Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583013 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3765 -: Януари 02, 2024, 06:04:46 am »
Соларният асц ли е в дева?В този случай соларен 7ми е в риби-Юпитер е управител на знака.
Нептун се разглежда също,както и планетите,които попадат в 7ми.
« Последна редакция: Януари 02, 2024, 06:46:42 am от Сафо »

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3766 -: Януари 02, 2024, 09:51:58 pm »
В интернет пише, че управителя на риби е нептун, сега видях, че юпитер е стария управител на риби, благодаря за отговора

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3767 -: Януари 03, 2024, 12:35:58 am »
Здравейте, нова съм в процес на учене и в момента чета всичките 251 страници тук  :D имам бърз въпрос за моя седми соларен дом, когато в него има два знака в моя случай овен и риби, кой от двата да гледам? Кой е по-важен в случая марс или нептун?  :) Благодаря
Управител на седми дом е планетата управител на знака, в който се намира Десцендент – куспидата на дом 7
В случая сол. ДС е в Риби, у-л е Нептун , а също Юпитер, но при тълкуването на соларите се гледа в кой натален дом попадат соларните оси, а след това соларните планети в кой соларен дом са разположени.

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3768 -: Януари 03, 2024, 06:48:38 pm »
Ще помоля за малко помощ относно работата и кариерата. От 2-3г съм без работа, все нещо се случва, въобще не ми върви от 2021 в работен план, сега от май месец не съм си търсила и не знам тази соларна година как ще е, но съм се ориентирала да си отворя мой магазин. Страх ме е при толкова много несполуки като работник какво ще е за собствен бизнес. Моите виждания са, че 2 соларен дом ми е във въздушен знак, което е финансова нестабилност. Притеснява ме луната в 7ми дом, която тълкувам като напрежение относно любов и бизнес. (нямам нито приятел нито работа) Управителя на сол 10дом Сатурн е в сол 6ти дом, което ми изглежда лошо, защото сатурн е в лош аспект с венера, която е в 10 сол дом и луната, която пък е в 7ми сол дом. Четох, че сатурн в 6дом е безработица, но вече не се издържа.... Единственото хубаво, което виждам в нептун в 7ми сол дом, защото е в знака на риби, но него не мога да разтълкувам. Моля ви дайте мнение да чакам ли да ми почне другата година или да действам  :'( 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3769 -: Януари 03, 2024, 07:08:03 pm »
Ще помоля за малко помощ относно работата и кариерата. От 2-3г съм без работа, все нещо се случва, въобще не ми върви от 2021 в работен план, сега от май месец не съм си търсила и не знам тази соларна година как ще е, но съм се ориентирала да си отворя мой магазин. Страх ме е при толкова много несполуки като работник какво ще е за собствен бизнес. Моите виждания са, че 2 соларен дом ми е във въздушен знак, което е финансова нестабилност. Притеснява ме луната в 7ми дом, която тълкувам като напрежение относно любов и бизнес. (нямам нито приятел нито работа) Управителя на сол 10дом Сатурн е в сол 6ти дом, което ми изглежда лошо, защото сатурн е в лош аспект с венера, която е в 10 сол дом и луната, която пък е в 7ми сол дом. Четох, че сатурн в 6дом е безработица, но вече не се издържа.... Единственото хубаво, което виждам в нептун в 7ми сол дом, защото е в знака на риби, но него не мога да разтълкувам. Моля ви дайте мнение да чакам ли да ми почне другата година или да действам  :'(
Досега всички карти, които сподели, са за 2023г., нещо от написаното от тебе случи ли се?  Направи за 2024г солар в астрокома, това за въздушен втори дом, че е финансова нестабилност не е вярно, защо си вкарваш в главата подобни мисли? Уран по транзит минава през твоя 12д, ще бъде там и през следващите години, пази си психиката.

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3770 -: Януари 03, 2024, 07:24:18 pm »
Качвам от май 2023, защото нали той важи до май 2024, нова карта ли да си направя и от коя дата да я пусна? До тук през тази година имам само една приключила връзка, никакво развитие в нищо, все едно съм в затвор като изключим няколко почивки в чужбина. Психически не издържам без работа, направих си фирма, но сега не знам дали да търся помещение и да почвам. Всеки път като започна някъде работа се случват необичайни и плашещи неща, сякаш нещо все ме спъва и ме кара да не работя, а аз не мога повече така...

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3771 -: Януари 03, 2024, 07:44:53 pm »
Това е солара за 2024 ако съм в Пловдив, мисля да отида в Италия, за да го променя леко въпреки, че доста хора казват, че така не може да се промени ако не живея там, но мисля, че е рано да се гледа солара за 2024.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3772 -: Януари 03, 2024, 10:23:39 pm »
Това е солара за 2024 ако съм в Пловдив, мисля да отида в Италия, за да го променя леко въпреки, че доста хора казват, че така не може да се промени ако не живея там, но мисля, че е рано да се гледа солара за 2024.
Написах да построиш картата – натал+солар+домовете в astro.com , ако си забелязала докато разглеждаш предни публикации в тази тема, че ползваме такива карти за удобство. Нащата за които пишеш, че ти се случват всеки път, може да имат връзка с постоянната звезда Капулус, която съвпада с рожденото Слънце в 12д. - нужно е постоянно да строиш всичко отново... В предстоящия солар АС попада в 6д. – ще са акцентирани темите с ежедневие, работа и здраве.

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3773 -: Януари 04, 2024, 12:30:39 am »
Не успявам да се справя с асто.ком, за следващата година смятам да изместя слънцето в 7ми дом, исках да разбера за солара от май23 до май24 дали е благоприятно за ново начинание при всички тези провали досега, солара за 2024 все още не е започнал, благодаря все пак :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3774 -: Януари 04, 2024, 09:10:29 am »
Не успявам да се справя с асто.ком, за следващата година смятам да изместя слънцето в 7ми дом, исках да разбера за солара от май23 до май24 дали е благоприятно за ново начинание при всички тези провали досега, солара за 2024 все още не е започнал, благодаря все пак :)
Е, все пак... :) Отделила съм си от времето да ти погледна картите, които на мене лично са ми трудни за гледане от тази програма, където си построила, регнала си се във форума вчера и ни третираш така, все едно някой ти е длъжен с нещо. Това тук не е безплатен онлайн оракул, имай малко уважение към малкото хора, които все още посещават форума!
Писа ми онзи ден една новорегистрирана, също искаше да ѝ "гледам" за професия и работа, питаше колко вземам и т.н. За малоумна ли ме вземате?
Слънцето си няма как да изместиш, където и да посрещнеш рождения си ден, няма как да избягаш от предопределеното. Не е само един солар , нали има тежки транзити, прогресии, затъмнения и много, много други неща, които се отчитат при изготвяне на прогноза. Можеше да пуснеш един хорар, има тема с хорари за работа, но картата трябва да се построи за времето, когато (и където) се е "родил" въпроса, когато е изникнала питанката в теб самата, а не да го гласиш и натъманяваш според звездната обстановка за конкретен момент. Натално би могла да се занимаваш успешно с недвижими имоти, земеделска земя, да печелиш пари от занаятчийска дейност вкъщи, да произвеждаш хранителни (диетични) продукти,  хранителни добавки

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3775 -: Януари 04, 2024, 08:44:27 pm »
Благодаря за отделеното време, от няколко месеца се уча и наблягам само на солар, далеч съм от хорара и въпросите с точен отговор, не съм пуснала въпрос, за да ми "гледа" някой, все пак съм написала моите виждания за солара, просто исках като потвърждение или поправка, изчетох всичките 250 страници тук, доста хора са си пускали соларите ей така някой да им каже нещо и не ме сравнявайте с тях. Относно слънцето, на много места пише, че където се празнува рд там започва солара и може да бъде леко изменен, не казвам променен, мнения много по темата. Безплатен онлайн оракул може да кажете на тези на които си пускат соларите и пишат "някой ще каже ли нещо" аз не съм от тях. Определено това ми е последното писане тук, явно нещата от 2013 и 2014 в този форум с обмяна на информация са се променили. Хубав ден.

Ellinkka13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3776 -: Януари 04, 2024, 08:48:58 pm »
И вместо всички редове, които се изписаха напразно, очаквах 2 думи 'имаш потенциал за тази година давай' или 'тази година няма да ти потръгне' това не е молба за гледане и не бъркайте нещата. написала см притесненията си относно луната венера и сатурн. Благодаря все пак беше от добро възпитание, единственото полезно, което казахте беше, че 2ри дом във въздушен знак не означава финансова нестабилност, въпреки, че съм го прочела на много места. Благодаря и хубава вечер  ;) :) :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3777 -: Януари 04, 2024, 09:30:00 pm »
И вместо всички редове, които се изписаха напразно, очаквах 2 думи 'имаш потенциал за тази година давай' или 'тази година няма да ти потръгне' това не е молба за гледане и не бъркайте нещата. написала см притесненията си относно луната венера и сатурн. Благодаря все пак беше от добро възпитание, единственото полезно, което казахте беше, че 2ри дом във въздушен знак не означава финансова нестабилност, въпреки, че съм го прочела на много места. Благодаря и хубава вечер  ;) :) :)
Имам въздушен знак на к2-финансово съм стабилна.
Акрукс е написала много неща,относно работа/бизнес.Бих добавила,че по натал имаш взаимна рецепция Меркурий/Венера,което е помощ.Работим предимно с астроком,вероятно се вижда ,щом си прочела всички 251 страници.Асц ти е в близнаци  с упр.Меркурий в земния фиксиран телец.Триплицитетния упр.е Сатурн,който е в падение в Овен-нетърпението,инатливостта и дребнавостта,не са препорачителни при "първа среща",независимо дали в интернет пространството,или на живо.
Луна и Меркурий също си разменят рецепция.Имаш малефик в 4ти дом-трябва да овладееш настройката си към скандали и мрънкане,вероятно наследени от родител.
« Последна редакция: Януари 04, 2024, 09:33:51 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3778 -: Януари 04, 2024, 09:33:15 pm »
Не успявам да се справя с асто.ком, за следващата година смятам да изместя слънцето в 7ми дом, исках да разбера за солара от май23 до май24 дали е благоприятно за ново начинание при всички тези провали досега, солара за 2024 все още не е започнал, благодаря все пак :)
Е, все пак... :) Отделила съм си от времето да ти погледна картите, които на мене лично са ми трудни за гледане от тази програма, където си построила, регнала си се във форума вчера и ни третираш така, все едно някой ти е длъжен с нещо. Това тук не е безплатен онлайн оракул, имай малко уважение към малкото хора, които все още посещават форума!
Писа ми онзи ден една новорегистрирана, също искаше да ѝ "гледам" за професия и работа, питаше колко вземам и т.н. За малоумна ли ме вземате?
Слънцето си няма как да изместиш, където и да посрещнеш рождения си ден, няма как да избягаш от предопределеното. Не е само един солар , нали има тежки транзити, прогресии, затъмнения и много, много други неща, които се отчитат при изготвяне на прогноза. Можеше да пуснеш един хорар, има тема с хорари за работа, но картата трябва да се построи за времето, когато (и където) се е "родил" въпроса, когато е изникнала питанката в теб самата, а не да го гласиш и натъманяваш според звездната обстановка за конкретен момент. Натално би могла да се занимаваш успешно с недвижими имоти, земеделска земя, да печелиш пари от занаятчийска дейност вкъщи, да произвеждаш хранителни (диетични) продукти,  хранителни добавки

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3779 -: Януари 07, 2024, 06:34:02 am »
Новият ми солар,който ще започне през февруари. Планети по ъглите-Венера в 7ми сол.в последни градуси,сол.асц е в рак,а Луната с Юпитер и Уран в един знак и дом.Екзалтирала.Тези планети на к8 сол.съвпад с нат.Меркурий как ви се струват?
Профекция асц ще е в стрелец.От много време ми се иска да си направя още татуси,но все не намирам подходящ момент,струва ми се,че ще се осъществи тази ми прищявка.
Слънцето в 9ти-вероятно ще пътувам надалече,форумните ми изяви ще ме радват.
« Последна редакция: Януари 07, 2024, 06:58:43 am от Сафо »