Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760070 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #870 -: Март 06, 2015, 05:47:43 pm »
Satin, мен не ме бива много с хорарите, но ще опитам. Все пак, нека и някой друг види картата.

Той е в собствен знак на асц си в сходящ тригон с Юпитер - зает е със себе си, егото го води в действията и се инати или много упорито иска да налага своите правила.
Ти си доста ангажирана с него и имаш малко завишени очаквания за развитие.
Не ми харесва, че лунните възли са по оста асц-дц. Още повече, че ЮЛВ е в съвпад с диспозиторите ви. Има и разходящ квадрат между вашите У5. До излизане от знака Луната няма да направи аспект.
Меркурий е в твоя 5 дом в аспект с Луната и Юпитер и може би с този хорар ти се иска да разбереш дали ще имате комуникация с петодомен отенък. Засега според мен отговорът е "не". Неговият У5 обаче е в твоя пети дом - определено не те вижда само като приятелче.

Ама той какво е виновен, че си го сънувала как ти крещи? Искаш да ти се обади и извини, че си го сънувала ли?
Не е влюбен, няма сексуални мераци, Слънцето У5 за него в негов 11д показва, че чувствата му са приятелски, но не са споделени- налице е отминал квадрат между ваши У11/У5

Приятелски съм настроена, обичам си го, но вече не искам връзка с него. И той се държи приятелски, но от време на време прави някакви намеци, пък мен ме е страх да не ме подхлъзне и пак да има драми. Искам да сме приятели, но мине ли границата ще ме провокира пак да се скараме, а пък не искам, така ми е добре.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #871 -: Март 15, 2015, 01:53:47 pm »
Айде пак да упражним любовните хорари  ;D
Х (назован по име) има ли чувства към мен?

Луната прави квадрат с моя У5, последният й аспект е квадрат с неговия У5. Значи отговорът е "не". Някой нещо друго, ако каже по случая - много благодаря.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #872 -: Март 17, 2015, 01:12:38 am »
Айде пак да упражним любовните хорари  ;D

:57: :57: :043:
Тук залагам на отрицателен отговор.
« Последна редакция: Март 17, 2015, 01:15:11 am от Теодор »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #873 -: Април 15, 2015, 10:56:06 pm »
Здравейте може ли малко помощ по този хорар .Въпросът ми е ще се съберем ли .

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #874 -: Април 15, 2015, 11:28:02 pm »
Давам ОВ по този хорар:

Здравейте!  :)
Въпросът ми е "Ще имам ли връзка с Х (назован по име)?

Дракониада, Lilla и akruks казаха "не" и са прави! Не само не съм започнала връзка с господина, а и се отдалечихме по напълно неясни за мен причини.
Чувствам се добре!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #875 -: Април 16, 2015, 12:49:03 am »
Да живеехме заедно в моя дом и затова и донякъде се натрупа едно впечатление , че ме е използвал за това да има къде да живее , което като цяло доста допринасяше за тези скандали  и заради скандалите помежду ни на 07.04 човекът просто се изнесе , под предлога че отива да работи някъде си при негов приятел и това не значело че ще се разделим , спря си телефона и край.Никаква комуникация и сега незнам , изобщто какво да мисля.
« Последна редакция: Април 16, 2015, 01:05:25 am от adelina »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #876 -: Април 16, 2015, 04:41:28 pm »
Извиняваи arkus мислиш ли че ще има пак комуникация и изобщо дали е имал някога чувсва или всичко е боло валш, лъжа и измама .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #877 -: Април 16, 2015, 07:12:22 pm »
Да пусна синастрия мислех си да добра идея след малко ще я пусна .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #878 -: Април 16, 2015, 07:25:57 pm »
Пуснах я да видим какво ще кажат.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #879 -: Април 19, 2015, 11:56:40 am »
Ще се задълбочат ли отношенията ни с И.?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #880 -: Април 19, 2015, 02:53:11 pm »
Има комуникация м/у вас. Струва ми се, че той е малко по-резервиран.
п.п.По- зрял ли е?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #881 -: Април 20, 2015, 08:42:17 pm »
Arkus според теб в хорара , който ми гледа иало ли е чувства от негова страна изобщо .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #882 -: Април 20, 2015, 08:56:42 pm »
arkus съмненията ми имат основание извиняваи , но млад мъж да стои във вкъщи и само за него потчти година да няма работа в цял Пловдив и аз да се избивам със семеиството си заради него и той да стои и да гледа и да му е все тази какво става , ти какво би си мислила на мое място.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #883 -: Април 20, 2015, 09:11:00 pm »
Искам го да приеха го избивах се с тях защото се разправяха с него че не работи , не за друго, иначе да обичам си го и си го искам обратно и за това ми е и токва важно да знам дали ще ме потърси някога пак и наистина се надявам да си права.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #884 -: Април 22, 2015, 06:05:32 pm »
Днес видях човекът, за който питах преди няколко дена аркус случаино и се оказа, че е много убиден и наранен и за това сега разбирам, че правилният въпрос в случаят е ще ми прости ли някога за грешките и ще гледа ли пак някога на мен със същите очи както преди или съм загубила всичко безвъзвратно .