Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97023 пъти)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #540 -: Ноември 01, 2022, 08:33:34 am »
Бека, Рени, Благодаря ви за анализите! Дано грешите!  ???
Иначе дело със сигурност ще има, предполагам, че на такъв етап вече нещата ще излязат такива каквито са, без задкулисие. Само да не се стига до задържане докато разследват. Ще ви държа в течение при развитие.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #541 -: Ноември 01, 2022, 09:11:30 am »
Сафо, да. Вие протакате, вие мислите схеми. Те са готови. Да не ги разкандардисате.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Общи хорари
« Отговор #542 -: Ноември 01, 2022, 09:34:26 am »
Сафо,Луната ще направи каре с твоят сигнификатор в първи,отделно и Меркурий е там и той е изгорен ,а сигн.на договорите.Техният диспозитор Марс е ретро,няма хармоничен аспект с вашия и има разходяща квадратуа Марс и ретро Юпитер,може да има някаква измама или незаконна документация.Може да не довиждате нещо,не мисля,че трябва да бързате,докато не се разкрие пасианса. ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #543 -: Ноември 01, 2022, 01:56:29 pm »
Сафо, Да, в рамките на 5 месеца, когато отново Венера и Марс се срещнат. Идват от тригон Венера и Марс, след което Марс обръща посоката. В момента Венера мисли за Марс, в негов знак е, но Марс мисли за Меркурий. Вие за парите си, Марс е у2за вас, Меркурий у3 техен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #544 -: Ноември 01, 2022, 10:50:17 pm »
Сафо, Ребека, Рени, благодаря! Прочитът ви е доста единодушен и ще се съобразя с него. Не съм се надявала на печалба, по-скоро да не се обезценят съвсем парите в близкото година-две. Пак казвам не разбирам от тези неща, да не говорим за акции и другите модерни "валути". Златото, като единственото нещо, което мога да пипна и имам физически е единствената опция.
« Последна редакция: Ноември 02, 2022, 08:06:53 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #545 -: Ноември 02, 2022, 06:23:11 am »
Момичета,благодаря!Става въпрос за селски имот,ние сме настоятелни,вдигнахме офертата си и хората се съгласиха.Брат и сестра са,жената чака пълномощно от брат си,който от години живее в щатите.Надявам се,да дам положителна ОВ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #546 -: Ноември 03, 2022, 10:24:06 pm »
Ще направим ли сделка до 5 месеца?Имаме устна уговорка само,дали и документално ще се осъществи в такъв срок?
ти не, мъжът ти ще осъществи сделката с недвижима собственост

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #547 -: Ноември 04, 2022, 06:46:39 am »
Акрукс,благодаря!Той движи нещата,звъни им по телефоните и ги развозва насам/натам.Аз съм "пас".

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #548 -: Ноември 11, 2022, 03:16:45 pm »
Нещо такова трябва да е картата, ако приемем въпроса за адекватен. На мен ми е доста криво заради конкуренцията, която спечели, както се вижда в картата. И пари няма, ясно е.

Хорааааа, за онези, които следят развитието, през лятото късметът ме срещна с трима мъже, с които станахме групичка за идеи и сме уонаби манияци да печелим пари/проекти по тях. Първият път с идеята взехме награда без пари.
Тази седмица участвахме в един софийски общински хакатон, нерде Ямбол, нерде Стамбул, но да се популяризираме и да сме в играта.
Модифицирах идеята, бях много активна пак, достигнахме финал, днес презентирах, малко спорни транзити.
Бидейки хакатон, спечелиха честно силни ай-ти проекти. На нас там вътъкът не ни достига, а и сме на идейно ниво.
Обачееее.... Журито реши извън регламента да даде специална награда и тя е за нас!
Много съм щастлива. 500 лв, сиреч 125 лв за мен, ама ми е много гот. Като Кобрата, продължаваме напред.

Благодаря на Рени и Акрукс, те предвидиха, че проектът продължава по-успешно.
Е, аз чакам 500 000, ама съм доволна и на малки стъпки, а и признание, което да ни поддържа да не се демотивираме и разхлабим.
 :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Общи хорари
« Отговор #549 -: Ноември 11, 2022, 05:02:02 pm »
Супер Люба,браво!Аа виж как се заформи,като един Супер Любо от миналото  :D Брей,че и се образовах от гугъл що е хекатон,не знаех,звучеше като обертон,камертон и маратон. ;D Успех !

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #550 -: Ноември 11, 2022, 05:53:11 pm »
Аз пък разбрах кой е Супер Любо. И двете научихме нови неща днес.  :P

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #551 -: Ноември 12, 2022, 06:50:12 pm »
Люба, браво и напред  ! Пожелавам ти, все так да си вдъхновена.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #552 -: Ноември 13, 2022, 05:30:39 am »
Люба,браво!Успех и занапред! 8)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #553 -: Ноември 14, 2022, 11:10:53 pm »
Нещо такова трябва да е картата, ако приемем въпроса за адекватен. На мен ми е доста криво заради конкуренцията, която спечели, както се вижда в картата. И пари няма, ясно е.

Хорааааа, за онези, които следят развитието, през лятото късметът ме срещна с трима мъже, с които станахме групичка за идеи и сме уонаби манияци да печелим пари/проекти по тях. Първият път с идеята взехме награда без пари.
Тази седмица участвахме в един софийски общински хакатон, нерде Ямбол, нерде Стамбул, но да се популяризираме и да сме в играта.
Модифицирах идеята, бях много активна пак, достигнахме финал, днес презентирах, малко спорни транзити.
Бидейки хакатон, спечелиха честно силни ай-ти проекти. На нас там вътъкът не ни достига, а и сме на идейно ниво.
Обачееее.... Журито реши извън регламента да даде специална награда и тя е за нас!
Много съм щастлива. 500 лв, сиреч 125 лв за мен, ама ми е много гот. Като Кобрата, продължаваме напред.

Благодаря на Рени и Акрукс, те предвидиха, че проектът продължава по-успешно.
Е, аз чакам 500 000, ама съм доволна и на малки стъпки, а и признание, което да ни поддържа да не се демотивираме и разхлабим.
 :-*

https://www.actualno.com/sofia/nagradiha-naj-zabelejitelnite-proekti-v-hakatona-za-zelen-prehod-i-gradska-mobilnost-news_1843160.html?fbclid=IwAR3_nwdpTf_7ntB76YXYCmZngwr-A42QnxaDwm69LPjdfu76ACDs3CVfYOI

Arabela

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #554 -: Ноември 15, 2022, 08:20:09 pm »
Здравейте!
Включвам се с необичаен въпрос. Къде ще срещна мъжа, от когото ще имам дете? Благодаря предварително!