Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759593 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4935 -: Август 05, 2020, 04:27:40 pm »
Привет!
Моля за прочит на моя хорар дали мъжът, с който сме заедно е влюбен или просто му е удобно да е с мен.
Мъжът е представен от Венера, която управлява също 6тия му дом и обитава негов 2д- това, което го вълнува е работата и парите, изкарани от работа, затова и пропуска дребните жестове на внимание в романтичната сфера, но Меркурий У5 за него скоро минава в Лъв и може да му отвори сърцето за романтични прояви. Иначе- Да, влюбен е в теб, не е с теб да те използва.
Както е установено, мъжете първо губят работа и после любовта, а при жените е обратното, всеки пол с приоритетите си...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4936 -: Август 05, 2020, 04:41:02 pm »
Дойде време да опра и аз до любовните хорари.

Въпросът е: Ще се развие ли добре връзката ми с Д?

Това, което виждам, е, че аз съм Уран, и съм преди ретроградие, в квадрат с него, Слънцето.
Не знам какво значат последните градуси
Квадратът на Слънцето с Уран е отминал, тъй че показва отминало напрежение, конфликт на интереси в отношенията ви. Последния градус показва, че и за двама ви предстои промяна в личен план, може да минете на ново ниво във връзката. Самата ти не си сигурна в чувствата си, не показваш топли чувства, а той с лъвското Слънце точно има нужда от пламенни чувства, макар неговите също да са резервирани, но вътрешно има нужда от дълбочина и голямата любов. Сериозен е по отношение на чувствата, и ако имаш нужда от семеен уют и мъж в ежедневието, може да го получиш в негово лице.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любовни хорари
« Отговор #4937 -: Август 05, 2020, 10:12:00 pm »
Дойде време да опра и аз до любовните хорари.

Въпросът е: Ще се развие ли добре връзката ми с Д?

Това, което виждам, е, че аз съм Уран, и съм преди ретроградие, в квадрат с него, Слънцето.
Не знам какво значат последните градуси
Квадратът на Слънцето с Уран е отминал, тъй че показва отминало напрежение, конфликт на интереси в отношенията ви. Последния градус показва, че и за двама ви предстои промяна в личен план, може да минете на ново ниво във връзката. Самата ти не си сигурна в чувствата си, не показваш топли чувства, а той с лъвското Слънце точно има нужда от пламенни чувства, макар неговите също да са резервирани, но вътрешно има нужда от дълбочина и голямата любов. Сериозен е по отношение на чувствата, и ако имаш нужда от семеен уют и мъж в ежедневието, може да го получиш в негово лице.

Акрукс, покрай пълнолунието нещата бяха един малък ад.
Днес той е различен, мил.
Вероятно тригонът на Луната към Венера като последен аспект преди излизане от знака оказва влиение.
Благодаря ти.   :-*
« Последна редакция: Август 05, 2020, 11:56:39 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4938 -: Август 05, 2020, 11:47:23 pm »
И аз да се допитам, че не съм особено обективна в момента.
Ще успея ли да приключа емоционално тези отношения, физически нямам проблем да си тръгна, но то е все едно, като ми създават емоционална буря при всяко положение?
По хорара ми изглежда, че не само няма да се получи, а и ще стане по-зле
И транзитите ми не благоприятстват :)
« Последна редакция: Август 06, 2020, 10:33:24 am от Satin »

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4939 -: Август 06, 2020, 08:28:25 am »
Дойде време да опра и аз до любовните хорари.

Въпросът е: Ще се развие ли добре връзката ми с Д?

Това, което виждам, е, че аз съм Уран, и съм преди ретроградие, в квадрат с него, Слънцето.
Не знам какво значат последните градуси
Квадратът на Слънцето с Уран е отминал, тъй че показва отминало напрежение, конфликт на интереси в отношенията ви. Последния градус показва, че и за двама ви предстои промяна в личен план, може да минете на ново ниво във връзката. Самата ти не си сигурна в чувствата си, не показваш топли чувства, а той с лъвското Слънце точно има нужда от пламенни чувства, макар неговите също да са резервирани, но вътрешно има нужда от дълбочина и голямата любов. Сериозен е по отношение на чувствата, и ако имаш нужда от семеен уют и мъж в ежедневието, може да го получиш в негово лице.

Акрукс, покрай пълнолунието нещата бяха един малък ад.
Днес той е различен, мил.
Вероятно тригонът на Луната към Венера като последен аспект преди излизане от знака оказва влиение.
Благодаря ти.   :-*
Оф, такива мъже най-ги обичам. Днес злобни, утре милички. Не им го позволявайте! Мъжът, който е до мен никога, дори един ден от всички тези 10 години, които сме били заедно не ми е повишил тон.
Иначе този, с който бях преди беше все едно е с биполярно разстройство. Все драми, все ревности, даже агресираше на моменти, и изведнъж като усетеше, че почвам да му се изплъзвам ставаше кротък като агънце.
Когато обявих, че го зарязвам ме обсипа с подаръци, то не бяха сълзи и сополи, заплахи, после пак сополи и заплахи. Ай сиктир!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4940 -: Август 06, 2020, 09:06:57 am »
Сатин, качи карта от Астро, аз с такива срещам затруднение с разчитането.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4941 -: Август 06, 2020, 10:33:42 am »
Сатин, качи карта от Астро, аз с такива срещам затруднение с разчитането.

Подмених я :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4942 -: Август 06, 2020, 11:17:41 am »
И аз да се допитам, че не съм особено обективна в момента.
Ще успея ли да приключа емоционално тези отношения, физически нямам проблем да си тръгна, но то е все едно, като ми създават емоционална буря при всяко положение?
По хорара ми изглежда, че не само няма да се получи, а и ще стане по-зле
И транзитите ми не благоприятстват :)
Твоите сигнификатори са в 12- я ти дом- личи си, че изпитваш съмнения и емоционален дискомфорт.
Не ми изглежда много обнадеждаваща връзка откъм комуникация и взаимност.
Предполагам , ще се полуташ  още малко, преди да вземеш окончателно решение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любовни хорари
« Отговор #4943 -: Август 06, 2020, 11:17:58 am »
Дойде време да опра и аз до любовните хорари.

Въпросът е: Ще се развие ли добре връзката ми с Д?

Това, което виждам, е, че аз съм Уран, и съм преди ретроградие, в квадрат с него, Слънцето.
Не знам какво значат последните градуси
Квадратът на Слънцето с Уран е отминал, тъй че показва отминало напрежение, конфликт на интереси в отношенията ви. Последния градус показва, че и за двама ви предстои промяна в личен план, може да минете на ново ниво във връзката. Самата ти не си сигурна в чувствата си, не показваш топли чувства, а той с лъвското Слънце точно има нужда от пламенни чувства, макар неговите също да са резервирани, но вътрешно има нужда от дълбочина и голямата любов. Сериозен е по отношение на чувствата, и ако имаш нужда от семеен уют и мъж в ежедневието, може да го получиш в негово лице.

Акрукс, покрай пълнолунието нещата бяха един малък ад.
Днес той е различен, мил.
Вероятно тригонът на Луната към Венера като последен аспект преди излизане от знака оказва влиение.
Благодаря ти.   :-*
Оф, такива мъже най-ги обичам. Днес злобни, утре милички. Не им го позволявайте! Мъжът, който е до мен никога, дори един ден от всички тези 10 години, които сме били заедно не ми е повишил тон.
Иначе този, с който бях преди беше все едно е с биполярно разстройство. Все драми, все ревности, даже агресираше на моменти, и изведнъж като усетеше, че почвам да му се изплъзвам ставаше кротък като агънце.
Когато обявих, че го зарязвам ме обсипа с подаръци, то не бяха сълзи и сополи, заплахи, после пак сополи и заплахи. Ай сиктир!

Хората се карат, спорят, после разрешават конфликтите. Ако не, се разделят. Аз не съм казала, че мъжът до мен неска и нощеска изперква. Но в определен момент във всяка двойка се появява някаква конфликтна ситуация.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4944 -: Август 06, 2020, 11:35:07 am »
И аз да се допитам, че не съм особено обективна в момента.
Ще успея ли да приключа емоционално тези отношения, физически нямам проблем да си тръгна, но то е все едно, като ми създават емоционална буря при всяко положение?
По хорара ми изглежда, че не само няма да се получи, а и ще стане по-зле
И транзитите ми не благоприятстват :)
Твоите сигнификатори са в 12- я ти дом- личи си, че изпитваш съмнения и емоционален дискомфорт.
Не ми изглежда много обнадеждаваща връзка откъм комуникация и взаимност.
Предполагам , ще се полуташ  още малко, преди да вземеш окончателно решение.

Мда, вече минах през етапите да говоря с добро, да обяснявам, след това вдигах патардии, драми и то не разбира, важното е да си задоволява нуждите. Под такова напрежение съм, че вариантите са или тотално да ме пречупи и да стана безчувтвена или да изпадна в някоя депресия. С разположението на моите планети, мисля, че ще има една последна и доста тежка буря от моя страна и след това се надявам да се пречупя и да е окончателен край.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4945 -: Август 06, 2020, 09:12:45 pm »
Оф, такива мъже най-ги обичам. Днес злобни, утре милички. Не им го позволявайте! Мъжът, който е до мен никога, дори един ден от всички тези 10 години, които сме били заедно не ми е повишил тон.
Иначе този, с който бях преди беше все едно е с биполярно разстройство. Все драми, все ревности, даже агресираше на моменти, и изведнъж като усетеше, че почвам да му се изплъзвам ставаше кротък като агънце.
Когато обявих, че го зарязвам ме обсипа с подаръци, то не бяха сълзи и сополи, заплахи, после пак сополи и заплахи. Ай сиктир!
Чак пък злобен... Хората са различни типове, едни са флегматични, други холерици, това не означава, че са зли  :)
А ще може ли да споделиш синастрия с твоя бивш и настоящ, в името на астрологията?

tbs

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Любовни хорари
« Отговор #4946 -: Август 11, 2020, 12:38:49 pm »
Здравейте,

Имам следният въпрос - Заслужава ли си да се боря за текущата връзка?
Какво ви е мнението според прикачената карта?

Благодаря!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4947 -: Август 11, 2020, 05:39:30 pm »
Имаш шансове и може да опиташ.
Марс- ти , не обича да губи и може да положиш усилия.
Предполага се, че твоят косигнификатор Луна е в негов първи дом- има интерес към теб.
Не знам дали усилията ще бъдат оправдани накрая...
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4948 -: Август 11, 2020, 05:45:33 pm »
Имам и аз един въпрос- Х ще започне ли нова връзка?
Имам съмнения, че му предстои такава с жена от миналото му.
Той е Марс , с Венера няма връзка, или може да е само сексуална такава.
Предвид предстоящото ретроградие ми хрумна за жена от миналото му.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4949 -: Август 11, 2020, 05:50:30 pm »
твоят косигнификатор Луна е в негов първи дом- има интерес към теб.
обратното е- тя проявява интерес към него