Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582452 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #840 -: Май 31, 2015, 11:34:43 pm »
Чак сега намерих време да обърна внимание на солара си. Ще се радвам да чуя коментари по него!  :58:
« Последна редакция: Май 31, 2015, 11:37:10 pm от Теодор »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #841 -: Май 31, 2015, 11:35:16 pm »
Пусни го с домове
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #842 -: Май 31, 2015, 11:37:22 pm »
Пусни го с домове
Да, усетих се.  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #843 -: Май 31, 2015, 11:40:30 pm »
Може да започнеш работа, да се наложи да работиш усилено, да изкарваш с труд парите си. Другото, което ми идва наум е, че може да отдръпнеш от някои хора, твои познати.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #844 -: Юни 01, 2015, 07:04:36 am »
Чак сега намерих време да обърна внимание на солара си. Ще се радвам да чуя коментари по него!
сол Юпитер в сол 9д- ще следваш, а ако си планувал да отскочиш в чужбина също имаш шанс
сол Иц в 11д- ще живееш с/при приятели, пази дома си от кражби- сол Нептун в сол 4д.
по отношение на учене, изпити, следване, чужбина, утвърждаване в кариерата и живота, ще имаш помощ от жена

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #845 -: Юни 01, 2015, 11:12:23 am »
Благодаря ви. Планът е да живея на общежитие в студентските си години. Помощ от жена - майка ми или братовчедка ми. :) За чужбина нямам пари ... но ще следвам.  :29:

Сега се чудя за работа какво да правя, но нека мине ретро Мерка и тогава да си пускам сивита. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #846 -: Юни 01, 2015, 12:04:11 pm »
Интересно е, че имаш Меркуриев и Венерин възврат в солара. Не знам как ще се отразят, но смятам все пак, че без пари няма да останеш (Венера я отчитам повече към 8 дом, а попада и във 2 натален дом).

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #847 -: Юни 01, 2015, 01:30:48 pm »
Интересно е, че имаш Меркуриев и Венерин възврат в солара.
Започва нов етап от живота ми. :)

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #848 -: Юни 07, 2015, 07:27:58 am »
Може ли аз да пусна един солар - тя има рожден ден тази седмица,какви са посоките за тази дама?
Аз мисля добро кариерно развитие, късмет в работните дела, но незнам дали съм на прав път, а тзи Сатурн как да го разбирам , като ограничение финаново?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #849 -: Юни 07, 2015, 07:30:02 pm »
Може ли аз да пусна един солар - тя има рожден ден тази седмица,какви са посоките за тази дама?
Аз мисля добро кариерно развитие, късмет в работните дела, но незнам дали съм на прав път, а тзи Сатурн как да го разбирам , като ограничение финаново?
Ще води строг разчет на парите, няма да ги харчи произволно, може да спестява за дом или да има харчове покрай дома и децата. Ако е необвързана може да се обвърже през годината, да има път в чужбина с нейния мъж или с колега, с приятели, ще има успех в колектива, може също така да има внук. СЗ през септемри е на Плутон У3 в 1д и ще активира личностна трансформация при нея, които може да имат връзка с неин брат/сестра/братовчед или друго по 3д., може да започне да изучава нещо или да предприеме диета.

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #850 -: Юни 07, 2015, 08:51:58 pm »
Ще води строг разчет на парите, няма да ги харчи произволно, може да спестява за дом или да има харчове покрай дома и децата. Ако е необвързана може да се обвърже през годината, да има път в чужбина с нейния мъж или с колега, с приятели, ще има успех в колектива, може също така да има внук. СЗ през септемри е на Плутон У3 в 1д и ще активира личностна трансформация при нея, които може да имат връзка с неин брат/сестра/братовчед или друго по 3д., може да започне да изучава нещо или да предприеме диета.

Благодаря , akruks,  за вниманието. Нали по 3- дом са автомобилите ? Може ли да  е "събира пари за нова кола" ?. Споменавала е , че иска да смени старата. А би ли казала  как се интерпретира  меркуриевото завръщане ? При нея АЦ и МЦ са меркуриеви.   

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #851 -: Юни 07, 2015, 08:56:30 pm »
Може ли аз да пусна един солар - тя има рожден ден тази седмица,какви са посоките за тази дама?
Аз мисля добро кариерно развитие, късмет в работните дела, но незнам дали съм на прав път, а тзи Сатурн как да го разбирам , като ограничение финаново?

Ще е финансово ориентирана. Вероятно ще получи по-висок и по-добре заплатен пост.
Очаква ли я развод?

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #852 -: Юни 07, 2015, 10:05:36 pm »
Ще е финансово ориентирана. Вероятно ще получи по-висок и по-добре заплатен пост.
Очаква ли я развод?

Благдаря,
не -  тя си е разведена, и има връзка от 8 год./може и да реши да се бракува отново / А, за поста навярно си права,  :72:защото наскоро смени един директорски пост с друг за по - добро заплащане, но нещо се оплакваше, че не може да се адаптира на новото място.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #853 -: Юни 07, 2015, 11:47:38 pm »
Благодаря , akruks,  за вниманието. Нали по 3- дом са автомобилите ? Може ли да  е "събира пари за нова кола" ?. Споменавала е , че иска да смени старата. А би ли казала  как се интерпретира  меркуриевото завръщане ? При нея АЦ и МЦ са меркуриеви.
Нова кола е напълно възможно да си купи, лукосзна и на лизинг, а оттам да дойде по-строг финансов разчет на парите, които изкарва.
Има тема за възврати на планетите, Лили беше поместила там за отделните планети тълкуването, не си спомням в момента за Мерка дали имаше и как се тълкува. Обикновено на Венера, Марс и Юпитер се прави възвратна карта, освен лунар и солар, които са възврат на Луна и Слънце.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #854 -: Юни 08, 2015, 08:19:56 pm »
 :)ако ви се занимава за упражнение ... ;)