Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583378 пъти)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #975 -: Юли 14, 2015, 09:12:56 pm »
пусни го още веднъж - ама май имаше тема със стари солари - за практика - ако няма, давай тук :) Имаше ли коментари по самия солар?

Да, много се въртеше около 7дом и емоции.

Ето го и него:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #976 -: Юли 15, 2015, 08:50:53 am »

 Вече си мисля, че и след ретификация, часът ми е объркан.

Zoh, в натала ти няма гранични куспиди - дори и да мръдне с 5 мин часа, едва ли ще смениш куспидите толкова значимо - само това струпване около Асц може да се промени. Има ли някакви съмнения за друг час? Мисля, че имаше тема за ректификация - може там да се пробваме.

Сега още ще го гледам солара

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #977 -: Юли 15, 2015, 01:34:31 pm »
Happy, диапазонът, който майка ми ми каза е от 9:00 до 11:00, понеже съм раждана секцио. В 11:00 е излязла от упойка, т.е се е събудила се е тогава. Ще потърся темата, за да напиша и там разглеждане.
Благодаря ти!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #978 -: Юли 15, 2015, 04:32:59 pm »

Давам обратна връзка по този солар: Никакви партньорства и романтични изненади. Имаше повече пътувания, предимно командировка в България и чужбина и много сериозни притеснения със здравето на близки членове на семейството ми. Вече си мисля, че и след ретификация, часът ми е объркан.
Аз не съм ти обещавала романтични изненади, а под партньорства нямах предвид единствено интимен партньор, а съмишленици, колеги, приятели- нещо ново в тази сфера няма начин да не е имало; сол Мц в 3д и сол Иц в 9д показват комантировките ти тук  и пътуванията в чужбина; сол ретро Сатурн съвпада с ретро Уран в 4д в натала, което показва сериозните ти притеснения, свързани с близки членове на семейството, а сол Плутон в сол 1д показва година на изпитания, но и силата да ги преодолееш и израснеш.
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 04:36:29 pm от akruks »

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #979 -: Юли 15, 2015, 07:57:23 pm »
Akruks, благодаря, че отново погледна солара. За съжаление под партньорство( всичко свързано) няма абсолютно нищо! Семейните болести бяха/са толкова сериозни(на повече от един член),  че времето ми е било свързано само с тези грижи. И тъй като не обичам да товаря други с моите проблеми, партньорите( колеги и приятели) нямат и възможност да се проявят, като например съпричастност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #980 -: Юли 15, 2015, 09:53:28 pm »
Да, много се въртеше около 7дом и емоции.
Чак пък много...  :) Доколкото виждам ти сама си се завъртяла около 7д:
Много силен 7 соларен дом ,У1 соларен също е в 7 дом, а самият соларен АСЦ в 5 натален дом. Романтика ли ще е темата?
Много емоции изглежда - рачешкото ти Слънце ще се усеща по - силно. :)
да, има новолуние в сол 7д, който е в 11д- нови партньорства, приятелства, съдружия, колективи
преместване в чужбина за теб или член от семейството
а 5д не е само романтика, ако се занимаваш с творчество или имаш дете ще е важна година за него, ще има израстване

Съжалявам, че емоциите ти са били с негативен характер, но са си емоции, нали?
Командировките и пътуване в чужбина си ги имала, нали?
И спирам да пиша по тази карта, че няма смисъл.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #981 -: Юли 19, 2015, 10:16:24 pm »
Здрвейте, благодарности за всички които имат време и желание да каже нещо по прикачния солар :72: Гледам и нищо не ми хрумва. Съвпадите на домовете с натала, предвещава значима и запомняща се година... и до там ...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #982 -: Юли 19, 2015, 10:39:51 pm »
Zoh, ти имаш сатурн съвпад възел по натал, в случая е сработил транзитният сатурн през четвърти натален, квадрат луна, която ти е диспозитор на слънцето в натала, сигнификатор на жените вкъщи
И разбира се-съвп с нат уран, като щрих

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #983 -: Юли 20, 2015, 12:01:28 pm »
Zoh, ти имаш сатурн съвпад възел по натал, в случая е сработил транзитният сатурн през четвърти натален, квадрат луна, която ти е диспозитор на слънцето в натала, сигнификатор на жените вкъщи
И разбира се-съвп с нат уран, като щрих

Рару, благодаря ти много за прочита.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #984 -: Юли 21, 2015, 12:35:48 am »
Колко дни давате на прогресирания солар да сработи? Става дума за съвпад на прог. сол. АЦ с нат. МЦ и смяна на знака на прог. сол. МЦ — определено отразява нагласите ми в последно време и някои мои действия, но откъм събития… да речем, че все още не знам да са се случили :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #985 -: Юли 21, 2015, 09:05:16 am »
При мен това прогресиране на солара нещо не сработи тази година. Имам сол. венера в 7ми соларен на 9 градуса от сол. десцедент. Отдавна прогресирания десц е минал през нея, няма никакви събити по венерини теми - ни пари, за любов да не говорим.

Сол. венера е в точен съвпад с наталната т.е. венерин възврат в солара.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #986 -: Юли 21, 2015, 09:21:16 am »
Какво беше това прогресиране на солар?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #987 -: Юли 21, 2015, 09:24:36 am »
Колко дни давате на прогресирания солар да сработи? Става дума за съвпад на прог. сол. АЦ с нат. МЦ и смяна на знака на прог. сол. МЦ — определено отразява нагласите ми в последно време и някои мои действия, но откъм събития… да речем, че все още не знам да са се случили :)

къде да ги видим тези прогресивни соларни Асц и МЦ ? Опитах в картата със слънчевите дъги - с червения цвят, но те не мърдат в рамките на 5 месеца дори и на 5 минутки.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #988 -: Юли 21, 2015, 09:54:25 am »
Какво беше това прогресиране на солар?

Местиш соларно МЦ и всички куспиди с определен брой градуси за ден. Мисля, че за една година трябва да се премести с 90 градуса т.е. с градус за 4 дни, май.

Друго прогресиране може да е със соларното слънце и транзитите  му през домовете на солара.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #989 -: Юли 21, 2015, 10:08:53 am »
Къде е теорията?
В старите книги има разни техники със сметки по солара, ама май не бяха точно такива
Малко афиф работа ми се вижда...?