Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758616 пъти)

Деси

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #1185 -: Юли 14, 2015, 09:43:04 am »
Благодаря ти за отговора. Аз съм обвързана от много години и съвсем моногамна и никога не бих си позволила нелоялност към партньора и семейството си. Но с този мъж като се разминаваме е един страшен разговор с телата, с жестовете и знам, че ако бях свободна - нямаше какво да ни спре и щеше да е история, която се помни цял живот. Това е. Изолирала съм го от съзнанието си, но го срещам понякога и ме вълува, защото не отделя поглед от мен, вече няколко години. Привличането е сексуално, много силно; знам, че ако имаме връзка, би била буреносна и с конфликти (защото той е с характер, но и аз съм си характерче, макар че той някак се снишава и се подчинява в мое присъствие). Имаше конкретен повод, в който той ми показа, че е готов и ми каза: Ела! Но разбра, че не може... Това е... Не знам и аз защо попитах. Просто всичко е безнадеждно и по-добре така да си остане.

Да, Сатурн е спирачката - на Луната, на Венера, на големия благодетел Юпитер.

От друга страна този мъж е подчертано Марсов тип и добре е обрисуван от Овена и мъжките планети, които там се квадратират.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1186 -: Юли 14, 2015, 10:56:01 am »
Я хвърлете едно око тука. Въпросът е зададен преди няколко дни - ей така, импулсивно. Нещата са платонични и така и ще си останат, освен ако не се отвори една дупка във времето и пространството, когато по чудо може и да потръгнат реално. Но все пак - какво мислите. За нещо толкова безнадеждно.
На Луната У10 в 5д (твоята цел, свързана с любов, идеалистична, заради Нептун в 5д) предстои да извърши само един аспект- квадрат със Сатурн у4, У5 във 2д- може да си го харесала и да си запленена от него- сигурно е по свой начин оригинален типаж(Луната във водолей, а той с Уран на АСЦ, Уран У5 за теб, с който Луната е извършила хармоничен аспект), но в крайна сметка моралните ти ценности и семейното възпитание ще игнорират това увлечение.

Деси

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #1187 -: Юли 14, 2015, 02:58:24 pm »
Благодаря и на теб, акрукс. Твоите хорари са винаги точни. Да, особен е в известен смисъл (има дълга коса напр., и е нетипично аз да харесам такова нещо - по принцип). Но е и категоричен, там няма нищо завоалирано (или пък чак толкова сложно), много "мъжки" мъж.

Най - много да се изживея като Мерил Стрийп в "Мостовете на Медисън", но и това - едва ли :)

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #1188 -: Юли 14, 2015, 03:32:04 pm »
Благодаря и на теб, акрукс. Твоите хорари са винаги точни. Да, особен е в известен смисъл (има дълга коса напр., и е нетипично аз да харесам такова нещо - по принцип). Но е и категоричен, там няма нищо завоалирано (или пък чак толкова сложно), много "мъжки" мъж.

Най - много да се изживея като Мерил Стрийп в "Мостовете на Медисън", но и това - едва ли :)

не понасям мъже с дълги коси, и точно един такъв типаж като твоя ми взе вече 10г от живота - несъзнателно! Бягай докато е време :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1189 -: Юли 14, 2015, 03:46:41 pm »
не понасям мъже с дълги коси, и точно един такъв типаж като твоя ми взе вече 10г от живота - несъзнателно! Бягай докато е време :)
Антиподите се привличат, ти сигурно си с къса коса. Когато се започнахме с моя мъж бях късо подсригана, като момченце, а той с опашка- като се пуснехме по Витошка с дългите черни палта и все едно дует Юритмикс минаваха  :D :D
Сега е обратното- аз развявам гривата, а той се стриже като кашик, че нали оплешевя и да не му личи.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #1190 -: Юли 14, 2015, 04:03:32 pm »
Аа това е хубаво значи тестостерона му расте :012:

Деси

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Любовни хорари
« Отговор #1191 -: Юли 15, 2015, 08:50:44 am »
Да, с къса коса съм. Най-много до раменете мога да я пускам, просто нямам качествена коса за дълга, а такова нещо като кичури не мога да си лепя. Не знам, в случая може да ме е привлякло нестандартното, в смисъл, че мъжете с дълга коса изразяват някакъв непукизъм към всичко изобщо, което си е сила в някакъв смисъл. А и аз нали съм си "консерва"... Това Водолей като мен да почне да играе по общоприетите правила, си е задушаване, но пък и не мога иначе. Просто животът го диктува това и няма как да се измъкна. Не че е трудно да махнеш с ръка и да си караш посвоему, но после какво следва?

Ребека, знам, че се бъзикаш, но - плешивите може и да са с повече тестостерон, обаче това не ги прави мъже. За да е един мъж наистина мъж се иска нещо повече от качествена ерекция. Така че нещата са относителни и няма какво да ги клишираме. Всеки случай си е отделен. както напоследък спорих с един човек и той каза, че не наема пушачи на работа и изобщо като види пушач, за него това е втора категория човек, защото "един човек като не може да пребори себе си, как ще пребори мен, или каквото и да е друго"?. Ами не знам, звучи резонно, обаче пък като се сетя какви хора пушачи познавам, които могат да смажат всичко по пътя си и са го правили, се оказва, че не трябва да се правят обобщения...
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 08:52:38 am от Деси »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1192 -: Юли 15, 2015, 04:39:58 pm »
Аа това е хубаво значи тестостерона му расте :012:
И още как- гърбът му до кръста е вече ангора, на кака плюшчето  :)

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #1193 -: Юли 15, 2015, 07:33:33 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще се обади ли Той( по име)?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1194 -: Юли 15, 2015, 07:40:38 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще се обади ли Той( по име)?
Да.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1195 -: Юли 15, 2015, 09:43:12 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще се обади ли Той( по име)?
  Луната У1 за Той е в отминал съвпад с Меркурий У3 за него , Меркурий У3 за него е в отминал тригон с ретро Нептун У3 за теб- не мисля, че той ще ти се обади с тези отминали аспекти на този етап, но по-късно може да те потърси- Меркурий У3 за него, както и Луната у1 са в сходящ тригон със Сатурн У1 за теб

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1196 -: Юли 15, 2015, 11:11:15 pm »
Иска ли да ме види ми е въпросът защото запова много да ме ядосва.Наречен е по име .
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 11:27:41 pm от adelina »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1197 -: Юли 15, 2015, 11:28:19 pm »
Леле! :-\ :012: Не се карайте на Аделина,че неволно е написала "Ю"!  :012:
Поправих се Дракониада

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1198 -: Юли 20, 2015, 08:01:16 pm »
Момичета важно ми е има ли друга жена , моля ви за отговор.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1199 -: Юли 20, 2015, 08:33:27 pm »
Момичета важно ми е има ли друга жена , моля ви за отговор.
Има.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: