Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 109533 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Общи хорари
« Отговор #1065 -: Януари 02, 2024, 10:40:50 pm »
Преди около 6 дни изчезна котарака.
Въпросите ми са свързани с него: "Плюшко ще се върне ли? Откраднат ли е? Къде да го търся?"

Извинявам се за обърканите въпроси. Бях си казала, че няма да пускам хорарен въпрос, но не се стърпях.

Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1066 -: Януари 03, 2024, 12:19:30 am »
Преди около 6 дни изчезна котарака.
Въпросите ми са свързани с него: "Плюшко ще се върне ли? Откраднат ли е? Къде да го търся?"

Извинявам се за обърканите въпроси. Бях си казала, че няма да пускам хорарен въпрос, но не се стърпях.

Благодаря!
не е откраднат, ще се покаже

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Общи хорари
« Отговор #1067 -: Януари 03, 2024, 10:58:31 am »
Романтика, той си е във вас според мен ,не се изгубил ,просто е скрит.Има ли някоя метална кофа до къщата, локви, все от някъде пие вода.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Общи хорари
« Отговор #1068 -: Януари 03, 2024, 01:42:45 pm »
Акрукс, Ребека, благодаря ви момичета!

Беки, всичко претърсих и проверих около нас. Не го открих. Взимам му специална храна и по принцип е свикнал само с нея. Породата му е Мейн Кун. Аз силно се съмнявам някой съсед да не би да го е прибрал. Има откъде да пие вода, купичката му с вода стои.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7439
Re: Общи хорари
« Отговор #1069 -: Януари 03, 2024, 02:11:59 pm »
Преди около 6 дни изчезна котарака.
Въпросите ми са свързани с него: "Плюшко ще се върне ли? Откраднат ли е? Къде да го търся?"

Извинявам се за обърканите въпроси. Бях си казала, че няма да пускам хорарен въпрос, но не се стърпях.

Благодаря!
Котката е представена от к6 ,знак Водолей.Сатурн е в риби.Не се чувства добре,дом на страдание.Като посока северозапад,ниско място до вода.Луната е с последен аспект квадрат с Марс.Луната е в негов 8ми дом.Да не е по любов?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7439
Re: Общи хорари
« Отговор #1070 -: Януари 03, 2024, 02:16:36 pm »

Сафо, при толкова много въпроси накуп, изчакай бръмбарите да спрат да бръмчат и пак попитай. Ти си представена от Марс, който няма достойнства, в периода и в 9-ти дом- сънуваш, събуди се. Луната е силно поставена и има само един сходящ аспект с Венера, която е в знак, където Луната не се чувства добре. Не бързай, има нещо скрито, за което не знаеш.
Рени,благодаря!Мисля,че ентосиазмът ми се изпари,поради ред причини. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1071 -: Януари 03, 2024, 02:47:01 pm »
Романтика, посока север, северозапад, мокри помещения, градина, там, където има граница, преграда с друга къща, двор, стая. Последно е бил с млада жена. Скита някъде и е уплашен. Доста далеч от теб. Сатурн получава аспекти и от у4, и от у8, като диспозиторът му е стационарен в 8 ми дом. Утре Юпитер тръгва и би трябвало да имаш новини.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1072 -: Януари 03, 2024, 06:53:49 pm »
Акрукс, Ребека, благодаря ви момичета!

Беки, всичко претърсих и проверих около нас. Не го открих. Взимам му специална храна и по принцип е свикнал само с нея. Породата му е Мейн Кун. Аз силно се съмнявам някой съсед да не би да го е прибрал. Има откъде да пие вода, купичката му с вода стои.
Плюшко, ако го гледаме по стария у-л Сатурн е в западна посока, съвсем леко северозападна, а по Уран е в югозападна посока, на негова територия е – уран е в производен 4-ти от 6-ти (1-ви за котака), на място където и преди е бил, но понеже Уран е ретро, ще му отнеме повече време да се появи. Все пак последният аспект на Луната е хармоничен – тригон с Плутон, затова краят ще е положителен на въпроса.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #1073 -: Януари 03, 2024, 09:11:10 pm »
Здравейте, моля, ако имате желание помагнете със знания. Лаик съм в астрологията, но се старая да чета и често се съветвам с вас. Днес пътувах до Варна и дадох капаро за една кола, а чета че Меркурий не е подходящ за това ... май. Ще има ли проблем с покупката на колата? След 10 януари надявам се ще имам парите,  и тогава ще я купя реално и документално. Благодаря на всеки, който каже нещо, че колата е доста скъпа за моите възможности, но ми е нужна.
Благодаря :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1074 -: Януари 03, 2024, 10:07:31 pm »
Здравейте, моля, ако имате желание помагнете със знания. Лаик съм в астрологията, но се старая да чета и често се съветвам с вас. Днес пътувах до Варна и дадох капаро за една кола, а чета че Меркурий не е подходящ за това ... май. Ще има ли проблем с покупката на колата? След 10 януари надявам се ще имам парите,  и тогава ще я купя реално и документално. Благодаря на всеки, който каже нещо, че колата е доста скъпа за моите възможности, но ми е нужна.
Благодаря :)
Меркурий е вече директен, така че няма проблем. Луната е в сходящ квадрат със Слънцето У2, У3 на ДС – твоите пари и притежания в напрегнат аспект със самата тебе – може би няма да имаш парите на 10 януари или някакъв друг проблем да изникне, с който да ти е трудно да се справиш. Следва хармоничен аспект с Меркурий, но последният аспект на Луната е напрегнат – квадратура с Плутон, който управлява заключен знак в 5д. – производен 4-ти от 2-ри, парите и движимата собственост, в крайна сметка ще има някакъв проблем, въпросът няма да приключи благоприятно за теб.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Общи хорари
« Отговор #1075 -: Януари 04, 2024, 03:35:06 pm »
Сафо, Рени, Акрукс, благодаря отново!

Днес обиколих всичко в периметър около 3 км от вкъщи. Има много изоставени дворове около нас и празни къщи, както и всякакви малки схлупени постройки. Също и малка река. За съжаление, не го открих.

Ще дам обратна връзка, когато имам някакъв отговор.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Общи хорари
« Отговор #1076 -: Януари 04, 2024, 03:39:10 pm »
Котките са толкова диви и своенравни, дори към стопаните си,хапят ,дращят,че не си и помислям,че някой ще реши да открадне Плюшко,който е като малко тигърче и тежи ,колкото средноголямо куче. :) Аз гледам и Меркурий за сигнификатор на котарака,а същия ден,той смени ретрограден ход.И е в четвърти дом на питащата.Наистина висля че е из и около двора.В двора ако има някоя пристройка ,като работилница,склад,пещ за барбекю,като камина такава.Все пак обикаляй и питай,но това е твърде отличителна,котка ,за да реши да я скрие някой.Ако е подплашена от пиратки ,може де се шмугнала някъде,както се качват на дърво.Трябва да се появи.Щом има и стари постройки и река,се вързва,продължавай,той също те търси.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Общи хорари
« Отговор #1077 -: Януари 05, 2024, 09:08:58 pm »
Здравейте, по този хорар виждам едновременно твърдо да и не 🤭, та въпросът е “Този февруари месец ще бъда ли в град Х, в чужбина?”

Здрава и щастлива година на всички!
ами не знам по кои показатели видя твърдо Не, като Луната извършва пренос на светлина между твоя у-л Марс в (чужбина) и Венера , у-л на човека отсреща и упоменатото място, където се каниш да посетиш, а Луната е с последен хармоничен аспект - тригон с Плутон в 10д, ще постигнеш набелязаната главна цел
Благодаря много Акрукс! Ами видях цял стелиум в д9, което ми е показател, че картата е радикална, видях съответната Луната в квадрат към този стелиум, което ми беше твърдо НЕ. Видях У9 в Д1, което ми беше твърдо ДА и дотам🙂 Това с Плутон не го отразих. Светлина към Венера У7 продължавам да не виждам 🤭 освен квинконса между У7 и У9. Хоратите никога не са били “моето”, което обаче не ме спира напоследък да се пробвам с тълкуване на по 2-3 въпроса на ден 🤭 Много ми е интересно в случая как ще се развият нещата, защото логиката ме праща в отрицание. Ще дам обратна връзка. Благодаря още веднъж!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1078 -: Януари 05, 2024, 11:00:00 pm »
Светлина към Венера У7 продължавам да не виждам 🤭 освен квинконса между У7 и У9. Хоратите никога не са били “моето”, което обаче не ме спира напоследък да се пробвам с тълкуване на по 2-3 въпроса на ден 🤭 Много ми е интересно в случая как ще се развият нещата, защото логиката ме праща в отрицание. Ще дам обратна връзка. Благодаря още веднъж!
Пренос на светлина е когато Луната е извършила аспект (в случая тригон с Юпитер У9 и аспект с Венера У7) и след това прави аспект с Марс У1 , пренася светлина между Венера и Марс, макар и с нехармоничен аспект. Последният аспект на Луната е хармоничен, тригон с Плутон, което праща към положително крайно развитие. За крайно развитие също се гледа производен 4г от дома, описващ въпроса. Луната е извършила хармоничен аспект с Юпитер У12 (4-ти от 9-ти).
Хорарната астрология не е подреждане на пасианс или хвърляне на боб, че да правиш по 2-3 карти на ден, това е несериозно! По-добре овладей основите на Астрологията, че без основни познания няма как да се тълкува въпросна карта.

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #1079 -: Януари 07, 2024, 04:35:50 pm »
Здравейте, може ли едно мнение по моя хорар : Какъв отговор ще получа от агенцията ?

По упр на асц в 5н смятам, че ще се прояви някакъв интерес. В същото време прави и тригон към Нептун, по който е и професията от която се интересувам/ фотография, снимки. Той е в ъгловия 10 - може би да ми дадат шанс  ::) Но пък опозицията от Уран ?? Дали няма нещо непредвидено да има ?