Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759528 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #990 -: Юни 09, 2015, 03:22:16 pm »
Благодаря,Акрукс! Хорара съм го сложила на стр.52 и съм си отчела аспектите,но заключението не мога да направя.
У 12 негов е  Сатурн и прави нехармонични аспекти с Нептун У8 за мен в мой 8-ми и Меркурий У5 за него в негов 5-ти -мисли,че му изневерявам ли?
Луната У 12 мой е в негов 12 ,върви към хармоничен аспект с негови У1,3 , последният й  аспект ще е секстил с Уран.
При мен броенето на страници е в обратен ред- новите коментари излизат на 1-ва страница, в случая твоя хорар е на 2-ра, затова е най-добре да се дава линк към картата, когато се дава обратна връзка или както в случая, продължаваме обсъждането на въпроса по картата
По мое виждане и мнение, проблемът е от ретрограден Меркурий У3 за теб- приемаш погрешно това, което ти се казва. Той е представен от Уран в негов 3д- може да е малко нервен, но предстои на Юпитер съУ3 за него да извърши хармоничен аспект с Уран, така че се готви да чуеш гръмки и пламенни думи от негова страна. Не мисля също, че изпитва ревност в момента, по-скоро е затруднен по отношение на чувства и интимна област в момента- ретро Мерка У5, У8 в 5д за него, но те обича- Слънцето У1 за теб в негов 5д. Имате много сходящи хармоничени аспекти между основни сигнификатори, а също и на Луната, така че нещата ще вървят на добре за вас.
Сатурн У12, У1 в 10д. за него в разходящ нехармоничен аспект с Нептун У2, У3 в негов 2д. показва, че има финансови неуредици, свързани с работата, за които не говори.
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 03:24:07 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #991 -: Юни 09, 2015, 03:36:18 pm »
Ще имам ли сериозна връзка?( Таро ме провокира, показва ми някакво запознанство и искам да видя и хорара какво ще покаже)
Въпросът ти е абстрактен, от рода на тези, зададени неправилно, като "Ще се оженя ли някога?"- така не се пита. Можеше да попиташ дали се очертава в близките няколко месеца да започнеш сериозна връзка и в този случай ще отговоря, че трябва да се отървеш от стари мисли и модели на поведение (ретро Плутон У3 в 4д), да подредиш приоритетите си, относно личния живот- ретр Меркурий У1, У10 е в опозиция със Сатурн У5- питаш за сериозна връзка, а според този аспект не си влюбена и не желаеш деца, а ако искаш сериозно обвързване, трябва да си по-сериозна самата ти.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #992 -: Юни 09, 2015, 03:45:25 pm »
При мен броенето на страници е в обратен ред- новите коментари излизат на 1-ва страница, в случая твоя хорар е на 2-ра, затова е най-добре да се дава линк към картата, когато се дава обратна връзка или както в случая, продължаваме обсъждането на въпроса по картата
По мое виждане и мнение, проблемът е от ретрограден Меркурий У3 за теб- приемаш погрешно това, което ти се казва. Той е представен от Уран в негов 3д- може да е малко нервен, но предстои на Юпитер съУ3 за него да извърши хармоничен аспект с Уран, така че се готви да чуеш гръмки и пламенни думи от негова страна. Не мисля също, че изпитва ревност в момента, по-скоро е затруднен по отношение на чувства и интимна област в момента- ретро Мерка У5, У8 в 5д за него, но те обича- Слънцето У1 за теб в негов 5д. Имате много сходящи хармоничени аспекти между основни сигнификатори, а също и на Луната, така че нещата ще вървят на добре за вас.
Сатурн У12, У1 в 10д. за него в разходящ нехармоничен аспект с Нептун У2, У3 в негов 2д. показва, че има финансови неуредици, свързани с работата, за които не говори.
Тези гръмки думи/ червеното/ -как да ги разбирам-някой упрек или хубави думи?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #993 -: Юни 09, 2015, 04:06:33 pm »
Тези гръмки думи/ червеното/ -как да ги разбирам-някой упрек или хубави думи?
Правилно отбелязах, че имаш проблем с възприятията в момента. Нали написах, че нещата ще се развият добре за вас- щеше ли да го напиша, ако се задава буря??
Ти под гръмки и пламенни думи само скандал и разгорещен спор ли разбираш?

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #994 -: Юни 09, 2015, 04:40:16 pm »
Правилно отбелязах, че имаш проблем с възприятията в момента. Нали написах, че нещата ще се развият добре за вас- щеше ли да го напиша, ако се задава буря??
Ти под гръмки и пламенни думи само скандал и разгорещен спор ли разбираш?
Правилно отбелязваш, не отричам :) . Но в момента  разправиите ни са големи , само отношения изясняваме.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #995 -: Юни 09, 2015, 07:01:59 pm »
Правилно отбелязваш, не отричам :) . Но в момента  разправиите ни са големи , само отношения изясняваме.
Абе я се хванете и *****ете, и ще ви мине  :012:
Моят козел нали е с  лъвска Луна и навремето като бяхме в такъв период, на изясняване, се разплака, а накрая гръмко отсече "Обичам те, ма патко!"  :D :D :D

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #996 -: Юни 09, 2015, 09:46:41 pm »
Абе я се хванете и *****ете, и ще ви мине  :012:
Моят козел нали е с  лъвска Луна и навремето като бяхме в такъв период, на изясняване, се разплака, а накрая гръмко отсече "Обичам те, ма патко!"  :D :D :D
Смей се ти, ей сега пак имаше драми- изневерявам ли ,какво ли? И той е с лъвска луна на 14,5 гр :) Та като му мине сега Венера връз Луната да видим. Но  твърди ,че не ме обича.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #997 -: Юни 09, 2015, 09:56:28 pm »
Чудя се има ли друга жена до човека, държи се супер странно и незнам какво да си мисля .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #998 -: Юни 09, 2015, 09:59:32 pm »
Чудя се има ли друга жена до човека, държи се супер странно и незнам какво да си мисля .
До всеки мъж има поне една в резерва :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #999 -: Юни 09, 2015, 10:04:39 pm »
Асцендентът е ранен, а Луната е без курс - по-скоро избързваш със заключенията си, а опасенията ти са неоснователни.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1000 -: Юни 09, 2015, 10:07:23 pm »
Благодаря дано сте прави.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1001 -: Юни 10, 2015, 01:08:31 am »
Чудя се има ли друга жена до човека, държи се супер странно и незнам какво да си мисля .
Не го мисли, като незнаеш какво да мислиш  :)
Този същият ли е, който ти предложил да съжителствате- по тази карта го пиши избегАл.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1002 -: Юни 10, 2015, 01:24:57 pm »
Има ли намерения за връзка с мен?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1003 -: Юни 10, 2015, 01:26:22 pm »
Смей се ти, ей сега пак имаше драми- изневерявам ли ,какво ли? И той е с лъвска луна на 14,5 гр :) Та като му мине сега Венера връз Луната да видим. Но  твърди ,че не ме обича.
На моя е 15гр 28', а драмите ги предизвикват не точно от гола ревност, а от това, че лъвската Луна има нужда непрекъснато да е поставяна на пиедестал, в момента, в който се почувства недооценена, пренебрегната или погалена срещу косъма и надава рев  :)
Навремето като се бях влюбила и си нямах работа да споделя това с мъжа ми, той се впрегна да докаже, че е най-добрия мъж и после разправяше пред познатите ни, че където и да отида, пак при него ще се върна, защото е незаменим  :012: Имам комшия- стрелец, с Луна лъв- докато е бил в казармата, жена му е имала връзка с друг, стигнала до годеж с другия, а комшията и до ден днешен гордо споменава този факт, че в крайна сметка е взела него- незаменимия, онзи бил подгряваща група на сцената  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1004 -: Юни 10, 2015, 01:47:41 pm »
Има ли намерения за връзка с мен?
На този етап се интересува от работа, кариера и срещи с приятелите си, може би спортува нещо заедно с тях, но скоро може да се замисли за любов и да стигнете до връзка.