Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582242 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3750 -: Октомври 11, 2023, 09:31:38 pm »
Здравейте.Приятелят ми е в затвора за КОВИД.16 месеца затвор и глоба от 10 000 лв.моля ви някой да погледне солара му за 2024 г роден е на 09.12.1996 г в 14.00 ч Исперих. Благодаря ви
Направете карта сол+натал+домове.
Какво значи да си в затвор за Ковид?Такова нещо за първи път чувам.

andy9608

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3751 -: Октомври 11, 2023, 10:06:01 pm »
Здравейте,
Много ще съм благодарна ако някой коментира солара ми. Притеснява ме Слънцето в 8ми соларен и Сатурн във 2ри. Също предстоящото затъмение на 14.10 ще съвпадне с нат. Луна в 4ти дом и не знам какви събития да очаквам.
Сол.асц е в 6ти нат.дом-работа,здраве,домашни любимци.Покупки за дома,оставане в къщи,възможно ли е зачеване?Курсове,образование-подчертан 9ти дом-висше образование,преквалификации,пътувания,всякакъв вид тесни специалисти.
Възврат на Меркурий-темите му ще са актуални.Документи,договори и т.н.

Зачеването почти не е възможно,защото нямам партньор, нищо , че е дълбоко желано от мен . Оставане вкъщи може да се наложи понеже планирам операция - функционална и естетическа, надявам се, но при добро стечение на нещата , не следва да бъде повече от месец.
Искрено благодаря за отговора.

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3752 -: Октомври 12, 2023, 02:11:45 am »
Здравейте.Приятелят ми е в затвора за КОВИД.16 месеца затвор и глоба от 10 000 лв.моля ви някой да погледне солара му за 2024 г роден е на 09.12.1996 г в 14.00 ч Исперих. Благодаря ви
Направете карта сол+натал+домове.
Какво значи да си в затвор за Ковид?Такова нещо за първи път чувам.

Натушил е ковид карантина през 2021 г осъден е още тогава но сега го арестуваха и е в затвора вече месец

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3753 -: Октомври 30, 2023, 02:56:55 pm »
Натушил е ковид карантина през 2021 г осъден е още тогава но сега го арестуваха и е в затвора вече месец

Намерете си свестен адвокат да обжалва. Как така ще лежи ефективно заради неспазена карантина. Хора с далеч по -сериозни престъпления са осъдени условно, заради неспазена карантина го осъждат ефективно. Кой е този съдия дето е издал ефективна присъда ?

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3754 -: Ноември 06, 2023, 10:36:54 am »
Здравейте! С молба някой да коментира този солар. Става дума за жена, развеждана с едно дете. Три неуспешни опита за зачеване с нов мъж. Сега е разделена и с него след изневяра от нейна страна, но с желание за събиране. Общо-взето е отчаяна и би била много благодарна ако някой и подскаже какво я очаква занапред. Благодаря и аз!  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3755 -: Ноември 07, 2023, 12:20:09 pm »
Сол.асц е в рак,4ти дом.Оставане у дома,тревоги около дом,родител,Луната е в скорпион,ранена от Марс,в солара на к5.Падение.Ще се ангажира с детето си,обсебване,драматизиране,ревност,възможни наследства,завещания.Силен 5ти-любов,тържества.Меркурий е на к6-работа и здраве са акцент.Домашни любимци,ежедневие.
С Плутон в 7ми -ще среща такива хора.Договори,сделки са възможни,пътувания и комуникации.Може да смени работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3756 -: Ноември 09, 2023, 02:08:51 pm »
Здравейте! С молба някой да коментира този солар. Става дума за жена, развеждана с едно дете. Три неуспешни опита за зачеване с нов мъж. Сега е разделена и с него след изневяра от нейна страна, но с желание за събиране. Общо-взето е отчаяна и би била много благодарна ако някой и подскаже какво я очаква занапред. Благодаря и аз!  :-*
lлюбов, дете, брак – партньорът ще е силен и доминиращ, подчертан Скорпион - Слънце, АС или друго

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3757 -: Ноември 09, 2023, 06:31:24 pm »
Добър вечер на всички!  ;)
Бих искал да помоля за коментар на соларната карта за новата ми рождена година, която започва днес!
Интересуват ме направленията кариера и финанси!
Благодаря на всички отзовали се!
Поздрави! :*
направи картата с домове,натал+сол+домове ..
« Последна редакция: Ноември 09, 2023, 06:33:46 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3758 -: Ноември 10, 2023, 05:56:45 am »
Сол.асц попзда в 9ти натален дом-скорпион ,съвпад с Меркурий,упр.на 10 и 8ми домове.Меркурий ще е важен тази година,Марс също като упр.на асц.Много мисли,комуникации,пътувания и общуване,договори,сделки,срещи с тесни специалисти,оформяне на документи,завещания,изследвания,дела,нотариуси,юристи,по 9ти дом са далечните пътувания,некръвните роднини,като жена на брат,или мъж на сестра ти(ако имаш).Интересно ,МЦ сол е точен съвпад с Юпитер,може да промениш статус.Луна също в 9ти дом.Възврат на Венера,която е в аспект с Плутон във втори сол.дом.Вероятно ще се опаричиш.Но и ще даваш пари ,Юпитер като упр.на 2ри в сол.е в 6ти дом.Нещо голямо за дома-диван,телевизор.Домашен любимец,или кола.
Ъглова Венера,Меркурий-връзки с жени,мисли за пари,брак?Любов,ревност,мислите са мрачни с Меркурий в скорпион съвпад с нат.Плутон.Но по всяка вероятност секс,смърт,като основни теми в годината ще преобладават,заради скорпионски асц.Марс и Слънце откъм 12дом-поликлиники,скрити неща,тайни,манипулации,осамотение на моменти.Тревоги около жена.Родител.Може да има ангажираност около вадене на документи.Скорпионът е фиксиран знак.За работа не съм сигурна,но мисля,че ще имаш договор.
« Последна редакция: Ноември 10, 2023, 01:15:15 pm от Сафо »

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3759 -: Ноември 13, 2023, 05:09:38 pm »
Много благодаря!  :-* Човека, с който иска да се събере е с асц скорпион ;)

brief

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3760 -: Ноември 14, 2023, 08:34:48 pm »
Здравейте! По молба на моя приятелка публикувам соларната ѝ карта за предстоящата година. Разведена е, с 1 дете и към момента е обвързана с друг мъж, но не е сигурна дали тази връзка ще прерасне в нещо по-сериозно. Какво предстои за следващата година?
Благодарим предварително!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3761 -: Ноември 14, 2023, 08:43:06 pm »
Ама тия приятелки, кво, решиха, че тука е някакъв онлайн оракул или кво?

И вие що не им разгледате картите, като сте се регистрирали тука, явно се интересувате от астрология, ми коментирайте първо вие, пък после някой може да се включи.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3762 -: Ноември 16, 2023, 06:05:02 pm »
Натушил е ковид карантина през 2021 г осъден е още тогава но сега го арестуваха и е в затвора вече месец

Намерете си свестен адвокат да обжалва. Как така ще лежи ефективно заради неспазена карантина. Хора с далеч по -сериозни престъпления са осъдени условно, заради неспазена карантина го осъждат ефективно. Кой е този съдия дето е издал ефективна присъда ?
За жалост десетина адвоката се отказаха да го защитят,въпреки огромните суми които поискаха за това дело от 3000 до 5000.Само една млада дама се съгласи да го защитава и сега чакаме развитие.От 11.09 е в затвора.Това е супер нелепо при положение че убийци са на свобода

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3763 -: Декември 24, 2023, 07:26:21 am »
Имам резервация за пътуване около р.д.Какво виждате в новият ми солар,освен МС на к8 натално.Фирдар на Юпитер/Марс съм,профекция Асц в скорпион.Възврат на Меркурий в точен квадрат нат.Юпитер.Сол.асц в 21*е квадрат нат.Луна и съвпад к4 на ММ.
Има още време до новият ми солар,но да не забравя основни неща за тазгодишния-много пътувания ,сделки,договори.Нервно напрежение,ремонти по коли и жилища.Покупки/продажби.
Освен в Рим,синът ми ме заведе и в още няколко красиви европейски градове.
Имах тревоги около здравословното състояние на него и на майка.
Опозицията по оста 3/9ти в солара,беше най-активната част във всяко отношение.
Брат/снаха при мен,сестра и зет на мъжа ми.
Благодаря на Ребека и Люба за тълкуването.Нещата се случиха така,както сте написали,искам/неискам. ;)

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3764 -: Януари 01, 2024, 10:28:12 pm »
Здравейте, нова съм в процес на учене и в момента чета всичките 251 страници тук  :D имам бърз въпрос за моя седми соларен дом, когато в него има два знака в моя случай овен и риби, кой от двата да гледам? Кой е по-важен в случая марс или нептун?  :) Благодаря