Автор Тема: Композит  (Прочетена 7931 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #30 -: Октомври 22, 2020, 01:02:20 pm »
Вероятно има предвид градусите на У5.
да👍

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Композит
« Отговор #31 -: Октомври 22, 2020, 03:33:18 pm »
Сафо, а защо точно Венера

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #32 -: Октомври 22, 2020, 05:29:49 pm »
Сафо, а защо точно Венера
Ами налучквам... В комбина с мъжа ми, асц е водолей и Сатурн на сина ни е в аспект, в градусът на Марс, който е в 5ти дом на комб. карта. Предположих, че в твоята карта, Венера като управител на Асц ще е в аспект със Сатурн, който управлява 5ти дом в картата.
Дали се директират планети и куспиди от годината на сключване на брак?! Щом е комбин, възможно е да е така.
В нашият семеен комбин по дирекция Слънце у7дом идва на к7.
« Последна редакция: Октомври 22, 2020, 05:31:25 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #33 -: Октомври 22, 2020, 05:53:09 pm »
Сафо, а защо точно Венера
и все пак Слънца та на децата са в знак в който Венера е силна.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #34 -: Октомври 22, 2020, 05:57:12 pm »
Сафо, стана ми много интересно.  :-\ На какво се опираш при тълкуванието на картата?

Аз се опитвам да тълкувам и нещо се обърквам.
Ами представям си, че планетите са хора, участващи в някакво представление наречено живот... Някъде се чувстват добре, като у дома си, в други знаци-не. Твоята карта на семейни хора ли е, или романтична връзка.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Композит
« Отговор #35 -: Октомври 22, 2020, 06:01:31 pm »
Сафо, стана ми много интересно.  :-\ На какво се опираш при тълкуванието на картата?

Аз се опитвам да тълкувам и нещо се обърквам.
Ами представям си, че планетите са хора, участващи в някакво представление наречено живот... Някъде се чувстват добре, като у дома си, в други знаци-не. Твоята карта на семейни хора ли е, или романтична връзка.

Връзка е.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #36 -: Октомври 22, 2020, 06:05:19 pm »
Yaya, направи композитна карта тогава, защото онази е комбин.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Композит
« Отговор #37 -: Октомври 22, 2020, 09:32:58 pm »
Здравейте,
прикачам нашия комбин, връзката ни е доста динамична и като че ли изцяло пасва на АС на картата - водолей.В случай,че на някой му се занимава ще се радвам да разбера повече :)
Aсц водолей-странна двойка,нещо нестандартно има във вас,особеност.Сатурн е в 6ти дом,рак,не добре поставен-задруднения в работа,ежедневие натоварено ,грижи около дом,родител?Сатурн няма мажорни аспекти с други планети,никой не помага,но и никой не пречи.Тригон е с МЦ,вероятно това държи връзката.Луната е във втори дом,имате нужда от финансова независимост или/и стабилност.Стелиум в 8ми предполага дълбока психологическа страстна връзка,основана на секс.По 8ми дом са чуждите пари,данъци,такси,заеми,кредити.Интересен е съвпадът Уран/Меркурий-може би разговорите се въртят около тези теми основно.Някой близък на двойката претърпял инцидент?И тук Венера е изгорена.На к9,а Юпитер в 1ви дом-нещо свързано с юужденци,религия,някой да е друг етнос,нещо свързано с църква,висше образование,далечни пътувания?
Имате ли куче?
Благодаря за отделеното време Сафо :-* Куче нямаме ,но сме имали през годините.Имаме котка,която е основен ангажимент на децата.Мъжът ми обича да се занимава и гледа всякакви животни за разлика от мен.Близък да е претърпял инцидент - не се сещам,мисля че не.Честно казано разговорите помежду ни почти липсват и там е основният проблем с връзката ни - липса на комуникация.Като се замисля,май си права,че страстта е водеща в отношенията ни  и с годините не намалява.
Относно чужбина - най-много на море в Гърция, роднини по моя линия са в чужбина,но неговите са си в страната . За =никой не помага и никой не пречи=си в десетката ,точно така е :)
Много ми е интересно тълкуването на кобина и композита,може би ако се включат и транзити е възможно да се прогнозират събитията ,които се случват във дадена връзка.Поръчах си книгата на Хенд за планети в компзит дано ми вдигне завесата.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Композит
« Отговор #38 -: Октомври 24, 2020, 10:41:55 am »
Yaya, направи композитна карта тогава, защото онази е комбин.

Ето, Сафо
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #39 -: Октомври 24, 2020, 01:07:23 pm »
Ами много страст има в тази връзка,Слънцето ранено от Сатурн,Луната от Марс,малефици по ъглите,асц везни преполага любовни отношения,партн.но като бизнес.Според мен за да има съжителство и/или брак трябва у1 и у7 дом да имат някаква връзка,или Слънцето и Луната,в тази карта са в различни знаци/стихии и няма връзка между тях.Марс и Плутон са ретроградни,ако директираме Плутон след около 4*,или 4 години от началото на връзката би трябвало да има развитие ,някакво събитие,но Плутон е ретрограден и се връща,Марс също.
Тук,в тази карта разглеждам асц/дсц като две различни лица/индивида.Венера е във водолей,4 ти дом ,изгорена от Слънце у11дом.Марс е в 10,или 4дом на другия партн.съвпад Луната.Има ли загуба на родител при някой от партн.Или някой да се занимава с ресторанти,хотели?Слънцето има много точен аспект с Плутон,или 2ри и 11 домове на единия и 5/8 домове на другия.Някой може би има изявен статус ,Луната на к10 е силна,съвпад с Марс,който пък е в градуса на Юпитер,упр.6,у3ти дом за единия партн.
Според мен единият е ориентиран към групи/приятелства,другия е по-скоро домашар,грижовен.......мисля в тази карта няма да се стигне до брак.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Композит
« Отговор #40 -: Октомври 24, 2020, 01:27:49 pm »
Мерси, Сафо  :-*
Значи да се ограничим до бизнес партньорство :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #41 -: Октомври 24, 2020, 01:42:17 pm »
Мерси, Сафо  :-*
Значи да се ограничим до бизнес партньорство :)
А,не!В нищо не се ограничавайте......не съм сигурна дали е правилно тълкуване,така че , радвайте се на живота. ;)

candela

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Композит
« Отговор #42 -: Октомври 25, 2020, 06:33:08 pm »
Здравейте, моля за коментар по този композит🙂
На дневен ред все още нищо, но хвърчат някакви флуиди😁
Според вас има ли шанс, да се случи нещо?
Благодаря предварително.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Композит
« Отговор #43 -: Октомври 26, 2020, 11:08:46 am »
Candela, това не е композитна карта, това са две натални карти вероятно, на които почти нищо не е ясно.

candela

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Композит
« Отговор #44 -: Октомври 26, 2020, 11:44:10 am »
Привет, благодаря за отговора. Картата е Composite midpoint method. Без да искам я публикувах два пъти. Някоя друга ли трябва да кача?