Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582721 пъти)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #690 -: Март 27, 2015, 05:47:36 pm »
Това е стар солар на съпруга ми, характерен със следните събития:
-рязко и внезапно повишаване на доходите от собствен труд
-увеличаване на количеството работа
-презокеански и други по-кратки пътешествия

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #691 -: Март 27, 2015, 06:43:23 pm »
Ще избягаш от солара, но от тежка дирекция или прогресия - на куково лято.

и аз си мисля че това съц смяната на мястото на рождения ден са тотални глупости. Самия факт къде ще си празнуваш рождения ден според мен зависи от начина ти на живот , а това се показва от наталната карта

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #692 -: Март 27, 2015, 07:41:11 pm »
и аз си мисля че това съц смяната на мястото на рождения ден са тотални глупости. Самия факт къде ще си празнуваш рождения ден според мен зависи от начина ти на живот , а това се показва от наталната карта
солар се прави за мястото където се намира човек в момента, когато тр Слънце съвпада с наталното, иначе ще е най-обикновен натал+транзити
 не са тотални глупости, проверила съм по отминали мои солари и на близките ми- показват си точно според картата, построена за мястото където съм посрещнала рождения си ден
Ако само едната натална карта показва начина на живот, защо  Аштън Кътчър има различен живот от брата си близнак, като наталите са им идентични?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #693 -: Март 27, 2015, 08:17:22 pm »
Ха, торони, интересно-марс в 12 соларен, сатурн в 12 натален, в натала-единият опозиция на слънце, другият - на луна
Нямаше кофти събития, така ли? Приходите изцяло чисти?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #694 -: Март 27, 2015, 09:02:12 pm »
Happy58 този солар го поствам само за твоите изследователски цели. Празнувах рождения си ден в Загреб, 4 дена след това имах спонтанен аборт, месец и половина след това забременях, но вече бях в Италия и на 5-ия месец от бременността се прибрах от Австрия в България, съответно родих син и години бях закотвена на гъза си.

Дейзи, явно в Загреб си била за няколко дни. Би ли ми казала, къде всъщност си живяла по това време - Италия ли? В кой град? Ако е удобно де, може и на лични. Искам да сравня домовете и управителите им.
И още едно въпросче - таткото един и същ ли е? В смисъл, имаше ли раздяла по 7 дом?
« Последна редакция: Март 27, 2015, 09:14:20 pm от Happy58 »

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #695 -: Март 27, 2015, 09:51:06 pm »
Ха, торони, интересно-марс в 12 соларен, сатурн в 12 натален, в натала-единият опозиция на слънце, другият - на луна
Нямаше кофти събития, така ли? Приходите изцяло чисти?

Не, разбира се  :d030:
Но нямаше кофти събития :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #696 -: Март 28, 2015, 12:35:33 am »
Акрукс не си ми разбрала правилно , глупости са не соларите , а релокирането , може на рождения ми ден където ще да съм , но значение има там където живееш преобладаващо през годината. Така , че това с Гала и Лондон са простотии в селски стил ... да покаже селянията си според мен и нищо повече.

По-голяма част от живота ми е бил на място различно от това където съм роден и съм си гледал соларите един по един.

иначе не е вярно че човек си сменя съдбата като отиде на друго място. Човек си се бори със съшите модели независимо къде си.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #697 -: Март 28, 2015, 02:05:19 am »
Обратна връзка: http://astra.la/forum/index.php?topic=92.msg44274#msg44274
Поставих картите отново за кратко.

Така се развиха нещата при мен, че през м. септември 2014г. не се явих на изпита. Тогава взех 15 изпита за 10 дни, за да приключа семестриално, при което имунитета ми се срина от напрежението, разболях се и нямах сили за нищо... По това време карах и платена практика за няколко месеца.

Предполагах, че изпита ще го сложат отново през е м. април тази година, (т.е. в новия солар за 2015г.), както винаги е бил, но изненадващо го изместиха за м. март. Явих се преди 2 дни на изпита, т.е. в солара за 2014г. Всичко премина много добре, въпреки силното напрежение и останалите неприятности, които имах. И ден след държавния изпит се явих на друг - за кандидатстване в магистърска програма. Сега очаквам резултат.

Това е накратко :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #698 -: Март 28, 2015, 02:36:15 pm »
Акрукс не си ми разбрала правилно , глупости са не соларите , а релокирането , може на рождения ми ден където ще да съм , но значение има там където живееш преобладаващо през годината. Така , че това с Гала и Лондон са простотии в селски стил ... да покаже селянията си според мен и нищо повече.

По-голяма част от живота ми е бил на място различно от това където съм роден и съм си гледал соларите един по един.

иначе не е вярно че човек си сменя съдбата като отиде на друго място. Човек си се бори със съшите модели независимо къде си.
Изобщо не съм имала предвид Гала, не съм запозната с нейните изказвания по въпроса, коментирала съм моите наблюдения по мои карти и на мои близки хора.
Разбира се, че човек не може да си избяга от орисията (натала) където и да замине, това също съм споделяла често от лични наблюдения на мои близки  :)
За релокацията на соларите обаче не си прав- за всеки възврат картата се построява за час и място, където е натива, а не където е роден, и по тази карта се черпи информация- за марсов възврат за следващите две години, за юпитеров за следващите 12г, за слънчев за една година, който четае общия фон, а вече разчленен за всеки месец дава по-подробна информация, като месечния солар също се прави за мястото където се намира човек.
То транзитите ясно, че са едни и същи и ще засегнат еднакво личните планети на човек, независимо къде се намира, но фона, на който ще се отработят аспектите ще е различен- напр. сол Асц може да попада във 2д на човек, който е на едно място, а ако е на друго място да е в негов 1д и ако в първия случа през годината ще са актуални з анего материалните и финансови въпроси, то във втория случай ще са актуални личните и партньорски взаимоотношения.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #699 -: Март 28, 2015, 09:39:51 pm »
Акрукс , чети внимателно , не съм казал подобно нещо , виж какво съм писал

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #700 -: Март 28, 2015, 09:41:07 pm »
Акрукс не си ми разбрала правилно , глупости са не соларите , а релокирането , може на рождения ми ден където ще да съм , но значение има там където живееш преобладаващо през годината. Така , че това с Гала и Лондон са простотии в селски стил ... да покаже селянията си според мен и нищо повече.

По-голяма част от живота ми е бил на място различно от това където съм роден и съм си гледал соларите един по един.

иначе не е вярно че човек си сменя съдбата като отиде на друго място. Човек си се бори със съшите модели независимо къде си.

значение има там където живееш преобладаващо през годината

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #701 -: Март 28, 2015, 09:47:58 pm »
Акрукс , чети внимателно , не съм казал подобно нещо , виж какво съм писал
Прочела съм те преди да пиша, не съм писала наизуст
в крайна сметка всеки да си гледа соларите както си ги разбира, аз така ги разбирам- така ги гледам, оттук насетне обратните връзки имат думата

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #702 -: Март 28, 2015, 09:57:04 pm »
натапяш ме за неща , които не съм казал , разговора беше тотално различен , дали ако отидеш на почивка в Лондон за рождение си ден , дали се взема в предвид този солар или солара на мястото в което живееш да речем. Отговора е че се взема в предвид солара в мястото където живееш. След това ти се намеси , мислейки , че говоря по отношение на мястото на раждане или мястото на живот , което никога не съм повдигал като тема, защото си абсолютно права , но проблема е че  не съм говорил за това изобщо...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #703 -: Март 29, 2015, 12:00:17 am »
Ако някой реши да облагодетелства темата и да даде ов:
.............
- яя-7стр
...............
Другите още не са приключили със старите солари май

Давам веднага!

Акрукс, защото тя предимно е взела участие:
-
С днём рождения!
Щастлива нова соларна година!
сол Юпитер в сол 7д- ще имаш много контакти, сол ДСЦ в 9д- ще са свързани с чужбина, чужденци, засилена комуникация, пътувания, успех в кариерата, може да узакониш връзка, ще търсиш дълбочина в любовта и секса, ще имаш силата да посрещнеш всякакви предизвикателства, трансформация на личността- външна и вътрешна, може да смениш дом, място на живеене и накратко е това. Наздраве!

- Колкото до илюзии и заблуда, такива може да имаш по отношение на финансите- сол Нептун в сол 2д.


Малко от Люба:

- Алооо, германската актриса, този солар май е на командировки в чужбина, има ли такава вероятност?

И се моа:

- Любаша, и на мен ми мирише - командировки, работа с чужденци, атомна енергия, нова и по-престижна работа. Ама, да не се навивам сама, реших да видя какво мислите и вие;
- Мерси, акрукс! Да, в общи линии и аз това виждам. Понеже ми изглежда добре, си мислех да не се поддавам на Нептунови надежди, но май съм обективна Аз виждам сериозна подкрепа от Скорпион - Плутон в 1д, У1 в 10, който пък е целия в Скорипон. Малко се квадратират Венерите откъм Водолей, Ще се случи нещо, което съм чакала от години със СЛВ на АЦ и което ми е заслужено - ЮЛВ върху Луната ми. Само да не ми докара стари травми и усещания, че ще го ... Надявам се с този Марс срещу Луната да не се карам много с жени, но той ще е ретрограден, та по-скоро аз ще се травмирам при споровете. Очаквам годината да завърши с връзка.

СЕГА ОВ: Много пътувания в чужбина за удоволствие, много разходи за удоволствие, но в кредити не съм влизала. Акцентът върху 9д ми донесе и ново следване, та не само пътувания зад граница, ами и във виШото се отчете, но към момента на солара не съм предполагала, че ще се появи интерес за преквалификации. Силният акцент на Плутон доведе до засилен интерес към политиката и активни занимания и разработки в тази област (вероятно ми предстои и публикация в сериозно списание ;-) рАботиМ по въпроса).
Травмите от спорта ми донесоха само повече спорт, не и травми. Ретро Марс ме насочи към йогата, вместо към агресивен вид спорт.
Дълбочини в секса и връзките не съм търсила, напротив - колкото по-повърхностно и неангажиращо, толкова повече ме устройва в момента. Не завърших с връзка годината, напротив, завърших връзката 1-2 месеца преди края на годината :D Доволна съм, това беше една от най-хубавите ми години!

Сега се чудя какво ще ми доведе тази размяна на 6/12 домове... За тайна връзка - не смятам, минах го този период. Връзки с чужденци - също, работата ми не води до командировки там. Здравословно - пази Боже. Домашни любимци не смятам да си взимам, тъй като съм ограничена временно в това... Прави ми впечатление акцентът на Венера и 5/11 домове. При мен Венера е пари, не страст, та ще видим. Засега на хоризонта е спокойно  :012:

Та, това е от мен.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #704 -: Март 29, 2015, 08:01:43 am »
натапяш ме за неща , които не съм казал , разговора беше тотално различен , дали ако отидеш на почивка в Лондон за рождение си ден , дали се взема в предвид този солар или солара на мястото в което живееш да речем. Отговора е че се взема в предвид солара в мястото където живееш. След това ти се намеси , мислейки , че говоря по отношение на мястото на раждане или мястото на живот , което никога не съм повдигал като тема, защото си абсолютно права , но проблема е че  не съм говорил за това изобщо...
Ако съм искала да те "топя" щеше да кажа, как преди да започнем открития диалог тук ми писа на лични да ти помогна относно солара, а аз те препратих да пишеш тук в темата  :012:
Не съм малоумна, знам за какво беше разговора и точно това съм писала, подкрепено с примери от моя живот, написани на грамотен, що-годе, български език.
Писна ми да се обяснявам на хора, които първоначално ми се мазнят, а като не им обърна внимание обръщат грамофонната плоча  :-X  Те си знаят кои са, моя е грешката, че изобщо съм си губила времето и енергията да им обръщам внимание. Това е гадничко- също като да ядеш и пиеш на някой на масата, а после като приключи гощавката да му сереш пред входа на къщата.