Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97305 пъти)

leovita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #1095 -: Януари 18, 2024, 06:02:29 pm »
.............................
Знаеща със сигурност не съм, но ако гледаме луната за сигнификатор на дъщеря ти в първи дом в първия градус има да направи много аспекти като последния е със Слънцето тригон. В телец тя е силна идва от овен, обясними са трудностите до сега. Мисля , че ще си вземе изпита. Луната прави само положителни аспекти
Да , това беше първото , което забелязах , че Луната е направила тригон с Венера , предстои и с Меркурий и с Марс .
Дано всичко се нареди както трябва и положително за нас.
Благодаря Ви Клео и Лисана . Ще пиша тук като излязат резултатите от арбитражната комисия за изхода на казуса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1096 -: Януари 18, 2024, 06:21:53 pm »
Въпросът е ще си вземе ли изпита при К. дъщеря ми ?
Тя има високи индивидуални оценки , но не може да мине на изпита заради груповия резултат .В момента проекта им е предаден на групов арбитраж към университета и от арбитражната оценка зависи какво ще се случи.
Да, ще го вземе.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Общи хорари
« Отговор #1097 -: Февруари 03, 2024, 06:02:34 pm »
Привет! Имам въпрос дали назования по име ме харесва?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #1098 -: Февруари 03, 2024, 07:48:36 pm »
Обвързан ли е той, управителите на петите ви домове са в съвпад в негов 12 дом.Може тайни флирт и сексигрички,но не те харесва достатъчно.Слънцето- ти е заточено в първият му дом, по заинтересувана си ти, с Марс в Козирог, твой у5 може и да го задиряш,но си само някакъв резервен вариант .

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Общи хорари
« Отговор #1099 -: Февруари 04, 2024, 11:31:51 am »
Да, обвързан е. Ясно ми е , че няма да се получи нищо,просто ми е любопитно дали наистина усещам по- специално внимание или си внушавам.

leovita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #1100 -: Февруари 05, 2024, 10:57:18 am »
........................................
................ Ще пиша тук като излязат резултатите от арбитражната комисия за изхода на казуса.
Здравейте , обещах да пиша за резултата . Изпита е взет , арбитража е повишил груповата оценка . Забавиха се резултатите , излязоха в късните вечерни часове на 01.02. , но всичко се нареди най-накрая.
Благодаря на помогналите в анализа .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1101 -: Февруари 05, 2024, 02:52:37 pm »
........................................
................ Ще пиша тук като излязат резултатите от арбитражната комисия за изхода на казуса.
Здравейте , обещах да пиша за резултата . Изпита е взет , арбитража е повишил груповата оценка . Забавиха се резултатите , излязоха в късните вечерни часове на 01.02. , но всичко се нареди най-накрая.
Благодаря на помогналите в анализа .
Благодаря за обратната връзка и успех занапред!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1102 -: Февруари 05, 2024, 08:18:53 pm »

Weswes има интерес, но ще е мимолетен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1103 -: Февруари 05, 2024, 11:52:45 pm »
Да, обвързан е. Ясно ми е , че няма да се получи нищо,просто ми е любопитно дали наистина усещам по- специално внимание или си внушавам.
внушаваш си

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #1104 -: Февруари 07, 2024, 08:12:31 pm »
Един хорар и от мен - "Ще успея ли да взема всичките 10 изпити и да приключа успешно?"

Голяма суматоха е в последно време. Един от колегите е завел дело да съди преподавател/и (не знам конкретно ситуацията), но останалите преподаватели са се обединили да защитават своя колега и го отнасят всички обучаващи се. Преди няколко дни скъсъха почти целия поток. Аз успях, но ме изпитваха устно над 1 ч. и на всеки мой отговор ми задаваха въпрос "Защо?", а преди това съм писала 2 часа по темата. Цялото изпитване продължи около 10 часа. Просто тотален ужас! Чувствам се свръх изнервена от цялата ситуация.

Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1105 -: Февруари 08, 2024, 03:02:42 am »
Един хорар и от мен - "Ще успея ли да взема всичките 10 изпити и да приключа успешно?"

Благодаря предварително!
Ще ги взмеш, щом ще приключиш, и ще е успешно – Марс У12 до МС екзалтация в Козирог, а 12д е производен 4-ти от 9-ти, края на висшето образование.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1106 -: Март 07, 2024, 10:47:37 pm »
Днес видях по новините, че все още се издирва. Преди седмица зададох въпрос, за себе си да проверя какво излиза, клъде е изчезналото момиче...   
КАРТА

Представена от изгорян Меркурий в неин 9д. Меркурий е извършил съвпад с управителя на 8д. Сатурн – това не мога да си обясня сама за себе си, дали е жива и надалеко от дома или вече не е жива. Луната е в падение в Скорпион, но е в сходящ хармоничен аспект с Меркурий в 9д. Луната е У2, възможно ли е да е в чужбина да изкарва пари? Последното не ми се вярва, но все пак не е невъзможно да се случи. Последният аспект на Луната е хармоничен, Някакси не я усещам, също като онзи млад мъж, който си беше оставил телефон и документи в колата в Перник, където е бил за кукерския фестивал. Когато изчезна момчето с аутизъм от Перник го усещах през цялото време и знаех, че е жив.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #1107 -: Март 07, 2024, 11:42:47 pm »
И аз направих карта преди седмица, нямах време да пусна,но не я откривам. За съжаление усещането беше по-скоро негативно, нямаше за какво да се хвана ,че жива,по-скоро не. В твоята виждам ,че също нещата не са обнадеждаващи. Възможно е истината да не излезе скоро наяве и да влезе в графа безследно изчезнали.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #1108 -: Март 08, 2024, 05:11:32 am »
Момичето ,представено от Меркурий в падение,заточение,изгорен,притиснат от малефик,в Южна посока,река,ниско място,не е добре,студено,кално,камъни.
Сатурн,упр.на 8ми е взаимна рецепция с Венера упр.на 4 дом.Ще я открият.Мисля,че е паднала.
« Последна редакция: Март 08, 2024, 05:17:04 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #1109 -: Март 11, 2024, 03:45:35 pm »
Въпросът ми е:Добре ли е Х? Дали се сеща за мен?
ОВ -да