Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759126 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3480 -: Август 24, 2017, 02:52:49 pm »
Не знам защо ми се струва , но всички твои хорари в тази тема и в другата за отношения поразително си приличат като отговор и ситуация.
Имам чувството, че касаят една и съща двойка.
После ще се затрия.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3481 -: Август 24, 2017, 03:01:58 pm »
А, това не знам защо ти се струва, но определено ти се струва. Коя е темата за отношения? Иначе аз прилики в ситуациите виждам, само доколкото човешките отношения си приличат. А в отговорите ситуациите са две - ще се развиват едни отношения или няма да се развиват, та и в това отношение едва ли човек може да види оригиналност. После ще добавя и обратна връзка конкретно по казуса, че сега влизам в среща.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3482 -: Август 24, 2017, 04:34:07 pm »
Объркан и хлъзгав хорар винаги си личи и като цяло доколко искрено се задава въпросът. Или в момента на задаване на въпроса човек може да бъде обременен с други грижи и да не може да се концентрира само върху това, за което пита. Но често се вижда и неафишираното отношение към въпроса, а също на подсъзнателно ниво. Въпроси, които изрично не се задават, но се съдържат в основния въпрос или са свързани с него.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Любовни хорари
« Отговор #3483 -: Август 24, 2017, 07:34:26 pm »
хората понякога се срамуват и задават въпроси за себе си от трето лице

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3484 -: Август 24, 2017, 08:53:24 pm »
Какво мислите за тази карта - Жена пита дали Мъж е наистина влюбен в нея. Отстрани историятa им звучи зле, изглежда като да е игра заради секс. Но пък може и да се е повлюбил в нея, все пак се виждат от известно време, поопознал я е...
Да дам ОВ по тази карта: към ден днешен връзката им процъфтява. Акрукс, прочитът ти на картата по Плутон се оказа съвсем точен. :08:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3485 -: Август 24, 2017, 09:20:33 pm »
Сега по картата на сестра ми. Много благодаря на всички за коментарите! :58: След като изчетох всичко внимателно, мисля, че ми просветва защо картата й изглежда така. Лили, мислите й наистина са основно в друга посока. Щом е възможно това да се отрази в картата, макар и с друг въпрос, значи най-вероятно точно това е станало. Мирабела, напълно вярно е, че тя гони собствените си цели, поставя себе си на първо място. Във връзка с кариерното й развитие й предстоят както обучение, така и пътуване. Акрукс, не знам дали имам право чак за флиртаджия да го набедя. Имал е забежки, наистина, по време на предишната му крайно злощастно развила се връзка, признал си го е. Тео, и аз като теб очаквам тя да го зареже. Изначално бях извънредно скептична за отношенията им, не мислех, че ще удържат повече от 2-3 месеца. Но ето, че са още заедно и се чудя какво би ги държало един към друг, ако не е любов (а по картата не изглежда да е). Практическа полза един от друг нямат, по-скоро са си "неудобни" в известен смисъл. Ако беше заради физическото привличане, досега да им е преминало. :017: И все пак това е хорар, има ограниченост във времето.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3486 -: Август 24, 2017, 10:08:43 pm »
Боболина, благодаря ти за обратната връзка.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3487 -: Август 24, 2017, 11:26:43 pm »
Как мислите минаха няколко дни дали му липсваме поне малко или усеща нещата, като някакъв вид облекчение и все едно че се е отърва.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #3488 -: Август 24, 2017, 11:46:05 pm »
Как мислите минаха няколко дни дали му липсваме поне малко или усеща нещата, като някакъв вид облекчение и все едно че се е отърва.

Наистина прекаляваш, хорарите няма да оправят живота ти
Има теми тук за взаимопомощ, премести се там, който има сили ще помогне

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3489 -: Август 27, 2017, 02:50:02 pm »
Имаме уговорка днес да се обади, като се прибере от риба дали ще се обади.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3490 -: Август 27, 2017, 03:57:28 pm »
Този въпрос днес ли го зададе или вчера? Защото датата на картата е вчерашна.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3491 -: Август 27, 2017, 03:59:49 pm »
Днес нещо тела явно не ми е наред.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #3492 -: Август 27, 2017, 07:55:45 pm »
Към Аделина:
Да.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3493 -: Август 30, 2017, 06:38:22 pm »
Има ли някакви останали чувства или всичко в момента е просто циркова постановка вече

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3494 -: Август 31, 2017, 06:17:00 pm »
Здравейте,

Разделих се с приятеля ми по негово желание. Каза ми, че сега не е на толкова сериозна вълна и не иска да ме тормози. Казах му за чувствата си, понеже допреди това много добре ги прикривах и му пожелах късмет, когато се чувства готов за сериозни отношения. Реших да няма драми и се чувтсвам добре от това, но все пак искам да се съберем.. изтрих му номера и всички контакти от социалните мрежи и не съм го търсила, понеже смятам, че е най-добре да го оставя да си помисли и поразсъждава. Има ли шанс той да ме потърси и да поиска да оправим нещата? Благодаря Ви предварително! :)