Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583268 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #600 -: Март 01, 2015, 05:17:00 pm »
Ако си празнувам рождения ден през април  на мястото където живея, ще имам точно съвпадение ( почти до градус) на оста АЦ/ДЦ ( соларна с натална). Какво мислете а този съвпад, по-добре да го избегна ако мога , или ?  ::)

Флова, това означава, че си на 33г. Един вид вододел се явява. Малко по-съдбоносна година, в която ще трябва са работиш върху събитията, които ще ти се случват независимо от теб :-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #601 -: Март 01, 2015, 05:20:18 pm »
Не, ЯЯ. Още не съм ги стигнала  :012:

29 г. ще навършвам ( живот и здраве), ама пак съдбовно де- сатурново завръщане ме чака.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #602 -: Март 01, 2015, 05:36:07 pm »
Не, ЯЯ. Още не съм ги стигнала  :012:

29 г. ще навършвам ( живот и здраве), ама пак съдбовно де- сатурново завръщане ме чака.

При половинката на 29г. също се получи припокриване на натални със соларни оси и беше ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНА ГОДИНА.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #603 -: Март 01, 2015, 06:30:03 pm »
При половинката на 29г. също се получи припокриване на натални със соларни оси и беше ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНА ГОДИНА.

В какъв смисъл, мже ли да дадеш малко повече инфо за житейските промени ( ако не е твърде лично) ?  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #604 -: Март 01, 2015, 07:35:00 pm »
при мен миналата година имаше припокриване на осите със солар и натал , ами нищо не се слу4и особенно , напротив година на тотален застой и липса на реализация , доколкото знам и при Лили е било така , тя веднж спомена 4е и при нея така се е случило. Мисля , 4е при солара са най-важни самите планети в соларните домове и аспектите между тях.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #605 -: Март 02, 2015, 01:33:02 am »
29 г. ще навършвам ( живот и здраве), ама пак съдбовно де- сатурново завръщане ме чака.
прегледах си соларите назад и аз съм имала на 29г повторение на осите
беше значима година с драстични промени във всички нива, нищо фатално не се е случило, ако това те притеснява- баща ми почина три години преди сатурновото завръщане

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #606 -: Март 02, 2015, 08:50:28 am »
При половинката на 29г. също се получи припокриване на натални със соларни оси и беше ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНА ГОДИНА.

какво се случи по дома и управлението

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #607 -: Март 02, 2015, 09:35:40 pm »
Туй повторение на осите не е ли по-логично да се случва през 4 години

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #608 -: Март 04, 2015, 10:24:35 am »
Някой има ли наблюдения за годишните периоди в солара? В каква последователност са планетите (срещала съм различни)?

Например:

Първи - от деня на РД се отброяват 52 дни и това е периодът на Слънцето.
Втори - следват още 52 дни на Венера.
Трети - 52 дни на Меркурий.
Четвърти - 52 дни на Луна.
Пети период - 52 дни на Сатурн.
Шести  - 52 дни на Юпитер
Седми - 52/53 дни на Марс (последният ден е новият РД).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #609 -: Март 04, 2015, 01:34:59 pm »
Някой има ли наблюдения за годишните периоди в солара? В каква последователност са планетите (срещала съм различни)?

Например:

Първи - от деня на РД се отброяват 52 дни и това е периодът на Слънцето.
Втори - следват още 52 дни на Венера.
Трети - 52 дни на Меркурий.
Четвърти - 52 дни на Луна.
Пети период - 52 дни на Сатурн.
Шести  - 52 дни на Юпитер
Седми - 52/53 дни на Марс (последният ден е новият РД).

Според циклите на розенкройцерите, които са от по 52 дни, последният цикъл е на Сатурн- 52 дни преди рождения ден, което е най-тежкия период. Разпределени са според дните на седмицата- 1. Слънчев 2. Лунен 3. Марсов 4. Меркуриев 5. Юпитеров 6. Венерин 7. Сатурнов
« Последна редакция: Март 04, 2015, 06:09:07 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #610 -: Март 04, 2015, 04:06:49 pm »
Не съм го чувала това, Акрукс.  :38:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #611 -: Март 04, 2015, 09:31:02 pm »
това което съм забелязал при моите солари е следното  ако да речем , Сатурн е управител на 7 ми дом (в солата имам предвид) , месеца в който Слънцето направи съвпад със Сатурн , се активират темите по седми дом. Сатурн го дадох като пример , но се активира спрямо с коя планета слънцето през месеца прави съвпад.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #612 -: Март 04, 2015, 09:46:56 pm »
това което съм забелязал при моите солари е следното  ако да речем , Сатурн е управител на 7 ми дом (в солата имам предвид) , месеца в който Слънцето направи съвпад със Сатурн , се активират темите по седми дом. Сатурн го дадох като пример , но се активира спрямо с коя планета слънцето през месеца прави съвпад.
нали в тази връзка има тема "месечен солар", за което старенддъскай е дала подробно инфо

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #613 -: Март 04, 2015, 10:55:36 pm »
Акрукс аз говоря за нещо различно, за това кога събитията от годишния солар се активират. Не мисля, че този месечен солар е нещо интересно , предпочитам да се придържам към Лунара, защото то е реален възврат на планета, докато този месечен солар е мисловно преместване в градус на рожденното слнце само , че в друг знак. Нямам интерес към този метод.

В моя пост говорих за транзита на слънцето с планета от солара.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #614 -: Март 13, 2015, 08:05:01 pm »
Привет съфорумници  :-*
Отдавна не съм писала, защото работата така ме завъртя от Нова година насам, че не знам как са минали тези месеци.
Надявам се, че основно ви се случват хубави неща напоследък  :58:

Тъй като миналата година някои от вас писаха по солара ми, а и аз за първа година наблюдавах по-внимателно проявленията на различни аспекти, искам да дам някаква обратна връзка.

Прикачам вече изтичащия солар. За отминаващата година мога да кажа, че беше противоречива, но като цяло успешна. Започна тежко, през лятото направих спонтанен аборт в съвсем начална бременност (Слънце и Уран в 8 дом, Плутон в 5 дом, транзитен Уран върху Луната ми), който ми провали и плановете за море, после от някакъв вирус кашлях един месец. През септември нещата започнаха постепенно да се оправят. Кулминацията дойде през декември, когато колежката ми, която беше от 10 години във фирмата изненадващо напусна. Аз поех по-голямата част от работата й, което значително увеличи отговорностите и задълженията ми, но пък ме накара да се почувствам дейна, значима, ползотворна, самоуверена и ми отвори големи шансове за развитие (транзитен Сатурн в тригон със Слънце; в солара нямаше много показатели за това, само МЦ в 12 дом в съвпад с У6 - работата ми е свързана основно с чужденци). Също през декември завъртях и лек флирт с един колега, който флирт много ме зарежда, без да вреди на никого. (Соларна Венера в 6 дом). Вкъщи направихме леки подобрения и промени, но като цяло не бих запомнила годината с това, въпреки Асцендента в 4 дом. Не бих могла да кажа, че усетих и ограниченията на Сатурн в 4 дом.
Та, това е в общи линии равносметката. Продължението предстои тази година с Асцендент в 6 дом ;)
Serve, love, give