Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759998 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #240 -: Май 27, 2014, 07:15:30 pm »
ето я картата. въпросът е дали до 3 месеца ще подновим ли връзката си с М?
ов-да

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #241 -: Май 27, 2014, 07:23:49 pm »
ов-да
Благодаря за обратната връзка, радвам се, че сте се събрали!

Връзката има вероятност да я подновите с М.
  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #242 -: Май 27, 2014, 07:46:35 pm »
и аз благодаря за коментарите  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #243 -: Май 30, 2014, 10:54:18 pm »
Така и предположих
Ами тя връзката ви не е прекъсната окончателно и ще продължи, но в областта на чувствата и интимното общуване нещата може да се забавят, да се натъкнете на проблеми на този етап. Причината е приятел или компания-има някакви стари сметки да разчиства, обвързан е с някакви криминални елементи, с нечисти пари и не му е до любов в момента.

И аз давам ОВ: Да, днес се видяхме.
Но беше някак неловко. Зададох въпрос как ще се развият отношенията между мен и И.?




Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #244 -: Май 31, 2014, 07:47:21 pm »
ов-да
Йей, браво на нас тримата!  :012:
Зох, ама никаква информация не даваш ... Така не тълкувам ... Толкова ли не може да напишете 2 реда, за да се разбере за какво иде реч.... :)
« Последна редакция: Май 31, 2014, 07:49:14 pm от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #245 -: Май 31, 2014, 08:00:27 pm »
И аз давам ОВ: Да, днес се видяхме.
Но беше някак неловко. Зададох въпрос как ще се развият отношенията между мен и И.?
Благодаря за обратната връзка!
Новата карта не погледнах, защото съвсем скоро си питала за този човек и аз съм ти казала по предната карта, че връзката ви не е изчерпана и не е прекъсната окончателно.

Kremena

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #246 -: Юни 01, 2014, 01:25:34 pm »
В картата е представен от ретрограден Сатурн- няма как да не е зациклил, но това не го прави Апатичен, с Нептун в 1д може да е по-мекушав, но също да е идеалист, като настоящата му любов не покрива тези идеали- Меркурий У5 за него е квадратирал Нетун У2- може да не разполага с достатъчно пари за развлечения, а това да му пречи да има пълноценна любовна и интимна връзка връзка, тъй като Меркурий е и У8 за него. Замислен е също за кариерата си, за израстване в нея и като цяло, тъй като Сатурн У1 е в негов 10д. Сатурн е във взаимна рецепция с Плутон в твоя 5д, с който Луната У12 ще извърши съвпад- неудовлетворението в любовта, свързано с минали преживявания и конкретно с него ще продължи, чувствата ти са в известна степен маниакални, а това би стреснало всеки, дори силен и стабилен мъж, а твоя човек от една страна е стабилен, но от друга е нервак, слонен към резки и неочаквани промени, все пак е представен и от Уран У1 в 3д, който е в разходяща опозиция с Марс У3- може би не намира подходящите думи да изразява себе в добра светлина, което не го прави непременно лош човек, на който да не може да му се вярва.
Мисля си, че ти сама за себе си трябва да решиш доколко го обичаш такъв какъвто е, преди да питаш той дали те обича.

Съжалявам, че чак сега виждам това мнение и искам да благодаря на Акуркс. :58: :58: Права си била, че трябва да си дам сметка, че той просто е такъв и да се опитам да го обичам такъв какъвто е(жалко, че го научих по трудния начин)
ОВ по хорара(засега) - малко след този въпрос(няколко дни) се скарахме жестоко -  и двамата казахме кофти неща, почти се разделихме. В крайна сметка до реална раздяла не се стигна - поговорихме трезво на следващия ден и решихме, че ще забравим всичко казано от предната вечер, но трябва взаимно да започнем да се стараем повече. Аз се успокоих малко - старая се да не съм толкова изнервена и вманиачена(след като марс се обърна нещата са мнооого по-добре - усеща се), а той започна малко повече да се старае. Засега нещата са добре - не мога да кажа нищо лошо. Изисква се работа и компромиси, защото и двамата сме много големи инати и сме страшно горди(ако не бяхме въобще нямаше да се стига до задаване на въпроси и скандали, ама такъв е живота). Не живея с идеята, че всичко ще е идеално, защото просто има периоди и периоди. Имаме да учим един от друг - ясно е, но и се обичаме - надявам се всичко да е наред.  :-*

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #247 -: Юни 05, 2014, 11:16:24 am »
Здравейте,ще съм благодарна да погледнете картата ми. Въпросът е ще имам ли връзка през тази година,че не знам докога ще живея в миналото ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #248 -: Юни 05, 2014, 02:42:21 pm »
Галина Иванова (Galy) от Варна - тарифите й са повече от приемливи. Други кадърни във Варна - Адриана Вотей, Елена Пенчева, Трифон Трифонов.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #249 -: Юни 05, 2014, 03:04:04 pm »
Какъв е проблемът, ако астрологът не е от Вашия град? Консултациите могат да бъдат и в писмен вид, има и по скайп в реално време. Понастоящем комуникационните технологии вече са достатъчно напреднали.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #250 -: Юни 05, 2014, 04:14:23 pm »
За Гали и Адриана-със сигурност работят дистанционно

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #251 -: Юни 05, 2014, 04:19:19 pm »


в посочения ценови диапазон е, а и отговаря на другите изисквания  :)

http://www.galyastro.com/bg/uslugi/ceni-na-uslugite/
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #252 -: Юни 05, 2014, 07:46:08 pm »
Здравейте,ще съм благодарна да погледнете картата ми. Въпросът е ще имам ли връзка през тази година,че не знам докога ще живея в миналото ::)
Да, ще имаш връзка и то скоро, с човек от чужбина или друга националност,а  може да е гениална и оригинална личност, да се изявява в духовната сфера, тъй като освен, че е представен от Уран в 9д има Нептун в 1д.
Връзката ще е интимна, възможно е да бъде тайна, понеже е видно, че ежедневните грижи и рутинната дейност, семейната среда и миналото те обременяват по отношение на любовта- Сатурн У6 в 4д е ретро и във взаимна рецепция с ретро Плутон У4 в 5д

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #253 -: Юни 05, 2014, 07:56:47 pm »
Аз си мисля, че ще е нещо мимолетно като е представен от този палав Уранчо. :)

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #254 -: Юни 05, 2014, 08:20:05 pm »
Благодаря ви за коментарите :) От толкова време чакам да ми се случи нещо,може и  мимолетно като начало.