Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582148 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3735 -: Септември 14, 2023, 11:46:04 am »
Момичета,

Искам да ви помоля за няколко думи по този солар. Притесняваме сол. ос АС на К8 и ДС на К2.

Благодаря предварително!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3736 -: Септември 14, 2023, 06:56:52 pm »
Романтика,Луната е съвпад с Меркурий във втори ,но почти на к3.Мисля и по двата дома ще има действие/ефект.Луна/Меркурий -финансови отчети/ревизии,пенсия–незная рано ли е?
На к3 ,домът на пътувания,комуникации,договори и сделки,съседи,близки родственици-чести срещи,внимание при пътуване,корем,черва,храни,диети,режими.Според мен Марс на к4 сол-ъглов малефик е по-притеснително.Упр.на 10 в 4ти като смяна на статус,оставане в къщи,някой (шеф)-също.Но,ако предстои пенсия,нормално е.
Скандали възможни със съседи,котки ще се множат.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3737 -: Септември 14, 2023, 09:44:12 pm »
В солара на Романтика АС на к8 и съвпад сол. Луна /Меркурий  на к9 натално и к3 соларно от 8ми натален ме кара да мисля ,че много ще задълбаеш в обучение. Особено,ако е свързано с всякакви психологични терапии,психоаналитични на по-дълбоко ниво. Не знам обучението ти по 3 или 9 дом е,но може и двете,като записваш много тематични курсове,обучения към основното.Но ако е нещо от сорта на психанализ, терапии.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3738 -: Септември 14, 2023, 10:03:38 pm »
Благодаря, момичета!

Сафо, да в пенсия е. Но днес неочаквано дойде предложение за работа в частна фирма. Колебае се. Аз я насърчавам да опита и си подаде документите. Постоянно е в някакво движение на кратки разстояния.

Ребека, соларът не е мой. Жената чете доста духовна и езотерична литература.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3739 -: Септември 14, 2023, 10:18:50 pm »
Оо,да,Плутон в Дева. :) Не съм гледала детайли. Тогава вероятно финансовата част по 2/8 дом ще я ангажира, щам там е Асц.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3740 -: Септември 28, 2023, 10:43:58 am »
Здравейте, наближава рождения ми ден, дали някой може да погледне солара ми? Ще съм много благодарна!  :-* Чувствам се много на кръстопът и много объркана!  ???

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3741 -: Септември 28, 2023, 02:51:07 pm »
Бременност!

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3742 -: Септември 28, 2023, 04:40:41 pm »
Благодаря! Много сте категорична :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3743 -: Октомври 02, 2023, 03:16:45 pm »
Сега когато Венерата е ретроградна ли? Защото локацията на предния не беше вярна. Все си мисля че ще успея да си намеря работа и да се наредят нещата. Сатурн в 6 ти не е леко място. Според мен държавна организация. Сатурновата квадратура ми даде доста големи проблеми , невъзможност за осъществяване на плановете
Венера ще се обърне в ретроградно движение в квадрат с нат.Сатурн и опозиция със соларен.Цикъл Слънце/Венера ще задейства с опозиция нат.ти Слънце.Ти си профекция асц в лъв,може би ще има развитие по финансови въпроси,свързани с работа,договори ,взаимоотношения.Новолунието,което предстои ,ще е в хармоничен аспект със Сатурн в 6ти.

Момичета, точно на първия квадрат Венера - Сатурн ми предложиха работа, която не я приех , Венера сега вече директна пак ще се върне в този квадрат... дали ще даде втора възможност ... Венера опозиция Слънцето ми - по знак, се отрази доста зле ... 4 месеца ми загуби в търсенето на работа и не можахме да стигнем положителен изход. Отделно Плутон мина ретро също ... Доста ми се отрази на здравето и психиката .. всяка вечер сънувам кошмари ...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3744 -: Октомври 04, 2023, 08:13:23 am »
Интересува ме някой наблюдавал ли е конкретно съвпад на соларна планета със соларен СЛВ в картата? Дали има някаква по-специална проява?

Следващите ми два солара са, единият със соларна луна съвпад соларен възел, другият слънце съвпад соларен възел. То последното ще отразява транзита на нодалната ос през слънцето, но ми е странно, че в два поредни солара всяко от светилата ще е така аспектирано.

Че и съвпадите са в ъглови домове на соларите.
« Последна редакция: Октомври 04, 2023, 08:20:11 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3745 -: Октомври 04, 2023, 09:21:40 am »
Принципно какъв максимален орбис можем да приемем в солара при аспектация на възлите и светилата? 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3746 -: Октомври 04, 2023, 10:21:01 am »
Интересува ме някой наблюдавал ли е конкретно съвпад на соларна планета със соларен СЛВ в картата? Дали има някаква по-специална проява?

Следващите ми два солара са, единият със соларна луна съвпад соларен възел, другият слънце съвпад соларен възел. То последното ще отразява транзита на нодалната ос през слънцето, но ми е странно, че в два поредни солара всяко от светилата ще е така аспектирано.

Че и съвпадите са в ъглови домове на соларите.
Тери,да.Слънчево затъмнение съвпад със Слънцето съм имала.Слънцето е ъглово при мен.
В други соларни години имам съвпад на СВ с планети.Например Плутон и Възел,много точен съвпад в 9ти соларен-в същата година се омъжи сестрата на мъжа ми.
Съвпад на Юпитер с възел-закупихме имот.
Като заключение-Да,има събития по сигнификациите на планетите и се случват в домовете нат.и сол.Бележат дъготрайни и необратими процеси.

andy9608

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3747 -: Октомври 11, 2023, 11:56:35 am »
Здравейте,
Много ще съм благодарна ако някой коментира солара ми. Притеснява ме Слънцето в 8ми соларен и Сатурн във 2ри. Също предстоящото затъмение на 14.10 ще съвпадне с нат. Луна в 4ти дом и не знам какви събития да очаквам.

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3748 -: Октомври 11, 2023, 04:57:50 pm »
Здравейте.Приятелят ми е в затвора за КОВИД.16 месеца затвор и глоба от 10 000 лв.моля ви някой да погледне солара му за 2024 г роден е на 09.12.1996 г в 14.00 ч Исперих. Благодаря ви

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3749 -: Октомври 11, 2023, 09:29:56 pm »
Здравейте,
Много ще съм благодарна ако някой коментира солара ми. Притеснява ме Слънцето в 8ми соларен и Сатурн във 2ри. Също предстоящото затъмение на 14.10 ще съвпадне с нат. Луна в 4ти дом и не знам какви събития да очаквам.
Сол.асц е в 6ти нат.дом-работа,здраве,домашни любимци.Покупки за дома,оставане в къщи,възможно ли е зачеване?Курсове,образование-подчертан 9ти дом-висше образование,преквалификации,пътувания,всякакъв вид тесни специалисти.
Възврат на Меркурий-темите му ще са актуални.Документи,договори и т.н.
« Последна редакция: Октомври 11, 2023, 09:43:15 pm от Сафо »