Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583138 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #360 -: Септември 09, 2014, 08:34:48 pm »
Положението на У8 в 12 дом също не ми се връзваше, защото аз не престоявам в болница ..... и го игнорирах.

По дванадесети не е непременно само болничен престой. Често дава хронифициращи, затлачващи се болежки или продължително лечение. Един вид вързан си, макар и не непременно със системи за болничното легло. Ограниченията имат различни измерения, най-лесно е да си мислим по 12-ти дом онова, което ни изцежда жизнените сили и ресурси, както във втори е онова, което ги захранва.

Аз не съм кой знае колко вътре в соларите, но откакто Асол ни светна за профекциите и че соларът не струва да се гледа, ако не го подредиш до профекционния господар на годината, съм склонна да ги реабилитирам. Просто беше хрумка по картинката ти включването ми, не съветвам никого да си прави прогнози само на база соларна карта. :012:
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #361 -: Септември 09, 2014, 08:45:41 pm »
По дванадесети не е непременно само болничен престой. Често дава хронифициращи, затлачващи се болежки или продължително лечение. Един вид вързан си, макар и не непременно със системи за болничното легло. Ограниченията имат различни измерения, най-лесно е да си мислим по 12-ти дом онова, което ни изцежда жизнените сили и ресурси, както във втори е онова, което ги захранва.

Аз не съм кой знае колко вътре в соларите, но откакто Асол ни светна за профекциите и че соларът не струва да се гледа, ако не го подредиш до профекционния господар на годината, съм склонна да ги реабилитирам. Просто беше хрумка по картинката ти включването ми, не съветвам никого да си прави прогнози само на база соларна карта. :012:

благодаря за уточнението за 12 дом - друго си е практиката.

Аз съм ти казвала, че имаш интересно подреждане на следствията от логическите ти разсъждения (не знам как по-ясно да го кажа, но поне в мен си знам за какво става въпрос :) ) и независимо какво анализираш, за мен е интересно - ти си кажи, каквото имаш, а пък аз ще си взема каквото намеря :)
В момента просто съпоставям солари със събития - упражнявам се - далеч съм от някакви предсказвания. Но пък профекциите нещо ми убягват - не знам защо - може би още не им е дошло времето  :).

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #362 -: Септември 09, 2014, 08:46:40 pm »
И брат ми е имал такива аспекти в солара, но при него нямаше въобще подобни неща.
Явно все пак това къде попадат куспидите на соларните домове и върху кои планети от натала е от значение.

и при него ли У1 е същия?

а и нали говорим за потенциал на картата, не за предсказания.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #363 -: Септември 24, 2014, 05:32:37 pm »
На соларите много, много доверие им нямам, но си мисля, че може да има някоя нова изпепеляваща любов   :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #364 -: Септември 25, 2014, 09:44:48 am »
На соларите много, много доверие им нямам, но си мисля, че може да има някоя нова изпепеляваща любов   :)

еее, Сатин, нека вече да не е изпепеляваща .... изморих се от тези изпепеляващи страсти :)

явно други мераклии за моя солар няма, затова махам картите

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #365 -: Октомври 07, 2014, 06:10:39 pm »
След 2 месеца ми се задейства новия солар. Какво ще кажете са соларен Марс, Нептун и Хирон в 6-ти соларен дом? Нещо хич не ми харесват тия работи. Замирисва ми...на болница  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #366 -: Октомври 23, 2014, 03:56:30 pm »
След 2 месеца ми се задейства новия солар. Какво ще кажете са соларен Марс, Нептун и Хирон в 6-ти соларен дом? Нещо хич не ми харесват тия работи. Замирисва ми...на болница  ???

6д не е болница, а работа, ежедневни грижи и здравето, но се гледа комплексно солара и връзката му с натала, затова постави карта натал+солар, заедно с домовете

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #367 -: Октомври 24, 2014, 04:21:41 pm »
Преди известно време бях качила новия си солар, но го изтрих. Сега ще го пусна пак, понеже е в сила от няколко дни. Ще съм много благодарна, ако споделите мнение :58:
ЧРД на патеричка!
Куспидите на солара повтарят домовете в натала, което е показател, че годината ще е значима, ще оказва влияние за следващ период в живота ти
сол Плутон в 1д ще ти даде сили да се справиш с всякакви изпитания (ако има), може да ти донесе промяна, трансформация на личността, както външна, така и вътрешна
сол Юпитер в сол 8д- може би ще те вълнуват езотерични теми, астрология през годината, а също да имаш късмета да разполагаш с парите на другите, било партньор и т.н.
сол Венера У5,У10 в сол 10д, където е сол Слънце У8, сол Меркурий У7, У10- може да се бракуваш, а може просто да имаш успех в професионален план, израстване, подкрепа от партньор/и, от баща, шеф, важен човек, мъж или жена, може и двете  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #368 -: Октомври 24, 2014, 05:24:22 pm »
за бракуване не знам, дано  ;D ама искам да си отида при гаджето в чужбина или той да дойде при мен, та да не се разделяме вече никога! никога! :)
Стига да искаш ще стане!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #369 -: Октомври 25, 2014, 08:13:27 pm »
Марс в съвпад с Луна и СЛВ в шести соларен, попадащ близо до МЦ в 10 натален дом може ли да е индикация за неприятни емоции през годината? За понижен тонус, липса на фокус, на смисъл...да си потиснат?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #370 -: Октомври 26, 2014, 09:08:28 am »

Аз не съм кой знае колко вътре в соларите, но откакто Асол ни светна за профекциите и че соларът не струва да се гледа, ако не го подредиш до профекционния господар на годината, съм склонна да ги реабилитирам. Просто беше хрумка по картинката ти включването ми, не съветвам никого да си прави прогнози само на база соларна карта. :012:

имаме новина,пък аз съм я пропуснала,отсъствувала съм по болест ,по работа или шляене по реки-планини  ;),прехвърлих няколко страници назад и нищо не открих, ???
Дидка, :17: ако ти се обяснява като на олигофрен ,ще  сум благодарна да светна и аз за кратко....  :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #371 -: Октомври 26, 2014, 08:50:59 pm »
имаме новина,пък аз съм я пропуснала,отсъствувала съм по болест ,по работа или шляене по реки-планини  ;),прехвърлих няколко страници назад и нищо не открих, ???
Дидка, :17: ако ти се обяснява като на олигофрен ,ще  сум благодарна да светна и аз за кратко....  :08:
http://astra.la/forum/index.php?topic=199.msg2981#msg2981
 Стрелата, не си олигофрен, преди две години много точна интерпретация на солара ми беше направила. Ще се радвам ако и текущия го разгледаш

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #372 -: Октомври 26, 2014, 09:02:10 pm »
Преди известно време бях качила новия си солар, но го изтрих. Сега ще го пусна пак, понеже е в сила от няколко дни. Ще съм много благодарна, ако споделите мнение :58:
Активна година, в която ще имаш възмпжност да наложиш себе си. Добри кариерни перспективи.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #373 -: Октомври 27, 2014, 01:15:40 pm »
Някои лични статистики ме накараха да се замисля относно понятието време. Нещо, което соларът е отчел като "събитие" може да се случи значително по-късно, просто- предпоставките, началото, семенцето да е посято в този период.


Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #374 -: Октомври 27, 2014, 04:45:30 pm »
Аз напоследък се замислям колко буквален се оказа сегашния ми солар.... За пръв път е толкова наситен със събития по аспектите. И до март месец се чудя накъде още ще пътувам  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински