Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 96827 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Re: Общи хорари
« Отговор #525 -: Октомври 29, 2022, 10:13:46 pm »
Лисана,Луната в първи опозе с Марс в 7 ми ме кара да мисля,че няма да си доволна от сделката с продажбата на колата и може да е малко прибързана.Второ за златото,като консервативна инвестиция,свързана с природна суровина със скъпоценен характер,аз гледам и Сатурн.Той е твой У 2 на трон,което за мен означава ,че това е добра стъпка за теб.У2то ти ще е доволно. :) Но ,ако си подведена от някой приятели,че е добра инвестиция ,а ти я търсиш в краткосрочен план не е.Може и да падне още цената,преди да се вдигне,тъй,че ако ще ти трябват скоро-година,две парите-недей.Твоят у2 обича отлежалите неща,може след малко повечко време ,ако вземеш злато и не го продадеш.Иначе не.Или кеш или си дръж колата.Акции и спекулации също не са ми ок.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #526 -: Октомври 30, 2022, 03:41:01 am »
Даже не знам хорар ли е, по-скоро исках да проверя ситуацията. Както се вижда, щракна ми нов филм за моя невръстен син да го пращам на частно училище. Той тъкмо тръгна на държавна ясла, може би догодина, а и паричният въпрос е крайно неизяснен.
Частните училища по кой дом са? Примерно във възрастта 3-14 години  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Общи хорари
« Отговор #527 -: Октомври 30, 2022, 06:34:24 am »
Чудех се дали да не инвестирам една наистина малка сума от продажбата на старата кола в нещо златно, защото няма да купувам нова сега и няма смисъл да я държа така. Нищо не разбирам от това и не мога да предположа дали догодина цената на метала няма да е двойно по-малка и да се мина или не  :D.
Смятам, че понеже не съм срещала въпрос, засягащ подобна тема ще е интересно да го разгледаме. Какво гледаме тук- връзка У2 и У8? Слънцето като символизиращо златните неща и 5ти дом?
Астрологично - кои периоди биха били добри за такива начинания, има ли планети класически "помощници" като венера или юпитер или всичко зависи от личния хороскоп? Слънце в скорпи + нарастваща луна в телец, например ми звучи като добра позиция.
Въпросът: да купя ли злато с цел инвестиция и успешна ли ще е тя?
Не,Луната в 1ви ,ще направи квадрат с Юпитер упр.1 и 4ти домове,и секстил Меркурий-заслужава ли си ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Общи хорари
« Отговор #528 -: Октомври 30, 2022, 06:39:26 am »
Благодаря, Akruks. Всъщност дъщеря ми е от втора бременност, загубих първото дете в 9 месец. В този случай второ дете предполагам се води и важи ли същото, което е написано.



Момичета, моля, помогнете ми.
Искам да попитам: Да преместя ли дъщеря ми в друго училище?

Тук изобщо не мога да се ориентирам какво да гледам.
Благодаря!  :-*
Дъщерята, ако е първо дете, е по 5д. и нейното у-ще е производен 3-ти от 5-ти, което е 7д. , където е заключен знака на Луната и не се изявява пълноценно нейната енергия.
Но дори да я преместиш, крайният резултат няма да те удовлетворява – последният аспект на Луната е квадрат с ретро Юпитер в Риби. Не притискайте детето да е изявено на всяка цена и избягвайте да налагате волята си, за да не му увредите нервите, вътрешно е неспокойно – Уран в негов 12д квадрат Сатурн в 10д.
И в друго училище да я преместиш,все тая.На мнението на Акрукс съм.
Абортите не се броят,едно дете имаш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Общи хорари
« Отговор #529 -: Октомври 30, 2022, 06:52:58 am »
Даже не знам хорар ли е, по-скоро исках да проверя ситуацията. Както се вижда, щракна ми нов филм за моя невръстен син да го пращам на частно училище. Той тъкмо тръгна на държавна ясла, може би догодина, а и паричният въпрос е крайно неизяснен.
Частните училища по кой дом са? Примерно във възрастта 3-14 години  :D
Люба,представена си от Меркурий в 0 градуса на скорпион-затова ти е хрумнало.Но ,диспозиторът Марс в близнаци,бавен,та бавен,стационарен ......не е времето да ги мислиш,няма как да стане,ще се извъртиш после на 180 градуса.Детето е представено от Сатурн,а неговото училище от риби-диспозитор на Юпитер отново Марс.Дали е държавно,или частно училище-3ти дом.Двоен знак,силен Нептун,но критичен Юпитер.Ще има преразглеждане,рано е да се каже.Луната не е добре поставена,въпреки секстилите,които пуска.
Най-общо казано,нямаш добра ориентация към сегашния момент.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #530 -: Октомври 30, 2022, 10:41:14 pm »
Здравейте,
Имате ли наблюдения, дали полусекстилите работят в хорарната карта ?
Чудя се...
 8)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #531 -: Октомври 31, 2022, 01:41:14 am »
irko_birko,моят поглед е друг.Луната е в 12 дом за Х и е квадрат с диспозитора си Юпитер.Юпитер е естествен сигнификатор на съдебни дела,юристи и прочие.Въпреки ,че е на трон той е ретрограден в падащ дом ,в критичен градус ,управляван от малефик.Според мен карето с Луната не означава отриц.отг. на въпроса,както смяташ,а че ще има правни изяснявания и дела.Х ще отговаря за делата си,които може да се проточат.Ще съжалява за стореното.Сатурн в 2 дом,както и връзката на Слънце,Венера ,Меркурий с 10 дом ме навеждат на мисълта за финансови дела,покупко продажби,но куинконсът на Меркурий с Юпитер чрез някаква леко незаконна схема.Десети дом също е свързан със съдебни процеси,правни дела,бизнес,репутация..та У10 е Меркурий,невидим в критичен градус,а съУ10 е Венера ,изгорена,че и прясна участничка в съвпад със слънчевото затъмнение.,съвпад с южния възел..Не може да разчита на помощ от приятели и благодетели,някой го е подвел и ще си плати.Егати цял филм измислих,дано греша и става въпрос за одрана кола и подобно..

Бека, Благодаря ти за изчерпателното мнение! Не бях гледала толкова в детайли сякаш нещата както ти си ги описала. Накратко - негов познат го провокира и засича опасно на пътя, след което става ясно, че въпросният човек е почти мъртво пиян. Х. вика полиция. За съжаление пияният има познати, които му съдействат да няма проблеми и на всичкото отгоре пуска жалба за побой. Въпреки видео доказателства за лъжесвидетелстване от страна на поставени лица и т.н. се оказва, че срещу Х е образувано дело, а другият най- необезпокоявано и нагло продължава с различни провокации. Финансово определено ще му бъде трудно. Дано не се стигне до арест и по- горни инстанции и крайният резултат да е справедлив.

Отново ти благодаря  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Общи хорари
« Отговор #532 -: Октомври 31, 2022, 06:22:34 am »
Здравейте,
Имате ли наблюдения, дали полусекстилите работят в хорарната карта ?
Чудя се...
 8)
да,всичко работи

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Re: Общи хорари
« Отговор #533 -: Октомври 31, 2022, 01:03:12 pm »
irko_birko, то голяма каша,не съм сигурна,че разбрах всичко,освен,че е от сорта -крадецът вика:дръжте крадеца..Но мисля,че не е заплашен от затвор,арест,но съдебни дела-да.Че то,ако за това арестуват,вече да ме е страх да пресека на зелено. :o

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #534 -: Октомври 31, 2022, 01:54:24 pm »

irko_birko, между Х., Сатурн и у12, Юпитер има връзка, макар и слаба- Юпитер е в терма на Сатурн, значи ареста, макар и за малко или слабо го приема.  Юпитер, тъкмо е сменил знак и то към по-добър, и е ъглов, може да се разпорежда. Луната има доста сходящи аспекти, значи има динамика по въпроса и тепърва ще се изяснява ситуацията. Преди квадратурата с Юпитер, обаче има секстил с Меркурий, който е у6 и у10 за Х.  и то тъкмо преди да се скрие Меркурий в лъчите на Слънцеро, ако вече не се е скрил. Според мен, за малко да го освободят и нещо, някой да скрие информация или изопачи, и да го задържат, а като у10, вземането на решение като присъда, какво ще отсъди закона, Сатурн има екзалтация във Везни, т.е  е приет от резултата; Меркурий не е наранен, ако не броим десния аспект от Марс, за да е корумпирано решението, но все пак Меркури е бърз и ще смени знак, в който не се чувства добре. Затова и моят отговор клони към "Да", ще го задържат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #535 -: Октомври 31, 2022, 02:46:15 pm »
Лисана, к2, твоите пари, които искаш да инвестираш,  се управлява от Сатурн, който е на трон, значи ще платиш скъпо за всяка инвестиция в периода.
Слънцето е сигнификатор на златото и в момента е в знак, където няма достойнства, идва от знак, където е било най-слабо и отива към знак, където има известно достойнство, значи по някакъв начин ще му се качи стойността. Освен това, у1, ти, Юпитер стои по-добре от Слънцето. Луната у8 е в 1-ви, няма есенция, но е ъглова, може да породи събитие- да, но в рамките на разумното. Скъпа ще е за теб тази инвестиция.  :)

Извън хорарната карта: Марс  е инвеститор и ако искаш да имаш успешна инвестиция е добре да бъде максимално подсилен, както и оста 2-8, в желания период.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #536 -: Октомври 31, 2022, 05:49:21 pm »
Люба, според мен, да гледаме силата на у3 за децата. Тук е Юпитер, който е на трон, в дома на училището, значи може да избира какъв да е приема в частно или държавно училище, за него. Луната обаче е в 4-ти дом, друго те вълнува за момента, и не в знак, където може да избира, т.е. ти, не си в позиция за избор.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Re: Общи хорари
« Отговор #537 -: Октомври 31, 2022, 06:14:19 pm »
Освен всичко казано на Люба,че умът ѝ не е на фокус и финасовото затъмнение,мисля,че детето ще се прояви като сериозен човек,авторитетно по сатурнов начин и ще се съобразите с него,не само с твоите хрумвания.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #538 -: Октомври 31, 2022, 06:27:43 pm »
Сафо, Рени и Ребека, целувки и любов!
Дай Бог да ме задмине много и аз да слушам, защото аз съм ниска летва. Амин!



Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Общи хорари
« Отговор #539 -: Ноември 01, 2022, 05:47:27 am »
Ще направим ли сделка до 5 месеца?Имаме устна уговорка само,дали и документално ще се осъществи в такъв срок?