Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 115034 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Общи хорари
« Отговор #1050 -: Декември 21, 2023, 04:01:57 pm »
Здравей Люба!И благодаря! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1051 -: Декември 23, 2023, 03:26:36 am »
Всъщност въпросът е: К. честна ли е с мен?
И после естествените следващи: Ще помогне ли? Резултатът...
Но да, първият въпрос е въпросът.

Или ще ми препоръчате да се преориентирам?

Сафо и Ребека отново са моите "точни" съфорумци.

че то само те двете са писали по този въпрос, това, че останалите не сме видели или не сме имали възможност да пишем, прави ли ни неточни съфорумци?  ;D

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #1052 -: Декември 23, 2023, 11:07:54 pm »
Правилно ли си разчитам картата според вас ? Хорар " Да предприема ли задгранично пътуване скоро ?"

По Упр. АСЦ  Нептун в 12Н (емиграцията) мисля е Да, другият Упр. Юпитер е и Упр. 9Н и е ъглов, прави тригон към Меркирий съвпад Слънце на МЦ мисля е пак Да. Ъглите в подвижни знаци също би трябвало да подкрепя нещата да не чакам още дълго. Квадрата на Марс 9Н към Нептун само малко ме притеснява, въпреки, че Марс не е особено силен.   
Вие какво ще кажете ?  ::)
« Последна редакция: Декември 23, 2023, 11:12:42 pm от Jupiter »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Общи хорари
« Отговор #1053 -: Декември 24, 2023, 06:54:11 am »
Правилно ли си разчитам картата според вас ? Хорар " Да предприема ли задгранично пътуване скоро ?"

По Упр. АСЦ  Нептун в 12Н (емиграцията) мисля е Да, другият Упр. Юпитер е и Упр. 9Н и е ъглов, прави тригон към Меркирий съвпад Слънце на МЦ мисля е пак Да. Ъглите в подвижни знаци също би трябвало да подкрепя нещата да не чакам още дълго. Квадрата на Марс 9Н към Нептун само малко ме притеснява, въпреки, че Марс не е особено силен.   
Вие какво ще кажете ?  ::)
Какаво означава "Да предприема ли?"Асц в риби в последни градуси,Юпитер в Телец,ретрограден.Меркурий също е ретрогреден.Луната в телец ще направи съвпад с Уран,ако е на екскурзия със самолет,да.Луната има сходяща опозиция с Венера и последен аспект тригон с Плутон.Ще пътуваш,но не съм сигурна дали ще е скоро.Вероятно на място ,на което си била и преди.
« Последна редакция: Декември 24, 2023, 11:55:21 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Общи хорари
« Отговор #1054 -: Декември 24, 2023, 10:49:55 am »
Картата не е ли нерадикална като асцендента е в 27-ми градус?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Общи хорари
« Отговор #1055 -: Декември 24, 2023, 11:10:06 am »
Картата не е ли нерадикална като асцендента е в 27-ми градус?
Тери,според мен ,питащият знае отговора.Въпросът би трябвало да е"Ще пътувам ли скоро",а не "Да предприема ли пътуване"
Откакто прочетох Фроули,който твърди,че такова нещо като нерадикални карти няма,съм на същото мнение.Картата показва момент от времето -раждане на нещо,в случая въпрос.Всяко нещо,което се роди ,има някакво време живот.
Обяснението на Фроули е горе/долу такова:"Представете си,че при астрологът идва клиент и му задава въпрос.Астрологът поглежда картата и отсича:–Картата е нерадикална,елате утре.
Ами утре?Какво ,ако отново е "нерадикална"?
Смята се,че "нерадикална карта"е измислен израз от известни астролози в далечното минало,които са се страхували за живота си,ако направят "лошата"прогноза,тоест,тази ,която не е угодна на Краля примерно.

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #1056 -: Декември 24, 2023, 11:42:10 am »
Сафо, не е екскурзия, а желание да поживея малко навън. Не съм била на това място преди, а по - скоро преди време пак имах възможност да замина там. Може и аз да не съм задала въпроса правилно, извинявам се. Интересува ме дали е подходящ момента да замина сега, защото имам два варианта : Сега след празниците или април. Но от това което казваш, че няма да е скоро, май да изчакам до април. Много благодаря за включването.

Тери, какво значи ако е нерадикален? Че не е подходящ момента за питане ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Общи хорари
« Отговор #1057 -: Декември 24, 2023, 11:57:39 am »
Юпитер,едно е да се пита за пътуване,друго за смяна на местоживеене.
Може би след два/три месеца.
« Последна редакция: Декември 24, 2023, 12:03:00 pm от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Общи хорари
« Отговор #1058 -: Декември 26, 2023, 10:32:05 am »
Ами нерадикална, че не може да бъде разчетена и че въпросът всъщност е решен, няма за какво да се пита. При мен винаги такива излизат, аз затова и хорарната съм я отсвирила. Последно като пробвах пак излезе с асцендент в последни градуси и луната без курс ако гледаме планетите от септенера.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Общи хорари
« Отговор #1059 -: Декември 28, 2023, 01:13:36 pm »
Некви бръмбъри ми влязоха в главата........ ;DИмаме едно помещение,което е почти готово за отдаване под наем,това е намерението ни.Питането ми е,дали ще е успешен магазина,ако аз го стопанисвам с финансиране от сина ми?Ще потръгне ли,заслужава ли си ,ще има ли печалба?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Общи хорари
« Отговор #1060 -: Декември 28, 2023, 04:56:59 pm »
Сафо, Меркурий ,който е сигнификатор на търговци и търговия,както и твой У2 и У2 на синът ти е слаб.Ретрограден, в съвпад с малефик,в падащ дом и в заточение в Стрелец.Нещо не сте дообмислили,не знаете?Може да се откажете след време, след като разберете,анализирате дадено инфо.Сега със сигурност не е удачно,възможно е Юпитер в първи,тригониран от Слънцето, да ти бута фитили,раздува "перспективата".Виждам,че Луната има последен аспект тригон Венера,сигурно е добра идеята,но има нещо,което не е наред.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Общи хорари
« Отговор #1061 -: Декември 28, 2023, 06:04:43 pm »
Ребека,точно-Слънцето,упр.на 5ти ми подпали фитила,а след това ММ ми го загаси,повдигайки вежди скептично. ;)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Общи хорари
« Отговор #1062 -: Януари 02, 2024, 12:44:16 pm »
Здравейте, по този хорар виждам едновременно твърдо да и не 🤭, та въпросът е “Този февруари месец ще бъда ли в град Х, в чужбина?”

Здрава и щастлива година на всички!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12596
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1063 -: Януари 02, 2024, 01:16:36 pm »

Сафо, при толкова много въпроси накуп, изчакай бръмбарите да спрат да бръмчат и пак попитай. Ти си представена от Марс, който няма достойнства, в периода и в 9-ти дом- сънуваш, събуди се. Луната е силно поставена и има само един сходящ аспект с Венера, която е в знак, където Луната не се чувства добре. Не бързай, има нещо скрито, за което не знаеш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1064 -: Януари 02, 2024, 10:13:43 pm »
Здравейте, по този хорар виждам едновременно твърдо да и не 🤭, та въпросът е “Този февруари месец ще бъда ли в град Х, в чужбина?”

Здрава и щастлива година на всички!
ами не знам по кои показатели видя твърдо Не, като Луната извършва пренос на светлина между твоя у-л Марс в (чужбина) и Венера , у-л на човека отсреща и упоменатото място, където се каниш да посетиш, а Луната е с последен хармоничен аспект - тригон с Плутон в 10д, ще постигнеш набелязаната главна цел