Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759989 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1200 -: Юли 20, 2015, 08:38:17 pm »
Неговият управител Луната е в мутабелен знак, излиза от секстил с Марс в 1-вия му дом. Може с някоя "марсианка" да се сваля. Обаче момата ще да е лапнала по него, по-скоро отчаяна преследвачка (Марс в падение). Би трябвало да направи някакво усилие да се завърне при теб или да те доближи, потърси, тъй като последният аспект на Луната е секстил с твоя управител Сатурн.
Виж, не ми взимай думите на сериозно.
« Последна редакция: Юли 20, 2015, 08:40:01 pm от Mirabella »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1201 -: Юли 20, 2015, 08:55:11 pm »
Неговият управител Луната е в мутабелен знак, излиза от секстил с Марс в 1-вия му дом. Може с някоя "марсианка" да се сваля. Обаче момата ще да е лапнала по него, по-скоро отчаяна преследвачка (Марс в падение). Би трябвало да направи някакво усилие да се завърне при теб или да те доближи, потърси, тъй като последният аспект на Луната е секстил с твоя управител Сатурн.
Виж, не ми взимай думите на сериозно.
Благодаря ви и на двете :):) просто трябваше да знам.А може ли аз да съм тая отчаяна преследвачка недаи си боже , така да изглеждам и да не го осъзнавам.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1202 -: Юли 20, 2015, 08:57:47 pm »
По картата - не. Ти трябва да си представена от ретро Сатурн в Скорпион - управителят на 1-ви дом. Така излиза, че ти си се оттеглила от отношенията ви по-скоро или поне от активност спрямо него към момента (заради ретроградието) и си му сърдита или нямаш високо мнение за него към момента (Скорпион е знакът на падението на Луната).

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1203 -: Юли 20, 2015, 09:04:12 pm »
По картата - не. Ти трябва да си представена от ретро Сатурн в Скорпион - управителят на 1-ви дом. Така излиза, че ти си се оттеглила от отношенията ви по-скоро или поне от активност спрямо него към момента (заради ретроградието) и си му сърдита или нямаш високо мнение за него към момента (Скорпион е знакът на падението на Луната).
Давам ти обратна много си права , право в целта да заради отншенитоето му към мен нямам високо мнение в момента за него и да сърдита съм.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1204 -: Юли 20, 2015, 09:18:26 pm »
Благодаря ти за обратната връзка. Значи има надежда картата да отговаря на реалността, след като твоят управител пасва на твоята момента нагласа спрямо него.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1205 -: Юли 20, 2015, 10:27:11 pm »
Благодаря ти за обратната връзка. Значи има надежда картата да отговаря на реалността, след като твоят управител пасва на твоята момента нагласа спрямо него.
Имам един въпрос незнам къде да го поставя и незнам какви карти да кача, затова го поставям тук .Моя много близка приятелка иска да пита има ли скоро шансове да забременее.Ще съм благодарна на какъвто и да било отговор , хората одавна искат да имат дете, ходили са къде ли не , пробвали са какво ли не , като докторите казват , че няма реална причина това да не се случи.Данните и са следните 21.06.1979 14.50 Пловдив.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1206 -: Юли 20, 2015, 11:38:18 pm »
Момичета важно ми е има ли друга жена , моля ви за отговор.
Не мисля, че флиртува с друга- жената, с която общува е майка му и то защото му дава дребни суми пари.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1207 -: Юли 21, 2015, 12:11:12 am »
Имам един въпрос незнам къде да го поставя и незнам какви карти да кача, затова го поставям тук .Моя много близка приятелка иска да пита има ли скоро шансове да забременее.Ще съм благодарна на какъвто и да било отговор , хората одавна искат да имат дете, ходили са къде ли не , пробвали са какво ли не , като докторите казват , че няма реална причина това да не се случи.Данните и са следните 21.06.1979 14.50 Пловдив.
Постави нейни карти в тази тема, ако искаш:
http://astra.la/forum/index.php?topic=575.msg69182#msg69182
В натала има квадрат между Венера У1 в 8д със Сатурн У5 в 11д, а Луната У10  в 8д е в опозиция с Уран У5

The Duchess

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #1208 -: Юли 24, 2015, 10:33:54 am »
Здравейте, може ли да ми помогнете с този хорар :) според мен отговора е "Да", но венера, която си мисля, че е сигнификатор на другата жена е в критичен градус, и вече е отминала съвпада си с Него, след като сега ще стане ретроградна - може ли да се тълкува като евентуално подновяване на връзката? Също така не знам този Лилит на АСц как да го тълкувам - дали има повече от една жена, или просто показва заблудите на питащия или това, че се съмнява, че има любовница :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1209 -: Юли 24, 2015, 02:40:33 pm »
Здравейте, може ли да ми помогнете с този хорар :) според мен отговора е "Да", но венера, която си мисля, че е сигнификатор на другата жена е в критичен градус, и вече е отминала съвпада си с Него, след като сега ще стане ретроградна - може ли да се тълкува като евентуално подновяване на връзката? Също така не знам този Лилит на АСц как да го тълкувам - дали има повече от една жена, или просто показва заблудите на питащия или това, че се съмнява, че има любовница :)
Питащият или питащата? Жена пита дали нейният мъж има друга жена, освен нея, така ли?
Бъдете конкретни при задаване на въпросите, ако искате точни отговори.
Лилит на АСЦ на питащата показва, че сама е враг на себе си.
Луната У5 за мъжа в негов 7д показва, че е загрижен за жената вкъщи, има чувства към нея- в разходящ хармоничен аспект с Меркурий У4,У7 за него в негов 4д. и са във взаимна рецепция, което подчертава привързаността му към нея и семейсвото- харесва жена си и домашния уют, семейството си.  Може да флиртува с колежка/колежки на работното място, но само на думи, няма тайна връзка.

The Duchess

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #1210 -: Юли 24, 2015, 03:30:15 pm »
Извинете, че не съм конкретизирала, Да, питащият е жена :)  Благодаря за отговора!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1211 -: Юли 24, 2015, 04:49:05 pm »
Здравейте скарахме се зверски окончателно ли са приключили нещата назован е по име ,между нас , важно ми е защото нещата са сериозни скарването е свързано с нежелана бременост от двете страни , аз искам да реша ситуацията, но човекът ме обяви за златотърсачка и тн , нещо което няма общо с истината за това ми е важно да разбера нещата приключиха ли знам , че ац е ранен , но все пак.Извинявам се за пунктуационите грешки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1212 -: Юли 24, 2015, 05:33:27 pm »
В момента той не е в състояние да разсъждава обективно - чува само себе си, не и отсрещната страна. По-нататък може и да те потърси, но ситуацията вече ще се е променила. Засега, към момента на задаване на въпроса, не си в печеливша позиция. След промяна в обстоятелствата не се знае ти дали ще го искаш и дали няма да поставиш нови изисквания.

Изведнъж може да се замисли по-сериозно и за състоянието ти /нали казваш, че има бременност/, но да не стане "след дъжд - качулка". Според мен, дори ако възобновите вашите отношения, разногласия и занапред ще има. На този етап ми се струва, че не сте узрели за по-ангажиращи отношения или просто не вибрирате на сходни честоти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1213 -: Юли 24, 2015, 05:54:00 pm »
В момента той не е в състояние да разсъждава обективно - чува само себе си, не и отсрещната страна. По-нататък може и да те потърси, но ситуацията вече ще се е променила. Засега, към момента на задаване на въпроса, не си в печеливша позиция. След промяна в обстоятелствата не се знае ти дали ще го искаш и дали няма да поставиш нови изисквания.

Изведнъж може да се замисли по-сериозно и за състоянието ти /нали казваш, че има бременност/, но да не стане "след дъжд - качулка". Според мен, дори ако възобновите вашите отношения, разногласия и занапред ще има. На този етап ми се струва, че не сте узрели за по-ангажиращи отношения или пр
осто не вибрирате на сходни честоти.
Благодаря ти значи да забравя за каквато и да било връзка .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1214 -: Юли 24, 2015, 06:00:30 pm »
Отношенията ви може да претърпят промяна, но на този етап има доста трудни моменти. А и се чудя за мотивацията на въпросния човек, засега като че ли е движен от егоизъм и демонстрация на мъжко превъзходство. Ако те устройват такива отношения и занапред, продължавай да се бориш.

Преобладават марсови и сатурнови терми - засега не виждам тенденция за лесно постигане на компромис с твоя човек.
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 06:20:27 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui