Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735031 пъти)

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5715 -: Февруари 12, 2023, 09:02:02 am »
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?
Ти си зависима във връзката,интересуваш се повече от него,отколкото той от теб.Той се чувства господар на положението,има тайни комуникации/чатове,свалки.Приключване не е указано в картата,засега.
Благодаря много
 :-*

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #5716 -: Февруари 22, 2023, 05:15:33 pm »
Хайде,пак аз... И пак с моите любовни хорари  ;D
Малко контекст, става дума за човек, с който уж имахме някакви отношения,но доста силно казано. Не е като да нямаше драма, той иска едно, аз друго,май го уплаших доста. Смятам дори,че се държах откачено,но все тая вече. Наясно съм,че не ме иска за нищо сериозно,иначе нямаше постоянно да си правя хорари (макар да не ги пускам тук всичките). Когато един мъж те иска, просто няма нужда постоянно да си правиш хорари, ти просто го знаеш. Но явно съм в отрицание.
 Аз прекратих отношения окончателно,но се надявам под някаква форма да се видим някога,пак..да имаме комуникация... Не знам защо, просто много искам.

Та, въпросът е, има ли шанс/възможност пак да разговарям с Г.?
17:03 , София, 22.02.23

Прикачам карта и ще се опитам и сама да я анализирам.

Вижда се,че сме в разходящ аспект (ние вече сме говорили и това стана петъка). В различни знаци сме. Нареждата ми е, че Сатурн все пак ще смени знак на 7 март и ще ме вижда.

Иначе аз съм в неговия първи дом, което показва,че аз държа повече на него, отколкото той на мен, очевидно. Сатурн в мой 7ми е негативен развой на въпроса, т.е. няма да се видим/говорим никога повече.
Но някой вижда ли нещо друго, нещо повече по този хорар?

Благодаря

I deserve the best.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5717 -: Февруари 22, 2023, 06:20:45 pm »
Да, има възможност за среща.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5718 -: Февруари 27, 2023, 06:05:51 pm »
Здравейте. Имам подозрения ,че баща ми може да има интимна връзка с колежка. Имам основания да го мисля,майка ми е намеквала нещо, карат се...не знам,не искам да задълбавам с обяснения засега, защото може и да греша. Може ли да ми помогнете с въпроса дали баща ми и Х ,назована по име, са любовници ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5719 -: Февруари 27, 2023, 09:39:26 pm »
Разглеждам баща ти по 4ти дом.Представен е от знак стрелец и Юпитер в овен,твой 8ми,негов 5ти дом.Управител на негов 5ти е Марс в близнаци.Самият факт ,че к7 на баща ти е в близнаци,двоен знак,а там има две планети-Марс и Луна е указание за повече от един партньор.Луната е упр.на 8ми дом за бащата и е в негов 7ми в аспект с Юпитер.Да.Бащата има любовница.Не съм сигурна дали е назованата по име.Луната е и в разходящ аспект с Венера,естес.сигн.на любовниците ,още едно Да.Венера е упр.на 6ти и 11 домове,възможно е от приятелски кръг,или колежка,но подчинена,на по-ниска позиция от него.
« Последна редакция: Февруари 27, 2023, 09:44:01 pm от Сафо »

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5720 -: Февруари 27, 2023, 10:51:13 pm »
Да,той й е шеф. Много лошо,ако е така... ??? Отдавна имам съмнения,но той се държи мило с целия колектив и все си виках,че не е нищо повече.. докато веднъж се изказа ,че тя му е опората и силата и го погледнах накриво, та допълни " в службата", но оттогава нещо ме зачовърка. Той е зодия риби, тихите води са най - дълбоки....
Малко съм в шок,хем уж знаех ,хем ми е гадно сега. Ще чакам и още някой да пише по хорара...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5721 -: Февруари 27, 2023, 11:59:42 pm »
Да,той й е шеф. Много лошо,ако е така... Отдавна имам съмнения,но той се държи мило с целия колектив и все си виках,че не е нищо повече.. докато веднъж се изказа ,че тя му е опората и силата и го погледнах накриво, та допълни " в службата", но оттогава нещо ме зачовърка. Той е зодия риби, тихите води са най - дълбоки....
Малко съм в шок,хем уж знаех ,хем ми е гадно сега. Ще чакам и още някой да пише по хорара...
Щом е негова служителка, тогава е по негов 6-ти дом, представена от Марс, Луната У8 е в сходящ съвпад с Марс, така че не е имал интимен контакт с нея. Марс управлява заключен знак в твоя 3д. , което показва неизразените твои мисли и съмнения относно нея, а Нептун в 7д показва, че астрологът може да се заблуждава и да даде грешен отговор.  :)

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5722 -: Февруари 28, 2023, 12:03:43 pm »
Акрукс, благодаря и за твоя прочит. Ще изчакам да мине време и пак ще направя хорар , да видим ще излезе ли нещо по- ясно.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Любовни хорари
« Отговор #5723 -: Март 08, 2023, 12:00:18 am »
Здравейте. Отдавна не съм писала във форума, но ви чета.  :)
Наскоро се появи един мъж, който ме изкарва извън релси, а аз бягам от натоварващи хора( но много ме привлича). На косъм съм да прекратя контакт завинаги с него, но май няма да го направя сега и затова пускам карта, ако можете да помогнете с насоки, за да знам че съм на прав път и не греша за преценката си. Според много хора и аз съм доста крив характер спрямо мъжете и не отстъпвам, според мен даже съм прекалено добра. Въпросният ме вбесява с комункиацията ни, за 5 мин общуване може да се скараме жестоко и след това се чувствам като парцал. Мисълта ми е, че или го прави нарочно и манипулативно или аз нещо не правя както трябва, или просто сме тотално несъвместими и само сексът е качествен. Може би е енергиен вампир и трябва бъзро да прекъсна контакт си  него. А може и да греша и аз да се държа наистина неуважително с него, както той твърди. Не го познавам толкова добре, отношението ми е чисто сексуално, а той ме товари излишно с малки детайлчета и аз откачам първосигнално. Може просто да е гадняр, вижда ли се от хорара? Въпросът ми е общ, но би следвало като първи хорар пуснат за него да описва цялата ситуация.
Ще съм ви много благодарна за насоки!  :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5724 -: Март 08, 2023, 07:05:37 am »
маймунка,човекът е представен от Сатурн,малефик,в критичен градус,скоро ще напусне знака.
Сатурн във водолей не харесва Луната,и няма никакво отношение към нея.Но активният му 5ти дом е указание за нагласата му към забавления.Мисля,че преценката ти ,относно него е правилна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5725 -: Март 08, 2023, 04:02:54 pm »
Мисълта ми е, че или го прави нарочно и манипулативно или аз нещо не правя както трябва, или просто сме тотално несъвместими и само сексът е качествен. Може би е енергиен вампир и трябва бъзро да прекъсна контакт си  него. А може и да греша и аз да се държа наистина неуважително с него, както той твърди. Не го познавам толкова добре, отношението ми е чисто сексуално, а той ме товари излишно с малки детайлчета и аз откачам първосигнално. Може просто да е гадняр, вижда ли се от хорара?
Не е гадняр, нито вампир, но какъвто и да е бил, съвсем скоро му предстои промяна – в личен, финансов и морален аспект, както и в начина му на изразяване и общуване – Сатурн сменя знака си в рамките на хорара, докато Луната е в знак Дева.
При теб обаче е налице скрит гняв, който може да избие на повърхността по не толкова приятен начин – Марс в заключен знак в 12д на психиката и ще получи квадрат от Луната У1, 2 в 3д. , нерви и скандал от твоя страна. Намери подходящо занимание, с което да освободиш вътрешното напрежение - спорт или работа в градината - когато ръцете са заети умът е свободен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5726 -: Март 08, 2023, 07:01:16 pm »
Маймунка, Не, не те харесва, но има интерес. / в кръга на шегата "мижав интерес"  :)/ Сатурн е в деканат на Луна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5727 -: Март 08, 2023, 07:37:26 pm »
Честит празник момичета ❤❤❤
Желая на всички любов и хармония !!
На мен ми омръзна да съм самичка и за това, питам направо.
Ще имам ли скоро сериозна връзка ?
А дано ...
🍀🍀🍀

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5728 -: Март 08, 2023, 07:48:26 pm »

Dana2000,

Цитат на: Dana2000 в Февруари 10, 2023, 09:01:42 pm
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?

Преди това, тук, какво се е случило ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Dana2000

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #5729 -: Март 08, 2023, 07:59:47 pm »

Dana2000,

Цитат на: Dana2000 в Февруари 10, 2023, 09:01:42 pm
Добър вечер, ако може да попитам,
има охлаждане в отношенията ни с един мъж. Въпроса ми е, дали това е краят ?

Преди това, тук, какво се е случило ?
Приключихме безславно.
🙂🙂🙂