Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760263 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #855 -: Февруари 13, 2015, 09:49:43 pm »
ще внимавам кога си правя хорар, абе трябваше с около час-два по-късно ама....
Е, то ако се внимава когато се задава въпрос няма да е хорар, а елекция  :)
Питай си спокойно когато нещо те вълнува сериозно и му засечеш времето на вълнението, разбира се- не става през ден да питаш за нова връзка, като отмине известно време, ако не си се гаджосала пак задай въпрос

СветлаББ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #856 -: Февруари 13, 2015, 10:24:34 pm »
akruks, ще изчакам с нетърпение да отминат един-два месеца за да си задам отново въпроса и ще се обърна пак към вас за компетентен отговор.
Между другото, не го приемайте само като ласкателство, но отговорите са ви доста точни, не ми се пишат дълги обяснения защо, но кореспондират с действителната ситуация. Напр. това:  "Луната У5 е извършила съвпад със Сатурн У5 за отсрещната страна в твоя 8д- сравнително скоро си имала харесване, флирт с някой приятел, който не е стигнал до края, вероятно желанията ти за връзка са свързани с него, но едва ли ще стане"..... е това последното ама хич не ми хареса, все се надявах за някакво възобновяване, да ама не.
Чета редовно анализите ви за да понауча и аз нещо. Поздрави на всички ви.

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #857 -: Февруари 15, 2015, 09:52:53 pm »
по моя хорарен въпрос давам обратна връка - отношенията ми с този човек приключиха,, колкото и да не го очаквах, но той приключи връзката си с мен. Говорихме, явно ме е заблуждавал, той просто не е отворен за връзка и колкото да ми е гадно чувствата му към мен не са били дастатъчно силни. Но аз съм шокирана, не очаквах, че по този начин ще се развият нещата между нас.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Любовни хорари
« Отговор #858 -: Февруари 17, 2015, 10:43:14 pm »
Ако сте тайна връзка има вероятност да я възстановите
А за явна връзка е иди си- ела си, но до положение да заживеете под един покрив мисля, че няма да се стигне на този етап


Много стар хорара, но давам обратна връзка. Съдбата се намеси и връзката приключи, вероятно завинаги.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #859 -: Февруари 17, 2015, 11:15:45 pm »

Много стар хорара, но давам обратна връзка. Съдбата се намеси и връзката приключи, вероятно завинаги.
благодаря за ов-то

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #860 -: Март 03, 2015, 02:14:25 pm »
Момичета, какво може да се каже по този хорар? Въпросът е: Ю. има ли сериозни намерения към мен?
Целта е да разбера какви са намеренията и отношението му изобщо, а не конкретно дали са сериозни.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #861 -: Март 03, 2015, 03:13:20 pm »
Момичета, какво може да се каже по този хорар? Въпросът е: Ю. има ли сериозни намерения към мен?
Целта е да разбера какви са намеренията и отношението му изобщо, а не конкретно дали са сериозни.
Е, ти първо питаш дали има сериозни намерения, а после ама не точно сериозни, а въобще... рибешка работа  :29:
 Ю. е представен от Сатурн, което предполага като цяло да е сериозен и отговорен човек, който мисли за репутацията си, за семейните ценности- Венера У5, У10 за него в негов 4д е в хармоничен аспект със Сатурн У1 за него, който от своя страна е в негов 11д и знак стрелец- все пак не е някой сухар, обича да е сред хората, да философства, да пътешества с приятели
Харесвате се взаимно, ти него малко повече- все пак негов У1 е в твоя 5д. Твой У1 е в негов 8д, в разходящ съвпад с Юпитер, който е диспозитор на неговия У1 и по картата е У12, съУ3 за него- струва ми се, че тайно флиртува и с други, не си единствена, с която поддържа интимна връзка реално или виртуално. Вие всъщност общувате ли, срещате ли се, защото Меркурий У3 за теб е извършил наскоро опозиция с Юпитер съУ3 за него, което няма как да не се е отразило ако не като прекъсване на комуникация/срещи, то поне като противопоставяне между вас относно въпроси, свързани с интимната сфера- ти може би искаш открито да го правите, а той да иска тайничко да чука. Това е, което аз виждам по картата на първо четене, ако съм грешка- да ме прощаваш!


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #862 -: Март 03, 2015, 04:34:43 pm »
Мерси акрукс:)
Малко ме учуди с това, че аз го харесвам повече - по-скоро повече го мисля. Не се срещаме тайно, но съм почти сигурна, че
флиртува с други макар че засега вероятно аз съм титулярът:)
Срещаме се, не е имало прекъсване. Имаме различия и недоизказани неща. Аз не гледам на него с перспектива затова не ми е важно да ги изяснявам. Но ако не е толкова влюбен на колкото се прави не разбирам защо са тези усилия да изглежда като такъв.
Срещаме се съвсем открито, дори афишира отношенията ни като ме държи за ръка, когато сме навън. Това, че аз съм в неговия осми дом значи ли, че приема отношенията ни само сексуално? Или че аз него го привличам най-вече по този начин?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #863 -: Март 03, 2015, 05:57:58 pm »
Това, че аз съм в неговия осми дом значи ли, че приема отношенията ни само сексуално? Или че аз него го привличам най-вече по този начин?
Че те мъжете обичат предимно с оная си работа, какво се учудваш- радвай се, че е истински мъж!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #864 -: Март 03, 2015, 07:51:54 pm »
Хахахах хареса ми как веднага намери положителната страна, акрукс ;D
Увлечен ли е толкова или нещата са малко театро и много осми дом? Не ми допада идеята да ме подценява и да изнася спектакли...за останалото ми е все едно. Така че няма нужда от успокоителни инжекции - интересува ме как е настроен емоционално към мен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #865 -: Март 03, 2015, 07:54:18 pm »
Момичета, какво може да се каже по този хорар? Въпросът е: Ю. има ли сериозни намерения към мен?
Целта е да разбера какви са намеренията и отношението му изобщо, а не конкретно дали са сериозни.
Изглежда сериозно увлечен по теб, обаче мисли твърде много и за секс с теб.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #866 -: Март 03, 2015, 10:33:52 pm »
 Satin, мен не ме бива много с хорарите, но ще опитам. Все пак, нека и някой друг види картата.

Той е в собствен знак на асц си в сходящ тригон с Юпитер - зает е със себе си, егото го води в действията и се инати или много упорито иска да налага своите правила.
Ти си доста ангажирана с него и имаш малко завишени очаквания за развитие.
Не ми харесва, че лунните възли са по оста асц-дц. Още повече, че ЮЛВ е в съвпад с диспозиторите ви. Има и разходящ квадрат между вашите У5. До излизане от знака Луната няма да направи аспект.
Меркурий е в твоя 5 дом в аспект с Луната и Юпитер и може би с този хорар ти се иска да разбереш дали ще имате комуникация с петодомен отенък. Засега според мен отговорът е "не". Неговият У5 обаче е в твоя пети дом - определено не те вижда само като приятелче.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #867 -: Март 04, 2015, 08:53:07 am »
имам един стар хорар...горе долу вече ми е ясно, че в посочения срок  отговорът е не.
като гледам последния аспект на луната и на главните сигнификатори - също дават не. освен това У1 за детето ми е на мой К4, което също не дава преместване за него, т.е и за мен.
но искам да чуя мнението ви за това, че 4тите домове са доста акцентирани. както и това, че аз съм в негов 4ти, У4 мой в негов 4ти и обратно, освен това и във взаимна рецепция. та какво значи всичко това - че ще си ходим на гости?  ::) прекалено ми се вижда такъв акцент за ходене на гости.  ::)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #868 -: Март 04, 2015, 11:59:58 am »
А какъв е бил основният въпрос, нали картата отразява въпроса, не се прави карта и после да се задават въпроси?
въпроса беше дали до 1 година ще заживеем заедно

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Любовни хорари
« Отговор #869 -: Март 04, 2015, 12:58:16 pm »
благодаря аркус.
в интерес на истината, той повдигна темата за семейство и не се срещаме тайно.  ::) всъщност, в началото може би тайно от детето ми, но това беше за кратко.
за квадратът на У5 - да, имаше такова нещо. но тъй като е разходящ, може би показва минали неща - бяхме разделени. като зададох хорара току що бяхме подновили връзката си.
иначе наистина има да решава финансови въпроси, преди да може да заживеем заедно. 8ми дом с това го свързах в този хорар
« Последна редакция: Март 04, 2015, 01:02:31 pm от Kler »