Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757871 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1230 -: Юли 28, 2015, 08:52:30 pm »
Мерси akruks! А това, че Венера негов У1,У8 е ретро как би могло да се тълкува в хорара?
Като връщане към нещо, което вече се е случвало- Венера, докато е била в лъв се е срещнала вече с Юпитер, сега като се движи назад ще се срещнат отново.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1231 -: Юли 28, 2015, 09:23:05 pm »
картата на мен не ми потвърждава написаното от теб.

Благодаря akruks...За кое по точно не ти потвърждава картата?Че сме имали интимна връзка или ,че все още има чувства от моя страна?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1232 -: Юли 28, 2015, 09:36:28 pm »
Съвсем добронамерено беше, Акрукс. Просто това "мисли ли/чувства ли/еди-какво си прави ли назован по име" е като някакво заклинание, което се повтаря е началото на всеки въпрос. Не съм видял някоя да пита "има ли си и друга любовница любовникът ми", все е назован :) Иначе си права за филмите, редовно ги има.

Ванеса, вижда се, че ти искаш да се върнеш при него и че ти имаш чувства. Какво се е случвало 4 години назад не е видно. Възможно е той да те потърси след някоя и друга седмица, но недей търси някакъв особен скрит смисъл извън най-очевидния.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1233 -: Юли 28, 2015, 09:48:49 pm »
Благодаря akruks...За кое по точно не ти потвърждава картата?Че сме имали интимна връзка или ,че все още има чувства от моя страна?
за това, което ти си написала, че е имало до този момент между вас, а аз съм цитирала тази част от коментара ти, под която съм написала моя коментар
писна ми вече да се обяснявам

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1234 -: Юли 28, 2015, 09:49:38 pm »
Съвсем добронамерено беше, Акрукс. Просто това "мисли ли/чувства ли/еди-какво си прави ли назован по име" е като някакво заклинание, което се повтаря е началото на всеки въпрос. Не съм видял някоя да пита "има ли си и друга любовница любовникът ми", все е назован :) Иначе си права за филмите, редовно ги има.

Ванеса, вижда се, че ти искаш да се върнеш при него и че ти имаш чувства. Какво се е случвало 4 години назад не е видно. Възможно е той да те потърси след някоя и друга седмица, но недей търси някакъв особен скрит смисъл извън най-очевидния.

Reptil....знаеш ли,аз не очаквам пак да се влюби в мен за втори път...но и знам ,че е като обсебен от мен (това са негови думи)...но как за толкова години не се научих да правя секс...аз не знам как се прави..аз правя любов.!!!Та за това съм решила да го игнорирам от живота си завинаги...
Благодаря ти още веднъж!!!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1235 -: Юли 28, 2015, 09:54:08 pm »
Хубаво би било да ги умеем и двете и най-вече да знаем как да разграничаваме правене на секс от правене на любов. Любов се прави с малкото избрани, секс - с подходящ обект за удоволствие.  :)

Извинявам се за офтопика, но не се сдържах. Имам транзитна квадратура на Марс към Венера в 5 дом.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1236 -: Юли 28, 2015, 10:10:33 pm »
...но как за толкова години не се научих да правя секс...аз не знам как се прави..аз правя любов.!!!Та за това съм решила да го игнорирам от живота си завинаги...
Нормално е сексуалните взаимоотношения да са израз на любов между двама души, какво е това- обичам го, ама не мога да правя секс с него- това може да го напише само някоя монахиня за Господ.
Като си решила да го игнорираш, тогава защо питаш дали той имал още чувства към теб?
Та чак регистрация тук си направила по този повод  :29:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1237 -: Юли 28, 2015, 10:28:50 pm »
Нормално е сексуалните взаимоотношения да са израз на любов между двама души, какво е това- обичам го, ама не мога да правя секс с него- това може да го напише само някоя монахиня за Господ.
Като си решила да го игнорираш, тогава защо питаш дали той имал още чувства към теб?
Та чак регистрация тук си направила по този повод  :29:

Аkruks...май нещо не ме разбра! Аз също смятам като теб и мисля ,че секса е израз на любов! Но ако е само секс без да има любов ...тогава не ми се получава и съм способна да  игнорирам човека.
А що се отнася до моята регистрация....не е заради това! Астрологията ми е хоби...с Уран в 1 дом съвпад с АЦ
Благодаря за отговора още веднъж!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1238 -: Юли 28, 2015, 11:30:22 pm »

 Астрологията ми е хоби...с Уран в 1 дом съвпад с АЦ

В кой знак?  ;D при мен е дева

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1239 -: Юли 29, 2015, 12:29:12 am »
В кой знак?  ;D при мен е дева

 Уран 17 градус във Везни... в точен куинкокс с Луна в Риби :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1240 -: Юли 31, 2015, 12:17:59 am »
ще се сте пак заедно- Меркурий у1 за него е в сходящ съвпад с Юпитер у1 за теб
жалко за бебо- Луната У8 в скорпион в сходящ тригон със заточения по знак Марс У5 в 8д, може би ще ти даде пари за аборта
като не сте имали намерение да имате дете- пазете се, продават презервативи навсякъде, нощем по бензиностанциите, предпазват и от болести... ако е овена, който си ляга и с друга, без коментар
Давам обратна връзка по тези хорари , нещата приключиха успешно , arkus се оказа права,изпрати ми пари по общи познати за аборта .И сега съм още по объркана от поведението му и искам да знам за него приключиха ли тези взаимоотношения , как мислите .
« Последна редакция: Юли 31, 2015, 02:14:47 am от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1241 -: Юли 31, 2015, 11:42:45 am »
Давам обратна връзка по тези хорари , нещата приключиха успешно , arkus се оказа права,изпрати ми пари по общи познати за аборта .И сега съм още по объркана от поведението му и искам да знам за него приключиха ли тези взаимоотношения , как мислите .
Аделина, не си от вчера из астро-форумите, поне това не научи ли, че не се задавапт през няколко дни едни и същи въпроси- на 24 юли пусна карта с въпрос дали са приключили окончателно нещата между вас, а днес пускаш нова карта с този въпрос... Спри се малко и се вземи в ръце, голяма жена си, не си на 15г да те гонят хормоните и да се чудиш на кой свят си!

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #1242 -: Август 06, 2015, 01:03:00 am »
Здравейте!

През идния уикенд ще правя едно кратко пътуване с мой близък и разбрах, че там където отиваме ще бъде и един негов приятел, който познавам, но не сме се виждали отдавна. Пичът е симпатяга и когато сме били в една компания сме си изкарвали много добре. Чудя се дали този път може да се получи нещо повече от приятно изкарване. Конкретният ми въпрос е: Аз и той (назован по име) ще завържем ли връзка?
Чувствам се добре!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1243 -: Август 06, 2015, 04:24:44 am »
Здравейте!

През идния уикенд ще правя едно кратко пътуване с мой близък и разбрах, че там където отиваме ще бъде и един негов приятел, който познавам, но не сме се виждали отдавна. Пичът е симпатяга и когато сме били в една компания сме си изкарвали много добре. Чудя се дали този път може да се получи нещо повече от приятно изкарване. Конкретният ми въпрос е: Аз и той (назован по име) ще завържем ли връзка?
Ще пътуваш и приятното ти изкарване е гарантирано, до връзка едва ли ще се стигне, но флирт може да има, той може би си има постоянен ангажимент.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #1244 -: Август 06, 2015, 09:28:15 pm »
akruks, благодаря ти! Бил се разделил преди известно време с дългогодишно гадже, това знам за статуса му, пък ще видиме.
 Ще докладвам другата седмица.
Чувствам се добре!