Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758393 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3435 -: Август 10, 2017, 11:17:15 pm »
Без баща й нищо не мога да и дам

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3436 -: Август 11, 2017, 12:02:15 am »
Картата не отразява въпроса, може би защото не ѝ идва отвътре въпроса, а ти си я подтикнала да го зададе. Луната У6 в 1д в сходящ съвпад с Нептун съУ1- едва ли ти казва всичко, не е докрай искрена, има неща, които пази само за себе си. Проблем с партньорствата- ами в тях винаги участват две страни, ако предварително се отдава на неподходящи, тя няма ли вина за това? Връзка ще има- Слънцето У7 в сходящ хармоничен аспект с Уран У1, със стария у-л Сатурн също, но няма да е такава, каквато да я устройва, в смисъл да се стигне до брак или поне съвместно съжителство, ще отсъстват чувства, общуването няма да е хармонично- Венера У3  в сходяща опозиция с Плутон У3 за отсрещната страна, Плутон е ретро- партньорът ще е затруднен по отношение на общуване, срещи, няма да го разбира правилно, тъй като е в неин 12д., тя ще търси любов- неин У3 в 5д , а той ще се задълбочава в работа и битовизми, неин 12д е негов 6-ти.

В този хорар се виждат големи очаквания към мъжа, да е едва ли не като по филмите. Тя самата обаче подхожда с неувереност и колебание, страх от повторно нараняване, а оттам и от разкриване. По този начин трудно би се получил равностоен обмен. Изглежда ранима и сама си налага някакви задръжки, ограничения. Докато не преодолее или поне не осъзнае вътрешните си противоречия, трудно би създала пълноценни, трайни и удовлетворяващи отношения.

Акрукс, Лили, благодаря ви много за коментарите по картата. Там случаят е следният. Тя е от артистичните среди, много слънчев и забавен човек, води интересен начин на живот. Сигурно затова и очакванията й може да са "филмови". ;) На думи не го показва, уж очаква нормални неща, но какво става във вътрешния й свят - само тя си знае, ако знае дори и тя. :) Сигурно си има нейни неща, за които не споделя, възможно е. Връзките й са все дълги, последните 2-ма, с които се раздели, ги познавам и аз - ами на мен ми изглеждаха читави, но тя като каза "не, нещо ми липсва" и ги изостави. Не ги обвинява тях, така се усеща тя. От скоро се вижда с един, който ми е малко странен на мен, и той артист човек, някаква тъга носи, вътрешно неспокойство, но важното е, че тя си го е харесала. Засега. Не искам да се правя на психолог, но си мисля дали изобщо иска сериозна връзка, вярно е, че аз я подкокоросах за хорара. :) Уж иска, но май повече заради обществените нагласи, отколкото заради вътрешна потребност, не знам. А може и просто да й трябва време, тя е по-малка, още няма навършени 30.

Акрукс, какво имаш предвид под "връзка без чувства"? :o Направо не си я представям в такава схема. Тя дори връзките с чувства ги утрепва заради някакви нейни незадоволени вътрешни потребности, а без чувства вече, от която и да било страна, не знам как би се хванала въобще.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3437 -: Август 11, 2017, 02:09:47 am »
Акрукс, какво имаш предвид под "връзка без чувства"? :o Направо не си я представям в такава схема. Тя дори връзките с чувства ги утрепва заради някакви нейни незадоволени вътрешни потребности, а без чувства вече, от която и да било страна, не знам как би се хванала въобще.
Споделени чувства, от нейна страна липсва романтичната нагласа- неин 5д е представен от прагматичния и анализиращ Меркурий в дева, който е в сходящ квадрат със Сатурн У1- с тези сигнификатори не изглежда да е романтична лейди, която описваш. Може да се е уморила да обича, хората се променят- днес харесваш едно, утре друго. С асц. водолей е склонна към внезапни промени и ексцентрични прояви.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3438 -: Август 12, 2017, 11:17:40 am »
Има ли друга жена вече или само ме юркат за да ми е гадно.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3439 -: Август 12, 2017, 04:21:06 pm »
Момичета кажете ми има ли друга жена в животът му вече.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3440 -: Август 12, 2017, 09:55:29 pm »
Кажете ми моля ви има ли друга жена и изобщо да се надявам ли на нещо още от тая връзка или всичко е отишло по дяволите

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3441 -: Август 12, 2017, 10:43:47 pm »
Погрижи се за детето си!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3442 -: Август 14, 2017, 08:15:52 am »
А защо датата на картата е 14 ноември 2017? Има още 4 месеца до тогава.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3443 -: Август 17, 2017, 08:52:59 pm »
Момичета знам че прекалява, но това ли е краят на тази връзка сега найстина ми е важно и то много вече нещата опират до малката не става въпрос само за мен отчаях се вече а човекът все така си твърди че има чувства има ли такива или всичко е само приказки смеите се подиграваите се само ми отговорете моля ви.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #3444 -: Август 20, 2017, 05:38:08 pm »
Здравейте, нека и аз веднъж да пусна един любовен хорар, който ме вълнува доста.  :012:

Харесва ли ме назованата по име девойка и ще започнем ли връзка, когато се прибера в България. Имам и мерак нещо в последно време.  ;D Точно мой тип е като характер и външен вид.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3445 -: Август 20, 2017, 06:00:12 pm »
Нейният сигнификатор е в неин 1 дом в Лъв - може би по-скоро ѝ харесва мъжете да я ухажват и да е център на вниманието им. Може обаче, като се видите, да те хареса (неин У1 върви към тригон с твоя с-р, неин У5 върви към секстил с твоя с-р). Ти обаче въздържан и резервиран ли си в чувствата си (понеже твоя с-р и твоя У5, също е и твой У8, са ретроградни)?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #3446 -: Август 20, 2017, 06:02:39 pm »
Ти обаче въздържан и резервиран ли си в чувствата си (понеже твоя с-р и твоя У5, също е и твой У8, са ретроградни)?
Не, напротив, но се възстановявам от раздяла сега УЖ  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3447 -: Август 20, 2017, 06:28:35 pm »
Ясно. Много странно ми беше с тези твои ретроградни сигнификатори, а въпросът ти е така зададен, че не си личи да си дръпнат и въздържан към нови връзки.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3448 -: Август 21, 2017, 03:09:36 pm »
Момичета този път се стигна до крайности кажете ми това ли наистина ще е краят на нещата

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #3449 -: Август 21, 2017, 03:19:38 pm »
Какво се случи със снощните коментари тук?  :012: