Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129061 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #315 -: Януари 12, 2018, 01:52:45 pm »
Благодаря!
Скъпичко е, но тук-там има интересни артикули и на достъпни цени. На мен нали сега декорирането ми е болна тема.
Харесах си няколко неща и ми се ще да пристигнат заедно.

Напоследък се зарибих по онлайн пазаруването, но засега само от български сайтове. Всичко поръчвам с наложен платеж, карта за разплащания нямам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #316 -: Януари 12, 2018, 02:35:39 pm »
А има ли възможност за доставка до офис на куриерска фирма или е само доставка на пратка чрез куриер до адрес ? Ако е второто, може ли да се уточни кога точно в периода, който е отбелязан за доставка, ще дойде този куриер ? Ако не час, то поне ден.
« Последна редакция: Януари 12, 2018, 02:37:23 pm от starinthenightsky »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #317 -: Януари 12, 2018, 02:54:25 pm »
А има ли възможност за доставка до офис на куриерска фирма или е само доставка на пратка чрез куриер до адрес ? Ако е второто, може ли да се уточни кога точно в периода, който е отбелязан за доставка, ще дойде този куриер ? Ако не час, то поне ден.

В сайта има само опция с куриер, доставят със спиди. Като получиш смс за доставката си я пренасочи към офис на спиди, редовно го правя.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #318 -: Януари 12, 2018, 03:35:01 pm »
Плащам с карта, нямам проблеми, връщали са ми суми, и съответно съм им връщала неща. Май пак куриер ти идва на крака

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: За другите неща
« Отговор #319 -: Януари 12, 2018, 03:53:08 pm »
Впечатления и отзиви от онлайн магазина vivre.bg ?

С много добри впечатления съм от сайта.
Една поръчка имам от преди година и повече - поръчах си стъклена бутилка Equa. Дойде оригинален продукт, в срок и много добре опакована. Взех я много изгодно тогава, ползвах някакво намаление от 15-20лв., ако пратиш покана на приятел или нещо подобно, но сега не знам дали има такива опции.

ПП. Преди 2-3 седмици на био щанда на м-н МЕТРО видях, че вече предлагат и тези бутилки.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #320 -: Януари 14, 2018, 03:39:37 pm »
Хм... Ъгх-х-х...
Пак си мисля... мисля си за едни странни истини от живота или по-точно от човешката същност... Или още по-точно - своята същност,не знам дали при всички хора го има това...
Изумява ме фактът,че човек когато се мотивира и по този начин събере воля постига това което иска - по-рано или по-късно няма значение постига го с определена мотивация.. Мисли по определен начин,гледа на света по определен начин,под определен ъгъл... Но мен ме изумява това,че светът е многообразен,светът се променя в зависимост от твоята гледна точка.. и ъгъла под който гледаш на определено нещо или на света като цяло... и така ти се променят чувствата,отношението,мисълта,куражът...
Изумява ме това,че ако седнеш и се самосъжаляваш,че например някой те превъзхожда и те мачка - ще си прав... и ще се чувстваш ужасно... Но в другия момент,ако гледаш на опонента си по друг начин,по-критично и разбира се реалистично - и кажеш,че на теб не ти липсва нищо,че никой не те превъзхожда,че просто така са се стекли нещата и ти си резултат от обстоятелствата или събитията,който си преживял - пак ще си прав,но в този случай няма да се самосъжаляваш... и ще се чувстваш по друг начин...
Питам се... какво нещо е човекът,неговата душевност... За едно и също нещо през рaзлични периоди от време или различни моменти - съвсем близки във времето,човек може да има различни мисли,чувства,отношение към едно и също нещо... И избира... той избира... как да гледа и как да се чувства... Защо мисля толкова ли? Опитвам се да си помогна,всъщност в момента описвам себе си,не знам при другите така ли е и често ли е така... Просто положението ми не е розово и се опитвам да се успокоя,но мисълта ми ме отвежда до странни истини... Моля за помощ.. :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: За другите неща
« Отговор #321 -: Януари 14, 2018, 05:14:46 pm »
сега разбирам защо някои свързват Плутон с черната магия, започвам да се чувствам обладана от такава
навън "снежната настилка" е има-няма 1мм и....паднах, ама качествено, рамото пое цялата тежест и много боли при определено положение, щом го мърдам, значи не е счупено, нали?
не мога да повярвам, през живота си съм падала сигурно два пъти

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #322 -: Януари 14, 2018, 05:45:19 pm »
Хм... Ъгх-х-х...
Пак си мисля... мисля си за едни странни истини от живота или по-точно от човешката същност... Или още по-точно - своята същност,не знам дали при всички хора го има това...
Изумява ме фактът,че човек когато се мотивира и по този начин събере воля постига това което иска - по-рано или по-късно няма значение постига го с определена мотивация.. Мисли по определен начин,гледа на света по определен начин,под определен ъгъл... Но мен ме изумява това,че светът е многообразен,светът се променя в зависимост от твоята гледна точка.. и ъгъла под който гледаш на определено нещо или на света като цяло... и така ти се променят чувствата,отношението,мисълта,куражът...
Изумява ме това,че ако седнеш и се самосъжаляваш,че например някой те превъзхожда и те мачка - ще си прав... и ще се чувстваш ужасно... Но в другия момент,ако гледаш на опонента си по друг начин,по-критично и разбира се реалистично - и кажеш,че на теб не ти липсва нищо,че никой не те превъзхожда,че просто така са се стекли нещата и ти си резултат от обстоятелствата или събитията,който си преживял - пак ще си прав,но в този случай няма да се самосъжаляваш... и ще се чувстваш по друг начин...
Питам се... какво нещо е човекът,неговата душевност... За едно и също нещо през рaзлични периоди от време или различни моменти - съвсем близки във времето,човек може да има различни мисли,чувства,отношение към едно и също нещо... И избира... той избира... как да гледа и как да се чувства... Защо мисля толкова ли? Опитвам се да си помогна,всъщност в момента описвам себе си,не знам при другите така ли е и често ли е така... Просто положението ми не е розово и се опитвам да се успокоя,но мисълта ми ме отвежда до странни истини... Моля за помощ.. :)
https://neverojatno.wordpress.com/2010/01/15/patka/
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #323 -: Януари 14, 2018, 05:54:34 pm »
Аброад, при всеки има такива черни полоси в живота.
При мен никога не е вървяло гладко, животът ми е поредица от предизвикателства /нека го наречем така, меко казано/. И вече психологически съм се настроила да възприемам малкото периоди, когато има относително спокойствие и по-малко проблеми, като инерция и застой. И започвам да ритам срещу статуквото, търсейки промяна. Когато Плутон и Уран транзитираха едновременно към двете ми светила, целият ми свят се срути. Но това се случи за мое добро, колкото и клиширано да звучи. Благодарение на всичко това открих неподозиран личностен потенциал – и в смисъл на кризисно оцеляване, и развитие на вродени способности. Сега съм благодарна и на тримцата – Сатурн, Плутон и Уран.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #324 -: Януари 14, 2018, 06:29:41 pm »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #325 -: Януари 14, 2018, 06:45:28 pm »
Твоите главоблъсканици мен също..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: За другите неща
« Отговор #326 -: Януари 14, 2018, 06:55:50 pm »
Аброад, при всеки има такива черни полоси в живота.
При мен никога не е вървяло гладко, животът ми е поредица от предизвикателства /нека го наречем така, меко казано/. И вече психологически съм се настроила да възприемам малкото периоди, когато има относително спокойствие и по-малко проблеми, като инерция и застой. И започвам да ритам срещу статуквото, търсейки промяна. Когато Плутон и Уран транзитираха едновременно към двете ми светила, целият ми свят се срути. Но това се случи за мое добро, колкото и клиширано да звучи. Благодарение на всичко това открих неподозиран личностен потенциал – и в смисъл на кризисно оцеляване, и развитие на вродени способности. Сега съм благодарна и на тримцата – Сатурн, Плутон и Уран.

така е
при мен също, без да съм го обнародвала до сега
Плутон през АС ведно със Сатурн през Луна, все съвпади
сага с натрупване - явно идва в повече
и за нито един от горните, нито съм доволна, нито нещо градивно са донесли, десет години по-късно равносметката е същата, няма какво да се заблуждавам
не знам, може и аз да съм твърде черногледа, но пък по хороскоп била съм уникално силна
той и баща ми така - много силен беше...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #327 -: Януари 14, 2018, 07:11:19 pm »
Тя болката, когато я изпитваш най-интензивно, рядко е градивна. Най-много да ти докара трайна депресия или нервен срив, а понякога и здравословни проблеми. Единствено осъзнаването след преживяна болка може да бъде полезно, но идва късно и целият път до там ти коства много лична енергия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #328 -: Януари 14, 2018, 07:19:05 pm »
Твоите главоблъсканици мен също..

Добре,все пак не съм отправил въпроса си лично към теб... Може и да не се заяждаш.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #329 -: Януари 15, 2018, 02:00:06 pm »
Звуковият психотормоз от кой транзит може да е. Скоро ще ме допобъркат и ще вляза в лудница ;D