Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 196547 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1005 -: Януари 26, 2022, 08:10:27 pm »
Синухе, мисля, че по-интересен е съвпадът месец по-късно, около 25- 27-29 март, Венера, Марс и Сатурн при 19 градус на Водолей, заедно с Луната. При ингрес на слънце в Овен налице е и съвпад меркурий с Нептун и Юпитер.
Акцентирани солари за Овните от първата седмица на знака.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1006 -: Януари 27, 2022, 06:00:35 am »
Чудя се какво ни очаква на 27.2. когато имаме съвпад на Луната с Венера,Марс и Вестта в Козирог ::)

Сигурно е добре да се посветим на някаква значима цел,дори и приемане на някаква мисия може да е това,освен типичното съсредоточаване в партньорствата и върху желанията ни,което този 4 съвпад дава.

На мен ми е точно върху Локус Фортуна и на 2гр от Слънцето-би трябвало да ми се отрази по някакъв начин и да очаквам радостни събития,та да видим.
Синухе,защо следиш Веста?На ъгъл ли е при теб,или съвпад с планета?
Слънцето в кой дом е,там ще е събитийността и по управление.През 1992г Марс и Венера са около тази точка,без Луната ,а за Веста незная къде е.Имаше ли събития,ако въобще си бил роден тогава.Слънце/Марс не ми изглежда много добре като съвпад/цикъл-очите да се пазят.Зависи и от аспектите на нат.Слънце.
Аз съм притеснена от тези съвпади/цикли в последните градуси на козирог,защото при сина ми подчертават опозицията Марс/Венера в рак,8ми дом,Нептун козирог,2ри.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1007 -: Януари 27, 2022, 09:43:43 am »
Третата световна война приключи 1989-1991 г. "Световна" война  не актуално понятие, защото няма смисъл в него, вече.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1008 -: Януари 27, 2022, 10:09:55 am »
Обръщам внимание на астероидите,защото при мен по натал си работят всичките-иначе имам изгряваща Вестта.

1992 не помня какво е ставало,може и тогава да ми е било първото влюбване,май това е събитието.При мен този съвпад става в 5ти дом.Като събитието е било през лятото на тази година по време на една екскурзия,явно ми е повлиял самият цикъл.

На 28.3. пък към съвпада Луна,Марс,Венера и Сатурн е също така и Юнона.Макар че Марс не е с точен съвпад сигурно пак ще влияе поне при наталите на тези които се родят тогава.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1009 -: Януари 27, 2022, 10:49:57 am »
Третата световна война приключи 1989-1991 г. "Световна" война  не актуално понятие, защото няма смисъл в него, вече.
Рени,война между политически съюз/обединение и федерация по-актуално ли звучи?!
По душа и сърце съм за братушките,вероятно ми е набито в главата в училище още.Историята показва,че винаги сме били от страната на губещите.
Като ни спрат кранчето на газа/тока,ще ни остане само "като жабите,кога им пресъхне блатото, да прокълнем и да умрем"

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1010 -: Януари 27, 2022, 11:02:51 am »
Обръщам внимание на астероидите,защото при мен по натал си работят всичките-иначе имам изгряваща Вестта.

1992 не помня какво е ставало,може и тогава да ми е било първото влюбване,май това е събитието.При мен този съвпад става в 5ти дом.Като събитието е било през лятото на тази година по време на една екскурзия,явно ми е повлиял самият цикъл.

На 28.3. пък към съвпада Луна,Марс,Венера и Сатурн е също така и Юнона.Макар че Марс не е с точен съвпад сигурно пак ще влияе поне при наталите на тези които се родят тогава.
Синухе,влюби се,пожелавам ти го.Спорта е по 5ти ,2ри/8ми домове на родител.Децата.Това е цикъл/и на няколко планети,ще се развива напред във времето.И все пак внимание изисква Слънце/Марс може при родител.
« Последна редакция: Януари 27, 2022, 11:04:36 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1011 -: Януари 27, 2022, 12:17:17 pm »
По душа и сърце съм за братушките,вероятно ми е набито в главата в училище още.Историята показва,че винаги сме били от страната на губещите.
Като ни спрат кранчето на газа/тока,ще ни остане само "като жабите,кога им пресъхне блатото, да прокълнем и да умрем"
И кои са губещите, и защо всички бягат в посока "губещите" Вземи прочети малко история... ако не бяха "губещите" нямаше да имаме и толкова от Добруджа 
Газа/тока не могат да ти спрат ей така, тока си го произвеждаме ние, а за газ - кранчето не е единствено или искаш да кажеш, че зареждат с петрол 5 континента? Млад човек си, не се дръж като червена бабичка   :-[

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1012 -: Януари 27, 2022, 12:31:35 pm »
По душа и сърце съм за братушките,вероятно ми е набито в главата в училище още.Историята показва,че винаги сме били от страната на губещите.
Като ни спрат кранчето на газа/тока,ще ни остане само "като жабите,кога им пресъхне блатото, да прокълнем и да умрем"
И кои са губещите, и защо всички бягат в посока "губещите" Вземи прочети малко история... ако не бяха "губещите" нямаше да имаме и толкова от Добруджа 
Газа/тока не могат да ти спрат ей така, тока си го произвеждаме ние, а за газ - кранчето не е единствено или искаш да кажеш, че зареждат с петрол 5 континента? Млад човек си, не се дръж като червена бабичка   :-[
По време на втората световна война сме съюзник на хитлериска Германия.Те загубиха войната.Бабичка още не съм,нямам внуци,червена-не се определям така политически,не съм гласувала за БКП,БСП и т.н както и да се нарича партията никога,защото дядо не ги обичаше,заради факта,че са му взели имотите.
За тока,Акрукс,произвеждаме и го продаваме.Близки хора работят в Аец козлодуй.
Та това,което си произвеждаме ние,не стига до нас.
« Последна редакция: Януари 27, 2022, 12:36:18 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1013 -: Януари 27, 2022, 12:42:12 pm »
Сафо, твоят познат от АЕЦ не ти ли е казал, че сме включени в енергиен пръстен?

И не ми отговори на един друг въпрос, защо всички бягат при "губещите", а не заминават в Сибир? Германия е била срината из основи, все още плаща големи суми обезщетение на Израел, и въпреки това са водеща икономическа държава - факт!
Пропуснала си една малка думичка "като" в коментара ми- не съм писала, че си, а че се държиш като "червена бабичка", и това също е факт. А да си баба на внуци е нещо прекрасно, вервай ми ;) Хубав и слънчев ден ти желая!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1014 -: Януари 27, 2022, 12:48:46 pm »
Сафо, твоят познат от АЕЦ не ти ли е казал, че сме включени в енергиен пръстен?

И не ми отговори на един друг въпрос, защо всички бягат при "губещите", а не заминават в Сибир? Германия е била срината из основи, все още плаща големи суми обезщетение на Израел, и въпреки това са водеща икономическа държава - факт!
Пропуснала си една малка думичка "като" в коментара ми- не съм писала, че си, а че се държиш като "червена бабичка", и това също е факт. А да си баба на внуци е нещо прекрасно, вервай ми ;) Хубав и слънчев ден ти желая!
Незнам защо бягат.Аз си седя у дома,в България,а по душа съм за Русия.Симпатизирам им.Какво нередно казах,че се засегна така.Всеки си има фаворити.Ако иска и за карадайъ да се хване,все ми е тая.
За тока,щом си толкова навътре в нещата,ок.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1015 -: Януари 27, 2022, 02:26:04 pm »
Сафо, войните движат човечеството напред, защото благодарение на тях се създават нови технологии. Никога няма да спрат, но няма да има вече този формат на "световна война". Интересът е насочен в друга посока.Например, дните на стационарност на Венера,сега са опасни, защото тя се интересува от  война, облечена в дрехите на Атина Палада, като пример.

Кранчетата са измислени заради това- да се регулира количеството поток на ...еди-какво си.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1016 -: Февруари 01, 2022, 04:21:34 pm »
но няма да има вече този формат на "световна война"

За съжаление този формат все още го има, и Третата световна война ни очаква скоро.


"Сега вие сте закъсали по единствената причина, че сте оставили всичко на Бога и казвате: „Като дойде Христос, той всичко ще уреди.“ Че Христос дойде, но какво уреди? Тъй както хората разбират уреждане на нещата, Той нищо не уреди. Той дойде и римската империя Го разпна. После Христос дойде в 1914 година, но 6 милиона хора измряха. Той им каза: „Не се бийте, а те не го послушаха.“ Той ще дойде в следващата война[1]. Хората сега се приготовляват и ако се отвори една война, ще измрат около 50 милиона хора[2]. Ако и тогава не проумеят, ще се отвори нова война, още по-ожесточена, в която ще умрат 550 милиона хора."

Беинса Дуно

[1] Това Слово е изречено на 12 март 1933 г., НБ.

[2] С уникално голяма точност Учителя предвижда 12 години преди това, колко милиона хора ще загинат. Според официални данни през Втората световна война са загинали общо около 60 млн души.

Цитат
войните движат човечеството напред, защото благодарение на тях се създават нови технологии

Това според мен... не е права мисъл. Но дори и да беше правилно, то нужни ли са ни технологии за да продължаваме да се избиваме сякаш сме врагове? Човешката раса сме едно голямо семейство.
« Последна редакция: Февруари 05, 2022, 08:00:48 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1017 -: Февруари 01, 2022, 04:50:22 pm »

AlphaTauri, що е то "световна война " ? Дефиниция, но без ала-бала-ница- Христос- Бели братя- Щайнер.


Цитат
Това според мен... не е права мисъл. Но дори и да беше правилно, то нужни ли са ни технологии за да продължаваме да се избиваме сякаш сме врагове? Човешката раса сте едно голямо семейство. 

Не коментираме кое е правилно, а каквото е.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1018 -: Февруари 01, 2022, 05:03:08 pm »
Цитат
Не коментираме кое е правилно, а каквото е.
Аз коментирам кое е правилно и каквото е. Според мен това е целта на форума, да се споделят мнения и да се открива истината.

AlphaTauri, що е то "световна война " ? Дефиниция, но без ала-бала-ница- Христос- Бели братя- Щайнер.
Войните са неправилно проявление на взаимоотношенията между хората породено от непознаването на Христос. Без Него има войни, с Него няма войни. Отсъствието на Христос = война, няма как да се отговори друго яче на въпроса.

Що е то дъжд? Ама без да споменаваме водата...

Искам да отслабна, но да продължа да си ям...
« Последна редакция: Февруари 01, 2022, 05:09:24 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1019 -: Февруари 02, 2022, 10:11:15 am »

AlphaTauri, не можеш да дефинираш понятието световна война, но го коментираш, на това му се вика лаик.
Война и световна война, еднакво ли ти звучи ?
А, пък Христо, доста войни е разпалил, щом го споменаваш в тази връзка. 'Ми, опознай го и ти.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“