Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758841 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #645 -: Декември 08, 2014, 12:08:51 pm »
Здравейте,

Пускала съм няколко хорара за определен човек, с който имаме неоповестена връзка(тайна), като и двамата сме необвързани. Връзката ни е несериозна, но пък продължава от 2 години. Лошото е, че е толкова измъчена, толкова досадна. Уж приключва, пак започва и така до безкрай.

За 1-ви път съм пускала хорар през април:

 Още тогава се показа, че нещата не са ОК.

Пускам ги и двата защото нещата са зле, т.е . няма отношения. Вижда ли се от първия или вече е изгубил давност, все пак край, защото така не може да продължава. Ту изчезва, ту все едно нищо не е било :(

А аз просто нямам сили, за поредното нахлуване и изчезване...:(
Да, вижда се още първия път когато пита, а аз ти отговорих, че няма любов, а само секс, което се подразбира и без хорарна карта- при положение, че и двамата сте необвързани, а се виждате тайно когато само на него му скимне, за каква любов говорим?
Остава на теб да преболедуваш чувствата си, както и да промениш отношението си към този вид връзки- в крайна сметка ти си допуснала това отношение от негова страна- като виждаш, че не става- забравяш и продължаваш към следващия...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #646 -: Декември 08, 2014, 12:14:50 pm »
Съвет от мен , обвързвай се с хора , само които истински държат на теб! Дори и да си сама не е фатално , фатално е да си с човек , който те подценява и омаловажава, това не е честно към самата себе си. Такъв човек , в момент който намери някоя която напълно го удовлетворява така или иначе ще те изостави :( КАзвам го от собствен опит

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #647 -: Декември 08, 2014, 01:28:19 pm »
 Моя много близка позната се интересува какво е отношението на Х (назован по име) към нея?  Въпроса ми го зададе днес в 13 и 15. Пловдив
« Последна редакция: Декември 08, 2014, 01:42:01 pm от Just_a_Dream »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #648 -: Декември 08, 2014, 01:37:29 pm »
Ще имам ли връзка до 3 месеца?Благодаря предварително  ;)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #649 -: Декември 09, 2014, 12:07:17 am »
Ще имам ли връзка до 3 месеца?Благодаря предварително  ;)
Не.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #650 -: Декември 09, 2014, 12:10:35 am »
Моя много близка позната се интересува какво е отношението на Х (назован по име) към нея?  Въпроса ми го зададе днес в 13 и 15. Пловдив
Неин У1 е в негов 5 дом, а негов У5 е във взаимна рецепция с неин У1. У5 му е Сатурн и не показва симпатиите си явно. Не виждам скоро развитие в любовните им отношенията. 
« Последна редакция: Декември 09, 2014, 12:12:35 am от Теодор »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #651 -: Декември 09, 2014, 10:08:32 am »
Неин У1 е в негов 5 дом, а негов У5 е във взаимна рецепция с неин У1. У5 му е Сатурн и не показва симпатиите си явно. Не виждам скоро развитие в любовните им отношенията.
Благодаря ти, коледно сладко коте такова!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #652 -: Декември 09, 2014, 10:15:28 am »
Моя много близка позната се интересува какво е отношението на Х (назован по име) към нея?  Въпроса ми го зададе днес в 13 и 15. Пловдив
АСЦ е ранен, подранила е с този си въпрос
Луната У5 за нея е в сходящ тригон със Сатурн У5 за него и ако не любов, то едно сериозно приятелство може да има между тях- нали негов 5д е неин 11д и обратно
Марс У1 на питащата в негов 5д, би трябвало да я харесва, да има симпатии към нея, в знаков секстил е с Венера У1 за него и с диспозитор Сатурн У5 за Х.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #653 -: Декември 09, 2014, 10:22:22 am »
Ще имам ли връзка до 3 месеца?Благодаря предварително  ;)
Връзка, в класическия смисъл на думата, според мен не се очертава в близките няколко месеца, но общуване, срещи, приятелство, което не изключва любов, това може да имаш

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #654 -: Декември 09, 2014, 10:59:41 am »
АСЦ е ранен, подранила е с този си въпрос
Луната У5 за нея ие в сходящ тригон със Сатурн У5 за него и ако не любов, то едно сериозно приятелство може да има между тях- нали негов 5д е неин 11д и обратно
Марс У1 на питащата в негов 5д, би трябвало да я харесва, да има симпатии към нея, в знаков секстил е с Венера У1 за него и с диспозитор Сатурн У5 за Х.
Благодаря и на теб, Акрукс. Ситуацията там е малко сложна. Става въпрос за управителя на фирмата, в която тя работи. Изведнъж той започнал да и прави някакви комплименти, а след няколко дена рязко се дистанцирал и това я кара да се чувства объркана.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #655 -: Декември 09, 2014, 11:28:38 am »
Благодаря и на теб, Акрукс. Ситуацията там е малко сложна. Става въпрос за управителя на фирмата, в която тя работи. Изведнъж той започнал да и прави някакви комплименти, а след няколко дена рязко се дистанцирал и това я кара да се чувства объркана.
Не пречи да има приятелство с шефа- Сатурн У11 е У1О, в неин 8д, а Луната е с последен аспект тригон към него, а колкото до комплиментите от негова страна- пада си малко авантюрист, флиртува тайничко реално или на думи- Венера У1, У8 за него в 3д, извършила е съвпад и тригон със Слънцето У12 в 3д и Юпитер У3 в 12д в 3д, но Сатурн е У4, У5 в негов 2д във взаимна рецепция с Плутон У2 в 4д- може да има морален и финансов ангажимент към дом, семейство, дете

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #656 -: Декември 09, 2014, 11:37:00 am »
В хорарната карта кой дом се гледа за емоциите?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #657 -: Декември 09, 2014, 11:46:24 am »
В хорарната карта кой дом се гледа за емоциите?
според мене 5д, нали емоцията е чувство

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #658 -: Декември 09, 2014, 11:49:57 am »
Мерси, акрукс. Чудех се дали не се гледа и осми, ако става въпрос за негативни емоции, но не точно чувства.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #659 -: Декември 09, 2014, 12:37:10 pm »
Не пречи да има приятелство с шефа- Сатурн У11 е У1О, в неин 8д, а Луната е с последен аспект тригон към него, а колкото до комплиментите от негова страна- пада си малко авантюрист, флиртува тайничко реално или на думи- Венера У1, У8 за него в 3д, извършила е съвпад и тригон със Слънцето У12 в 3д и Юпитер У3 в 12д в 3д, но Сатурн е У4, У5 в негов 2д във взаимна рецепция с Плутон У2 в 4д- може да има морален и финансов ангажимент към дом, семейство, дете
В крайна сметка има ли чувства към нея или не?   :012: