Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757930 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2595 -: Октомври 16, 2016, 01:04:56 am »
Моля, помогнете малко - Има ли бъдеще връзката ми с ХХ? Пред дилема съм, дали не си губя времето с този човек?!

В този хорар не бих се заричала да давам прогнози – картата е пълнолунна, управлява се от Луна, има и уранов акцент. Не се чувстваш удовлетворена в тези отношения, има и някакво разминаване в потребностите ви. На психологическо ниво ти доминираш, а физически в отношенията ви той иска да менажира и контролира нещата. На ниво сексуален магнетизъм се чувстваш привлечена от него, въздейства ти с някои типично мъжки качества. Обаче отношенията не протичат хармонично, има едно дразнене, напрегнат заряд. И напрежението вече е на път да достигне своята кулминация.

Относно бъдещето на връзката не си уточнила какво точно очакваш. Едни живеят в настоящето, други мислят и планират в перспектива. Не ми се вижда в този хорар към брак и съжителство да са тръгнали нещата, твърде много противоречия има помежду ви на този етап, които създават предпоставки за несъгласие по доста въпроси. Също така въпросният мъж може да ти действа и като своеобразен катализатор, т.е. да те настъпва по мазолите, тъй да се каже... От една страна, такава динамика е предпоставка за активно отработване на някои отношенчески проблематики, но от друга страна фонът на моменти може да става твърде дразнещ и неспокоен. Не е тип гладко протичаща връзка. 

Замесена ли е по някакъв начин родителската /семейна/ тема в тези отношения? Като например при някой от двамата да има по-силен натиск от страна на родителите, семейната среда?


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Любовни хорари
« Отговор #2596 -: Октомври 16, 2016, 09:24:52 am »
Благодаря, Лила, за отделеното време. Написаното съвпада абсолютно точно с  усещанията ми. " На лодка сме в бурно море, и въпреки, че имаме избор да слезем - не го правим" А под бъдеще имах предвид, семейство, деца...
По повод на родителска намеса-ДА-точно. Майка му не ме харесва като негов партньор и настройва и останилите от семейството му срещу мен. Въпреки, че не сме имали конфликти с нея, това е основния прблем, а той има мн. силна връзка с нея ... може би идва края на връзката ни !?
Благодаря ти-полезно ми беше.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2597 -: Октомври 16, 2016, 11:40:43 am »
В крайна сметка ти решаваш дали и как да продължиш.

Благодаря за обратната връзка и детайлите - беше ми важно, така си сверявам часовника.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2598 -: Октомври 16, 2016, 10:07:53 pm »
Моля Ви, някой да помогне с отговор.
Ще се оправят ли отношенията ми с този човек?
Вече съм тотално отчаяна и май всичко оплесках:(

novobranka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2599 -: Октомври 17, 2016, 08:21:43 pm »
здравейте, надявам се някой да ми отговори. въпросът е как ще се развият отношенията между мен и К? софия, 17.10.2016, 20:20. благодаря.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2600 -: Октомври 18, 2016, 10:43:53 am »
здравейте, надявам се някой да ми отговори. въпросът е как ще се развият отношенията между мен и К? софия, 17.10.2016, 20:20. благодаря.

Не разбирам много, но доколкото знам, трябва да се зададе точен въпрос, на който да може да се отговори с ДА или НЕ. И е добре да си направиш поне картата.
Примерно в http://www.astro.com

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2601 -: Октомври 18, 2016, 11:41:42 am »
Здравейте на всички. :)  Отдавна не съм имала никакво време за писане и коментари :)  Борих поредното разочарование от моя любим с много работа и пътуване, за да бягам от реалността. Неочаквано и за мен се появи един младеж, който ме развълнува по непознат за мен начин. Не се стърпях и пуснах един хорар с въпрос: Какво ще се случи между нас? Ще имам ли повече от флирт? Момчето е сериозно и  далеч от обичайните ми тръпки-като отношение и поведение :)
За мен има шанс да се получи:
1 ви дом е в Козирог с У сатурн в 11 дом и марс и платон в 1ви.Марс ме прави по-настойчива и агресивна май в поведението ми а Плутон ме обърква :)
5ти дом е в близнацнаци с У Меркурий в 9 ти дом. Той започна нова работа и мислите му са там определено.  Тъй като питам за повече от флирт ще погледна 7ми дом-в рак- У Луна в 4ти дом.
Тя ще направи точен тригон с Марс след 1°.
И с Плутон след 2° :)
Със Сатурн няма мажорни аспекти :)
Допълнително  Меркури ще направи точен секстил след 4°:)
Все ощенеимали по-интимен контакт :)  И по картата не мога да видя :)
Ще съм благодарна на всеки,кйто сподели мнението си :)
Аз ще. се мъча с ужасното си нетърпение :)
« Последна редакция: Октомври 18, 2016, 11:44:24 am от kaka_Tosha »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2602 -: Октомври 18, 2016, 12:17:14 pm »

Неочаквано и за мен се появи един младеж, който ме развълнува по непознат за мен начин. Не се стърпях и пуснах един хорар с въпрос: Какво ще се случи между нас? Ще имам ли повече от флирт?


В този хорар ми се вижда твоята енергия да доминира или може би от теб се очаква да поемеш инициативата в тези отношения, да си по-енергична и настъпателна. На някой етап по-нататък младежът да не ти се стори малко по-чувствителен и инфантилен, нерешителен? Психологически още е под силно влияние на мама. По-нататък, ако продължавате да общувате и станете по-близки, пробвай да му наблюдаваш реакциите, когато говори за семейството си.
А иначе на ниво флирт нещата могат да бъдат поставени в началото на по-интелектуална основа, по-деликатно да се развива ситуацията, без да доминира плътското, сексуалният магнетизъм. Има връзки, които от самото си начало върху това се градят, други започват с приятелство и намиране на общи интереси.

Хубавото е, че опозиция Луна/Венера фактически няма да се осъществи, преди това Венера прави ингрес и минава в един знак с твоя сигнификатор. Отчетливи указания за скорошна любовна връзка сякаш не виждам в този хорар, но потърси някакви допирни точки, опитай се да го опознаеш и да разбереш какви афинитети има.

Луната е силна, но е в градуса на Лунните възли, последният аспект е тригон с екзалтирал Марс. На този етап ми се струва, че ситуацията все още не е много ясна и еднозначна – я се получи, я не се получи, но пробвай да инициираш някакъв контакт. Без при това да изглеждаш твърде натрапчива, направи го по елегантен начин. Измисли нещо по-неутрално, за да можеш първо да сондираш терена и да проучиш ситуацията.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2603 -: Октомври 18, 2016, 02:34:13 pm »
Много благодаря :) Ще дам обратна връзка, ако има развитие въобще :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2604 -: Октомври 18, 2016, 04:48:04 pm »
Моля Ви, някой да помогне с отговор.
Ще се оправят ли отношенията ми с този човек?
Вече съм тотално отчаяна и май всичко оплесках:(

За приятелски или любовни отношения става въпрос?

Въпросният човек доста е набрал, не е настроен за компромиси. И все пак пробвай да проявиш дипломатичност, ако наистина държиш на тези отношения. Бих казала, че повече от твоя подход зависи изходът от ситуацията.

Какъв съм заплес  ;D - щом темата е за любовни хорари, трябваше да ми стане ясно.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2605 -: Октомври 18, 2016, 05:05:24 pm »
За приятелски или любовни отношения става въпрос?

Въпросният човек доста е набрал, не е настроен за компромиси. И все пак пробвай да проявиш дипломатичност, ако наистина държиш на тези отношения. Бих казала, че повече от твоя подход зависи изходът от ситуацията.

Какъв съм заплес  ;D - щом темата е за любовни хорари, трябваше да ми стане ясно.

хахахах, да :) Набрал е, но не бях аз виновна. Той много ме обиди и аз станах доста досадна и обвинителна. И накрая излязох виновна. А в тази ситуация, трябваше аз да съм сърдитата...  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2606 -: Октомври 18, 2016, 05:10:47 pm »
В тази ситуация ти си представена по екзалтирала Луна в благоприятен дом, а той е перигринест Сатурн в кадентен дом. Хич не си в губеща позиция, мен ако ме питаш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2607 -: Октомври 18, 2016, 05:23:58 pm »
В тази ситуация ти си представена по екзалтирала Луна в благоприятен дом, а той е перигринест Сатурн в кадентен дом. Хич не си в губеща позиция, мен ако ме питаш.
Дано. Просто изведнъж си излях всичко събирано. А аз определено не съм от хората, които премълчават. Но.. не всеки приема истината, особено когато е болезнена. Ще пиша ако има развитие, но колкото и да ми е гадно, не смятам да правя повече крачки към него.  :-X

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2608 -: Октомври 18, 2016, 05:36:35 pm »
Ще пиша ако има развитие, но колкото и да ми е гадно, не смятам да правя повече крачки към него.  :-X

Ако човекът и връзката не си заслужават, нищо не губиш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2609 -: Октомври 18, 2016, 05:38:49 pm »
Ако човекът и връзката не си заслужават, нищо не губиш.
То има една приказка: Едва когато приливът отмине, става ясно кой се къпе гол. :) Заслужавало или не, аз не можах да разбера  ::)