Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758639 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4740 -: Февруари 21, 2020, 07:30:04 pm »
Била съм на астролог преди години, не са гледали неговата натална карта. Ами какво да кажа... имам сатурн в 7ми дом , не знм може ли да е по-трудно. Знам, че ще е бавно и ще има препятствия, но искам да е с мъж, когото харесвам. Просто с този сатурн там... вратата ми ще е отворена  за кратко и не искам да изпусна момента да влезе човека правилния в живота ми....гледайки към мечта.
Да, всичко е скрито и неясно, той ми е шеф.
Следващите 3 -6 месеца и годината ще мине , а наталната карта, както и първата хорарна тввърдят че ще имам споделената любов, която ще доведе до брак и деца, тази година, не искам да я пропускам  :'(
Не разбирам защо не харесвам тези, които ме харесват, защо не срещам друг тогава, с когото да се получи щом сега е момента, толкова да не мога да се откажа от една мечта. Много трудно харесвам някого, още по-трудно допускам , този съм го преценила като достоен, различен от всички останали, един на милион..... значи в мен е проблема  :'(

Имам позната със Сатурн в 7 дом - има успешен брак и 2 деца. Имам и друг познат - мъж със Сатурн в 5 дом, след възврата се ожени... Сигурна съм, че има и други хора със Сатурн в 7 дом, които са в успешно партньорство.
 
Всеки някога е имал поне по една несподелена любов, а някои "късметлии" и повече от една ;D

Разбирам, че ти е трудно, но как ще срещнеш друг като мислите ти са обсебени от този човек? И защо да се отказваш от мечтата си, толкова ли лесно ще се предадеш?
Той ти е шеф, но свободен ли е? Ако не е обвързан и няма семейство, и чувствата ти са реални, и силни - опитай, бори се! Покажи му, че не си безразлична! Ако не отвърне на чувствата ти, моето разбиране за подобни ситуации (имала съм ги, не веднъж), е че всичко идва със смисъл и Любов е да му пожелаеш успех с другия и да го пуснеш... Егоизъм е да искаме нещо определено само за нас. Всеки си има свой собствен път и свой живот, който следва. Не случайно се казва, че всяка нова връзка е по-силна и е продължение на всички предишни, минавайки плавно на по-високи нива, ако то не сега, ще е някога... След време.

Успех!

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4741 -: Февруари 21, 2020, 07:40:25 pm »
romantica, ужасно си мила <3 много много си мила :)

Да, разбира се, че е свободен(боже опази да мечтая за женен мъж  :-\) , макар и толкова невероятен мъж, просто е работохолик, а и има Сатурн в 5ти дом :) на него възврата му мина, на мен сега Сатурн ми влезе в 7ми дом. :) Скоро ще дойде Юпитер, но.... може би ако се развие малко ситуацията мога да направя нова хорарна карта и преди 6 месеца, а може би няма смисъл и не е той, и ще срещна друг.
И тази година астролозите бяха казали, че ще имам бебе....... къде ти. Никога не съм имала връзка.

Не може ли нещата да се наредят от самосебе си. Да, именно, не трябва мислите ми да са обсебени от него, за да мога да срещна любовта ако е друг. А ако е той... то просто ще стане, нали, не може да е чак толкова трудно. 
Имаше момче, с което се разбирахме много добре, излизахме и изведнъж той поиска да станем двойка и аз прекарах цяла седмица да плача в леглото. Не можех да си го представя да съм с него, когато си мисля за друг... но как става, ако не се опитваш... не искам насила  :'(


adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4742 -: Февруари 22, 2020, 01:18:54 am »
Здравейте мина много време откакто сме разделени с човекът,но не мога да го забравя и се чудя той има ли още интерес към мен и изобщо бил ли е някога искрен с мен или ме е лъгал през цялото време,чувствам се някак използвана .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4743 -: Февруари 26, 2020, 01:29:49 pm »
Здравейте мина много време откакто сме разделени с човекът,но не мога да го забравя и се чудя той има ли още интерес към мен и изобщо бил ли е някога искрен с мен или ме е лъгал през цялото време,чувствам се някак използвана .
вижда се по картата, че имаш чувства към него, но не са взаимни, тъй че освободи сърцето си за друг
не те е лъгал, просто не ви се получава, защо мислиш някой, на когото не му пука за теб  :-[

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4744 -: Февруари 26, 2020, 04:57:56 pm »
Защото мъже,като него са рядкост,но както и да е благодаря ти.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4745 -: Февруари 26, 2020, 05:46:34 pm »
Какви са показателите в натала,че ще си останеш сам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4746 -: Февруари 27, 2020, 01:16:51 pm »
Какви са показателите в натала,че ще си останеш сам.
не си сама- имаш дете

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #4747 -: Февруари 27, 2020, 02:24:22 pm »
Какви са показателите в натала,че ще си останеш сам.
Сигнификаторите, които отговарят за близки връзки в картата ти, да не се виждат, да няма връзка между тях, да не виждат  домовете на взаимоотношенията, да са със слаб статус.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4748 -: Февруари 28, 2020, 02:16:11 pm »
Благодаря явно ще трябва да си прегледам натала.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #4749 -: Март 01, 2020, 11:42:06 am »
Здравейте мина много време откакто сме разделени с човекът,но не мога да го забравя и се чудя той има ли още интерес към мен и изобщо бил ли е някога искрен с мен или ме е лъгал през цялото време,чувствам се някак използвана .
вижда се по картата, че имаш чувства към него, но не са взаимни, тъй че освободи сърцето си за друг
не те е лъгал, просто не ви се получава, защо мислиш някой, на когото не му пука за теб  :-[

Акрукс, случайно влязох и погледнах картата. Може ли с учебна цел да обясниш защо я разчиташ така? Може би нещо бъркам в разглеждането на хорара, но съм на противоположното мнение и затова твоят прочит ме заинтригува.

Тя е представена от екзалтиран Марс, Венера - мъжът, е в Овен, където тя е на трон. Венера в Козирог пък си е в земния триплицет. До тук бих казала, че той е дори по-увлечен. Чувствата са на лице. Сигнификаторите им се виждат, но са в знаков квадрат, което показва, че въпреки желанието не им се получава.

Луната не пренася светлина между двамата - има само минорен аспект с неговия У1/У5. Да не би това да е причината за твоя отговор? Според мен аспектите на Луната пак потвърждават, че въпреки чувствата липсва синхрон и общ език.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4750 -: Март 01, 2020, 12:02:40 pm »
Към аделина:
Имало е сексуален интерес. По някакъв начин си го подчинила. Все още имаш нежни чувства към него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4751 -: Март 01, 2020, 01:18:30 pm »

Акрукс, случайно влязох и погледнах картата. Може ли с учебна цел да обясниш защо я разчиташ така? Може би нещо бъркам в разглеждането на хорара, но съм на противоположното мнение и затова твоят прочит ме заинтригува.

Тя е представена от екзалтиран Марс, Венера - мъжът, е в Овен, където тя е на трон. Венера в Козирог пък си е в земния триплицет. До тук бих казала, че той е дори по-увлечен. Чувствата са на лице.
ами не, не е по-увлечен и чувствата са само от нейна страна, нейният Марс У1,5 се чувства в кожата си в знака, в който е неговият У1- Венера
Луната не пренася светлина между двамата - има само минорен аспект с неговия У1/У5. Да не би това да е причината за твоя отговор? никога не разглеждам хорар само по една Луна, а гледам цялостно, всички сигнификатори по въпроса
с моя отговор не ангажирам никого, но не обичам да давам напразни надежди, пък и с Аделина имам/е дългогодишен опит- днес реве за един и пуска по няколко хорара за този човек, а само след няколко дни пуска хорари за друг
А учебната цел- на семинари, засега не провеждам такива, понеже не живея в страната

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #4752 -: Март 01, 2020, 01:31:09 pm »
Мерси за уточнението - сега те разбрах и има логика, да. Съвсем чистосърдечно питах, защото обичам да си допълвам знанията за сфери, които са ми интересни. Но тук всеки разговор върви през призмата на пасивната агресия.
Желая ти да си здрава и щастлива, Акрукс.

Чао на форума от мен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4753 -: Март 01, 2020, 02:14:08 pm »
Мерси за уточнението - сега те разбрах и има логика, да. Съвсем чистосърдечно питах, защото обичам да си допълвам знанията за сфери, които са ми интересни. Но тук всеки разговор върви през призмата на пасивната агресия.
Желая ти да си здрава и щастлива, Акрукс.

Чао на форума от мен.
Благодаря за пожеланията! А форумът не е мой, не ти преча да си допълваш знанията тук- има достатъчно коментари и материали четене, има и теми, където всеки е свободен да попита за неща, които не са му съвсем ясни. И да благодари на тези, които отговарят, а не да вижда тиха агресия- моята обикновено е шумна, когато избие  ;D (нищо човешко не ми е чуждо)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4754 -: Март 02, 2020, 01:03:12 am »
Знам, че няма шанс и хорарът е от няколко дни, но все пак реших да пусна хорара, (тоя ретро М. около Венерата и Луната в комбин с Новолунието тотално ме отнесе по рибешки... :-[). Много съм глупава!

"Има ли шанс някой назован по име да ме потърси?"

Благодаря!