Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759324 пъти)

Kremena

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #225 -: Май 17, 2014, 01:03:47 pm »
Здравейте,
 
Нова съм във форума, но от доста дълго време се занимавам с астрология(основно натална и синастрична). Реших да се регистрирам понеже имам сериозен въпрос и не мога(а и не искам) да тълкувам този хорар. Ще ви бъда благодарна - знам, че е неподходящо да заявя присъствие във форума с първо мнение точно в такава тема(прави лошо впечатление - тип консуматор), но ми е важно(заради това реших и да се регистрирам - иначе много се колебаех, заради кофти опит в други форуми ;) )

Та - по въпроса - конкретно. Имам връзка от година и половина, но напоследък се появиха много страхове в мен. Неговото поведение на моменти ме обърква и не знам какво да правя. Не се чувствам на 100% сигурна и се страхувам за взаимоотношенията ни(говорили сме по въпроса, но фактически нищо не се променя). Питането ми е "Той обича ли ме? Мога ли да му вярвам?"

Всяка връзка има своите проблеми и кофти периоди, но някак си не знам дали да му вярвам като ми казва, че ме обича - просто е правил и казвал неща, които с времето ме разколебаха в чувствата му.
 
Не знам какво да правя - объркана съм и съм на път да прекратя взаимоотношенията ни, това е някакъв последен напън да се опитам да видя нещата уж обективно.

Благодаря ви предварително  :58:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #226 -: Май 17, 2014, 01:37:33 pm »
Разделени ли сте в момента? Луната ти е хладна, а и липсва сексуалното напрежение. Поставила си си високи цели, които са в противпречие с партньорските.

Kremena

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #227 -: Май 17, 2014, 01:45:08 pm »
Разделени ли сте в момента? Луната ти е хладна, а и липсва сексуалното напрежение. Поставила си си високи цели, които са в противпречие с партньорските.
Не, не сме разделени. За целите - просто ще кандидатствам по един проект, който може да доведе до повишение и поемане в определена кариерна посока, но това не е в противовес с партньорството ни. Искам да съм с него и се боря - била съм наранявана, но не съм прекратила връзката, точно защото го обичам. Просто искам да знам дали той ме обича, защото започнах да се съмнявам. Ако мога да опиша неговото поведение с една дума - то е Апатично - просто е зациклил, не се старае и вече започна да ми писва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #228 -: Май 18, 2014, 12:56:29 am »
Не, не сме разделени. За целите - просто ще кандидатствам по един проект, който може да доведе до повишение и поемане в определена кариерна посока, но това не е в противовес с партньорството ни. Искам да съм с него и се боря - била съм наранявана, но не съм прекратила връзката, точно защото го обичам. Просто искам да знам дали той ме обича, защото започнах да се съмнявам. Ако мога да опиша неговото поведение с една дума - то е Апатично - просто е зациклил, не се старае и вече започна да ми писва.
В картата е представен от ретрограден Сатурн- няма как да не е зациклил, но това не го прави Апатичен, с Нептун в 1д може да е по-мекушав, но също да е идеалист, като настоящата му любов не покрива тези идеали- Меркурий У5 за него е квадратирал Нетун У2- може да не разполага с достатъчно пари за развлечения, а това да му пречи да има пълноценна любовна и интимна връзка връзка, тъй като Меркурий е и У8 за него. Замислен е също за кариерата си, за израстване в нея и като цяло, тъй като Сатурн У1 е в негов 10д. Сатурн е във взаимна рецепция с Плутон в твоя 5д, с който Луната У12 ще извърши съвпад- неудовлетворението в любовта, свързано с минали преживявания и конкретно с него ще продължи, чувствата ти са в известна степен маниакални, а това би стреснало всеки, дори силен и стабилен мъж, а твоя човек от една страна е стабилен, но от друга е нервак, слонен към резки и неочаквани промени, все пак е представен и от Уран У1 в 3д, който е в разходяща опозиция с Марс У3- може би не намира подходящите думи да изразява себе в добра светлина, което не го прави непременно лош човек, на който да не може да му се вярва.
Мисля си, че ти сама за себе си трябва да решиш доколко го обичаш такъв какъвто е, преди да питаш той дали те обича.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #229 -: Май 24, 2014, 10:42:11 am »
Ще имам ли развитие в любовен аспект през месец юни?

У1 в 11 дом, внимание към приятели и забавления. Между У1 и У5 има хармоничен аспект.
Мисля , да, въпреки опозицията на луната към У5.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #230 -: Май 24, 2014, 02:31:58 pm »
Ще имам ли развитие в любовен аспект през месец юни?

У1 в 11 дом, внимание към приятели и забавления. Между У1 и У5 има хармоничен аспект.
Мисля , да, въпреки опозицията на луната към У5.
въпросът е прекалено общ, за да се търси отговор в хорарна карта
за какво развитие иде реч- имате връзка и питате как ще се развие или нямате връзка, а се интересувате дали бихте създали такава през юни, и защо точно през юни- имате планувана среща тогава ли, какво по-очно?
Луната освен опозиция с Марс У5 ще извърши и квадрат с Плутон У5

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Любовни хорари
« Отговор #231 -: Май 24, 2014, 03:46:15 pm »
Какви са взаимоотношенията на И. с М.?
Излизам с едно мимче,което уж ме харесва но не спира да like-ва снимки на М. във фб, само на нея и ми е малко странно,а сме още на мниго ранен етап да го питам, а и не искам...но пък ми е омръзнало от лъжци :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #232 -: Май 24, 2014, 04:48:15 pm »
Какви са взаимоотношенията на И. с М.?
Излизам с едно мимче,което уж ме харесва но не спира да like-ва снимки на М. във фб, само на нея и ми е малко странно,а сме още на мниго ранен етап да го питам, а и не искам...но пък ми е омръзнало от лъжци :)
то и аз лайквам във фейса само М. (Михаела Филева) ама си нямам нищо общо с нея  :012: :012:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Любовни хорари
« Отговор #233 -: Май 24, 2014, 04:59:03 pm »
то и аз лайквам във фейса само М. (Михаела Филева) ама си нямам нищо общо с нея  :012: :012:
Различно е като не лайква други неща и усещам че има нещо хорара на същото мнение ли е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #234 -: Май 24, 2014, 05:22:01 pm »
Различно е като не лайква други неща и усещам че има нещо хорара на същото мнение ли е?
такива хорари не гледам, защото ми е трудно да определя сигннификатора на третия човек
не виждам нищо нередно в това да го попиташ лично него каква му е М.- може да са роднини, мой познат редовно слага на стената си снимки на приятелката на неговия брат, че е атрактивна мацка и се фука с нея

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #235 -: Май 26, 2014, 05:01:33 pm »
Моя приятелка е влюбена в един мъж и моли за съдействие.
Ще предприеме ли той реални действия за среща?

Благодаря ви.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #236 -: Май 26, 2014, 06:13:34 pm »
Моя приятелка е влюбена в един мъж и моли за съдействие.
Ще предприеме ли той реални действия за среща?
Според това, което показва картата тя е по-заинтересована от него-  Венера У1 за нея в негов 1д, където е и Луната, и предполагам тя ще предприеме действия за общуване, за среща- Луната ще извърши последен аспект секстил с Юпитер У3 за нея в негов 3д. Между Слънцето У5 за него и Уран У3 за нея аспектът е сходящ и хармоничен, тъй че може да се надява на споделени чувства и на бъдещи любовни отношения.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #237 -: Май 26, 2014, 09:35:32 pm »
Аууууу много се радвам Акрукс,сега веднага ще й пиша :)Дай Боже така да стане!
Значи смяташ,че по този хорар,тя трябва да е настъпателната нали?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #238 -: Май 26, 2014, 09:47:00 pm »
Аууууу много се радвам Акрукс,сега веднага ще й пиша :)Дай Боже така да стане!
Значи смяташ,че по този хорар,тя трябва да е настъпателната нали?
Аз не смятам, нито давам препоръки- написах това, което би могло да се случи според сходящите аспекти
« Последна редакция: Май 26, 2014, 09:49:01 pm от akruks »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Любовни хорари
« Отговор #239 -: Май 26, 2014, 09:57:48 pm »
Аз не смятам, нито давам препоръки- написах това, което би могло да се случи според сходящите аспекти
Ясно!Благодаря. :)