Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758268 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #1110 -: Юли 04, 2015, 02:34:33 pm »
Вариантът осиновяване също е подходящ, ако нямат интимни отношения и е на приятелска основа.  ;D
Или гледане с прехвърляне дарение  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1111 -: Юли 04, 2015, 02:37:12 pm »
Или гледане с прехвърляне дарение  ;D

Накрая да не остане само с насраните памперси  :012:

« Последна редакция: Юли 04, 2015, 06:19:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1112 -: Юли 04, 2015, 02:38:21 pm »

1. (Не зная как точно се използва инструмента за поставяне на цитат.)

2. Интимност между тях не е имало, до сега е на приятелска основа, по желание на жената.

3. По хорара може ли да се каже, че тя има чувства към него, като оставим на страна материалното? Успяла ли е да се привърже емоционално към него? Или пък да имат някаква "връзка" от минал живот?
1. Всеки един коментар съдържа в горен десен ъгъл бутонче, в което пише "Цитат"- цъкваш с мишката и се отваря нов прозорец, в който да напишеш твоя коментар, заедно с цитирания коментар, част от който може да изтриеш, според това коя конкретно негова част желаеш да цитираш.
2. Да, интимност не е имало, защото Слънцето У8 за него е в сходящ квадрат с Уран У8 за нея, но след това ще извърши тригон със Сатурн У8 за нея, затова обобщих какво предстои, според изписаното в картата по въпроса, като написах, че за еди коя си сфера от живота следва продължение. След дълга нощ, изкарана пред монитора, бързах да си легна и нямах сили да пиша подробно.
3. По хорара е видно, че тя е загрижена за него и по-заинтересованата страна във връзката- неин У1 в негов 1д.  Луната по принцип се свързва със загрижеността, но в знака на водолей не е типичната майчина загриженост, а настроена за експеримент и нещо ново. От друга страна в негово лице вижда човек, който може да ѝ подсигури стабилен дом и недвижимо имущество- Сатурн У1 за него в неин 4д. във взаимна рецепция с Плутон У4 за нея на негов АСЦ. Колкото до нейните чувства, те са свързани с грижата за самата нея, за по-висок жизнен стандарт и в тази връзка мисля, че един законен брак е много повече нейна цел- Юпитер У5, 6 в неин 1д съвпад с Венера У3, У10 за нея, която е съвпад с нейна К2
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 06:21:24 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1113 -: Юли 04, 2015, 03:05:47 pm »
Нищо не е само черно или само бяло, всичко зависи от гледната точка....А и черното за едни е бяло за други...

И най-вече защото по този начин ще трябва да жертва младите си години, но пък кои са най-хубавите години не се знае.

При някои хора "златната епоха" започва едва на средна възраст, ако първата половина на живота е била тежка. За други може и никога да не настъпи, всеки със съдбата си...

Неравните бракове крият големи бъдещи рискове, в повечето случаи жената се поставя в много незащитена позиция.

« Последна редакция: Юли 04, 2015, 03:32:00 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1114 -: Юли 04, 2015, 04:29:46 pm »
Сега  - не стана ясно той ли е с 40 години по-възрастен...не, че е от значение, де, но този дето е минимум на 60, има семейство от което се крие, ли?

Извинявай, но почва да става много забавно :)

Не, бе, Тери, Тя е на 67, а Той- 25. Тамън. :012: :012:

п.п. Аз съм поствала карта на мъж, който имаше връзка с жена 25 години по-голяма от него. Наблюдавах отношенията им когато вече залязваха- Тя го отблъсна, за да има Той по- нормална (фертилна) връзка.
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 04:40:23 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1115 -: Юли 04, 2015, 04:33:17 pm »
Това е наталната карта на момичето. Майка й не се сеща за точният й час на раждане, за това съм използвала 12,00.

С толкова много земя, като нищо може и да поразсъждава вместо категорично да отхвърли. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1116 -: Юли 04, 2015, 05:25:08 pm »
Наблюдавах отношенията им когато вече залязваха- Тя го отблъсна, за да има Той по- нормална (фертилна) връзка.

Значи не е мислила само за себе си, егоистично. Достатъчно осъзнато и зряло е постъпила.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1117 -: Юли 04, 2015, 06:20:13 pm »
Да си се вземат, де. Може да се договорят за "отворен" брак.  ;D :29:

А може и дядката да предпочита сам да си изпълнява обязаностите, ако е по-традиционен Телец. Фармацевтиката мисли за всички.

Относно общественото неодобрение, сигурно на повечето хора ще им минава през ума, че момичето е с дядката заради някаква материална изгода (както и на нас ни минава :012:), но това важи за повечето връзки, където жената е видимо по-млада. Тя пък да не се впечатлява толкова.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1118 -: Юли 04, 2015, 06:22:23 pm »

Относно общественото неодобрение, сигурно на повечето хора ще им минава през ума, че момичето е с дядката заради някаква материална изгода (както и на нас ни минава :012:), но това важи за повечето връзки, където жената е видимо по-млада. Тя пък да не се впечатлява толкова.


Айде, айде... стига сте злобяли   :19: :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1119 -: Юли 05, 2015, 01:20:59 pm »
Питането ми е има ли чувства , назован е по име .Въпросът ми е провокиран от странното поведение на човека, към мен и към други хора от обкръжението ни .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1120 -: Юли 05, 2015, 02:10:42 pm »
Питането ми е има ли чувства , назован е по име .Въпросът ми е провокиран от странното поведение на човека, към мен и към други хора от обкръжението ни .
Всеки човек има чувства, дори да е пълен дебил.
Ако те интересува дали е влюбен в теб или в някоя от приятелките ти- не е.
Не знам в какво се изразява странното му поведение, според картата е възможно да е от друга националност и да е семеен или пък обвързан със семейните традиции.

Деси

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #1121 -: Юли 05, 2015, 02:19:14 pm »
Има, има, даже голяма страст, обаче какво ви спира? Има ли женен някой от вас? Май че ти си обвързана?

Деси

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #1122 -: Юли 05, 2015, 02:21:37 pm »
А! Тя и акрукс е писала, че има обвързан. Аз виждам страст обаче - Слънце, Марс, Плутон... И някакъв гняв има - може би не може да се преодолее някакво положение?
« Последна редакция: Юли 05, 2015, 02:23:33 pm от Деси »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1123 -: Юли 05, 2015, 02:41:54 pm »
По моя информация нещо , което разбирам от други хора не от него има дете , но за какво става въпрос не знам, не говори за тези неща , а иначе имам подозрения , че е арменец  , което май говори за някаква обвързаност с семейни традиции.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1124 -: Юли 05, 2015, 02:46:55 pm »
Пък аз помислих, че питаш дали има чувства към теб. Обикновено така се задават въпросите, твоя въпрос не го разбирам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui