Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759715 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2775 -: Януари 14, 2017, 08:11:13 pm »
Пак с периодичния си и тъп въпрос- ще си имам ли гадже най-накрая  ;D
Ще имаш, приятелка ще изиграе роля, че ти както си пуснала котва вкъщи -Мерка У1 в козирог в 4д, а той не общува открито и разходките му са въображаеми- Венера У3 в негов 12д, където е и Нептун У1, скоро сами няма да се срещнете.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2776 -: Януари 14, 2017, 08:23:01 pm »
Здравейте,

Моля за помощ : Ще имат ли развитие тези отношения с Х?

Да, има потенциал за връзка в тази карта, а сатурн У1, У2, у3 в негов 12д показва, че е затворен човек, не е повърхностен и плямпало. Уран У3 в 5д- може да мисли децата си, ако има такива или да изразява по оригинален начин своите чувства/творчество.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #2777 -: Януари 14, 2017, 08:33:07 pm »
Да, има потенциал за връзка в тази карта, а сатурн У1, У2, у3 в негов 12д показва, че е затворен човек, не е повърхностен и плямпало. Уран У3 в 5д- може да мисли децата си, ако има такива или да изразява по оригинален начин своите чувства/творчество.
Благодаря akruks :58:
и децата ги има....и творчеството го има....нацели както винаги!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2778 -: Януари 14, 2017, 08:48:53 pm »
здравейте!
моля ви помогнете ми искам да разбера дали ще има нещо между мен и един човек (назован по име). знам че не съм му безразлична, но се държи адски странно и нищо не разбирам. софия, 15:57.
благодаря ви предварително.
Не предстои да има нещо между вас в интимен план и не защото Сатурн е в 7д (това показва съвсем друго), а защото Меркурий У1 за тебе , У8 за него е в сходящ квадрат с Юпитер У1 за него/У8 за теб. Нептун У5 за него/У11 за теб е в разходящ секстил с Меркурий У5 за теб/У11 за него- налице е взаимно харесване, симпатии, приятелски чувства, но Сатурн У3, У4 за него в съвпад със Слънце У10 в негов 1д показват, че той е сериозен човек, отдаден на дома и това да осъществява бляскава кариера, това са му приоритетите. Научи се да качваш карти към въпросите си!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2779 -: Януари 14, 2017, 08:54:03 pm »
жалко, от толкова години ми е тръпка, но аз поначало си нямам късмет да съм с такъв тип мъже, дето си падам по тях :012: мерси, акрукс, многооо :38:
нормално е, мъжете се плашат когато усетят, че са обект на нечии чувства/мераци, на подсъзнателно ниво искат да са ловци, т.е. те да преследват плячката  :012:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2780 -: Януари 15, 2017, 04:52:05 pm »
8д за теб, но за него е 2д- Венера му е У5, неговите чувства и харесвания са свързани с моралните норми
конкретно на въпроса- харесал те е, Луната У1 за теб е извършила хармоничен аспект с Венера У5 за него, но и ти си го харесваш и свързваш осмодомните си стремежи с него- Сатурн У1 за него и У8 за теб в твоя 5д.
неговите осмодомни мераци и действия не ги демонстрира открито- Слънцето У8 за него в негов 12д. е извършило съвпад с Плутон У11- приятелски се оножда  :012:

Да дам ов -  човекът си каза с половин уста за осмодомните мераци. :012: За другото обаче не мога да се изкажа, но според хорара и тълкуването ти дано ме е харесал като цяло, не само за секс.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2781 -: Януари 15, 2017, 07:28:23 pm »
Май доста съм харесала момчето, за което вече пусках хорар преди. Сега ще опитам пак. Надявам се по този хорар окончателно да стане ясно какво може да излезе, за да се откажа навреме, ако се вижда, че няма бъдеще.

Въпросът е: С Х ще имаме ли развитие на флирта, ще имаме ли любовна история?

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Любовни хорари
« Отговор #2782 -: Януари 15, 2017, 07:33:42 pm »
Май доста съм харесала момчето, за което вече пусках хорар преди. Сега ще опитам пак. Надявам се по този хорар окончателно да стане ясно какво може да излезе, за да се откажа навреме, ако се вижда, че няма бъдеще.

Въпросът е: С Х ще имаме ли развитие на флирта, ще имаме ли любовна история?

Не разбирам от хорари,но сърдечно и искрено ти го пожелавaм. Зарадва ме! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2783 -: Януари 15, 2017, 08:13:56 pm »
Май доста съм харесала момчето, за което вече пусках хорар преди. Сега ще опитам пак. Надявам се по този хорар окончателно да стане ясно какво може да излезе, за да се откажа навреме, ако се вижда, че няма бъдеще.

Въпросът е: С Х ще имаме ли развитие на флирта, ще имаме ли любовна история?
не, съжалявам

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2784 -: Януари 15, 2017, 08:21:31 pm »
Благодаря, Акрукс! Вижда ли се защо? Не му е до това или не ме харесва достатъчно?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Любовни хорари
« Отговор #2785 -: Януари 15, 2017, 08:28:00 pm »
Ама защо бе-любов ще има Венера/ Нептун в 7ми- красива със секс секстил с Плутон в 5и  . Ко му търсиш. Пък толкоз сериозно, ако настояваш има и аспект на Сатурн с Луната тригон за дълговечност+син триъгълник с Юпитер, че и дори и Меркурий -може и бебе да си излюпите. Сега да чуем баш хоръристката. Само без пияници изневери и тайни-този сценарий в руски форум  :012:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2786 -: Януари 15, 2017, 08:30:56 pm »
Бека, ама тез тригони са разходящи. Игра е имало, но е свършила според хорара. Луната безКурсна...
Ъм..няма ли да е редно да ме покани на среща преди секса, или след толкова въпроси и чудене из форума да не си губя времето в подробности, а?  ;D Нарочно ще се свивам по кюшетата, да вземе да се сети какво да прави.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Любовни хорари
« Отговор #2787 -: Януари 15, 2017, 08:40:18 pm »
Ами то не мисля че един хорар е отговорът-с учебна цел да ама -забръй тъз песен любовна. Акрукс да каже, иначе ,а туй че аспектите са разходящи не е лошо -то е само по книги, като кажеш след време развитието ще видим аджеба кое какво е било  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2788 -: Януари 15, 2017, 08:47:11 pm »
Много шантав хорар – Асцендент в последните 3 градуса на знака, безкурсна Луна в края на 12 дом.

Ти си петодомно настроена – за това говори и лъвският акцент в хорара, и Слънцето в 5 дом. А екзалтирала Венера в 7 дом в рецепция с Юпитер в 3ти е предпоставка за приятен флирт. А той всъщност още не те е канил на среща и не си го виждала на живо, тъй ли да разбирам?

Да не би след първа среща да останеш с впечатление, поради което и хорарният въпрос да отпадне? Има сходяща квадратура от Сатурн към двата сигнификатора – Марс и Венера. Луната в хорара се намира в знака на изгнание на Сатурн, а Слънцето е в неговия домицил. Отвъд флирта, ако очакванията са да се стигне до нещо по-дълбоко, може да се усети някакво разминаване в потребностите и като цяло във възгледите за евентуална връзка.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2789 -: Януари 15, 2017, 08:52:09 pm »
Виждаме се редовно, но само работно. Разменят се разни реплики и погледи. И до там. Почти не оставаме насаме. На моменти изглежда все едно супер много си пада по мен - гледа ме като второкласник сладкарница. След това е тотално незаинтересован.
Имам очаквания за нещо лежерно и приятно. Той е няколко години по-малък от мен.
Може би има резерви, защото работим заедно, не знам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.