Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760275 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5835 -: Юли 26, 2023, 07:57:04 pm »
Ретро Венера в точна опозиция с нат. Венера при мен, върна някой от миналото.

Въпросът ми е свързан с това - "Има ли смисъл да общувам с Х?"

Да, определено има смисъл да си изясните чувствата, ако не друго, може да си останете приятели.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Любовни хорари
« Отговор #5836 -: Юли 27, 2023, 06:45:11 pm »
Ами, не знам дали това е подходящата тема за този хорар, но все пак е свързан с любов. Преди няколко дни построих следния хорар с въпрос: Ще имаме ли общо дете с Х? Аз имам две деца от предишна връзка, той няма свои деца. Не съм поставила срок на хорара, че съм на 40+ и нямам кой знае колко време.
АЦ е скорпион (обаче във виа комбуста, не знам доколко голямо влияние оказва), т.е. аз съм Марс и Луна. Х е Венера. Обаче Марс и Венера (а тя е и ретроградна) се раздалечават.  Моят У5 е Юпитер (риби) и е точно на ДЦ. Луната е в мой 11 дом и негов 5 дом и ще направи секстил с Меркурий (У11 и негов У5) и Венера. АЦ е в терма на Юпитер (мой У5) , а ДЦ в терма на Меркурий (негов У5). Марс в терма на Венера и Венера в терма на Марс.
Според вас имаме ли шанс?  :-*

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Любовни хорари
« Отговор #5837 -: Юли 27, 2023, 07:32:37 pm »
Нана, да - твоят У5 е на неговия Асц - той е приел нещата присърце.
Твоят и неговият У5 са в квадрат, ще стане, но няма да е лесно, трябва да се потрудите :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5838 -: Юли 28, 2023, 01:33:04 am »
Ами, не знам дали това е подходящата тема за този хорар, но все пак е свързан с любов. Преди няколко дни построих следния хорар с въпрос: Ще имаме ли общо дете с Х? Аз имам две деца от предишна връзка, той няма свои деца. Не съм поставила срок на хорара, че съм на 40+ и нямам кой знае колко време.
с този човек имзте ли връзка, интимни взаимоотношения, че по картата не личи...
няма да имате общо дете, самата ти няма да имаш, Луната с последен аспект квадрат с твоя У1 Плутон, който е ретро (репродукцията ти е забавена, проблемна), а Нептун в 5д ти дава напразни надежи, илюзии за дете...


Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Любовни хорари
« Отговор #5839 -: Юли 29, 2023, 07:42:19 am »
Благодаря Терароса, Аркукс. :-*
С Х живеем заедно от няколко години и сме интимни, кога по-често, кога по-рядко, т.е. не правим секс по график и правенето на бебе не ни е фикс идея. Просто мислим, че би било хубаво да имаме още едно.  Кое в картата говори за липса на интимност?
Засега нямам проблеми в репродуктивната сфера и всичко работи нормално. Но пък на тази възраст, никога не знаеш кога нещата ще се обърнат. Може при мен тези процеси да започнат по-рано от обичайното.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5840 -: Юли 31, 2023, 06:20:45 am »
Ами, не знам дали това е подходящата тема за този хорар, но все пак е свързан с любов. Преди няколко дни построих следния хорар с въпрос: Ще имаме ли общо дете с Х? Аз имам две деца от предишна връзка, той няма свои деца. Не съм поставила срок на хорара, че съм на 40+ и нямам кой знае колко време.
АЦ е скорпион (обаче във виа комбуста, не знам доколко голямо влияние оказва), т.е. аз съм Марс и Луна. Х е Венера. Обаче Марс и Венера (а тя е и ретроградна) се раздалечават.  Моят У5 е Юпитер (риби) и е точно на ДЦ. Луната е в мой 11 дом и негов 5 дом и ще направи секстил с Меркурий (У11 и негов У5) и Венера. АЦ е в терма на Юпитер (мой У5) , а ДЦ в терма на Меркурий (негов У5). Марс в терма на Венера и Венера в терма на Марс.
Според вас имаме ли шанс?  :-*
Венера,неговият упр.ще се върне до точен квадрат с упр.на твоят 5ти дом,по-скоро -не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5841 -: Август 01, 2023, 01:43:37 am »
С Х живеем заедно от няколко години и сме интимни, кога по-често, кога по-рядко, т.е. не правим секс по график и правенето на бебе не ни е фикс идея. Просто мислим, че би било хубаво да имаме още едно.  Кое в картата говори за липса на интимност?
Засега нямам проблеми в репродуктивната сфера и всичко работи нормално. Но пък на тази възраст, никога не знаеш кога нещата ще се обърнат. Може при мен тези процеси да започнат по-рано от обичайното.
  отбелязах видяното в картата, а по нея не излиза да имаш трето дете - може да провериш и рождения хороскоп, дали ти е писано трето
по тази карта за него излиза, че ще има дете, някога си... картата показва също, че няма да останете под един покрив завинаги, съжалявам

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5842 -: Август 01, 2023, 05:06:36 pm »
Nana, Да, имаш шанс. Би трябвало в рамките на 6 месеца .
Асц и к5 са в плодовите знаци. Ти, Марс, и у5,  Юпитер, сходящ тригон. Марс идва от опозиция Сатурн, здравния ти статус не е "6", може да се наложи да се откажеш от някои твои желания, навици. Венера и Юпитер са ъглови и ще се срещнат. Луната е в 11 дом, отразява емоционалното ти състояние за сбъдване на желание, мечта; не е силно поставена, но не е наранена и й предстоят два аспекта секстил с Меркурий у 11, 5-ти дом на партньора и секстил Венера у7. Има шанс, но трябва да се положат усилия, защото секстила е слаб аспект, но тук е замесен ъглов дом, което дава подкрепа. Успех !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5843 -: Август 01, 2023, 08:36:59 pm »
ще общуваш ,но с фиксиран Юпитер в телец,а той с Меркурий в лъв-различни настройки за живота,различни гледни точки.Луната е с много сх.аспекти,тоест,възможности.Опозицията с Юпитер не е толкова зле-преценка,терзания,но сх.тригон към Сатурн е страх.Последният аспект е квадрат с Венера,ще преосмислиш дали и как.
Луната ви свързва, значи има смисъл, да си пообщувате. Сигнификатори във фиксирани знаци, по оста 2-8 домове, без  достойнства точно отдават енергия на вятъра, в очакване да получат нещо. Луната има много сходящи аспекти значи предстои да го случиш, въпреки че, не си заслужава.
Да, определено има смисъл да си изясните чувствата, ако не друго, може да си останете приятели.

Благодаря ви, момичета! С въпросния човек се скарахме жестоко и изобщо не знам дали някого ще се потърсим взаимно.
И аз съм виновна, провокирах го. В последно време ми е супер изнервено и напрегнато. Тр. Сатурн е отново в 12 дом и май ще дам обет за мълчание.
« Последна редакция: Август 01, 2023, 10:55:54 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5844 -: Август 01, 2023, 08:51:35 pm »
Романтика, благодаря за обратната връзка и съжалявам за неприятните емоции.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Любовни хорари
« Отговор #5845 -: Август 03, 2023, 10:34:38 am »
Благодаря Сафо, Аркукс, Рени. Ще дам ОВ веднага щом имам такава  ;)

Wonder

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #5846 -: Август 07, 2023, 07:21:23 pm »
Здравейте! Чета ви от скоро и днес се регистрирах. Надявам се да мога да получа отговор от вас. Въпросът ми е " Лъже ли ме Х? Давам пояснение: твърди, че става дума за работни отношения, но от няколко месеца усещам, че май има съвсем други мераци и работните отношения са предтекст. Не зная как да интерпретирам картата, качвам я и силно се надявам някой да погледне. Става дума за предложение за работа за доста дълги години и не зная накъде ще задуха вятъра.
Благодаря на всеки отзовал се!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5847 -: Август 07, 2023, 08:03:25 pm »
Wonder, не лъже, по-скоро Х.  е малко превъзбуден и обещава повече отколкото може да даде/предложи. Нормално е да имате съмнения, след като Сатурн, вашия сигнификатор е ретро, зависим от Венера, която също е ретро и невидима. Преценката ви е занижена, притеснения около финансово възнаграждение. Но, пък първия аспект на Луна е със Сатурн, значи съвсем скоро ще имате възможност да се уверите в състоятелността на Х.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Wonder

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #5848 -: Август 07, 2023, 08:20:41 pm »
Много благодаря! Ще дам ОВ веднага щом има развитие. Въпросът го зададох , защото от известно време казва двусмислени неща както и че казва да се видим по конкретен работен въпрос, а когато ида започва да говори съвсем други неща и в крайна сметка накрая излиза, че поводът заради който ме е повикал не бил от значение. Може да ме преценява, не зная

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5849 -: Август 10, 2023, 12:04:46 am »
Въпросът ми е " Лъже ли ме Х?

Не те лъже, но е затруднен с изразяването, що се отнася до кариера, колектив и приятелства.