Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758819 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #540 -: Ноември 23, 2014, 07:41:06 pm »
Под липсвам- "Обича ли ме?"- имаш предвид? :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #541 -: Ноември 23, 2014, 07:43:20 pm »
Проблемите между нас никога не са били заради трети човек.
Ако имаш предвид това, че сега съм склонна да мисля в тази посока - това е само сега.

Под "липсвам" имам предвид сутрин като се събуди да го боли от това, че ме няма и за това първо да се сеща. Да, може би е равно на "обичам".
Какво виждаш в хорара, Uran?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #542 -: Ноември 23, 2014, 07:45:49 pm »
Да, обича те макар и разходящо. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #543 -: Ноември 23, 2014, 07:48:44 pm »
Обичта му отшумява? Това дължи ли се на друга жена, която се е появила скоро - това ли имаше предвид? Или аз просто се страхувам и си мисля глупости...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #544 -: Ноември 23, 2014, 07:56:52 pm »
Този пълен 8 дом, показва че си под стрес, а и ревнуваш.
Не знам дали отшумява. Показва, че не е от вчера. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #545 -: Ноември 23, 2014, 08:01:04 pm »
Така е, аз наистина трудно си намирам място.
Но въпросът е за него как стоят нещата. Не ме съжалявай, ако виждаш друга жена - моля те, кажи ми. Предпочитам да чуя най-лошия вариант и да съм подготвена, отколкото да живея в розов балон.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #546 -: Ноември 23, 2014, 08:05:49 pm »
По последния хорар не виждам да има друга жена. Много хорари станаха и затова метнах таро на въпроса и получих потвърждение.

Взаимната рецепция между негов У5 и твой У1 показва, че му липсваш.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #547 -: Ноември 23, 2014, 08:07:08 pm »
Теодор, много благодаря...за пореден път! В крайна сметка липсвам ли, не липсвам ли - какво е положението?

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #548 -: Ноември 23, 2014, 08:29:09 pm »
Значи, от една страна те разбирам защо толкова питаш, от друга — всеки следващ въпрос само затлачва канала. Намери си първия хорар, там би трябвало да се виждат нещата най-ясно: обича ли те, има ли друга, ще се съберете ли пак,… всички тия въпроси може и да не са били ясни, но все пак са ти се въртяли в главата. Всички те произтичат от "Аз и Я. — какво ще стане между нас?" Но от един момент нататък новите въпроси не носят нови отговори — изпитано лично.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #549 -: Ноември 23, 2014, 08:35:12 pm »
Да, но винаги има и някакъв нов нюанс. Иначе сте прави, че новият хорар по- скоро отразява емоционалното с-ние. При мен е така. :(

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #550 -: Ноември 24, 2014, 01:49:19 am »
Ауу...каква дискриминация забелязвам тук. Някои хора занимават форума от месец с въпросите си и им се отговаря без злобни кометари,а за други незнайно защо стана голям проблем преди време. Теодор го разбрах милия, че проблема му не беше в това колко въпроса съм задала, а по скоро от това, че според мен Акрукс е по-добра от него в хорарите. Не разбрах само поведението на Акрукс, стори ми се напълно излишно. Като не ви се отговаря – не отговаряйте никой не ви е опрял ножа до гърлото. ''Българска му работа'' уж се правят, че искат да помогнат, пък  после ти го натякват  :clap:  The_One не го приемай лично мила, нямам нищо против това, колко въпроса си задала :) Коментара ми беше насочен към Теодор и Акрукс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #551 -: Ноември 24, 2014, 05:13:12 am »
Ауу...каква дискриминация забелязвам тук. Някои хора занимават форума от месец с въпросите си и им се отговаря без злобни кометари,а за други незнайно защо стана голям проблем преди време. Теодор го разбрах милия, че проблема му не беше в това колко въпроса съм задала, а по скоро от това, че според мен Акрукс е по-добра от него в хорарите. Не разбрах само поведението на Акрукс, стори ми се напълно излишно. Като не ви се отговаря – не отговаряйте никой не ви е опрял ножа до гърлото. ''Българска му работа'' уж се правят, че искат да помогнат, пък  после ти го натякват  :clap:  The_One не го приемай лично мила, нямам нищо против това, колко въпроса си задала :) Коментара ми беше насочен към Теодор и Акрукс.
Извинявай, но не съм на състезание тук, че да ме сравняваш с Теодор или с друг-
написала съм изрично в профила си, че не работя като астролог и не "се правя, че искам да помогна" - занимавам се с атрология, защото ми е интересно, а ако някой си мисли нещо друго- негова си работа (съвсем българска), нямам власт и желание да контролирам мислите на хората, а за писането във форума си има кой да го контролира и в случая не съм аз! Реално погледнато не дължа на никого нищо тук, а и извън форума,  дори и извинението, което написах в началото си на коментара не ти дължа- написах го от куртоазия  :)

Плюс това, продължавам сега, че сутринта нямах време, твоят въпрос, както сама беше написала, си го задала от любопитство, с намерение да пробваш познанията си по хорарна астрология, а не за реално съществуващ проблем, който те мъчи и имаш нужда от помощ! Нуждата ти от помощ опираше до това да ти налее някой наготово знания, за предаването и усвояването на които е нужно време, а ние всички тук сме хора, и всеки един от нас си има своите ангажименти, проблеми, тревоги, така че няма как да имаш такива претенции към мене или към друг от форума- отговорила съм ти на въпроса според това колкото съм могла, без да имам никакви претенции за каквото и да е...
На The_One въпросите не са зададени с намерение да тества хорарната астрология или уменията на съфорумците в тази област, поне така си мисля, защото също съм изпадала в състояния, когато съм била подвластна на дадена емоция с дни, което ми е пречело да изпълнявам ежедневните си ангажименти, а в такива случаи и една дума, казана на място, може да е от помощ.
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 06:39:59 pm от akruks »

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #552 -: Ноември 24, 2014, 09:34:12 am »
Здравейте,
С Д. имахме отношения, но нищо сериозно. Преди една седмица, той ме потърси, за да подновим отношения. Изглежда сериозне, но аз не му вярвам и смятам, че дори има все още неприключени отношения или дори, че тъче на 2 стана.
Въпросът ми е: Има ли Д. отношения с друга и сериозне ли е към мен?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #553 -: Ноември 24, 2014, 06:09:00 pm »
Здравейте,
С Д. имахме отношения, но нищо сериозно. Преди една седмица, той ме потърси, за да подновим отношения. Изглежда сериозне, но аз не му вярвам и смятам, че дори има все още неприключени отношения или дори, че тъче на 2 стана.
Въпросът ми е: Има ли Д. отношения с друга и сериозне ли е към мен?
Подозренията ти, че има друга според мене са неоснователни и според картата ще възстановите отношенията си на ниво комуникация, срещи, но до връзка не виждам да се стигне- имаш прекалено строги и сериозни изисквания по отношение на любовта, склонна си към по- затворен живот, може би имаш и проблеми вкъщи, а той е по-приключенски настроен, което съвсем не значи, че е несериозен, но е с темперамент, който не съответства на твоите нужди по отношение на една любовна връзка.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #554 -: Ноември 24, 2014, 11:04:27 pm »
тедко, дължиш ми един хорар - подмазах ти се преди малко..ако не си забелязал, да го отбележа пак  :D
За теб винаги. ;) Ама тая Акрукс няма да я закачаш за хорари, че ревнувам. Ясно?!  :043: :043: