Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189618 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #765 -: Юли 06, 2021, 05:41:09 pm »
AlphaTauri, днес, поляризацията какви събития провокира, ще споделиш ли?
Енергий на Марс и на пропаганда, изясняване на нещата...

Разбрах какво следва следващата година в началото, няма да е леко. 27-28 Aвгуст също няма да са добри дни.
Марс е квадрат затъмнението на 29.08.21г и опозиция на 10.01.22г.Стрелец и близнаци са човешки знаци,това,което предстои с човешка намеса ли е свързано?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #766 -: Юли 06, 2021, 05:44:25 pm »


От слънчевата сфера всички планети "дърпат" в определени посоки, човекът е в центъра на наталната карта. Поляризацията провокира събития.
Алфа,а Земята къде е в момента,като зодиакален знак,или по-скоро съзвезие?Нали е планета,тя накъде дърпа?Мисля,че е винаги опозиция на Слънцето,или греша?Планетата Земя в козирог сега,или стрелец с прецесия.
Да не пиша некви пълни глупости сега ;D

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #767 -: Юли 06, 2021, 09:20:16 pm »


От слънчевата сфера всички планети "дърпат" в определени посоки, човекът е в центъра на наталната карта. Поляризацията провокира събития.
Алфа,а Земята къде е в момента,като зодиакален знак,или по-скоро съзвезие?Нали е планета,тя накъде дърпа?Мисля,че е винаги опозиция на Слънцето,или греша?Планетата Земя в козирог сега,или стрелец с прецесия.
Да не пиша некви пълни глупости сега ;D

Това с дърпането е метафорично и се смята по-сложно, нещото за което съм почти сигурен е "попивната точка" на Земята, която описах в тази тема: https://astra.la/forum/index.php?topic=1332.0

Цитат
Марс е квадрат затъмнението на 29.08.21г и опозиция на 10.01.22г.Стрелец и близнаци са човешки знаци,това,което предстои с човешка намеса ли е свързано?

Това, което предстои е полусума на Адмет и Плутон върху 0 градуса в Овен(попивната точка на Земята) чиято кулминация се пада на 13-ти Март 2022-ра година. Тоест, енергиите на тези две планети ще се преплетат и ще се просмучат във земната аура, което ще предизвика събития свързани с техният характер. Плутон е трансформация, него си го знаем, а Адмет е тежест, материя, почва, дълбоко заровено, с корени, първично, бавно, солидно.

Това е дълбока, тотална, коренна трансформация на целият свят.

Последното такова събитие е било по времето на Индийското въстание. Според мен... това ще е глад, затова накупете храна и кажете на всички близки да си купят от Ноеври-Декември (за всеки случай).

Плутон е свързан с обмяната на веществата в организма, с храносмилането, хормоните, циркулацията на веществата (дано да няма усложниения от ваксините) За датата съм сигурен на 1000%, но не и за събитието.
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #768 -: Юли 07, 2021, 09:06:51 am »
AlphaTauri, днес, поляризацията какви събития провокира, ще споделиш ли?
Енергий на Марс и на пропаганда, изясняване на нещата...



Благодаря.
Или тези родени в този ден, ще са под влиянието/силата на Марс ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #769 -: Юли 07, 2021, 09:11:43 am »
Сафо, в момента Зенята е в своята най-отдалечена точка от Слънцето, афелий, аналог на опозиция, най-бавно се движи и виждаме Слънце по-малко като размер. Това може да си тълкуваш символично през призмата на астрология какви различни процеси текат. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #770 -: Юли 07, 2021, 10:53:28 am »
Сафо, в момента Зенята е в своята най-отдалечена точка от Слънцето, афелий, аналог на опозиция, най-бавно се движи и виждаме Слънце по-малко като размер. Това може да си тълкуваш символично през призмата на астрология какви различни процеси текат. :)
Рени, когато ти си родена, може ли да се каже, че Земята и Слънцето са в съвпад(астрологично)?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #771 -: Юли 08, 2021, 12:20:05 am »
Италия ще спечели Euro 2020.
What you know about rolling down in the deep?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #772 -: Юли 09, 2021, 07:18:21 am »
Италия ще спечели Euro 2020.
астрологично  ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #773 -: Юли 09, 2021, 01:46:44 pm »
Италия ще спечели Euro 2020.


Естествено. Иначе ще е голям та*ак да спечели Англия след Брекзита.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #774 -: Юли 09, 2021, 05:04:59 pm »
Италия ще спечели Euro 2020.
астрологично  ::)
Да, мунданно.
What you know about rolling down in the deep?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #775 -: Юли 10, 2021, 01:55:11 pm »
Италия ще спечели Euro 2020.
Естествено. Иначе ще е голям та*ак да спечели Англия след Брекзита.
шампионата не е на ЕС, а на континента Европа, Англия може да е напуснала съюза, но си е още европейска държава

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #776 -: Юли 10, 2021, 02:00:03 pm »
Италия ще спечели Euro 2020.
астрологично  ::)
Да, астрологично и на мен така ми се струва, Италия като назована първа в двубоя е по 7д. , а Англия е домакин по 1д.
Италия ще грабне трофея


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #777 -: Юли 11, 2021, 08:37:00 am »
Акрукс, заради Слънце на к7 ли? Аз мисля, че мачът ще има продължение, Англия е представена от Сатурн, на трон, тя ще победи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #778 -: Юли 11, 2021, 09:46:41 am »
Акрукс, заради Слънце на к7 ли? Аз мисля, че мачът ще има продължение, Англия е представена от Сатурн, на трон, тя ще победи.
не е заради Слънцето на К7, гледам много други неща- Сатурн У1 в 1д ретро описва, че отборът, представен от тази планета е затруднен, макар да е на трон по знак и щастливата точка Парс Фортуна да е там, но Сатурн е в напрегнат аспект с МС и неговия у-л Марс, докато Луната У1 за отсрещния отбор отива към съвпад с Венера в техен 1-ви дом, която е у-л на МС за тях, затова написах, че отборът, който е по 7д ще вземе трофея и според мен това е Италия. Освен това Луната У1 за тях ще извърши хармоничен аспект със СЛВ в техен 10д. Луната У1 във взаимна рецепция по управление със Слънце съУ1 на техния АС - ще са в добра кондиция, ще се представят забележително.
Продължения има когато АС и ДС са във фиксиран знак, а осите са в кардинални знаци, значи ще приключи в редовното време. Каква ще е играта и дали ще има много голове показват 5-тите домове, в случая 5д е празен, Меркурий У5 е на косъм да напусне Близнаци, което означава, че няма да има много голове, играта ще е предпазлива и за двете страни- другия 5д се управлява от ретро Юпитер в Риби в 1д на противника, италианците ще водят играта на терена на противника

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #779 -: Юли 11, 2021, 06:07:30 pm »
Сафо, в момента Зенята е в своята най-отдалечена точка от Слънцето, афелий, аналог на опозиция, най-бавно се движи и виждаме Слънце по-малко като размер. Това може да си тълкуваш символично през призмата на астрология какви различни процеси текат. :)
Рени, когато ти си родена, може ли да се каже, че Земята и Слънцето са в съвпад(астрологично)?

Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“