Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760011 пъти)

wind

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #555 -: Ноември 25, 2014, 08:20:42 am »
Ако ще продължавате спора, направете го на друго място
В противен случай ще заключа темата

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #556 -: Ноември 25, 2014, 10:58:35 am »
Най-накрая  да  се разбере, че има модератор тук и да въведе някакъв  ред. Браво, ама съжаление и той пристрастен. Няма лошо изтрил излишните коментари, то така или иначе си казахме каквото имахме да си казваме, ама видиш ли оставил коментара на Акрукс, където изглежда едва ли не, че съм я тормозила и задължавала да ми отговаря. То, модератора несправедлив, пък аз съм тръгнала да споря, че посетителите на форума са такива.  Wind, за да сме всички доволни, изтрий всички ненужни коментари включително и тези заради които стана спора. За малко дори се бях заблудила, че си ги изтрил(а) и си казах ''ей това е модератор'', ама уви.И няма да е лошо да вмъкнеш и една темичка с правила на фарума където да се отбележи кой, колко въпроса може да задава на ден понеже това явно е голям проблем. А и със сигурност на никой не му е забавно някой да хленчи за дреболии и да си търси поводи да си излее комплексите във форум при това.Спор по тази тема не става за първи път. Айде, лек ден на всички  :-*

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #557 -: Ноември 25, 2014, 11:27:42 am »
А, перла, викаш, да остане само твоето мнение, ако може болднато, с червено, закърфичено, че да се вижда колко си права и справедлива?
Или да се затрие всичко, че да не ви се виждат сеирите?
Ами защо пишеш, като искаш модераторът да ти трие мненията?
И защо сама не го направиш?

И изобщо защо пишеш в тоя тъп форум?
Аз ако бях на теб...
Айде-още по-хубав ден от моя ти пожелавам, че да ти се циментира вярата в справедливите форуми
То да не подадеш пръстче значи

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #558 -: Ноември 25, 2014, 01:51:37 pm »
Лекувай се, Перла. ;)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #559 -: Ноември 25, 2014, 02:40:27 pm »
А, перла, викаш, да остане само твоето мнение, ако може болднато, с червено, закърфичено, че да се вижда колко си права и справедлива?
Или да се затрие всичко, че да не ви се виждат сеирите?
Ами защо пишеш, като искаш модераторът да ти трие мненията?
И защо сама не го направиш?

И изобщо защо пишеш в тоя тъп форум?
Аз ако бях на теб...
Айде-още по-хубав ден от моя ти пожелавам, че да ти се циментира вярата в справедливите форуми
То да не подадеш пръстче значи

  Папи, то справедливост в живота няма, а какво да говорим за фаруми :) Грешно съм се изразила или не си ме разбрала :) Аз каквото имах да казвам си го казах, който трябвашеда го види–го видя, така че и моя кометар е излишен в случая и да бъде изтрит ми е все тая. Не ми е чак такова голямо егото , че задължително целия свят да види това което казвам и колко съм справедлива. Мисълта ми беше такава, че ако трябва да се трие сеира да се трие целия изначално. Ако ти си модератора, сори. И аз съм пристрастна към тебе, извинявам се,ако съм те обидила. Поне не ме е срам да се извиня, като някои други хора във форума. И едва ли те топли моето извинение, ама аз да си кажа.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #560 -: Ноември 25, 2014, 03:19:26 pm »
А защо моят коментар е изтрит, Папи, Wind?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #561 -: Ноември 25, 2014, 04:31:24 pm »
Енигма, твоят коментар по някой любовен хорар ли беше?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #562 -: Ноември 25, 2014, 10:56:19 pm »
ма и другите не са ,шефке! :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #563 -: Ноември 25, 2014, 11:10:27 pm »
ма и другите не са ,шефке! :57:

Ти нали каза, че си специална :)

Всички са изтрити, освен първите два, и те ще бъдат след някой ден, надявам се да изгладят конфликта помежду си

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #564 -: Ноември 28, 2014, 03:29:34 pm »
Ти нали каза, че си специална :)

Всички са изтрити, освен първите два, и те ще бъдат след някой ден, надявам се да изгладят конфликта помежду си
/пред/последно ;), не се заяждам, специалното освен да е в изтритите коменти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #565 -: Ноември 28, 2014, 04:44:57 pm »
Въпросът е написан на картата към въпроса  :)
Луната У3 в сходящ нехармоничен аспект със Сатурн У3 на квезита, та или ще има кавга, или ще прекратим общуване, как мислите?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #566 -: Ноември 28, 2014, 05:15:23 pm »
Въпросът е написан на картата към въпроса  :)
Луната У3 в сходящ нехармоничен аспект със Сатурн У3 на квезита, та или ще има кавга, или ще прекратим общуване, как мислите?
Не мисля, че Е. те мрази, вашите У1,5 са в сходящ хармоничен тригон в крайна сметка. :) А квадрата между вашите у3 е това, че не трябва да комуникирате в близко време, за да отшуми напрежението. :) А ако може въпроси в името на науката...позволила ли си си по-остри реплики към Е. и накърнила ли си неговото его?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #567 -: Ноември 28, 2014, 06:11:24 pm »
А ако може въпроси в името на науката...позволила ли си си по-остри реплики към Е. и накърнила ли си неговото его?  :)
Не е имало остри реплики от моя страна и не знам каква е причината, за да се чувства Е. с наранено его от моя страна  :017:
Благодаря за отговора!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #568 -: Ноември 28, 2014, 06:16:40 pm »
Не е имало остри реплики от моя страна и не знам каква е причината, за да се чувства Е. с наранено его от моя страна  :017:
Благодаря за отговора!
За нищо. Опитвам се да определя разходящата опозиция между Луната У3 за теб и У1 на Е. Предвид, че е във Водолей, предположих реплики, а заради опозицията - остри, но явно няма такова нещо. Също и, че Е. е Юпитер в Лъв в свой 10ти дом...  :)  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #569 -: Ноември 29, 2014, 10:21:10 am »
Ako омразата е по 8 дом-тц, не те мрази. Бих казала, че отношенията отиват към разведряване. :)