Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760134 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5820 -: Юли 11, 2023, 10:56:45 am »
Ми те мъжете се оплакват от нас, че сме комерсиални, ние пък от тях, че са безотговорни.
Този обаче е истински Близнак- всяко мнение и решение е предпоследно, хем му се иска, хем не му стиска. Припомних си защо съм го отрязала тогава.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5821 -: Юли 11, 2023, 10:10:46 pm »
Ми те мъжете се оплакват от нас, че сме комерсиални, ние пък от тях, че са безотговорни.
Този обаче е истински Близнак- всяко мнение и решение е предпоследно, хем му се иска, хем не му стиска. Припомних си защо съм го отрязала тогава.
Всъщност отговорът се крие във въпроса:
В неделя най- накрая се навих да се видя с един 😂
Ще си допаднем ли с Д?
С този човек се разминаваме от две години, ту аз му вързван тенекия, ту той.
Луната без курс нищо ново не предлага... стара тенекия  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5822 -: Юли 12, 2023, 10:49:42 am »
Корея, благодаря за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #5823 -: Юли 14, 2023, 09:44:50 pm »
До края на годината ще срещна ли нов смислен партньор ?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #5824 -: Юли 14, 2023, 10:10:49 pm »
Не знам какво е смислен, но изглежда, че не .Луната на к5 показва фокуса ти в общуване и търсене,но квадрата на у5 Меркурий с Юпитер в 3ти , ще ти донесе вероятно измамни,манипулативни и неискрени кандидати.Отделно с този Сатурн в 1ви да им идва малко спичаща енергията ти на тези меркуриеви кандидати.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #5825 -: Юли 14, 2023, 10:39:24 pm »
Благодаря, Ребека.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5826 -: Юли 17, 2023, 06:55:13 pm »
До края на годината ще срещна ли нов смислен партньор ?
а със стария приключи ли, че търсиш нов, понеже миналото ти виси на врата като воденичен камък, според картата

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #5827 -: Юли 19, 2023, 08:49:09 pm »
akruks, истински се надявам този път да съм продължила напред, за са мога да отворя път за нов човек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5828 -: Юли 20, 2023, 04:14:44 pm »
akruks, истински се надявам този път да съм продължила напред, за са мога да отворя път за нов човек.
отговорила съм на zoh или си един човек с няколко регистрации във форума, активна  и от двете регистрации само в темите за хорари  :)
Форумът е по астрология, а не безплатен онлайн оракул  ;)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Любовни хорари
« Отговор #5829 -: Юли 25, 2023, 10:06:26 pm »
Здравейте, обръщам се към Вас с молба за тълкуване на карта за събитие. Вълнуващо запознанство, комуникация, допълване, разбиране... Всичко е досега е с лау ефект. Първия контакт е осъществен на 22.07.2023 г. в 14:52/54 часа и въз основа на него е построена карта, като съм задала моето местоположение - София. Иска ми се това запознанство да прерасне в нещо повече. Ще бъда благодарна и съм в нетърпеливо очакване за тълкуване на картата...   :-* Благодаря Ви.

Това не е хорарна карта?

-
Някой изследвал ли е тази тема по ретро Венера ли се активира?
« Последна редакция: Юли 25, 2023, 10:08:41 pm от terrarossa »

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5830 -: Юли 25, 2023, 10:26:17 pm »
Извинявам се, в кой раздел да я публикувам, тъй като разбирам, че не е правилния?

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5831 -: Юли 25, 2023, 10:30:19 pm »
Извинявам се, в кой раздел да я публикувам, тъй като разбирам, че не е правилния?
https://astra.la/forum/index.php?topic=280.345

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5832 -: Юли 25, 2023, 11:27:58 pm »
Ретро Венера в точна опозиция с нат. Венера при мен, върна някой от миналото.

Въпросът ми е свързан с това - "Има ли смисъл да общувам с Х?"

Знам, че появи ли се такъв въпрос, има съмнение и че не е окау, но в момента съм с тр. Сатурн в съвпад с нат. У4,7 и У5 в 12 дом и постоянно премислям, обмислям. А изобщо не ми се отдава енергия в неща, които не си заслужават. На моменти чак ми става супер безразлично и все едно, но реших да пусна хорара, въпреки това.

Благодаря!
« Последна редакция: Юли 25, 2023, 11:31:56 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5833 -: Юли 26, 2023, 06:24:32 am »
Ретро Венера в точна опозиция с нат. Венера при мен, върна някой от миналото.

Въпросът ми е свързан с това - "Има ли смисъл да общувам с Х?"

Знам, че появи ли се такъв въпрос, има съмнение и че не е окау, но в момента съм с тр. Сатурн в съвпад с нат. У4,7 и У5 в 12 дом и постоянно премислям, обмислям. А изобщо не ми се отдава енергия в неща, които не си заслужават. На моменти чак ми става супер безразлично и все едно, но реших да пусна хорара, въпреки това.

Благодаря!
Романтика,ще общуваш ,но с фиксиран Юпитер в телец,а той с Меркурий в лъв-различни настройки за живота,различни гледни точки.Луната е с много сх.аспекти,тоест,възможности.Опозицията с Юпитер не е толкова зле-преценка,терзания,но сх.тригон към Сатурн е страх.Последният аспект е квадрат с Венера,ще преосмислиш дали и как.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5834 -: Юли 26, 2023, 09:33:33 am »
romantica, Луната ви свързва, значи има смисъл, да си пообщувате. Сигнификатори във фиксирани знаци, по оста 2-8 домове, без  достойнства точно отдават енергия на вятъра, в очакване да получат нещо. Луната има много сходящи аспекти значи предстои да го случиш, въпреки че, не си заслужава.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“