Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734212 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5700 -: Януари 16, 2023, 01:48:04 pm »
Здравейте, интересувам се около следното обстоятелство и ще бъде благодарна за прочит на хорара

Основния ми въпрос е "Ще имаме ли дългосрочна връзка с Mr?".. Какви са намеренията му...

Благодаря предварително на всеки отзовал се
намеренията му засега са да има скрита сексуална връзка с теб – твоя У1 в негов 12д. съвпад с Плутон, поне засега няма намерение да афишира открито познанството си с теб, може да има властна майка, а понастоящем е затруднен в изразяването на чувствата, неговите домове на любов и интимност са представени от ретрограден Меркурий, който се връща в негов 11д. – може би има връщане към някое бивше приятелство.
Колкото до въпроса ти – да, възможно е имате дълга връзка, стига да нямаш нищо против неконвенционален тип партньорства.
Спика в момента е на 24 градуса и 9 минути в знака Везни, а за съвпад със звезда допустимият орбис е +/– 1 градус, но аз лично не отдавам значение на това дали АС и Луната са на изгорял път, за мен всяка карта дава информация, а твоята достатъчно "говори" . По мое виждане господинът е чаровен, и ако не е по-възрастен, то като поведение е по-зрял и отговорен.

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5701 -: Януари 16, 2023, 02:09:10 pm »
Здравейте, интересувам се около следното обстоятелство и ще бъде благодарна за прочит на хорара

Основния ми въпрос е "Ще имаме ли дългосрочна връзка с Mr?".. Какви са намеренията му...

Благодаря предварително на всеки отзовал се
намеренията му засега са да има скрита сексуална връзка с теб – твоя У1 в негов 12д. съвпад с Плутон, поне засега няма намерение да афишира открито познанството си с теб, може да има властна майка, а понастоящем е затруднен в изразяването на чувствата, неговите домове на любов и интимност са представени от ретрограден Меркурий, който се връща в негов 11д. – може би има връщане към някое бивше приятелство.
Колкото до въпроса ти – да, възможно е имате дълга връзка, стига да нямаш нищо против неконвенционален тип партньорства.
Спика в момента е на 24 градуса и 9 минути в знака Везни, а за съвпад със звезда допустимият орбис е +/– 1 градус, но аз лично не отдавам значение на това дали АС и Луната са на изгорял път, за мен всяка карта дава информация, а твоята достатъчно "говори" . По мое виждане господинът е чаровен, и ако не е по-възрастен, то като поведение е по-зрял и отговорен.

Благодаря, akruks, затова че погледна картата. Няма да крия, че се притесних и все още съм притеснена от Виа Комбуста и това, което чета за нея, както и Трите Не-та. Бегло съм запозната, но майката има влияние, а относно връщането... възможно е... не съм запозната.
Да, господинът е очарователен и зрял за възрастта си, млад е. 
Определено не желая такъв тип връзка, имала съм и емоционалната опустошеност след нея, не искам да почувствам отново.

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5702 -: Януари 29, 2023, 12:45:33 pm »
Има ли потенциал отношенията ни с А да се развият в сериозна и дълготрайна връзка?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Любовни хорари
« Отговор #5703 -: Февруари 01, 2023, 06:57:26 pm »
Не

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5704 -: Февруари 04, 2023, 01:12:59 pm »
Не

Благодаря.

Най-вероятно си права. Към момента има знаци, които подсказват, че въпреки някои много добри переспективи, по скоро ще е Не.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #5705 -: Февруари 07, 2023, 05:48:37 pm »
Има ли потенциал отношенията ни с А да се развият в сериозна и дълготрайна връзка?
Дълготрайна Може би,сериозна НЕ или обратното,но и двата случая няма да ви харесат. Нещо като котка и мишка или като фойерверк

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5706 -: Февруари 09, 2023, 05:21:27 pm »
Има ли потенциал отношенията ни с А да се развият в сериозна и дълготрайна връзка?
Дълготрайна Може би,сериозна НЕ или обратното,но и двата случая няма да ви харесат. Нещо като котка и мишка или като фойерверк

Благодаря. Тези фойерверки са на основа сексуално привличане, само това работи на 100 % между нас.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #5707 -: Февруари 09, 2023, 07:58:17 pm »
Има ли потенциал отношенията ни с А да се развият в сериозна и дълготрайна връзка?
Дълготрайна Може би,сериозна НЕ или обратното,но и двата случая няма да ви харесат. Нещо като котка и мишка или като фойерверк

Благодаря. Тези фойерверки са на основа сексуално привличане, само това работи на 100 % между нас.
Ярко гори,красиво е и бързо гасене.
Но вие май знаете отговора :-*

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5708 -: Февруари 10, 2023, 09:01:42 pm »
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?
« Последна редакция: Февруари 10, 2023, 09:20:22 pm от Dana2000 »

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #5709 -: Февруари 10, 2023, 09:22:07 pm »
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?
По-скоро ДА. Скоро може да научите,че има друга

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5710 -: Февруари 10, 2023, 09:55:37 pm »
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?
По-скоро ДА. Скоро може да научите,че има друга
Благодаря, забравих да кажа, че мъжът е назован по име, ако има значение.   
П.п. защо при всяко публикуване, трябва да доказвам, че не съм робот ?
« Последна редакция: Февруари 10, 2023, 09:57:58 pm от Dana2000 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5711 -: Февруари 10, 2023, 10:55:58 pm »
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?
Ще се съберете и стабилизирате връзката. И не, няма друга, не се подвеждай по Венера в негов 1д.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Любовни хорари
« Отговор #5712 -: Февруари 11, 2023, 12:25:36 am »

П.п. защо при всяко публикуване, трябва да доказвам, че не съм робот ?

Само в началото

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Любовни хорари
« Отговор #5713 -: Февруари 11, 2023, 06:32:07 am »
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?
Ти си зависима във връзката,интересуваш се повече от него,отколкото той от теб.Той се чувства господар на положението,има тайни комуникации/чатове,свалки.Приключване не е указано в картата,засега.

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5714 -: Февруари 12, 2023, 09:00:09 am »
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?
Ще се съберете и стабилизирате връзката. И не, няма друга, не се подвеждай по Венера в негов 1д.
О много мило, благодаря...
 :-*