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3598 -: Април 12, 2023, 08:26:22 pm »
crazylady, има силна връзка между Венера и Меркурий, техните теми ще са на дневен ред. Венера няма есенция в Близнаци, но е западна и диспозиторът и е фазов, в собствена терма. Освен транзитите на Венера през годината, добре е да следиш и тези на Меркурий,той ще оправя, поправя грешките. Меркурий е ретро, но вече Слънцето го е изоставило, има идея за нещо ново по Мц, но няма възможност, професионалния статус ще бъде преформен, но по-късно или по-нататък видимо. Несъзнателно може да подпише документ на сляпо-тука е уловката.Сол.к8 върху Венера и сол. Венера в 8 сол, 2 нат- тук има да разрешава финансови проблеми,  да играе само на сигурно, възможни са компромиси, които са материално оправдани, един вид двойно застраховане. Акцент сол 6 дом в 1 ви нат. със Слънце там- режим в ежедневито и смяна на ролите, търсят се причините, които пречат на задоволителен здравен и материален статус. Солар със затъмнение и то лунно- натива лично е засегнат от темите, по домовете, където попада; разрешаване на конфликт, прекъсване окончателно на дейност, взаимотношения, ангажимент. Марс наранява Луна 8ми-11 дом, спестеното може да смени първоначалната си посока или цел, желание или необмислена инвестиция да провокира криза. Подкрепата идва от колега/и, близки родственици, ако са намесени съседи- също.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3599 -: Април 13, 2023, 01:22:43 pm »
Благодаря ви, дами! Беше ми много полезно!