Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 977375 пъти)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6000 -: Август 03, 2024, 06:46:46 am »
Здравейте, въпросът по тази карта беше “Лъже ли ме”?
Ретро Нептун в Д1 в квадрат с Луната дават ли категорично положителен отговор според вас ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #6001 -: Август 03, 2024, 04:15:53 pm »
Здравейте, въпросът по тази карта беше “Лъже ли ме”?
Ретро Нептун в Д1 в квадрат с Луната дават ли категорично положителен отговор според вас ?
Нептун е твой У1, в твоя 1д може да показва, че нещо се заблуждаваш сама, а квадратът с Луната може да ке тълкува, че си излязла от приятелския кръг на Х., понеже управлява 11д за Х. – на неговите приятели. Х е представен от Меркурий в негов 12д, може да има своите малки тайни, да е по-прикрит, но не лъже.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #6002 -: Август 03, 2024, 07:04:27 pm »
Uranus, Да. Меркурий  се крие зад някой или нещо. На трон е, но в падащ дом и изгорен. Луната идва от секстил Венера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6003 -: Август 03, 2024, 09:40:14 pm »
Благодаря и на двете ви. Никога не съм се чувствала по-объркана както в отношенията ми с този човек, т.е. Нептун в Д1. Той не е открит, У7 в негов д12. Луната в квадрат с Нептун разтълкувах като Да за лъжа, но се разколебах от негов У3 в съвпад с Юпитер в мой Д3. Този човек е натала си има съвпад Юпи с Нептун в Д1 в стрелец. Все си мисля, че лъжата не трябва да му е присъща. Неувереността ми идва от противоречивите сигнали, които ми изпраща. Сякаш не знае какво иска или си играе. Ретро Нептун в Д1 ме представлява много добре тук.
Дами, как да открия края в една карта. Ясно оста 4-10 и Луната, но при въпрос това ли е краят кои са основните показатели? Положителни или отрицателни аспекти към тези сигнификатори? Всичко изрових от лекциите си, но не успявам да открия точен запис по това.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #6004 -: Август 04, 2024, 10:21:25 am »
Uranus, ти си Юпитер, който не е потавен добре, оттам и съмненията. Юпитер, Луна са в знак на Меркурий, т.е. Х., завсима от неговите условия. Той те приема, ти него- не, нещо в него те дразни, Меркурй е знак, където Юпитер е в заточение. Когаго една планета е изгорена некните прояви са съмнителни. Краят на нещата е посочен от 4 дом или всеки производен 4 -ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Любовни хорари
« Отговор #6005 -: Август 06, 2024, 09:56:57 pm »
Пак аз ...
Как ще се развият отношенията ни с Х?
21:43,София,6 август

Въпреки че реално аз трябва да съм Нептун/Юпитер, а той ретроградния Меркурий, реално много ми се набива аспектът Луна (отговор на въпроса) в предстояща точна опозиция със Сатурн, управител на негов 5-ти дом (флиртове,любов) и 6-ти дом (работа). Той е на трон,но ретрограден и скоро ще направи съвпад с Венера в Лъв. Дали има друга жена?

За контекст,от година сме заедно,караме се сравнително често, според мен малко му писна вече от моите драми. Уморен е. От друга страна не е като и аз да не мисля за раздяла поне ежедневно, с моите си причини за това (някои от които капризни). Аз имам своите багажи и знам,че за много неща не съм права, просто не мога да се преодолея.. характера ми и всичко. Отворена съм и към критики, защото виждам, че не съм добре "поставена".
Между мен (Юпитер в Близнаци) и него (Меркурий в Дева) аспектът в момента е квадрат.... Предстоящите аспекти на Луната са все негативни за мен (квадрат мен, опозиция Сатурн, опозиция Нептун - втори мой управител).

Бихте ли споделили мнение? Не ми харесва тази карта,ама хич.
Благодаря предварително.
« Последна редакция: Август 06, 2024, 10:00:52 pm от Yeah! »
I deserve the best.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6006 -: Август 09, 2024, 09:16:47 pm »
Uranus, ти си Юпитер, който не е потавен добре, оттам и съмненията. Юпитер, Луна са в знак на Меркурий, т.е. Х., завсима от неговите условия. Той те приема, ти него- не, нещо в него те дразни, Меркурй е знак, където Юпитер е в заточение. Когаго една планета е изгорена некните прояви са съмнителни. Краят на нещата е посочен от 4 дом или всеки производен 4 -ти.
Да, ясно, че края се поставя от оста 4/10 или производния 4ти. Но кои основни показатели дават положителен отговор за край на нещо си. Луната в аспект към У4/ Д4? Примерно в тази карта въпросът е Приключихме ли с Х? У10 е в Д4, съответно в точен тригон с Луната Т.е това положителен отговор за край на отношенията ли е?
Благодаря за отговора!

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6007 -: Август 14, 2024, 12:16:13 pm »
Здравейте, за който има желание да поразсъждава -  обвързан ли е този човек?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #6008 -: Август 15, 2024, 11:55:07 am »
mona lisa, да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6009 -: Август 30, 2024, 06:39:45 pm »
mona lisa, да.

Твърди, че не е. Има 2 дъщери.
Пускам нов хорар с въпрос дали той има интерес и ме харесва.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6010 -: Август 31, 2024, 09:13:13 am »
mona lisa, да.

Твърди, че не е. Има 2 дъщери.
Пускам нов хорар с въпрос дали той има интерес и ме харесва.
Ти го харесваш 🙂 но не се чувстваш добре. Сякаш все едно в “ръцете си му”. Той е представен от ретро планета. Или се е отдръпнал от теб или в момента не проявява интерес към теб. Но пък Луната прави хармоничен аспект към диспозитора му и може да има обрат. Нооо, хорарите са ми най-слабият момент в астрологията, така че вземи под внимание отговора на вещите тук 😉

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Любовни хорари
« Отговор #6011 -: Август 31, 2024, 09:42:06 am »
Дами, качвам хорар, който зададох преди дни. Събитията се случиха в периода на Т квадрата Венера - Марс/Юпитер- Сатурн. Тази конфигурация засегна точно моя Т квадрат Венера- Марс/Сатурн - Нептун и това бяха изключително трудни за мен дни. Господинът беше отдръпнат от мен, но аз бях тази, която инициира с действията си самата раздяла. Та въпросът ми е “Ще се върне ли отново при мен?” Имам предвид като внимание, интерес, любовно отношение. В момента сме с прекъснати всякакви отношения. Още повече, че е чужденец и не живее в Бг

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Любовни хорари
« Отговор #6012 -: Август 31, 2024, 03:25:37 pm »
Здравейте. В този хорар луната е без курс,нали така? Когато се пита за отношения, значи няма да има развитие? У1 и У 7 Меркурий и Юпитер са в секстил, у 5 е луната, в секстил с Мерк. Луната е в разхождащ аспект с Юпитер - пропуснат шанс. Но като за луна без курс, може ли да се каже някакви развитие ще има ли?

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 272
Re: Любовни хорари
« Отговор #6013 -: Август 31, 2024, 09:24:58 pm »
Луната в този хорар не е без курс.Предстои съвпад с Марс и секстил с Венера.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Любовни хорари
« Отговор #6014 -: Септември 01, 2024, 03:18:46 pm »
Oxx,вярно ще има съвпад с Марс. Само че секстил с с Венера няма да е преди луната да напусне знака, мисля.